24 okt 06, 15:16:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389819 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1170 Dátum: 11 jan 17, 15:59:46 »

MEddig kell még a filler részek adta szórakozást élvezni? rem már télleg visza térünk a rendes storyra.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1171 Dátum: 11 jan 17, 16:35:13 »

A következő, tehát 305. epizód is filler lesz... aztán még kitudja, hogy hány filler epizódot akarnak berakni a legizgalmasabb részek közepette. (Mert ez sem az első példa már...) Aztán lemegy ez az évad, majd beszüntetik a Bleach sugárzását, amíg nem húz el a manga egy ideig...
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1172 Dátum: 11 jan 17, 16:39:03 »

Az eheti rész után ha jól olvastam 3 filler mentes rész lesz és talán azon kívül max 1 rész lesz ami filler utána meg befejezik az arcot és jön a pihenő. Szomorú
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1173 Dátum: 11 jan 18, 22:32:05 »

Annyi biztos, hogy jövő héten folytatódik a történet.
Ez a rész mókás volt. Akadt 1-2 pillanat, amikor én is azt hittem, hogy akar valamit Matsumoto Hisagitól. Shuuhei milyen kis naiv  Nevet, de azért próbált ésszerűen gondolkodni, de olyan helyzetben nehéz  Pojén

Várom nagyon a történet folytatását  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1174 Dátum: 11 jan 19, 15:24:34 »

MEgnéztem ezt az anime részt... Én amennyire szimpatizáltam Hisagival, most annyira utálom:(. Büdös papucs volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1175 Dátum: 11 jan 25, 18:15:09 »

Hát ez a rész aztán Nevet Kanonji hozta a formáját, ott kiabáltam, hogy Aizen vágd már le gyorsaaaan ikszdé Gin meg menti Matsumotot majd ott hagyja a tetőn... Csak nekem tűnt fel, hogy a csata közben a városka helyet újra a  felhőkarcolók voltak ott ? Gondolkozik Ja és az, hogy Arisawa térde esett Aizen lelek energiájától míg Keigo csak úgy állt ott, az azt jelenti hogy Keigonak több lélek energiája van mint Arisawának ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1176 Dátum: 11 jan 25, 21:49:56 »

Valami olyasmi (gondolom).
Én azt hittem Kanonji előrukkol majd valami ulti jutsuval, erre csak az a kis ágyúgolyó  Szomorú
Kon, Jinta és Ururu hol van? Még őket vártam volna, de ők se jöttek. Talán még várnak a megfelelő belépővel  Pontosan
Legalább jövő héten is történet szerint haladunk, ez már magában jó hír Nevet
Amúgy ez a Zangetsu-Shirosaki kombó kicsit olyan stricis beütésű. Csak nekem tűnik így?  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1177 Dátum: 11 feb 01, 16:19:22 »

Egész jó kis rész volt , de MacGuyvertől nagyob robbantást vártam , vagy legalábbis látványosabbat.
Jövőheti rész meg tuti cenzúrázva lesz. -.-"
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1178 Dátum: 11 feb 01, 21:22:51 »

Nem volt rossz? Viccelsz?
Ez hihetetlen volt! Már vártam, hogy mikor fognak kiderülni Gin céljai, erre a rész közben mondja a kígyós szövegét, na itt gondoltam, hogy lesz valami  Nevet , aztán egyszer csak leszúrja Aizent, na ez váratlan,de egyben várható is volt  Pontosan Utána Aizen megint átalakult, de már megint minek? Jobban nézett ki az előző "ruhájában", mint ezzel a pillangós hacukában, de gondolom, ezzel megint + ereje lett (ami elég hihetetlen, mivel így is elég erős volt már, de lehet azt csak a kardjával érte el).
Mizuiro próbálkozásai tetszettek. Afro-sannak is megismertük a zanpakutóját.
Ichigo szerepelhetett volna tovább is, de a többi kárpótolt
Naplózva

....................................................................................................................
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1179 Dátum: 11 feb 01, 22:17:17 »

nem baj, viszont az hogy aizen elrettenti aza feeling tökéletes volt Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1180 Dátum: 11 feb 08, 15:52:00 »

 Nos mielőtt nyilatkoznék a részről szeretnék pár elkapott chat hozzászólást beírni :
-  ICHIGO LOOKZ BADASS
- HOT DAMN!!!!!!! this episode was amazing
- Ichigo “Mugetsu” kurosaki… Mugetsu appears F**KING EPIC Cant wait to see the nxt ep. XDD
- one of the best bleach episode…
Lényegében úgy kezdtem a részbe , h rendkívül pozitív volt a külföldi fogadtatása. Ami számomra szokatlan , mert általában az emberek csak hőzöngenek. Mint pl. a manga esetében , mert emlékszem , h ezeknél a részeknél is az ment , mekkora POP copy , meg pfff. Alig voltunk páran akik azt mondtuk nahh ez valami. Úgy tűnik sokkal jobban szereti a közönség az eseményeket egységben látni , mint hetente kivárni a 17-21 képkockát. Akkor a részről is... xD
 Nagy cenzúrára számítottam ellenben , csak olyan szinten lett korlátozva Gin esetében , hogy Aizen nem szorongatja a letépett végtagot. De maga a tépést nem hagyták el , mint Ishidánál. Örültem , hogy a készítők nem mentek rá , hogy minnél nyálasabb meg vinnyogósabb figurát öltsenek Matsumoto megjelenéséhez.
 Ichigo megjelenése szerintem nem sikerült olyan sikeresre , nem volt olyan hatásvadász , mint a mangában , viszont Chokkaku című betét nagyon jó választás volt. Ichimaru hozta a formáját , ugyanolyan szánalmasan adta elő magát Ichigo megérkezésekor , mint a mangában. Ichigo viszont igazán awesomba kapcsolt és ez kitartott a rész végéig. Néhol nem tetszett , hogy teljesen szabályos szikladarabkák foszlanak porrá , de ez legyen a legnagyobb hiba az animében!
 Kezdésnek ennyi szerintem. Összességében nagyon jó volt a rész , de azért láttam az előző évadban is sokkal jobb részeket! Ediig ez volt a mostani évad legjobb része nálam!
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 08, 16:09:27 írta Ishida » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1181 Dátum: 11 feb 08, 17:14:21 »

Ha az Ichigo vs Ulquiorra meccshez hasonlítjuk a mai részt, izgalomban és animálásban nagyon le volt maradva a mai epizód. Pedig szerintem elvárható lett volna, hogy a végső fájt egyik epizódja - amire mondhatni ~57. rész óta várunk - felülmúlja az espadákkal vívott harcokat. De ettől függetlenül tetszett Nevet
Naplózva



Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1182 Dátum: 11 feb 08, 17:15:00 »

Szerintem is sokkal jobban meg lehetett volna oldani. Valahogy nagyon sietősnek tűnt az egész rész. Az is, ahogy Ichigo elkapja Aizent - valahogy a mangában sokkal gyorsabbnak képzeltem, itt csak odarepült és elkapta. Az ilyesmi megoldások nem tetszettek.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1183 Dátum: 11 feb 08, 17:46:12 »

Valaki dobna egy püt, ha megtörténik a várva várt csoda? Gondolom értitek mire gondolok nem akarok spoilerezni. Egybe szeretném megnézni az egész sagát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1184 Dátum: 11 feb 08, 17:56:32 »

Sagát? Akkor igen sokat kell megnézned. Nem Arc-ot akartál írni? Maga a Saga azóta megy mióta Aizen lelépett SS-ből. Az pedig elég korán megtörtént. Ha jól emlékszem a 63-as résszel.

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 08, 18:17:44 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!