24 okt 05, 19:14:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389311 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1455 Dátum: 11 szep 04, 21:12:20 »

Én abban kedveltem meg Gint. Nevet Az is jó, amikor lesekszik Harribel után. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1456 Dátum: 11 szep 13, 15:23:45 »

Meglehetősen jó és látványos anime részt raktak össze ebben a részben az animátorok, bár a magam részéről kevésbé szeretem a túl sok csatát. Ezt viszont jól sikerült megalkotni a mai részben. És mint mindig, szinte az összes animében a NAKAMA,  mint a barátságnál erősebb köteléket hozták fel szokás szerint. Ettől viszont a látvány nem lett rosszabb, nagyon jól megcsinálták. Remélem a következő is eléri ezt a színvonalat.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1457 Dátum: 11 szep 13, 19:15:36 »

Hát én még csak a 307. résznél tartok, Gin most próbálta megölni Aizen-t.Erre nagyon nem számítottam.A 303. rész meg atom állat volt, az az új éves kártyajáték az ütött! xD Nagyon bírom az ilyen egy részes fillereket.
Naplózva
csabby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1458 Dátum: 11 szep 15, 09:36:11 »

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2011-09-13/bleach-anime-to-enter-shinigami-daiko-shoshitsu-arc
Most már biztos, hogy októberben elstartól a Shinigami-helyettes arc, azaz jönnek a fullbringerek. Körülbelül olyan 10-15 részt nézek ki amit megcsinálnak animében, ezután újra filler. Szvsz még egy kicsit fillerezhettünk volna. De mindegy remélem epic lesz az új opening és ending és az animáció is. Ezt főhírnek is kitehetnétek az oldalra.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 10:13:27 írta csabby » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1459 Dátum: 11 szep 15, 11:43:57 »

Én simán kinézem ebből a sztoriból a szokásos 20-22 részt. Ez már csak az animátorokon múlik, hogy mennyire látványosítják el a filmeket. Az első néhány részből pedig a sok szöveg miatt akár 1-1-ben is mehet a film, hasonlóan mint az OP-ben. A mostani manga részek lesznek problémásak a harcok miatt de itt jól jönnek a kreatív animátorok ötletei. Egyszóval én ezt az arc- ot is 20-22 részre várom.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1460 Dátum: 11 szep 15, 17:10:38 »

Srácok egy gyors kérdés.A 322. résznél tartok, ezek fillerek?Nem szeretnék belefutni megint egy 20 részes töltelékbe.Ezzel a nettel mire leszedek valamit az egy év...Köszi
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1461 Dátum: 11 szep 15, 17:52:58 »

Nevet az rossz dolog elmondanád miről szól? akkor elmondom hogy filler-e (nem nézek animét)
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #1462 Dátum: 11 szep 16, 06:35:49 »

Ha jól emlékszem Ichigo a 308-ik rész környékén kezd el megküzdeni Aizennel. 310 max 311-ben szerintem le is zárják a sztorit. Szóval elvileg filler.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1463 Dátum: 11 szep 16, 08:21:18 »

Hát szerintem ha már annyi részt megnéztél a fillerből akkor már nézd végig. Nevet Mert elvileg a 341-es lesz az utcsó része a fillernek. A 341-es -Megszálló Hadsereg Arc, Végső Leszámolás! nyilván a filler végét jelenti. A 342-es rész már újra a manga szerint megy mert legalábbis a -Köszönet cím elég árulkodó.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1464 Dátum: 11 szep 16, 09:01:22 »

Megerősített hír, hogy október 11-től kezdődik a Bleach V2.0.
Hasonló változás, mint narutoban a Shippuuden, csak kisebb időugrással.
Tehát már nem sokat kell aludni, és jönnek a f.....(spoilerspoilerspoiler) ^^
Naplózva



 
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1465 Dátum: 11 szep 16, 13:55:24 »

Nahát ezen nagyon meglepődtem de örülök is neki nagyon Nevet
És nekem lehet egy kérdésem hogy akkor ez a névben is felfog tűnni tehát hogy Bleach -> Bleach ... /Naruto -> Naruto Shippuuden/ vagy nem? vagy ezt a v2.0 név ez lesz vagy ezt csak te adtad neki Szanisz?  Mosolyog
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1466 Dátum: 11 szep 16, 15:18:43 »

Ezt csak én találtam ki. Még nem tudni új címről, de új korszak kezdődik, tehát elférne.
Nem tudom, anno a "shippuuden" mellékcímet beharangozták-e előre.
Tehát nem tudni még semmit, csak hogy folytatódik a manga történetszála.
Naplózva



 
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1467 Dátum: 11 szep 16, 20:01:59 »

Üdv! Valaki letudná írni nekem Ichigo melyik részekben harcol Grimmjowal előre is kösz Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1468 Dátum: 11 szep 16, 20:18:46 »

Első harc: 121. A 11 másodperces harc(ami két részen keresztül megy xD): 139-140 és a végső: 165-167. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1469 Dátum: 11 szep 21, 13:28:26 »

Rövid elemzés:
335 Jó rész volt, kiderült ki mentette meg ichigot, hát saját maga. A végén ichigo naruto mangát olvas? A baloldali borítóján, mintha Naruto képe lenne.
336 Izgalmas rész, de hogy lett megint hollow ereje ichigonak? Úgy volt, hogy azt nem kapja vissza.
337 Kezd eltűnni a köd kageroza körül.
338 Ichigonak de elrontották a hollow hangját!! Mint valami beteg oroszlán kutya keverék.
339 Ichigo elég szelíd  hollow alakban hollow tudattal. És akkor most 2 Yushima van? Egy a börtönben "kiütve", egy meg a csatatéren?
340 Phúú, Kon nagyon feldobta az epizódot.


Csak nekem tűnt fel hogy az elején mikor mindenki meg találja  a harci párját a Kenpachik kardja nem a megszokott alakjukban vannak?Mert Kenpachi kardjának normál formájában nem olyan keresztvasa van mint pl:Byakuyának hanem mintha alapjáraton lenne és nem shikaiban mint mindíg.
Nekem is feltűnt (miután olvastam a hsz-ed  Pojén). Az első 4 percben lehet látni kb 3x Kenpachi kardját és ott jól van megcsinálva. Aztán a 8. perc körül van egyszer elrontva, de az lehet, hogy a Reigai kardja volt (bár azt nem tudom, hogy miért lenne más), viszont akkor is nagy baki, főleg mivel az endingben a visszaemlékezés Kenpachival kezdődik.
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!