24 okt 05, 15:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389209 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1485 Dátum: 11 okt 05, 19:02:36 »

Szépen meg lett csinálva az utolsó rész, tetszetős volt. A búcsúzós jelenet meg pláne nagyon szépre sikeredett, leborulok a Studio előtt.  bow Bye-bye fillerek!  bye bye Ez a kis előzetes kíváncsivá tett a Fullbring arcra érdekes lesz, kíváncsi vagyok Ichigo főnökére. Hey, boss!  Nevet
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1486 Dátum: 11 okt 05, 19:32:38 »

Viszont a rajzolás teljesen más stílusú. Nem a karakterek, hanem a színezés. Telítettebb.
Jó lesz a következő sztori Nevet
Naplózva



 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1487 Dátum: 11 okt 05, 20:09:54 »

Szépen meg lett csinálva az utolsó rész, tetszetős volt. A búcsúzós jelenet meg pláne nagyon szépre sikeredett, leborulok a Studio előtt. 
Azon kevés jelenetek egyike volt ez , ami nekem effektívebb volt mangában. A Bleach általában az animében éri el a maradandó hatást bennem , de ebben az esetben nem volt semmi extra. Ginjou hangja meg AWESOME , már alig várom! Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1488 Dátum: 11 okt 05, 21:05:52 »

Hát nagyon szép rész volt. Rukiának megint volt egy beszéde. Nevet Az ő beszédei mindig lelket öntenek Ichigóba. Bár alapból Rukia is.^^ A korcsolyás rész is jó volt, ahogy összegyűltek a barátok a tűzijáték alatt. A búcsúzásnál, hogy elpirult.^^
Amúgy már a 100-adik oldalt írjuk.Mosolyog

Ezt már régóta be akartam írni:
"Csinálja a kézjeleket" Time Skip no Jutsu !! Aktiválva !!! Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
liteon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #1489 Dátum: 11 okt 07, 07:31:16 »

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de szerintem túl korai még elkezdeni. Még csak 43 fejette jött ki a mangából, ez szerintem kevés. Hamarosan megint fillerek fognak jönni vagy idő húzások lesznek a részekben. Egyiket sem várom.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1490 Dátum: 11 okt 07, 11:12:23 »

Szerintem nem túl korai. Most, hogy visszaolvastam az Aizen utáni történetet, azt gondolom, hogy az első néhány részben nagyon sok a szöveg. Ezekből a részekből simán kihozható a manga és anime 1:1-hez. Így könnyen kijöhet a fullbringeres történet 20-22 részből. Japánban viszont ennyi rész egy évadnak felel meg. Ezután viszont megint filler történet fog jönni.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1491 Dátum: 11 okt 07, 11:26:52 »

Nem hozható ki az 1:1, de az biztos , hogy most nem 4fejezeteket sűrítenek egybe. Szerintem 2 fejezetet tudtak feldolgozni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1492 Dátum: 11 okt 07, 12:08:13 »

Én azt gondolom, hogy az első 5-6 rész kihozható ebben az arányban. Még többre is. Rengeteg a szöveg és a váltakozó helyszín. Ami viszont most van a jelenlegi részekbe, ott örülhetünk ha 3:1 arány kijön. Természetesen ez már csak az animátorokon múlik, hogy mennyire keríti őket hatalmába a fantáziájuk. Ha kicsit feldobják ezeket a harcokat mint az SS harcban tették, akkor jó eséllyel 1:2-höz.

Végül is mindegy. Szerintem a lényeg, hogy 20-22 részben fogják feldolgozni és ezután megint filler várható. Legalább 30 rész, mivel mostanában ez az alap felállás. Ezalatt az idő alatt pedig megint felhalmozódik legalább 40-45 manga. Mivel most kezdik így várhatóan áprilisig el fog tartani. Néhány hét biztos kimarad majd valahol, így akár valamivel tovább is tarthat.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 07, 12:31:46 írta rini67 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1493 Dátum: 11 okt 11, 14:50:36 »

Jó volt:) Látszik hogy Kubo úgy írja Mangát hogy az Animében jó legyen:)  Ginjo hangja igazi jápán lett:D
+Így kell kinéznie egy Openingnek nem úgy mint mostani narutoban...

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 11, 14:52:23 írta ULTRA » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1494 Dátum: 11 okt 11, 16:32:07 »

Szépen és jól megcsinálták ezt a részt. Jó lett az OP és az Ending is. Nem a legjobb de legalábbis nekem tetszett. Mindenki hozta a maga megszokott formáját. Érdemes megnézni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1495 Dátum: 11 okt 11, 18:40:37 »

Hát, elkezdődött végre a Fullbring évad is. Ahogy hallom a szinkronhangokkal most se lesz baj. Mindenki hozza a szokásos formáját. Főleg Orihime meg Keigo. Nevet
Ichigonak jobban sikerült elkapni a kés, mint anno Narutonak, Kabuto kését. Kúl Az OP meg az Ending is jó volt. Viszont az Endingben te jó ég kik voltak ! Anime készítők, kérlek ne hozzátok vissza egy fillersztoriban azt a 3 módosított lelket !  Elég volt végigszenvedni velük azt a 2 évadnyi fillert. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1496 Dátum: 11 okt 11, 19:01:56 »

Gyááá, tényleg érdekes arcok voltak az endingben Nevet
Nekem tetszettek az új betétzenék, és az anime rajzolása is szemmel láthatóan javult.
Ginjo hangja nekem is tetszik, bár pár helyen gyerekesre van rajzolva, nem látszott az a vad állatiasság, mint a mangában.
Viszont az epizód végén, mikor belép a "társaihoz" már jobban tetszett a karakter kialakítása.
Naplózva



 
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1497 Dátum: 11 okt 11, 20:05:35 »

Végre újra nézhetem az animét is Nevet. "Első" résznek szerintem király volt. Valamiért Ginjou hangja nekem annyira nem tetszik, a többiekről nem igazán tudok még mit mondani, mivel csak Riruka nyögött be egy szót, bár eddig az ő hangja tetszik ikszdé.

Yuzu, Karin, Orihime meg a többiek nem kaptak új hangot? (Nem sok japán szinkronos részt néztem, szóval nem igazán tudom, inkább megkérdezem Mosolyog.)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Putir
Vendég
« Válasz #1498 Dátum: 11 okt 11, 20:08:06 »

a kocka gyereknek a mangába is psp-je volt?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1499 Dátum: 11 okt 11, 20:24:38 »

Én azt gondolom, hogy az első 5-6 rész kihozható ebben az arányban. Még többre is.
Nem így lett. Mosolyog
gy kell kinéznie egy Openingnek nem úgy mint mostani narutoban...
Egyszer-kétszer itt is volt néhány borzalmasan rajzolt jelenet , de nem volt rossz openning.
az anime rajzolása is szemmel láthatóan javult.
Ginjo hangja nekem is tetszik, bár pár helyen gyerekesre van rajzolva, nem látszott az a vad állatiasság, mint a mangában.
Viszont az epizód végén, mikor belép a "társaihoz" már jobban tetszett a karakter kialakítása.
Rajzolás szerintem ugyanolyan , csak a színezés lett más.
Mangában is hülye arcokat vág , miután megkapja a táskáját. Már csak arra várok , hogy mikor mondja már azt , hogy Sammy! :'D *akinek nem esik le a poén , Ginjou hangja Dean Winchesteré a Supernaturalből*
Yuzu, Karin, Orihime meg a többiek nem kaptak új hangot? (Nem sok japán szinkronos részt néztem, szóval nem igazán tudom, inkább megkérdezem Mosolyog.)
Nem kaptak új seiyuukat.
a kocka gyereknek a mangába is psp-je volt?
Igen , ott is PSP van. Kis reklám Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!