24 okt 05, 09:17:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389089 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #1605 Dátum: 12 feb 25, 12:25:16 »

Ez komoly? Tényleg ideiglenes időre felfüggesztik az animét, és nem pedig nyomnak egy fillerszezont?
Hát furcsa lesz, de így több időm marad régi animék újra nézésének és tudok majd nosztalgiázni. Nevet

Egész jól megcsinálták a mostani a részt és mivel már csak pár rész maradt h befejezzék ezt az saga-t, kicsit hiányozni fog majd a bleach. De hát a mangának muszáj vmit előre haladnia... úgyhogy azt is várom h mit akar kisütni belőle Kubo. Ezeket a részeket is úgy megszerettem vhogy sokkal jobban tetszik az egész animálás meg minden mégha rövid is.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1606 Dátum: 12 feb 25, 14:22:56 »

364   "Desperate Struggle!? Byakuya's Troubled Memories" "Zettai zetsumei!? Kioku o hasamareta Byakuya" (絶体絶命!?記憶を挟まれた白哉)    March 13, 2012   -
365   "Ichigo vs. Ginjō! Secret of the Substitute Badge" "Ichigo VS Ginjō! Daikōshō no himitsu" (一護VS銀城!代行証の秘密)    March 20, 2012   -
366   "Changing History, Unchanging Heart" "Kawariyuku rekishi, kawaranu kokoro" (変わりゆく歴史、変わらぬ心)    March 27, 2012   -
Itt vannak 27.-ig a részek címei.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1607 Dátum: 12 feb 25, 15:02:26 »

Hát ahogy átnéztem hogy mennyi fejezet van még, és ha jól számoltam akkor 18, és ezt a 18 fejezetet 5 részbe kell belerakni, és mint ismerjük a következő fejezeteket nem mindennyik dúskál tömör eseményekben, és ezért valószínűleg úgy lesz a következő 5 rész hogy egy rész 3 fejezetet fog feldolgozni és ez csak több lehet az előbb említett dolgok miatt, szóval a lényeg hogy szerintem jól le fogják zárni a Fullbring sztorit, és nem hiszem hogy fognak már filler jeleneteket rakni a következő részekbe. Mosolyog
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1608 Dátum: 12 feb 25, 15:40:58 »

Kizàrt. Szerintem jó lett ez az arc. A befejezést meg korrektnek tartom. Én màr a fullbringerek előtt szàmítottam rà.
Naplózva



 
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #1609 Dátum: 12 feb 25, 19:26:06 »

Hát igen már az Aizen arc után is röppentek fel hírek hogy szünetelni fog az anime, aztán jött egy hosszú filler évad és a fullbring arc és akkor most end, mondjuk télleg nevetségesen közel került az anime a mangához, ha most nem is lenne vége akkor tuti megint egy elég nagy filler szezon jönne, de a fullbring arc és az új arc közé nem lehetne normális egybefüggő fillert rakni, maximum az elmúlt 17 hónapot SS-ben. Jó lesz ez így Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1610 Dátum: 12 feb 27, 17:58:14 »

Bocs, hogy megint jövök a hülye kérdéseimmel, de EZ a jelenet animében hol található? ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1611 Dátum: 12 feb 27, 18:16:23 »

Ez könnyű! 310-edik rész 12:50. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1612 Dátum: 12 feb 27, 18:20:37 »

Megmentőm vagy ismét, Tilon Nevet  bow
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1613 Dátum: 12 feb 27, 23:24:40 »

Idézet
Amúgy ehhez a szinkron témához csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem ennyire élesen nem kéne bírálni, főleg nem a színészeket, és szerintem a szinkron van olyan jó minőségű, mint egy egypár óra alatt kiadott angol felirat, ha nem jobb... a szink engem csak a változó hangok miatt, meg a fordítóváltásból adódó kellemetlenségek miatt idegesít csak... az meg hogy mit fordítanak le benne vagy sem, meg végülis ízlés kérdése, szerintem értelmesebb lett lefordítani a kardok neveit, mintsem bennehagyni úgy ahogy voltak, mert egy Zabimaru, vagy egy Senbonzakura nem is cink, de egy Sode no Shirayuki már igenis az, nálunk a "no" elég érdekesen hangzik, meg az japán is... de persze ízlések és pofonok, ha egy kisebb gyerek nézi mondjuk a Bleachet, mert neki anime-t kell néznie, nem minimaxot, akkor legalább magyarul halljon sok mindent, és ne a 10 éves kisgyerekek rohangáljanak ilyen szavakkal, hogy pl: Hadó no kilencven...

Sajnos nem látom a korodat a profilodban... így a korodról nincs ismeretem. Szal lehet te nem láttál régi 15-20 éve szinkronizált animeket.

Kiskorom óta imádom az animeket. Anyukám mesélte, hogy ha videó tkba mentek annak idején én sírtam, hogy animét kel kikölcsönözni. Animet japánok által készített művet. Megismertem őket a rajzolás alapján gondolom vagy a fene tudja miért. Azoknak a szinkronja ezerszer felül múlja a maiakat. Pedig a technika azóta (20 év) igen nagy változáson ment keresztül. Szóval nekem senki ne mondja, hogy a szinkronszínész nem tehet erről. Igen is tehet.
Sajnos ezt elfogadom, hogy a licenszt adó szerv sok mindent kiköt. Viszont az érzéstelen deszka hangot nem ők adják ki...

Megjegyezném, hogy blícs azért nem a legelcseszettebb szinkron azért. Viszont nem is váltotta meg a világot.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 23:31:01 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #1614 Dátum: 12 feb 28, 12:02:34 »

Egész jó lesz ez a rész, nekem bejön, kencha kicsit " megerőltette magát" szerintem a mai részben....
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1615 Dátum: 12 feb 28, 17:24:43 »

Én azt mondom, ha szinkron csak japán, isten gyalázásnak tartom, ha pl magyarul szinkronizálnak animét!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1616 Dátum: 12 feb 28, 17:41:00 »

Jó volt Nevet Hát igen Kenpacsi nem szórakozott Mosolyog  Icsigo szuper menő na meg többiek is Mosolyog
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1617 Dátum: 12 feb 28, 20:09:09 »

Ízlelgettem, ízlelgettem és bejött. Nevet Innentől megkezdhetjük a visszaszámlálást a végéig, ami azt jelenti, hogy nem sok kell az utolsó Útmutatóig. Igen, nekem ez az egyik legnagyobb problémám, nem tehetek róla. Furcsa lesz a heti Bleach anime nélkül, ami az utóbbi egy-pár évben olyan szinten vált rendszeressé, minthogy a BKV késik. ikszdé Ichigo barátunkba hivatalosan is visszaszállt az élet és a lélek, én meg csak lestem azt a szépen kettészeletelt házat, ami azért látványos volt. Kenpachi húzása meg, mióta kijött mangában, azóta várom ezt animében. Így most visszanéztem az első pár részt és azt mondtam, hogy anyám, mennyit változott a kidolgozása a dolgoknak. A szinkron kérdésre pedig, hááát, nem a legleg a Blech, de inkább ez, mint a Naruto. >.<
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #1618 Dátum: 12 feb 28, 20:38:41 »

Jó rész volt. Nevet Hát úgy tűnik az "Idő" elteltével mindenkiből egy Hulk utánzat lesz. Gondolok itt Girikora. Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1619 Dátum: 12 feb 28, 20:50:03 »

Girikorol nekem is egyből hulknak tűnt... yammi is első szinten az volt nekem xD
az az egyetlen bajom, hogy ichigo fullbringer vonásai shinigami formályában, a mangában, olyan a kezein, a melkasán mint egy páncél szerűség, itt viszont inkább tűnik tetkónak.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 21:05:08 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!