24 okt 06, 21:30:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389981 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1095 Dátum: 10 okt 12, 15:48:54 »

Túl sok volt a duma, igaz a mangában is, de itt rendesen elnyújtották!  Technikai KO  A rész utolsó 5-7 perce volt jó, ami eléggé mozgalmas volt. És a zene is jó volt. Kúl
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1096 Dátum: 10 okt 12, 16:10:16 »

RoB így kellett megcsinálni. Am. meg így is a kötelező 2 fejezetnyi anyag fel lett dolgozva. No meg a kövi rész vége a Lángoló Gleccserekkel kell véget érnie , mert úgy cool. Mosolyog
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1097 Dátum: 10 okt 12, 17:02:14 »

Jah, szerencsére a kövi rész nagyon is mozgalmas lesz  Ördögi Ez volt a felvezető rész  Nyelvesít Kyouraku lazaságát nagyon jól meganimálták:D És nkem Unohana megjelenítése is tetszett.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1098 Dátum: 10 okt 12, 17:22:10 »

Jahm de a mangában is cool volt Unohana megjelenése. Amolyam messiás volt a Vaizardoknak. Nevet
Kyourakunál azt sajnáltam , hogy az arcszőrzetét teljesen olyan vonalvezetéssel oldották meg mint a sérülés nyomokat. Ami kicsit hülyén nézett ki , de ez már szerintem a kákán is csomót kereső üzemmód. xD
Spoiler :
Remélem a Kyouraku-Hitsuga furfangos közös támadás faja lesz. Igazából ezért várom a kövi hetet és nem a Vaizardok lealázása miatt. xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1099 Dátum: 10 okt 13, 15:19:47 »

Hát ez 1 elég gyenge rész volt! a manga sokkal jobb volt mint ez.
Az animáció pedig elég gyengusra sikeredett .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1100 Dátum: 10 okt 13, 16:32:11 »

Szerintem egész jó rész volt, a rajzolástól eltekintve... ilyen igénytelen munkát utoljára fillerekben kaptunk, vagy ott se...
Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1101 Dátum: 10 okt 13, 17:33:24 »

Azért annyira nem volt  rossz az a grafika, de ténylég "más" volt, mint szokott lenni. Az új opening & ending is király lett. Nekem az tűnt fel a részben (vagy az opban), hogy Ichimarunak róka feje van, sokkal jobban hasonlít egy rókára mint Komamura  Pojén
Nekem jó volt a leosztás: harc, emlékezések, töltelékek. Csak az baj, hogy most várni kell 1 hetet a kövi részre => az túl sok
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1102 Dátum: 10 okt 13, 19:42:57 »

Nagy spoilert nem árulok el azzal , hogy Gin sunyibb bármelyik rókánál akit a hátán hordott volna bármilyen univerzum. Nyelvesít Sajnos az Op. és Ending Ostot csak olyan hónap múlva adják ki szerintem. Szomorú Addig minőségi hanganyagot nem lehet szerezni róla. Szomorú
Naplózva
kazumi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1103 Dátum: 10 okt 14, 18:16:52 »

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni?Elölről kezdet a Bleach részeket, jó minőségben meg is találtam a 98. részig, de a többi részt nem sikerült letöltenem normális mindőségben  Neeem (és nem szinkronosan!) 220-tól újra találtam vidiket.
Tudnátok nekem linkeket, oldalakat adni( akár pü-ben)?Előre is köszönöm! (Ugye még témán belül vagyok?)
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #1104 Dátum: 10 okt 16, 10:04:27 »

én is segitséget kérnék
hányadik az a rész amikor Hitsugaya kapitány focizik Ichigo húgával? ez olyan lightos rész de sztm jó rész
segitségeteket előre is köszönöm bow
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1105 Dátum: 10 okt 16, 13:39:16 »

A 132. rész az.
Naplózva



Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #1106 Dátum: 10 okt 17, 12:04:01 »

köszönöm a gyors válaszod bye bye
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #1107 Dátum: 10 okt 19, 15:40:47 »

A mai rész sokkal jobb volt az előzőnél. Nagyon jól volt a harc meganimálva legalábbis nekem tetszett és a zenei aláfestés is tökéletes volt a kiváló zene választásokkal és azzal hogy sok zene volt. Egy szóval ez a rész egy piros pont. Következő részben Yama bá és Wonderweiss akcióba lendül.  Nevet
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1108 Dátum: 10 okt 19, 16:01:46 »

Kezdeni azzal szeretném mondadóm , hogy az új évad új rajzolási stílust is vezetett be. Ezt szerintem mindenki láthatta. Mindenkinek szubjektív , hogy negatív avagy pozitív ez a változás. Személyemnek nincs semmi baja ezzel. Néha az erősebb kontúr talán kicsit manga feelinget kölcsönöz. Persze ezt más ember lehet , hogy zavar. Engem 2 dolog zavart grafika teén , ami sajnos nem a rajzolók képességén múlott , hanem a cenzúráztatáson. Egyik a fekete vér , a másik meg amikor Hitsugaya átdöfte a mű Aizent. Ott semmi sérülésnyom nem volt. Olyan volt mintha a felületre csak ráhúzták volna Photo Shoppal a Kardot. xD A rész hangulatát tükrözte hűen a zene is. Most meglepően gyorsan mentek az események , szerintem 3 manga fejezetet le is pörgettek. Illetve ami nagyon ritka a Bleachnél , hogy most úgy érzem jobb volt az anime a mangánál. Számomra legalább is nagyon dobott a szinten , hogy nem csak egy kép van Soi Fongékról , hanem mind a 4et egyesével levágta. Szerintem ötletes volt ezt így kidolgozniuk. Hajrá Bleach csak így tovább!!! Rész végi kis Shinigami illusztráció is jó volt , mókás volt. Sasakibe amúgy tényleg valami Francia arisztokrata fejjel rendelkezik. Poénba beleszőtték Aizent is... Fantasztikus volt xD
Jövő Héten Yamamoto ^^
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1109 Dátum: 10 okt 19, 16:25:19 »

A mai rész pontosan 2 manga fejezetből állt! Én megvoltam elégedve a résszel, rajz , zene jó volt! És a cenzurával sem volt gond, hisz mindent úgy mutattak, mint a mangában! Good Job!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!