24 okt 05, 15:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389202 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1500 Dátum: 11 okt 11, 20:39:44 »

Valóban nem így lett az arány, de lehetett volna így is.  ikszdé Másrészt még lehet. Viszont ha tartják így ezt az arányt akkor még arányos is lehetne a manga és anime. Bár, sajna van egy olyan érzésem, hogy nem így lesz a későbbiekben. Pirul

Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1501 Dátum: 11 okt 18, 20:33:30 »

Nos, igen, végre ehhez is elérkeztünk, végre láthattam Ichigo főnökét! Nagyon bejön a karaktere, egy kicsit többet is sikerült belőle visszaadni, mint a mangában. Boss! ikszdé A vége pedig... szinte a nyakamat mertem volna rátenni, hogy itt hagyják majd abba és jó szokásuk szerint kétségek közt hagyják azon nézőket, akik nem olvassák a mangát. Az OP. ED. páros nekem személy szerint bejött, kellemes.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1502 Dátum: 11 okt 18, 20:34:22 »

Nagyon jó mangahű animét kaptunk ma ismét szép grafikával és jó zenei háttérrel. Tetszett Inoue alakítása és  elég jól adta vissza az anime  a mangában látott poénos részeket. Egyszóval, tetszett. Remélem ezt a minőséget nem is adják lejjebb.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1503 Dátum: 11 okt 18, 21:13:24 »

Jó volt:) Animében jobb mint mangaban szép színesben:) De kovi rész nem filler lesz?Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1504 Dátum: 11 okt 18, 21:41:38 »

Cenzúra megvolt ha jól láttam , ettől eltekintve , jó kis epizód volt ez! Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1505 Dátum: 11 okt 19, 16:06:14 »

Jó kis rész volt. Mivel egyszere daráltam be ezeket a fejezeteket már egy dolgot elfelejtettem, hogy pl Ishidát elviszi a mentő. Nevet Jinta nagyon ellenszenves viszont Ururunak jól áll a kiengedett haj.

Most elképzeltem, ahogy Karin próbálja megvédeni Ichigot. ikszdé Jönne Grimmjow egy visszavágóra, Karim meg lefúja sprayel ő meg csak néz hogy wtf. Nevet Karin látja, hogy nem ér semmit, ezért beveti a titkos fegyvert, a Zetaburutant az elektromos csapda labdát ! Fejbe dobja Grimmjowt és lepattan a fejéről egy pukkanást követően.
Bocsi agymenés.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1506 Dátum: 11 okt 22, 19:37:57 »

Üdv! Kicsit nosztalgiáznék Nevet Ezért valaki nem tudja véletlenül a Muramasa filler évadban melyek azok a részek amikor Ichigo vs Muramasa harcol?Nevet Mert tudom hogy van egy pár vagy mettől meddig is tart ez az évad?Mosolyog A segítséget nagyon megköszönném Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1507 Dátum: 11 okt 22, 19:57:29 »

A Muramasa filler 230-265. A 255-ben van Az Ichigo és Muramasa harc.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1508 Dátum: 11 okt 22, 20:32:43 »

kösz Mosolyog
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1509 Dátum: 11 nov 08, 14:56:21 »

Szerintetek nem halad gyorsan az anime? így nem fogljuk gyorsan beérni a mangát főleg hogy most ilyen rövidebb harcok vannak ami az animében 2 perc lenni ? szóval szerintetek?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1510 Dátum: 11 nov 08, 16:21:16 »

Hát mivel ennek a résznek is a háromnegyede kb filler volt, ezért nem hiszem. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1511 Dátum: 11 nov 08, 17:00:43 »

Pont erről beszélgetünk a múltkor, hogy lehet elnyújtani az animét abból a célból, hogy ne is érje be a mangát. Így nincs szükség filler epizódok külön készítésére. Bár nekem nincs gondom a Bleach fillérekkel mert nézhető egy-két kivétellel. Az első 2-3 rész jött 1:2-zöz most meg ott tartunk, hogy átesnek a ló túlsó oldalára és az életbe be nem érik ilyen formába a mangát. Nevet
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1512 Dátum: 11 nov 08, 19:23:59 »

Az is lehet hogy most még csak próbálgatták a dolgokat, de nagyon jó lenne ha egy manga fejezet egy anime rész így kijönne csak hát a csatáknál ez nem lehetséges, de így legalább nem érik el olyan hihetetlen gyorsan azt ahol a manga tart. És arra nem gondoltatok, hogy azok a részek amik így pluszba vannak benn hogy azoknak a nagyrészét is Kubo találja ki? Hogy azok azok a godnolatok amik nem fértek bele a mangába? Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1513 Dátum: 11 nov 08, 19:48:46 »

Lehet, de nem tudom biztosan.
Ez a rész után újra el kellet olvasnom a mangát mert már nem tudtam, hogy mi a filler és mi nem. ikszdé Ez azt jelenti, hogy jól megcsinálták a fillereket, hogy alig lehet megkülönböztetni. pl. hogy Ichigo megúsztatta a jelvényét vagy, hogy Riruka oson Ichigo után. Hiába néztem meg, hiába tudom, hogy nincs benne a mangába mégis olyan érzésem van, benne van. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1514 Dátum: 11 nov 08, 19:58:29 »

Szinte biztos, hogy nem szól bele Kubo. Kubo szerződésétől függ, hogy mit tehetnek bele pluszba. Nem változtathatják meg az alapsztori történetét és azt nem is befolyásolhatják a későbbiek folyamán a hozzáírt  jelenetek. Viszont ha ennek eleget tesznek a kiegészítések, akkor bármennyit hozzátehetnek. Ez már a rendező és az animátorok dolga. A manga amit felhasználnak tulajdonképpen egy forgatókönyv. Amúgy azoknak akik nem olvassák a mangát ez fel sem fog tűnni. Csak azokat zavarhatja akik mindkettőt nézik.  

A jelvényes dolog valóban nem volt a mangában de a Riruka leskelődésre volt utalás. Annyi, hogy ott nem dolgozta ki Kubo az esetet míg az animébe ezt belevették. Szerintem ezzel nincs is semmi baj. Az OP-ben is ilyen utalásokat dolgoznak fel a mangához képest mint például, hogy a mangaka csak utalt arra, hogy Luffy visszament a HQ szigetre, de az animében ez majdnem egy teljes részt kitöltött.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!