24 okt 06, 13:22:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389776 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1200 Dátum: 11 feb 15, 21:51:31 »

Lehetsz is kíváncsi, főleg ha most majd szüneteltetik az animét kitudja meddig... Neeem Szerintem nem most de még fogjuk látni Aizent hiszen nem ölték meg csak elzárták. De akkor most, végül is még mindig Aizennél van a Hogyoku nem ? Gondolkozik Ichigo Végső Getsuga Tensouja durva volt ilyen hosszú fekete hajjal de Aizen még így is erősebb volt nála. Mert a pecsét nélkül vissza nyerte volna az erejét.
Ja és mi előtt elfelejtem Aizennek az az alak a Resurrecciónja volt ? Ohh My God
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1201 Dátum: 11 feb 15, 22:31:21 »

Aizent megtagadta a Hogyoku , de mivel egyesültek így benne lehet szerintem. Mosolyog
Az , hogy Aizen Resurractionje lehet-e... Igen lehet , de konkrétan nincs megfogalmazva se cáfolva.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1202 Dátum: 11 feb 16, 17:36:57 »

Aizen már nem egy a Hogyoku-val. Ugyan eggyé váltak, de mikor Aizen meggyengült, onnan a hogyoku nem tekintette többé a mesterének, tehát elvált tőle.
Nehéz lenen, ha nem uralja a hogyoku-t, mégis benne "van". Mert nem ugyan az a szituáció, mint mikor Rukiában volt.
Rukia nem volt a mestere. Aizen igen, de a hogyoku megtagadta.

SPOILER!

A hogyokuról a csata után csupán annyi említést tesznek, hogy valóban megtagadta aizent. Ezután Aizent a 46-ok tanácsa 20ezer év börtönre ítéli.
Naplózva



 
RiokaBoy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7


« Válasz #1203 Dátum: 11 feb 16, 19:02:55 »

Az Anime szerint vége Aizennek :/ hááát erről ennyit smirksweat De most remélem nem jön olyan kurv@ sok filler mint ami eddig Narutoban volt,remélem "Lets Go" style-ban indul az új fejezet Nevet Remélem valahogy majd Shinigami lesz megint Ichigo,csak nehogy új Zanpaktouja legyen mert a Zangetsu-s rész meghatott T_T de csak kicsit Ördögi de sztem ti is így vagytok vele.
Naplózva

Miért pont én?Miért pont most?És még Frei Tamás sem vagyok....
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1204 Dátum: 11 feb 16, 19:11:22 »

De most remélem nem jön olyan kurv@ sok filler mint ami eddig Narutoban volt,remélem "Lets Go" style-ban indul az új fejezet Nevet

Hivatalos információk szerint abbahagyják egy időre az anime sugárzását, - bár egy másik anime szájton meg azt írták, hogy mégsem - amíg el nem húz a manga... új évad maximum filler fog indulni, ebbe biztosak lehetünk, hogy nem fogják elkezdeni az új sagát a manga szerint...
Naplózva



Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1205 Dátum: 11 feb 16, 19:11:40 »

   "Inauguration! The Brand New 2nd Division Captain!"
"Shūnin! Arata naru ban ni ban tai taichō!" (就任!新たなる二番隊隊長!)

Ez a rész március 8. Szóval még lesz pár rész. Viszont a címből nekem Filler szagú.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1206 Dátum: 11 feb 16, 19:28:52 »

Ez a cím nagyon érdekes. Kérdés, hogy mikor és kiről fog szólni ez a történet? Szólhat Yoruichi-ről hiszen ő volt valamikor a parancsnok és szólhat Soi Fong-ról is aki a jelenlegi taicho.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 16, 19:30:40 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1207 Dátum: 11 feb 16, 19:55:42 »

Hú erről már olvastam régen valahol valami olyasmit, hogy Kubo ezt valami filler storynak szánta. Meg a Shihoin családról is lesz benne valami. Pontosan Szerintem Yoruichi kapitányá válásának körülményeiről lesz szó. Talán Soifon is lesz benne ha csak egy kicsit is, mert ha jól emlékszem Soifon már az előtt látta Yoruichit mi előtt ő lett volna a második osztag kapitánya. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1208 Dátum: 11 feb 16, 21:12:24 »

Még az eheti részhez kapcsolódva lenne 1-2 kérdésem.
Aizen azért váltott ilyen sok alakot, mert mindegyik egyre erősebb volt? Elég lett volna, ha egyszer alakul át, a végső formájába  Technikai KO
Ichigo miért használta olyan hamar a Végső Getsuga Teshout? Amikor Aizen körbefogta a 7fejű sárkánnyal, simán kitört belőle. Akkor valszeg le is győzhette volna, és nem veszítette volna el az erejét. Max akkor használta volna, mikor Aizen teljesen átalakult. . .
Most, hogy Ichigo elveszítette az erejét, a lélekenergiája megmaradt? Elég lenne, ha Rukia megint hasba szúrja és "meg van oldva"?
Vélemények?
Naplózva

....................................................................................................................
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1209 Dátum: 11 feb 16, 21:23:53 »

Nem Aizen váltott alakot hanem a Hogyoku adott át az erejéből Aizen számára hogy legyőzhesse Ichigot. Mivel nem érzi Ichigo erjét így nem is tudhatja mennyi a valódi ereje Ichigonak. Ezért történik a több átöltözködés.

Hallatod vagy láttad, nem? Ichigo azt mondta, hogy unom az állandó elmélkedéseidet. Tehát megunta a játszadozást és a legerősebbre váltott. Ebben az állapotban sem tudta legyőzni a Hogyoku miatt. Akkor abban az állapotban semmiképp.

Ezt is mondták. Nincs lélekenergiája mert ha a végső getsugát használja akkor végleg elveszíti a szellemi erejét. Ezért hívják végsőnek. Mivel nincs szellemi ereje így nem is láthatja Rukiát, másrészt ezért már korábban is ki akarták végezni Rukiát, tehát nem is teszi meg mert ez SS törvénye.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1210 Dátum: 11 feb 16, 21:50:49 »

Gondolom Aizent is azért látta még mert a Lelkek világában van. Vagy csak lassan tűnik el a lélek energiája.
De végül is akkor Urahara győzte le Aizent nem ? Gondolkozik Mert Ichigo csak a földre küldte egyszer, hogy meg gyengüljön egy pillanatra és aktiválódjon a pecsét. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1211 Dátum: 11 feb 16, 22:09:20 »

Inkább a helyes megfogalmazás, hogy közösen győzték le. Ok és okozat összefüggés következett be Urahara kidouja és Ichigo támadásának hatása miatt. Annyira legyengítette Aizent a támadás ereje, hogy elveszítette az irányítást a Hougyoku felett. A Hougyoku ereje nélkül viszont nem volt olyan erős Aizen, hogy ellenálljon a kidounak.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1212 Dátum: 11 feb 16, 23:28:15 »

Az volt, hogyha Ichigo használja a végső gt-t, akkor elveszti minden shiningami erejét. Ez nem kizáró ok, hogy az összes lélekenergiája elvesszen, hisz átlag emberek is lehetnek képesek arra, hogy lássák a halálisteneket és hollowokat, még sem shiningamik. Ha Rukia megint átadná az erejét, csak találgatni tudunk, hogy mi lenne:
Szerintem alapból nem tudja elszívni újra, hisz azt a lélekláncot egyszer már Byakuya elszakította, ami azt jelenti, hogy halálisteni léte megszűnt létezni. Az új halálisten ereje, amit Urahara hozott ki belőle, az a sajátja volt.
Naplózva



rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1213 Dátum: 11 feb 16, 23:59:37 »

Rossz helyre teszed az átlagos szó lényegét. Azok az emberek akik látják a szellemeket és lidérceket semmi esetre sem lehetnek átlagosak. Pontosan Ichigo vált átlagossá azzal, hogy elvesztette a szellemi erejét és így nem látja őket. Másrészt Rukia nem vállalná be még egyszer ezt a tettet. Akkor is csak azért tette, hogy megmentse Ichigoékat. A többi okot is ismerjük, hogy miért nem teszi meg, másrészt akkor már régen megtehette volna. Hogy mi lenne ha ez megint megtörtént volna. Szerintem semmi, mert akkoriban Ichigo már tele volt reatsuval csak elfojtotta. Csak kinyitott egy kaput benne Rukia kardja. Most viszont egy csepp szellemi energiája sincs, tehát nincs mit kinyitni.
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1214 Dátum: 11 feb 18, 21:04:12 »

nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen ost-ok szóltak a mostani részben? (309)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!