24 okt 05, 05:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389001 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1650 Dátum: 12 márc 20, 16:15:57 »

Ishida hátbatámadása kivételével egy az egyben a manga volt feldolgozva. Nem volt rossz rész csak pont ott vágták ketté ahol nem kellett volna. Amúgy Ishidának milyen íja van már. A mangában észre sem vettem. Ez a Rukia Renji összeborulás tetszett. Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1651 Dátum: 12 márc 20, 16:19:55 »

Aza másik amit az huecoban használt nem jobb volt? jobban is nézett ki..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1652 Dátum: 12 márc 20, 16:43:34 »

Ez viszont inkább az apjáéra hajaz. Valószínűleg most annak a szintjén áll és ennek megfelelően változik az íjuk formája.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1653 Dátum: 12 márc 20, 19:05:08 »

Most tudtommal, meg ugyis rémlik hogy ami kis amulett a karjukon van, annaka  formálya meg határozó.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1654 Dátum: 12 márc 20, 19:07:35 »

Hát, ezt is megértük, már csak egyetlen Bleach rész van hátra egy jódarabig, nem?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1655 Dátum: 12 márc 20, 19:58:31 »

Hát, ezt is megértük, már csak egyetlen Bleach rész van hátra egy jódarabig, nem?
http://cal.syoboi.jp/tid/491
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1656 Dátum: 12 márc 20, 20:16:39 »

Ez nekem kínai Nevet.
(Amúgy tudom, hogy egy adag filler más csatornán megy majd, de a fórum nyelve akkor is a magyar.)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1657 Dátum: 12 márc 26, 15:00:39 »

Egy fontos kérdésem lenne. A blecach-et nem rég kezdtem el nézni és most egy fillerbe ütköztem ami a 65. résztől kezdődött azt hiszem egy ilyen 110-körülig és most a 74.-ek nézem de érdemes fillert nézni? Van benn olyan ami fontos lenne később az igazi történetbe? mert átugranék az igazi szálra.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1658 Dátum: 12 márc 26, 15:11:32 »

A bountos részek, mi? Nem, semmi köze sincs az eredeti szálhoz. Benne lesz néhány mesterséges lélek plüssmaci, amik még a későbbiekben is szerepelnek, de nem lényeges, szóval átugorhatod, ha akarod.
Egyébként fillerhez képest nem rossz, ha van kedved akár meg is nézheted.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 26, 15:13:17 írta TsunadeHime » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1659 Dátum: 12 márc 26, 15:16:30 »

TsunadeHime: Köszi Nevet. Legalább megspóroltam kb 35 részt.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1660 Dátum: 12 márc 26, 16:59:48 »

Kentonsama:
Én is most kezdtem el nézni újra előröl de fillerek nélkül, mert ugye elvileg vége lesz az animek a 366. résszel, ezért én egy kicsit pontosan össze írtam hogy hol találhatóak a fillerek, és szerintem is nyugodtan kihagyhatod a fillereket, mert nem hagysz ki semmi lényegeset, ez nem Fairy Tail meg Naruto amikor bele olvasszák össze vissza a fillereket a történetbe, de szóval be másolom ide, hogyha netalán kell valakinek ilyen lista. Nevet


Szóval akkor a lista:
NEM filler: 1-63 (FILLER: 33. és a 50. rész)

Bount filler Arc: 64-108

NEM filler: 109-167 (FILLER: 128-137)

Amagai Shusuke filler Arc: 168-189

NEM filler: 190-226 (FILLER: 204-205 FILLER: 213-214)

Zanpakutou Filler Arc: 227-265

NEM filler: 266-310 (FILLER: 287 FILLER: 298-299 FILLER: 303-305)

Megszálló sereg filler Arc: 311-341

NEM filler: 342-366 (FILLER: 355)
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1661 Dátum: 12 márc 26, 19:27:00 »

Amúgy ha gondolod Kentonsama, akkor nézd végig a fillermentes Bleach-et, és miután végeztél vele, utána kezd el nézni a fillereket, önálló történetként amúgy szerintem nagyon jó, én is így néztem, és addig is nézhetsz legalább Bleach-et.
A Zanpakutós filler, vagy a megszálló filler nekem különösképpen tetszett, főleg a Zanpakutós Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1662 Dátum: 12 márc 26, 19:30:56 »

Tiebor-san, tökéletesen igazad van  Nevet Nekem is a Zanpakutou-s fillerek jöttek be a legjobban. Érdekes a története, de nevetni is lehet rajta. (főleg Hainekon és Matsumoton). A megszállós fillerekben meg a csaták igazán jól sikerültek. Végre megtudhatjuk, hogy a kapitányok miként küzdenének egymás ellen-illetve egy picit az erejük sorrendjét is megismerhetjük.
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1663 Dátum: 12 márc 26, 20:23:17 »

Én is most kezdtem el nézni újra előröl de fillerek nélkül, mert ugye elvileg vége lesz az animek a 366. résszel, ...

Az animének nem lesz vége, csak nem a TvTokyo fogja sugározni, hanem egy másik csatorna, enyi.  Mosolyog Az más kérdés, hogy fillerrel, vagy a történettel folytatják.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1664 Dátum: 12 márc 26, 22:59:02 »

balint002:
Legyen igazad!
De sajnos minden arra mutat hogy vége lesz egy ideig biztosan, az meg hogyha nem, és fillerek lesznek nem érdekel, mert én nem azért vagyok ellene a szünetnek mert hogy ne legyen filler, mert felőlem lehet, megnézem azokat is heti szinten egyesével, hanem azért mert hogyha vége lesz akkor;
1. Nem biztos hogy valaha is folytatják, erre jó példa nem egy elvileg "szüneten" lévő anime (KHR, DGM pl.) amit még mindig nem kezdtek el folytatni pedig már simán lehetne, mert a manga már jóval előrébb jár!
2. Ha folytatnák is valaha, akkor meg nem tudjuk a pontos időpontot hogy az mikor is lenne!

Am. meg tudok erről a csatorna váltós infóról, azért is írtam oda az előző hszembe hogy "elvileg" lesz csak vége, mert biztosra csak a holnapi (366.) részben tudjuk meg hogy lesz-e előzetes a rész végén, hogy hogyan folytatódik, vagy bejelentik ott hogy vége/szünet vagy csatornát vált is ott folytatódik fillerekel, szóval holnap már remélhetőleg okosabbak leszünk!

Az meg hogyha tényleg folytatódik, akkor biztos fillerek lesznek hisz a manga csak 6 fejezettel(!!!) van előrébb a 366. résztől, és ugye abból képtelenség bármit is csinálni!
És szerint nagyon rossz döntés lenne a stúdiótól hogyha pont itt egy ilyen lehetőségnél ahol és ahogy a manga folytatódik (mert egy korrekt új történet rész lett kezdve) onnan ahol (elvileg) vége lesz a 366. résznek nem raknának be egy jó hosszú filler sztorit, mert igen csak odab@szós fillereket lehetne csinálni és aki nem érti miért az majd megtudja a 366. részből mert igen komoly spoiler lenne ha leírnám hogy mire gondolok ezalatt, ezért csak annyit mondok hogy; új kapitányok, és ennyi, akit érdekel az elolvassa mangába, vagy megvárja a 366. részt!
Szóval most nagyon jó lehetőség előtt állna a stúdió, és ide lehetne egy igazán jó és hosszú Filler szezont berakni!
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 26, 23:10:31 írta Gino » Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!