24 okt 05, 11:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389140 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1575 Dátum: 12 feb 21, 17:48:45 »

Ezzel az epizóddal egy nagy gondom volt, mégpedig az a rész, amikor Ichigo újra shinigami lesz  Szomorú.
Nem tudom ki hogy volt vele, de szerintem elég semmilyenre csinálták meg, rászántak kb 5 másodpercet hogy megnézhessük, milyen király kis ruhát kapott Ichigo, utána meg már ugrunk is Rukiához, semmi hangsúly nem volt ráfektetve a jelenetre.
Végülis erről szólt az egész fullbringer arc, hogy a sok részen át tartó küzdés után végül visszaszerezze az elvesztett erejét, erre mikor végre elérünk ehhez a ponthoz, figyelmet sem fordítanak rá, mintha tök természetes lenne, hogy Rukia Ichibe vág egy kék kardot és hopp főhősünk ismét újra shinigami lett. Hja, teljesen hanyagolható része az epizódnak..
Mással nemigen volt bajom, a grafika szokás szerint szép a zenék jók voltak, viszont a rész lényegét, vagyis inkább  az egész arc lényegét itt igencsak figyelmen kívül hagyták...
Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #1576 Dátum: 12 feb 21, 18:05:10 »

Nekem tetszett ez az epizód. A kardja sokkal jobb lett az animében, mint a mangában. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1577 Dátum: 12 feb 21, 18:52:56 »

A vékony Rukia láb nekem is szembeszökő rajzolási hibának tűnt, de mivel csak rövid ideig volt látható így nemigazán akadtam fenn rajta. Másrészt a mangában azt tényleg megoldotta Kubo, hogy nagyobb figyelmet kapjon a visszaváltozás shinigamivá. Ezt úgy érte el, hogy Ginjouék már háttal voltak és mentek elfele amikor ez a jelenet lejátszódott a háttérben. Innét fordultak vissza és ez azt eredményezte, hogy valami fontos dolog történt. Itt viszont szemben álltak Ichigoval Ginjouék. így nem tűnt olyan hangsúlyosnak az eset.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1578 Dátum: 12 feb 21, 19:46:50 »

Engem nem zavartak ezek xD Mosolyog Örültem, hogy végre visszatértek a shinigamik:D Rukia meg hozta a szokásos formáját:)) Mindig a legkomolyabb jelenetekben áll neki Ichigot püfölni:))
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1579 Dátum: 12 feb 21, 20:02:20 »

Kenpachiék megjelenése nekem kissé hatásvadász volt, de a rossz értelemben. A mangában sokkal nagyobat ütött, itt meg első körben alig látszottak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1580 Dátum: 12 feb 21, 21:10:34 »

Nekem nagyon tetszett:) Főleg rajzolás:)
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1581 Dátum: 12 feb 21, 21:35:31 »

Hát én Rukia lábát, bemagyaráztam magamnak, hogy csak úgy esett rá a fény.  Nevet (Remélem nem lett anorexiás Ichigo elvesztésétől  ikszdé)
De kicsit tényleg kicsit rosszul csinálták meg, az átváltozást, mármint úgy magába jó volt, csak először közelebről kellett volna mutatni, mint ahogy a mangában volt. Kicsit kimerevíteni a képet, és utánna mehetett volna a többi.
Renjiék megjelenése viszont nagyon tetszett Mosolyog nagyon jóra sikeredett, ahogy kiléptek ebből az új dangaiból, és a vörös fényből előjött az arcuk (bár így kicsit nekem gonoszabbnak tűntek Pirul)
Zene tökéletes mint mindig, rajzzal se volt semmi baj, csak kár hogy már nem használnak olyan sokszor olyan jó effekteket mint a Kagerozás filler végén.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1582 Dátum: 12 feb 21, 21:57:08 »

sztem ez a rész nagyon el lett találva, igaz az átváltozás eléggé el lett cseszve, mintha minden 10.részben megtörténne... ikszdé
namind1
a próbavágás, és a getsuga ütött, de nekem a rukia kioktatás elején lévő "DE NEM MA" volt a best.
azon feküdtem Nevet Nevet
még sok ilyen részt kérünk!
Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #1583 Dátum: 12 feb 22, 19:19:14 »

Különben érdekes, mert a mnagában mikor megjönnek Renjiek, Kenpachi hátán ott van Yachiru, legalábbis a haja látszódik. De az animében ezt kihagyták.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1584 Dátum: 12 feb 22, 19:31:56 »

A mangában hol látod Yachiru haját ? Mert elégé ráközelítettem de én nem látom. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1585 Dátum: 12 feb 22, 20:22:11 »

A kardját mutatják még a 109. fejezet körül.
Tényleg, én látttam pár képkockát a pendulumból, de animében. azok hanyas részek? vagy külön címe van? van magyarul?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1586 Dátum: 12 feb 22, 20:36:22 »

A Pendulum arc 206-tól 212-ig van az animében .
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 20:37:40 írta mateee-kun » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1587 Dátum: 12 feb 22, 20:37:53 »

Most nem arról van szó, hogy most, amikor állnak a Senkaikapuban ? Mangában a 460-as fejezet. Hogy jön most ide a 109-es ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #1588 Dátum: 12 feb 23, 11:29:11 »

Az Ikkaku  Zanpakutoujának a vége sztem Mosolyog Az lóg ki egészen Kenpachi hátán túl.
Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1589 Dátum: 12 feb 23, 12:49:38 »

Bleach TV Anime Ending on March 27:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-02-23/bleach-tv-anime-ending-on-march-27

Szóval ezek szerint a fullbrines cucc után vége az animenek, hogy örökre-e vagy csak szünet, hááát....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!