24 szep 25, 00:18:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70644 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #270 Dátum: 11 nov 30, 18:45:56 »

EMS ide vagy oda még mindíg nincs a rinnegan szintjén.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #271 Dátum: 11 nov 30, 18:58:26 »

Azért végtelen Susanoo meg Amaterasuval eléggé nönek az esélyei, de a valaszodat majd a Ki nyerne csatában topicba írd, itt kicsit off Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #272 Dátum: 11 dec 01, 09:00:19 »

Hol van a Ki nyerne topic?
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #273 Dátum: 11 dec 01, 15:44:37 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.0
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #274 Dátum: 11 dec 01, 19:28:21 »

Itachi mióta negatív szereplő?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #275 Dátum: 11 dec 01, 20:44:52 »

Idézet
EMS ide vagy oda még mindíg nincs a rinnegan szintjén.

Mi az, hogy rinnegan szintjén? Rinnegan is csak egy fegyver ahogy itachi vs sasuke harcba a fekete zetsu említette, hogy sharingan is csak egy fegyver ami olyan erős mint a használója, rinnegan is csak fegyver ami a használóján múlik, hogy milyen szintre viszi. Minato meg a többi kage úgy lett kage, hogy még sharingannal se rendelkezett pedig sharingan az fejlettebb mint a sima szem és az mégse azt jelentette, hogy nem érték el a sharingan szintet. Ugyan ez van fms meg a rinnegan-nál is. Szóval én még mindig tartom magam ahhoz a sorrendhez, hogy:
1.Tobi
2.Sasuke
3.Nagato vagy itachi

És hogy miért ez lett a sorrend? Mert Sasuke ms-el kage szinten mozgott és ehhez most hozzájön itachi ereje is és az eléggé sokat dob sasuke erején is. MS-el már megközelítette itachi erejét szerintem, de mivel a bátyus eléggé kemény volt így most sasuke sokkal erősebb lesz mint volt mert itachi ereje is beleáramlott még mondta is ebből nekem az jön le, hogy saját erejéhez még hozzájön az itachié is szóval már nagato szintjét is meghaladja így meg itachit. Azért nem tettem tobi elé mert tobinak mégis csak három útja van és ahogy elnézem sok tapasztalat is meg a mindent átengedek magamon jutsu.
Naplózva
Ranzorser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 22


A Homok Ura


WWW
« Válasz #276 Dátum: 11 dec 20, 13:10:38 »

Szerintem Itachi, a jutsujai és persze a Sharingan miatt. (Sasukét leverte volna, csak szerette mint testvérét és nem volt képes megölni.)
Kisame, mivel ő a Farok nélküli Jinchuuriki az ereje miatt és alapból is nagyon erős. (lásd: Kisame vs. Gai a shippudenben, még így is erős volt hogy csak ereje néhány %-át használta.)
Pein is nagyon erős. (Az igaz, hogy erejét nem mutatta meg a Naruto elleni harcban, de a mangában MInatóként a 4. Shinobi háborúban megmutatja erejének nagy részét az Itachi & Naruto & Killer B vs Nagato elleni harcban )
Naplózva

bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #277 Dátum: 11 dec 20, 15:34:00 »

Nekem Tobi,Sasuke,Pein a sorrend mert mindháromnak van vagy rinenganja vagy mshja és mindegyikük harcolt már legalább egy kagével de szerintem még hiányzik madara a listáról mer amugy nekem ő lenne az első
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #278 Dátum: 11 dec 21, 17:33:24 »

Mod.:
Uchiha Madara hozzáadva a listához.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #279 Dátum: 11 dec 21, 19:17:37 »

De ez így nem nagyon fer, hogy később vannak adva hozzá a listához a szereplők mert akkor többiek akik elejétől bent vannak előnnyel indulnak és így nem lehet megállapítani, hogy kik a legerősebb negatív szereplők. Lásd most uchiha madara hozzá lett adva, azt többieknek már csomó szavazatuk van mert régebb óta bent vannak. Meg ott a sasuke gondolom kb. sima sharinganos sasuke volt eleinte, de azóta már fms-el rendelkezik és már elverné így a bátyát vagy peint mégis sokkal hátrébb van mert azóta változott a karakter erőssége. Szerintem úgy lehet ezt megkapni, hogyha összeset nulláznák és előlről elkezdi az egészet azzal a különbséggel, hogy most már tudjuk, hogy jelenleg ki milyen erős. Ez csak egy tipp volt.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #280 Dátum: 11 dec 21, 19:20:14 »

Itachit? Sasuke? ikszdé
szerintem: Itachi, Madara, Pein( Nagatonak vettem)
ők szerintem a narutoverzium legerősebb, és legokosabb szereplői, mindenféle kisp*csös Szöcske, meg Naruto elbújhat mögöttük ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #281 Dátum: 11 dec 21, 19:44:25 »

Idézet
szerintem: Itachi, Madara, Pein( Nagatonak vettem)
ők szerintem a narutoverzium legerősebb, és legokosabb szereplői, mindenféle kisp*csös Szöcske, meg Naruto elbújhat mögöttük

Ezekkel azért vitatkoznék. A sorrendet azt úgy gondolod, ahogy leírtad? (Itachi,Madara,Nagato) Mert ha igen akkor ezzel is vitáznék mert szerintem madara az első helyen áll és utána jönnek az itachiék, de nagato meg itachi között nem tudok erőkülönbséget tenni.
Az meg, hogy narutoverzium legerősebb és legokosabb szereplői meg, hogy mindenféle kisp*csös sasuke meg naruto elbújhat azzal is vitába szállnék. Tisztába vagyok, hogy nagyon erősek és madara tényleg a legerősebb akiket eddig láttunk, meg tényleg nagyon okosak mind a hárman, de nem jelenteném ki, hogy legokosabbak hisz minato meg shikamaru is nagyon okos szereplők és ők is vannak olyan okosak szerintem ha nem okosabbak kicsivel. Az meg, hogy sasuke meg naruto elbújhat mögöttük azt meg nem hinném hisz ők egyfolytába csak fejlődnek és nem kis lépésekbe szóval úgy gondolom, hogy sasuke meg naruto (naruto ha kiegyezik a killencfarkúval) erősebbek mint nagato vagy itachi. FMS Sasuke meg nyílván erősebb lesz mint a bátya hisz most a bátya szemével összeolvad a sajátja is és ms sasuke is eléggé erős volt hát még akkor milyen erős lesz ha itachi szemével összeolvad a sajátja. Naruto ha meg kiegyezik a killencfarkúval akkor szerintem túlszárnyalja nagatot meg itachit. Szóval én sorrendem az jelenleg úgy nézki, hogy 1.Madara, 2.Tobi, 3.FMS Sasuke vagy naruto ha kiegyezik a killencfarkúval.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #282 Dátum: 11 dec 21, 19:49:13 »

Várjál lehet hogy velem van a baj ,de honnan veszed ha naruto kibékül a 9 farkúval gonosz lesz?
Szerintem olyankor nem naruto változna negatíva hanem a róka jóvá.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #283 Dátum: 11 dec 21, 20:00:48 »

Idézet
Várjál lehet hogy velem van a baj ,de honnan veszed ha naruto kibékül a 9 farkúval gonosz lesz?
Szerintem olyankor nem naruto változna negatíva hanem a róka jóvá.

Jaj tényleg... negatív szót kifelejtettem és úgy írtam a listát:D
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #284 Dátum: 11 dec 21, 20:36:02 »

Tobi, Itachi és Kisame

Kisamera elég kevéske szavazat jutott, pedig ő egy farok nélküli bijuu szerintem eléggé erső, Itachi meg Tobi egyértelmű hmm.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!