24 okt 06, 15:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389817 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1155 Dátum: 10 dec 07, 22:31:16 »

Húúú anime topicba nem irdomos fikciókat írni , főleg ha egy "megtörtént" eseményről van szó . x'D
Am. nagyon jó rész volt . Szerintem elég látványosak lettek Urahara Kidoui. Várom a kövi részt! Mosolyog
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1156 Dátum: 10 dec 14, 18:13:13 »

Csak leírtam az elképzeléseimet a következő résszel kapcsolatban. Az más kérdés, hogy nem lett belőle semmi, de azért jól hangzott. Amúgy mi az, hogy megtörtént esemény? Nem értem  smirksweat
Ichigo megtanulja a végső Getsuuga Tenshout? Na végre megint fejlődik.
Aizen most lenne fullos? De nagyon hasonlít Ichigora, amikor Ulquiorraval harcolt és átalakult teljesen hollowwá. Ezek szerint közel egy szinten vannak  ?
Jöhetne már a végső harc, bár jobb lenne, ha az egy dupla részes adásba kerülne bele a filler rész után (ha jól értelmeztem a kövi utáni rész címét, ami nem is biztos, hogy filler)!
A lényeg, hogy megint jó az eheti epizód, Ichimaru egy pillanatra kinyitotta a szemét  Pojén
Amúgy dec. 28-án meg nem lesz új rész  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1157 Dátum: 10 dec 21, 11:50:13 »

Ez faja rész volt , nekem tetszett. Azért Don Kanonji belépője EPIC X'DD Szemcsijét is bevágták , hogy az embereknek ne kelljen 3 hétig filózni , hogy ki a láb tulaja. X'D Kövi rész meg filler lesz , de lesz benne Ryuuken , szal nagy érdeklődéssel várom.
Kis baki , hogy a részvégi poén vidiben rövid haja van Shirosakinak. Legalább is Én ezt bakinak találtam.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1158 Dátum: 10 dec 21, 20:56:35 »

Ez legyen a legnagyobb gondunk  Nevet
Nekem is nagyon bejött ez a rész. Keigo a szokásosnál is lököttebb volt. Tatsuki meg csak simán: kussolj   Pontosan
Remélem Don Kanonji azért megint mutat 1-2 dolgot, különben nem sok esélye/esélyük lesz.  Amúgy most ott lesz az egész csapat? Karakura hősei és az élen Karakura Királya  Kúl
Jobban néz ki a fiatal Zangetsu, mint az öreg. A végén nagy volt, az az úszkálás  Pojén
Végre visszatért Shirosaki is. De most meg 3 hetet kell várni a folytatásra áhhh  Neeem
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1159 Dátum: 10 dec 21, 22:01:52 »

Áhh sajna nem lesz ott Kon Szomorú Am. azért 3 hét , mert asszem jövőhéten nincs publikálás , utánna meg 1részes filler lesz szerintem így new year alkalmából. :'P
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1160 Dátum: 11 jan 04, 17:53:01 »

Istenem azt hittem már legalább valami jó lesz ebbe a napban de nem :S filler filler és megint csak filler, jha és a kövi rész is az lesz :S
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1161 Dátum: 11 jan 04, 18:21:30 »

Nekem tetszett az eheti rész sokat nevettem rajta  Nevet Na jó az Orihimés rész kicsit lapos volt de a halálistenes az ütött.
Soifon meg Yachiru volt benne a legjobb ikszdé Szegény Yoruichi meg Kisuke mindenki elfelejtette aq szülinapjukat  Nevet
A követkető meg Halloween-es lesz. Már megint te vagy az RukiRuki ?! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1162 Dátum: 11 jan 05, 16:22:11 »

Az epizód első fele, elég fárasztó volt. Hisagi miket kapott  Nevet
A második fele meg kicsit nosztalgikus számomra, nem tudom miért  Gondolkozik
Összességében jobb fillert vártam, talán majd jövő héten  kacsint
Naplózva

....................................................................................................................
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1163 Dátum: 11 jan 11, 13:41:41 »

Nem tudom olvastátok e már azt a hírt, hogy nemsokára leáll a Bleach anime és addig nem is lesz amíg a manga jó messzire el nem távolodik tőle. Valamikor áprilisban kezdődik a dolog. Tehát nem fillerekkel fogják kitölteni a hézagokat. Ez természetesen nem érinti a mangát. Az megy tovább a maga szokásos útján.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1164 Dátum: 11 jan 11, 13:53:26 »

Hol olvastad a hírt? Bár Aizent már mindjárt legyőzik, és utána van egy kis hézag. Ide még akár értelmes fillert is be lehetne építeni. (Főleg, ha nem ragaszkodunk túlságosan Ichigohoz, hanem Hueca Mundora és SS-re koncentrálunk). De ha nem tudnak értelmes fillert kieszelni, akkor lehet, hogy a szünet még jót is tenne az animénak.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1165 Dátum: 11 jan 11, 16:23:27 »

Lehet nem akar az Aniplex , nagy mellényúlásba fogni ezért biztosabbnak láthatták a szünetet. Mindenesetre ez jobb húzás , minthogy hetente legyen a locsi-fecsi , hogy senkinek nem tetszik a filler...
Mellesleg sok spoiler van az új endingben , viszont van mondanivalója és szerintem beillik az eseményekhez majd. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 16:48:01 írta Ishida » Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #1166 Dátum: 11 jan 12, 14:44:37 »

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy ezek a bountos részek csak fillerek?Mert akkor nem nézem meg öket ha nincs benne lényeges információ.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1167 Dátum: 11 jan 12, 14:55:31 »

Fillernek fillerek, de annak, helyenként leszámítva némi logikátlanságot, nem orsszak, és a sztori bele van szőve a későbbi animébe is, szóvalé szerintem ne hagyd ki.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1168 Dátum: 11 jan 13, 20:24:24 »

. . .Mellesleg sok spoiler van az új endingben , viszont van mondanivalója és szerintem beillik az eseményekhez majd. Mosolyog

Sok spoiler? Bár én nem olvasom a mangát, de talán 2-3 képkocka lehet spoiler.
Jól vettem észre, hogy végig egy ember szemszögéből mutatják a dolgokat?


Rukiáéból?

Ez a halloweenes rész, nálam nem nagyon jött be. Hülye történet, hülye szereplők. Miért mindig Toshirout és Matsumotot szerepeltetik? Tényleg vicces páros, de egy idő után már elég belőlük.
A múltkori arab - török rész jobb volt.
Ichigo honnan kapta elő azt a kalapácsot?  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1169 Dátum: 11 jan 13, 21:01:59 »

Igaz , konkrét spoilerből csak a végén van , de az egészet együtt nézve az elejétől a végéig a mangaolvasóknak nem nehéz kitalálni , hogy miért van benne utalás a múltra és a búcsúzásra. Sz'al ezt nem lehet kifejteni úgy , hogy ne lőjjem le a "poént" , de akik olvasták a mangát szerintem jól tudják mire gondolok ezzel...

Ha esetleg valaki véletlenül se akar olyan információba ütközni , ami befolyásolhatja a szemléletét azzal kapcsolatban , hogy nem tudja mi fog történni , azok ne olvassák. :'D Jól megmondtam ezt mi?!?!

Előző endingben végig futott Ichigo a kezében karddal , látva az utat ami eddig vezetett. Most pedig táskával sétál a legnagyobb nyugalomban és nem a megtett utak vannak bevágva , hanem a képek , mik arra emlékeztetik , hogy ki és mi volt ő.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 21:25:45 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!