24 júl 06, 05:33:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 374206 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1680 Dátum: 12 márc 29, 17:45:00 »

Látom leállnak vele. Végre!
Már a fullbringeres részekre valami alcímet kellet volna adni neki.
Mindenesetre jó, h nem eröltetik tovább, csoda, h van még aki nézi...
Pedig jó kis sorozatnak tünt de aztán nagyon elvágta, h egy fő ellenfelet állított be... 1 szálra vezette az egészet, persze, hogy kiégett a dolog, szépvol, jó volt de Aizen legyőzése után SZERINTEM abszolut elvesztette az igazi varázsát  Neeem.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1681 Dátum: 12 márc 31, 20:58:26 »

Nem volt ez rossz. Kellett egy kicsit eltérőbb arc, hiszen eddig egy nagy tömb v a sztori. Mellesleg bővebb magyarázatot kapzunk Orihime és Chad erejének eredetéről. Bár náluk a Hógolyó is szerepet játszott. Ez a szünet kellett, hiszen egyből a nagy Aizen-csata után nem lehetett az ereje esztett főhőst SS.közegébe tenni. Az élők világában meg erő nélkül.még rosszabb lett volna. Maradt az egyetlen alternatíva: emberi ellenségek majd SS beavatkozás.
Naplózva



 
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1682 Dátum: 12 ápr 04, 07:17:22 »

Nem értem miért húzzátok le ennyire a Bleach-et, szerintem teljesen élvezetes kis anime. Mellékesen jegyzem meg a Naruto is 1 főellenfélre van kihegyezve.
Amúgy meg amíg van manga addig meg fogják csinálni anime-t is!

Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1683 Dátum: 12 ápr 04, 08:39:45 »

Tudod ez érdekes, de általában nem a Bleach animét húzzák le, sőt azt nagyon sokan szeretik. Például az ismeretségi körömben a Bleach animéjét többre tartják mint a Naruto animéit, holott a Naruto mangáját jobban szeretik. A Bleach mangáját kevesebben szeretik mert nem tartják eléggé változatosnak. Másrészt ha megfigyeled akkor akik általában Bleach oldalakat látogatnak vagy ott kezdték, netán annak az oldalnak fő profilja inkább Bleachez kötődik akkor jobban is szeretik mint a Narutot és ez fordítva is igaz. Ráadásul Kubo mangája inkább forgatókönyv szerű, szép rajzolással különösen a karakterekre nézve és kevésbé a környezetet ábrázolva kevés szöveggel. Ezért könnyebb is megfilmesíteni, de túl egyszerünek hat. Ráadásul a Bleach animátorai nagyon jó minőségi munkát végeznek és mellette elég kreatívak. Ezt jól mutatják az anime minősége és a filler részek aránylagos teljesítése is. Én például inkább Bleach kedvelő vagyok és az itt szereplő karakterek tulajdonságai, természetük és céljaik is közelebb állnak hozzám mint a Naruto állandó világmegváltó világa. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a többit, de azért ez közelebb áll hozzám.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 04, 08:49:49 írta rini67 » Naplózva
Xairus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Válasz #1684 Dátum: 12 ápr 15, 12:13:05 »

Chh...én sajnálnám, ha nem folytatnák. Abban mi a rossz, ha egy anime többszáz részes? Aki szereti, nem unja meg, mivel mindig tűnnek fel új karakterek, képességek. Sose kötelező semmit nézni. Sok ismerősöm a falba veri a fejét a Bleach hallatán, és? Ízlések és pofonok. Nekem olyan ne jöjjön dumálni, akinek fingja sincs, miről szól a Bleach ( általános megjegyzés). Mi a poén? Két éve eszembe se jutott volna elkezdeni nézni... Megnéztem az első részt, aztán egy idő után itt kötöttem ki. Nevet Nyáh. Folytassák azt csak szépen.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1685 Dátum: 12 ápr 15, 12:40:51 »

Mi értelme 1-2 év fillerezésnek? Semmi... Jól tették, hogy felfüggesztették, szerintem a Fullübiringü arc előtt is lehetett volna.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1686 Dátum: 12 ápr 15, 12:50:58 »

Ahogy írod. Jobb hogy leálltak vele egy időre és nem erőltetik a filler történeteket. Igaz nekem nem volt gondom velük mert nem tartottam rossznak a hosszabb verziókat.  Én legalább két de inkább 3 évet várnék vele vagy pedig felépíteném ilyen éves 22-24 részes verzióban. A Fullbringes részt pedig szerintem szükséges volt még betenni abban az esetben, hogy megmutassák, hogy folytatódik a történet és nem zárult le azzal, hogy Ichigo elveszítette az erejét.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1687 Dátum: 12 ápr 15, 14:43:37 »

Pedig szerintem egy lezártabb érzést keltő széria befejezés jobb, mint ez a megoldás. Ugyanis ez egy felvezető arc volt, és csak a logikára támaszkodva, nem a felvezetéssel zársz le valamit... Azzal, ahogy a Fake Karakura rész lezárult kiváló lezárása lett volna a Bleachnek, és indulhatott volna x év után ez a Lost Shinigami arckal felvezetve a nagy utolsó arcot. Jah és sok lett a hsz-ben a lezárás... ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1688 Dátum: 12 ápr 15, 15:05:58 »

Nekem is azt jelentette volna ha végleg lezárult volna a történet. De azzal, hogy folytatódik, így szerintem helyesebb volt ezt használni. Így számítanak az emberek a folytatásra míg abban az esetben olyan érzést kelthet, hogy vége a történetnek.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1689 Dátum: 12 ápr 15, 16:48:14 »

Mivel megy a manga és kb. mindenki aki nézi az animét tudja, hogy megy a manga, így tudja, a történetnek nincs vége...
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #1690 Dátum: 12 ápr 27, 13:33:45 »

Én jobban szeretem az olyan animéket amiknek jó sok részük van Mosolyog Ott van pl a One Piece is ami 540+ és az egyik kedvencem Mosolyog Egy kérdés: Valaki fel tudna világosítani, hogy akkor most meddig nem lesz Bleach anime?
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1691 Dátum: 12 ápr 27, 14:09:36 »

Szerintem az Kubon és a kiadón kívül senki nem tudja. Én minimum 2 évre számítanék és akkor finom voltam. Egy évben 44 manga szokott megjelenni, ez a mennyiség pedig még 20 rész animét sem takar ha csak nem csinálnak 1 az 1 anime/manga megjelenítést. Márpedig Kubo manga rajzolási stílusából ezt elég nehéz megvalósítani. A Fullbring sztorit is 56 mangából hozták össze és még tettek bele kitöltéseket is. Ezért gondolom a minimum 2 évet.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #1692 Dátum: 12 ápr 27, 20:15:10 »

rini67 Én is azt mondom hogy 2 év a minimum!

Egyébként választ kaptunk a híresztelésre miszerint április 26.án a TV Oszaka át veszi a Bleachet és ők vetítik, nos ez nem történt meg.
Naplózva
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #1693 Dátum: 12 jún 03, 15:25:29 »

Most komoyl??? Neeem   a Manga nagyon el van húzva az animétől(igaz nem  olvasom, de a manga kb 494nél tart, az anime 366, és volt kb 100rész filler) .. nem értem minek kell abbahgyni , pedig ez a Fullbringes story jó volt véleményem szerint, valami húzást szerintem fognak csinálni. Pont a  Japánok várnak 2 évet kb, mert lassan csinálják a mangákat? ugyanmár, egyik elgszorgalmasabb nép, gyors csinálnak mangákat és kész!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1694 Dátum: 12 jún 03, 15:28:26 »

What a noob. -.-''
1 anime epizód 3-5 fejezetnyi mangát dolgoz fel. Amikor leálltak az anime sugárzásával, szinte majdnem beérték a mangát. Gyorsabban nem lehet készíteni a fejezeteket, mert még gyengébb lenne a minőségük, minden szempontból. Várj türelmesen, majd a gyermekeiddel együtt élvezheted a Bleach utolsó epizódjait. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!