24 szep 25, 00:19:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70654 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #285 Dátum: 11 dec 21, 20:43:05 »

Szerintem kisamét néha túl böcsülik. Úgy értem nem rossz de azért pl pein ellen.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Putir
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 11 dec 21, 20:45:44 »

Én azt csodálom hogy kabutonak milyen kevés szavazata van.
Pedig szerintem az egyik legtáposabb negatív szereplő főleg hogy ott van neki az edo madara meg még az a másik jutsu.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #287 Dátum: 11 dec 22, 00:33:55 »

Idézet
szerintem: Itachi, Madara, Pein( Nagatonak vettem)
ők szerintem a narutoverzium legerősebb, és legokosabb szereplői, mindenféle kisp*csös Szöcske, meg Naruto elbújhat mögöttük

Ezekkel azért vitatkoznék. A sorrendet azt úgy gondolod, ahogy leírtad? (Itachi,Madara,Nagato) Mert ha igen akkor ezzel is vitáznék mert szerintem madara az első helyen áll és utána jönnek az itachiék, de nagato meg itachi között nem tudok erőkülönbséget tenni.
Az meg, hogy narutoverzium legerősebb és legokosabb szereplői meg, hogy mindenféle kisp*csös sasuke meg naruto elbújhat azzal is vitába szállnék. Tisztába vagyok, hogy nagyon erősek és madara tényleg a legerősebb akiket eddig láttunk, meg tényleg nagyon okosak mind a hárman, de nem jelenteném ki, hogy legokosabbak hisz minato meg shikamaru is nagyon okos szereplők és ők is vannak olyan okosak szerintem ha nem okosabbak kicsivel...
Természetesen nem sorrendben gndoltam ^^ akkor Madara, Itachi,Nagato. Az észt persze nem egy sakkparti szempontjából elemezte, hanem stratéga szempontjából, úgy, hoyg az erőt is beleszámoltam, Shikamaru hiába nagyon okos, nem annyira erős. És józan paraszti esze Itachinak bőven van annyi. Lehet, társasban veszítne, de csatában tuti nem Mosolyog Azt, meg hogy szöcske erősebb, mint ő, te sem gondolhatod komolyan adig, amígbe nem bizonyosodik az ms és az fms különbsége Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #288 Dátum: 11 dec 22, 03:41:12 »

Lehet, társasban veszítne, de csatában tuti nem Mosolyog

Eszembe jutott egy mondás Nevet Sakkozókkal boxolni, boxolókkal sakkozni ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #289 Dátum: 11 dec 22, 10:22:53 »

Loool xD bár Itachi szerintem sakkban sem lehet túl béna x)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ranzorser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 22


A Homok Ura


WWW
« Válasz #290 Dátum: 11 dec 22, 21:02:33 »

Legfeljebb ha veszít ràdnyom egy amaterasut aztán többet nem nyersz  Pontosan
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #291 Dátum: 11 dec 23, 18:32:19 »

De ez így nem nagyon fer, hogy később vannak adva hozzá a listához a szereplők mert akkor többiek akik elejétől bent vannak előnnyel indulnak és így nem lehet megállapítani, hogy kik a legerősebb negatív szereplők. ...

Ja, de a téma indulásakor (2007.08.06.) sok szereplőről még egész mást hittünk vagy nem tudtunk semmit. Ennyi erővel minden táposabb szereplő megismerésekor, vagy egy adott szereplő feltápolódásakor nullázni kellene.
Ennek az elkerülése végett van ott a "Szavazat törlése" opció. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #292 Dátum: 11 dec 24, 00:15:50 »

...

Azért shikamarut szerintem semmilyen formában nem lehet itachihoz hasonlítani... még csak észjárásban sem! Itachi okos ez igaz, de neki az ereje adott most mondok egy példát: shikamaru mikor tayuya ellen harcolt elég raffinált módon szerezte meg az irányítást, itachi esetében ez nem így ment volna mivel ő neki ott van a sharingan + MS teljesen más logikát használt volna, illetve tűz jutsuk, remek taijutsu sorolhatnám! Mondhatni ezen a téren itachinak nem kell megeröltetnie magát mert ha az MS-t nem is de a sharingant használva is tudja szopatni a népet, míg shikamaru igen csak megizzad! // OFF END //

Nálam Madara, Tobi, Itachi a legerősebb, még külön magyarázat se kéne rájuk mivel a nevük magukért beszélnek, mondhatni inkább (hogy helyesbítsek) a szemeik beszélnek helyettük! Nevet
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #293 Dátum: 11 dec 24, 07:44:51 »

nos igen, itachi okos, de naruto ellen illetve még elég sok ember ellen nem kell logikát használni amíg van MS. ikszdé
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #294 Dátum: 11 dec 24, 13:05:38 »

Nálam Kabuto mindent visz. Nála erősebb negatív karakter nincs a mangában eddig. Az pedig óriásit dobott nálam az erején, hogy betudta hozni a valódi Madarát. Ha ezt megspékeli a többi idézett személlyel és még hozzáadjuk a saját és Orochimaru hagyatékát akkor mindegyik elbújhat mellette. Ha csapatot kellene alkotni ő biztos tagja lenne a társaságnak de ellene nagyon nem szeretnék küzdeni. Ha Itachi és Nagato egy kétszemélyes hadsereget alkotnak akkor Kabuto ezt egymaga is megteszi méghozzá meg sem kell erőltetni magát.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 24, 13:07:27 írta rini67 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #295 Dátum: 11 dec 24, 16:53:13 »

Madarát visszahozta, de irányítani nem tudná. Ha Hanzou volt olyan erős, hogy kitörjön az Edo Tenseiből, akkor Madara röhögve szabadul ki Kabuto uralma alól.
Én az Itachi-Tobi-Kabuto hármasra szavaztam, ebből Tobit gondolom a legerősebbnek.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #296 Dátum: 11 dec 28, 14:06:42 »

esetleg a Peint át lehetne javítani Pein/Nagatora, mert így nem teljesen egyértelmű  smirksweat főleg, mert Nagot erősebb, ha egybe van az ereje.
Én Madarára, Itachira, és Peinre szavaztam. Tobi SAJÁT erejét nem ismerjük annyira, csak a bijuukkal rohangál, meg testtelenné teszi magát. Kabucsimaruról sem tudunk elég sokat ilyen szempontból. Persz, az Edo Tesnei erős, de mit kezd a zombik nélkül? Ankot lekapcsoli nem volt egy nagy teljesítmény.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #297 Dátum: 12 jan 02, 01:19:56 »

 Gondolkozik  Itt most az Edo Tenseies Uchiha Madaráról van szó ? mert rá szavaztam a kérdésnek eleget téve .   Hümm-hümm
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #298 Dátum: 12 jan 11, 23:20:56 »

én,a hang4 fan őrületemmel rájuk szavaztam ikszdé persze tudom,hogy ez úgy unreális ,ahogy van  smirksweat de azért erősek,azt meg kell vallani. (két,konohai megbecsült jonint sebek szerzése nélkül küldtek a padlóra[feltehetőleg át sem változtak,csak magukra húzták a pecsétet],és shizune is meg volt lepődve,gondolom azért,mert kakashi,meg gai után ők voltak a toppon,nem azért mert már megint kikaptak  ikszdé)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #299 Dátum: 12 jan 12, 08:59:22 »

Öö... Elvertek két, éppen küldetésből hazaigyekvő, fáradt jounint, úgy, hogy minden erejüket be kellett vetniük, ezt ők mondták.
Ja, és eléggé kapkodták a levegőt a harc után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!