24 okt 07, 11:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 390182 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #885 Dátum: 10 júl 07, 10:53:10 »

Ishida - Bocs, de szerintem a felsoroltak közül egyedül Byaku ellen volna biztos a veresége. Persze ez magánvélemény...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #886 Dátum: 10 júl 07, 10:56:15 »

Hát nem tom...Nekem az a betoldás nagyon ott volt az animében ahogy Kyou aggódik h. mi vana  testeddel(Ukitakénak) mintha az külön életet élne...

Nem amúgy szerintem sem vmi nagy harcos Ukitake ebben igaza van Ishidának igazából csak egymás szavait forgattuk...Azzal meg főlega  akésőbbiekben mindenki egyet fog érteni h.a a Bleachben kicsit el vannak kapkodva ezeka akarakurás harcok...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #887 Dátum: 10 júl 07, 11:43:08 »

Nem értek egyet. Ukitake igenis nagy harcos és erős is. Csak Kubora rájött az ötperc ennél a résznél és kiírta rövidtávon őt a történetből. Ezt nem fogom megbocsátani neki! Hogy lehet egy ilyen jó sztorit elrontani? Persze neki mindegy, mert amíg fizetnek érte, addig csinálni fogja. Az biztos, hogy soha többé nem lesz olyanhoz közöm, amihez Kubonak köze van. Ettől függetlenül a rész maga jó volt. Kyouraku és Ukitake jó párost alkotnak. Shinjiék megérkezése is tetszett. Bár én még szívesen láttam volna, hogy előveszik a kardjukat...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #888 Dátum: 10 júl 07, 13:05:50 »

Six nincs sajnos semmi konkrétum ami alapján tudnánk valamit is Ukitakéről. Egyetlen flashback volt ott se sok vizet zavart a Kaien donos résznél. Sajnos Kubo nem , hogy kiírta , hanem be sem írta Ukitaket igazán a Bleach történetében. Eddig annyi szerepe volt , hogy a Guillotint lezúzták , illetve adott egy itemet Ichigonak amivel kiválhat a testéből . Szal Ukitake egyszer nem volt komoly küzdelemben , amiről tudhatnánk. Belebeszélhetjük magunkba Ukitake ilyen meg olyan , de sajnos semmit nem mutattak belőle csak egy Shikait. Azt is hibásan ugyanis nincs tisztázva , hogy szellemi részecskéket vagy mondjuk fizikai támadásokat is visszatud-e verni.
Ennek így volt logikus a befejezése , hogy megérkeznek. Az h előhúzzák a kardjukat mennyivel jobb ? ikszdé Szerintem ahelyett a flashback helyett ami lehetett 3perc is , inkább előtte húzták volna az időt azzal , hogy vmi harc van. Szal Wonder megjelenhetett volna kicsit később egy pár perccel és addig is ment volna valami Starrk ellen.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #889 Dátum: 10 júl 07, 13:26:45 »

Ukitake ereje is ellenfél függő...
most nincs kedvem hosszan részletezni,de ha nem jön meg Wonderweis vagy hogy kell írni,akkor Starkot egyedül leverte volna,ugyanakkor Kenpachi gond nélkül szétkapná...
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #890 Dátum: 10 júl 07, 14:21:17 »

Vicces, hogy pont a Kaien-es részt hozod fel példának. Akkor Ukitake, mihint tisztázódott, hogy nincs megoldás, egy csapásra majdnem lefejezte Kaient... Ebből mi következik? Vajon gyenge lenne? Nem hinném... Az, hogy Yama mennyire megbecsüli dettó nem azt támasztja alá, hogy annyira gyenge lenne. Egyetlen hátránya van a többiekhez képest, hogy beteg és a testét kímélnie kell. Az, hogy Kubo nem mutatott semmit Ukitakéről egy oka van. Lusta volt ezt a karaktert kidolgozni. Továbbá azért, mert még nem láttunk tőle sokat, nem jelenti, hogy gyenge lenne. A semmiből nem lehet alátámasztani, hogy gyenge lenne. Wonderweist meg senki sem vette észre, szóval ha mást pécéz ki, akkor az is így végzi. Talán Yama nem...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #891 Dátum: 10 júl 07, 14:43:06 »

Vicces, hogy pont a Kaien-es részt hozod fel példának. Akkor Ukitake, mihint tisztázódott, hogy nincs megoldás, egy csapásra majdnem lefejezte Kaient... Ebből mi következik?
Az következik , hogy nem volt ereje megölni ezért Rukiara maradt a piszkos munka. Majdnem nem egyenlő egy tettel kedves 6os Mosolyog
Illetve engedd meg nekem , hogy hülyének nevezzelek , mert úgy beszélsz mintha valaki azt írta volna valaki is , hogy Ukitake gyenge. Egyedül te használtad ezt a szót. Nagyon okosnak akartad most mutatni magad , de nem jött össze. Nevet Értelmezd a hozzászólásaim kérlek  abból kitűnik , hogy erősnek tartom , de nem az elit erősségbe a Taoichouk között. Kérdés , óhaj , sóhaj vagy meglepsz egy újabb frappáns félreértelmezésből született HSZszel?
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #892 Dátum: 10 júl 07, 14:55:44 »

Ishida:nem azért nem ölte meg Kaien-t mert nem volt ereje,hanem mégiscsak a beosztottja... Gondolom sajnálta meg minden..
Szerintem is erős,főleg hogy a bankai-t még nem láttuk tőle,de Ukitake mint mondtam fentebb, túlságosan ellenfél függő. Plusz még Bankai-t nem láttunk,így nehéz róla pontos képet alkotni^^

six,viszont látták Wonderweis-t csak gondolom nem számítottak rá hogy ilyen gyors lesz..még valamelyikük meg is jegyezte hogy azt a dögöt hozta magával,amit régen láttak Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #893 Dátum: 10 júl 07, 15:19:32 »

Szerintem is Ukitake erős. Nem a legerősebb Taicho, ez tény, de nem is gyenge. De azért nem nagy harcos mert nem eza a mániaája h. kaszaboljona  abékét és a nyugalmat szereti annak ellenére h. szerintem jól ért a akardforgatáshoz is és pont Stark ellen mutatta meg h. betegségéből származő gyengeséget egyensúlyozza a Zanpakutója és h. gyors villámlépésben...Nem véletlenül állta mega a helyét Yamma-jii ellen is amikor izombemutatót tartott nekik. Szóval Ukitake erős de nem harcos alkat azaz összességébe nem lehet legerősebb harcosnak elkönyvelni...De azt hiszem ő átjárokért felelős a két világ között és az osztagában sem az erőa a mindenhatóság, sokkal inkábab abéke az egymással avló törődés.

Én ukitakét személy szerint azért kedvelem ennyire mert szerintem ő képes volt a hibáiból tanulnia a Kaien eset óta, és képes volt szembefordulni az általa mélyen tisztelt szabályokkal azért mert úgy gondolta ami történik nem igazságos...Erejét mutatja az is h. azta  abárdot elpusztította. S megérdemelt volna egy normális fightot.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #894 Dátum: 10 júl 07, 15:32:11 »

Ishida:nem azért nem ölte meg Kaien-t mert nem volt ereje,hanem mégiscsak a beosztottja... Gondolom sajnálta meg minden..
Ha esetleg nem láttad volna a részt akkor tessék xD Eléggé ellentmond az állításodnak , mi szerint sajnálat miatt nem tudta volna. Igenis megakarta ölni Kaient , hogy nyugodtan távozhasson lelke . Becsületét megőrizve a hadnagy. Ellenben a TBC görcs megállította Ukitakét és ha a Hollownak volt esélye ott megölni a taichout mert stegény épp védtelen volt.Szerencséje volt , hogy Rukiára ment rá a Hollow.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NB5QE73tPSY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NB5QE73tPSY</a>
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #895 Dátum: 10 júl 07, 15:35:40 »

nem harcolt és akk gyenge kyoraku is egy lusta disznó mégis mindenki az erőssebekhez sorolja pláne stark elleni harc utánha ukitakének is lesz harca változhat a véleményetek
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #896 Dátum: 10 júl 07, 16:00:49 »

Arra gondoltam a nem látták alatt, hogy a támadását senki nem érzékelte. Mindenki meglepődött és bárkit hátba kapott volna. Ott valóban rájött a roham és emiatt nem tudta megölni Kaient. Az egyetlen gyengesége, mint mondtam a teste gyengesége. Ettől még beletartozik az elit erősségbe a Taoichouk között. Mint mondtam Yama nem véletlenül kivételezik vele és nem véletlenül kedveli Ukitakét és Kyourakut. Biztosan letettek valamit az asztalra. Nem mellesleg egy katonai osztagban egy kapitányt nem valami nagy harcosnak titulálni egyenlő azzal, mintha kikiáltanátok gyengének. Én Asthi hsz-ére reagáltam.

És Ishida: Nem sajnálom, hogy nem vagyok olyan "okos", mint te. Remélem, megérted, miért.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 16:41:11 írta six » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #897 Dátum: 10 júl 07, 18:28:13 »

Hát igazad is van Six meg nem is...Szerintem Ukitake nem nagy harcos természet de sztem tud harcolni ha kell de azért nem jellemzője...Pl. egészen addig míg nem látta h. barátja bajban van és az ő képességire van szükség leült és meditált...Ami azért a nagyon nagy harcosokra nem jellemző tulajdonság h. átengedik másnak a harcolást...
S azért a TBCés rohamok miatt nem túlságosan beszámítható hadierő ez azért tény.
Annak ellenére h. nem nagy harcos mégis azt mondom h. erős és lerakott vmit az asztalra Yammának. Végülis Lilinette ellen is mondja h. több száz cerot látott mrá szóval ő sem csak teázgatott állandóan. De azt kell mondanom ha a 13 kapitány felsorakozik és tudom h. vkit le kell győzni akkor az "igazi" harci természettel is rendelkezőket sorolnám előre és nem a hatalmas tapasztalattal és erővel rendelkezőket, na meg Ukitakéta  aTBCje miatt nem igen küldeném megerőltető csatákba, ahogyna Kyouraku is végig úgy volt vele h. Ukiatake ne harcoljon ez is elárul vmit...Ukitakét főleg olyan dolgokba használnám mint amire hazsnálva is lett: Aizen valódi céljának kutatása a könyvtárban, a gyengébb shinigamik osztagának vezetése...
Szóval ez az egész jó összetett és mivel drága Kubo hanyagolta az ukitake témát ezért valszeg soha nem tudjuk meg mi van ha a 13. osztag kapitánya valóban harcol, mert rákényszerül...És h. mit tud Kyouraku és Ukitake együtt...Mert ők együtt verhetetlenek szerintem Ukitake egymagában nem valami nagy harcos...És ettől még nem gyenge...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 18:30:12 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #898 Dátum: 10 júl 07, 21:10:03 »

Ukitake tud komolyan harcolni, de a betegsége hátsó sorba teszi nagyobb harcokban, ez van.

Mi lenne, ha Mayuri találna valami gyógymódót neki? Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 21:10:39 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #899 Dátum: 10 júl 07, 21:14:20 »

Szerintem biztos tud valamit rá,de őszintén te bevennéd amit az a megőrült doki adna?
Ebből látszik h Ukitake törődik az egészségével xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!