24 szep 25, 00:14:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70614 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #240 Dátum: 09 szep 21, 10:06:45 »

Kabutoból hamarosan Orochimaru lesz, szal most arra a kis időre, amig még félig önmaga, felesleges lenne őt is betenni a szavazhatóak listájára. AMugyse az a haj de erős karakter, csak nagyon kiváló Medic nin, amit meg most tud/tudna az meg Orochimarué.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #241 Dátum: 09 szep 21, 13:50:52 »

Nem hiszem, hogy abban a pár szövetben Orochimaru chakrájának halvány lenyomatán kívül (ami azér tmár elég ahhoz, hoyg megftámadja a befogadója testét, bár itt a fizikai "átalakítások" is közrejátszanak, minden valószínüség szerint) ) sok minden van Orochiamruból.
Úgyhogy, Orochimaru tudata nyílváőn nincs benne, így át sme veheti a hatalmat Kabuto felett.
Nem egy másoduik Orochimaru lesz, hanem eg ymásodik "Fehér Kígyó".

Mondjuk, majd Kishi' eldönti, kinek van igaza.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 21, 13:51:53 írta STM » Naplózva
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #242 Dátum: 09 szep 21, 13:57:22 »

Szerintem azért ha átalakítja kabutot akkor orochimaru személyisége megmarad....különben mire lenne jó egy második fehér kígyó Nevet?
amúgy ha ez megtörténik kab-oroxD kegyetlen egy bűnözővé növi ki magát szóval mondhatjuk úgy is hogy bérelt helye van
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #243 Dátum: 09 szep 21, 14:02:14 »

Moderátor:
Kabuto (Kabuchimaru) betéve a szavazásba.
Szavazatmegváltoztathatóság (ja, de szép magyar szó ikszdé) aktiválva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #244 Dátum: 09 szep 21, 14:45:12 »

Kabuchimarut láttuk már komolyabban harcolni? Mert én nem emlékszek rá.
Naplózva



L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #245 Dátum: 09 szep 22, 01:53:03 »

tsaba94 nem, de akikből összerakták, az enged következtetni valamire. A listámban nincs Ita, mert bár erős, de nem tartom gonosznak, míg az öccse gonosz, de közel sincs olyan tapasztalata. Pein és Tobi kivívta a tagságot az Akatsuki vezetőjeként.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #246 Dátum: 09 szep 23, 11:13:25 »

Pein.. Mert a "titka" nélkül, senki.. Senki nem tudta volna legyőzni. Emlékszem még, amikor Jirayija vs Pein-nél milyen találgatások mentek Pein kilétéről, és elég keményen mellélőtt mindenki.. Már eleve a 6 testet sem tudná talán csak Tobi legyakni (Naruto is csak 5 testtel küzdött egyszerre.. Mert yahiko nem volt túl aktív Nevet Valamint kettéválasztotta őket, és egyenként győzte le őket.. /Az ő képességeit még nem ismerjük.. Persze lehet, ő a legerősebb, de amíg nem mutatják be az erejét, addig nálam csak 2. a listán!/ És ha a 6 testet le is ütötte valaki, akkor még mindig ott van Nagato.. Pl a Jirayija harc után, még ő is tudott volna pár élet-halál jutsut villantani, ha szükség van rá... Mivel nem használt fel túl sok chakrát, és nem volt kimerülve annyira..
3. Itachi.. A betegsége ellenére ő is nagyon ott van a szeren. Lehet, sokan top1-nek is betennék.. De abból kiindulva, hogy valószínűleg Tobi erősebb nála, bár ez is csak találgatás.. (Nekem így jött le) Főképp genjutsu-k terén van ott, és mivel 6 pein test van, és biztos, hogy nem hat a fő testre is a genjutsu, így ez esélytelen.. Az sem biztos, hogy Pein mindig 6 testtel kezd hozzá a csatához..Mosolyog Valamint, míg pein-nek a "7." teste képes a legkomolyabb jutsukra /értsd: élet-halál technikák/ addig Itachi-nak lehet szüksége lenne a Susanoo-ra, már a 6 másik testhez is.. Ezért ez a sorrendem.. Egyelőre.. Tobi helye még eléggé kérdőjeles Nevet
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #247 Dátum: 09 okt 02, 21:45:54 »

1. Itachi. szerintem egyértelmű miért.
2. Kabuto. szernitem van benne valami, amit még látnunk kell.
3. Kidomaru. Hát azért csak csakrával lehet elvágni azokat a szálakat plus rájött a byakugan gyenge pontjára. Nem semmi, de lehet hogy csak én vagyok ezen a véleményen.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #248 Dátum: 10 jún 15, 18:19:16 »

1.nálam Kisame.nem semmi hogy Bee-t úgy elverte hogy erősebb lett a harc után mint előtte volt xD
2.Tobi/Sasuke:mert az Uchihák tiszta tápok...
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #249 Dátum: 10 jún 16, 19:55:27 »

nekem egyvalami mindig szemet szúrt a naruto kapcsán, mégpedig hogy a gonoszok ellen mindig pont az jön aki le tudja őket győzni sasori ellen ott volt chyio(aki PONT ismeri sasori bábjai működését és az ő 10 bábja PONT le tudja győzni sasorit) és sakura(aki pont olyan erős és szét tudja törni sasori bábjait) hidan ellen PONT egy elemző ninja jött aki ki tudja elemezni hidan képességeit, deidara ellen PONT egy villám elemű jött ami nem is olyan nagy baj mert ott a c4 amit egy villám elemű nem lát de ott a sharingan ami a c4-et PONT látja és emiatt mindenki azt azt hisz hogy "sasori olyan gyenge egy kislány és egy vén nyanya is le tudta nyerni" és "deidara olyan gyenge a c4-et bárki ki tudja kerülni" csak az a baj hogyha nem látod és nem tudod mit csinál NEM TUDSZ ELLENE KIKERÜLNI! sasori pedig 1 karcolással legyőz bárkit ha nem  ismered a fegyvereit, a méreg bénulást is okoz
és emiatt ezeket az embereket mindenki úgy lebecsüli mintha ők lennének a leggyengébbek
ez csak egy pár példa de a fordítottja is igaz, van akit legyőzhetetlennek hisznek és ha föld felrobbanna akkor is túlélné például itachi: mindent és mindenkit egy csettintéssel le tudna győzni és a sasunoo áttörhetetlen(igaz 10 percnél tovább nem tudná fenttartani) és az amateresu ami mindent felperzsel és addig ég amig el nem pusztítja áldozatát(igaz 10 millió kézjel kell hozzá és itachi látásával is elég nehéz lenne meglátni a célpontot)
 
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #250 Dátum: 10 jún 16, 20:08:46 »

és az amateresu ami mindent felperzsel és addig ég amig el nem pusztítja áldozatát(igaz 10 millió kézjel kell hozzá és itachi látásával is elég nehéz lenne meglátni a célpontot)
 

lol, de gonosz vagyXD
De amúgy én úgy tudom, hogy nem kell az amaterasuhoz kézpecsét, csak egy mangekyo kell és nézni ki a fejedből.

Viszont abban egyetértek, hogy Deidarát tényleg nem kéne nagyon leírni. Szerintem eléggé power, végülis lenyomta Gaarát fél kézzel. És Szöcsi is csak nagyon nehezen úszta meg a végső robbanását. Sasori meg erősebb volt mint Dei, ezt ő maga mondta, szóval....És különbenis Deidara nagyon nagy arc volt, hiányoziiik :S
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #251 Dátum: 10 jún 16, 21:19:09 »

Szavazatom Itachira esik. Egy igazi imba ninja. Mindig nyugott, hidegvérű és az esze jóval átlagon felüli. ( Már ameddig élt.. :-( )
Naplózva



Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #252 Dátum: 10 jún 17, 20:25:39 »

áá ez nehéz kérdés >.<xD

Tobi egyértelmű...
Paint is beletettem...
a 3. nekem Sasuke! Főleg most hogy Itachi erejét is birtokolja  >.<#  Nevet
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #253 Dátum: 10 júl 21, 20:24:23 »

Nekem Tobi, Sasuke (a mostani susanoo miatt Ördögi...itachi szemeivel feltunningolva) és Kabuchimaru.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #254 Dátum: 11 ápr 01, 23:40:39 »

itachi tobi és sasuke a 3 uchiha állnak nálam a képzelet bele dobogón nem kell mondanom hogy miért Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!