24 szep 22, 09:49:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 988 989 [990] 991 992 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472544 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14835 Dátum: 12 aug 23, 10:58:50 »

Odahívta,vagy esetleg megidézte...Szinte minden chakrából van már neki,tud mozogni.És ereje is van mint láttuk a trailerben.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14836 Dátum: 12 aug 23, 11:19:52 »

Szerintem Dratus arra gondolt, hogy egyáltalán honnan tudták, hogy van ilyen idézés. A legkézenfekvőbb megoldás az Uchiha-kőtábla, miért is ne? Annyi minden rá van írva, ez is rálehetne ennyi erővel.
Az viszont kérdéses, hogy Nagato honnan tudott róla. Ha igaz amit Tobi mondott és vagy ő, vagy Madara sarkallta Yahikot az Akatsuki megalapítására, akkor éppen elhinthette ezt a kis információt is, hogy Nagato a szemeivel idézhet 1 olyan teremtményt, amivel legyalulhat 1 egész sereget.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 11:21:34 írta Aizen » Naplózva
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14837 Dátum: 12 aug 23, 12:30:41 »

Még 1 érdekesség, Tobi Sasuke előtt is le akarja venni a maszkját. Ennek mi értelme lenne, ha egy olyan arcot takarna akit Sasuke soha nem láthatott még. Viszont ha Izuna vagy Madara arca van a maszk mögött azt simán láthatta, hiszen ott a szobor is a völgyben. Azzal valamit el akart érni Tobi, ha ő Obito ez felesleges lett volna.
Ott szerintem csak azt akarta megmutatni, hogy Ő is Uchiha, és rendelkezik Sharingannal. Valamint gondolj bele, hogy kinek hiszel jobban. Valakinek aki eltakarja az arcát, vagy valakinek, aki már megmutatta azt. Pusztán a bizalom elnyerése volt a cél, mint Kisaménál.
Amúgy ha Sasuke ismerte volna, akkor csak tesz rá utalást, hogy "Teee!" vagy valami hasonló. De nem tett. Valószínűleg csak ott ismerkedtek össze.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #14838 Dátum: 12 aug 23, 12:42:43 »

Ahoj!
eddig csendes szemlélője voltam a fórumnak, mint eddig sokan mások, de tegnap este, miután elolvastam a mangát, körvonalazódott bennem egy elmélet, miszerint Tobi nem más mint egy Zetsu klón...gondoljuk csak bele, a Minato fightnál elfolyt Tobi karja, a Danzou fightnál szintén lepottyantotta...ráadásul a mostani néhány képen is látható, hogy fehér szmötyi a karja...ráadásul korábban elhangzott az is, hogy a zetsu klónok amellett, hogy feltudják venni az adott személy alakját, még a chakráját is tökéletesen lemásolják...ergo ha valahogy kivarázsolták Obito hulláját a kőhalom alól, gyártottak egy klónt, ami chakrájában is minden másban megegyezik Obitóval, ezért a szem amit kivarázsoltak belőle, mit sem sejtve zavartalanul működik ugyan úgy, mint az eredeti testben Nevet
mondjuk itt is felmerül pár kérdés, pl honnan tudták, hogy a kőhalom alatt ott van Obito, honnan tudták, hogy ilyen power szeme van, stb...
A másik elméletem, hogy az akkori boldog Rinnegan tulaj nagybékésen sétálgatott az erdőben, mikor meglátta azt a bazi nagy kőhalmot...ő persze tudta, hogy mi van alatta, merthát mi mást rejthet egy akkora halom, mint egy frissen felébresztett sharinganos fiatal uchihát? Nevet gondolt egyet, kiásta, és a rinnegannak azzal az erejével amivel a peineket élesztgették és rakták össze újra a fight közben, életre keltette és újra összerakta Obitot, mintha mi sem történt volna, merthát sosem lehet tudni, hogy mire lesz képes az a szem ha mangekyou lesz..Nevet majd szépen agymosták, és lőn megszületett Tobi Nevet

hozzátenném, hogy nem vagyok Obito elmélet párti, mert egy neve nincs Uchiha volt, akiről semmit nem tudni...mint ahogy azt valaki korábban írta Kagamira, nyugodtan adhatta volna neki Kishi a randomuchiha12 nevet...ráadásul az idő is eléggé ellene dolgozik...
Ezért én azt mondom, hogy Tobi nem más, mint egy Zetsu klón...
de hogy egy kicsi reményt mégis adjak az Obito pártiáknak, itt egy érdekes dolgot mond Obito: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/241/21 (utolsó 2 képkocka)
Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14839 Dátum: 12 aug 23, 12:45:03 »

mivel Kakashi idősebb Nagatonál (szerintem) így tuti hogy Madara még nem halt meg mivel Madara ismerte Nagatot.......
Én nem azt mondom hogy Tobi=Obito de erre 50%-os esély van vagyis vagy igen vagy nem.És szerintem Obito halála után jött be Madara halála olyan 4-5 évvel később
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #14840 Dátum: 12 aug 23, 12:50:20 »

Már hogy lenne Kakashi idősebb? Nagato és Minato volt kb egykorú(+ - 5 év), mindekettőjüket fiatalon tanította Jiraya..
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14841 Dátum: 12 aug 23, 12:56:53 »

Ez így van. Nagato a 2. ninjaháborút is elszenvedte, akkoriban volt kiskölyök. Mindenképpen idősebb Kakashinál.
Egyébként Madaráról fogalmunk sincs mikor halt meg... az hogy átadta a szemeit még nem jelenti, hogy meghalt röviddel utána. Ha ő maga adta át ugye.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14842 Dátum: 12 aug 23, 13:48:50 »

Amúgy én nem hiszem hogy tudták konkrétan hogy obito szeme rendelkezik a kamuival.
Lehet csak egy sharingan kelett neki, és ez csak jött.Meg tetszett neki és eszt használja Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #14843 Dátum: 12 aug 23, 13:49:00 »

Az igazi madara említi, hogy a kis taknyos nagato felnőtt!

(ebből következik, hogy valsz akkoriban halt meg, amikor nagato taknyos volt)

Az igazi madara említi, hogy nem sokkal a halála előtt ébresztette fel a rinnegan szemeit.
(mivel valsz tényleg ezt adták nagatonak és utána nem sokkal meghalt madara, ebből is lehet tudni)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 13:50:13 írta balzsa » Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14844 Dátum: 12 aug 23, 15:09:50 »

Tobi tudta hogy ms sharinganja van,ezt onnan következtetem ki hogy amikor ott voltak a hidnál , ahol saaske megölte danzout és ráförmedt kakashi tobira hogy KAMUI! Mondta tobi hogy ez hatástalan ellene ,ott is tudta hogy kakashinak ugyanolyan szeme van és hogy tudja használni a kamuit,gondolom akkor ő is csak rájött hogy tud kamuizni.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #14845 Dátum: 12 aug 23, 16:15:05 »

Nagatonak már nagyon kicsi kora óta van rinneganja, lehet hogy már születése óta+nagato madara rinnegan szemeit kapta meg tőle vagy tobitól+nagató idősebb obitónál(erre már kitértek előttem miért)->madara obito születése előtt meghalt
mi ebben a logikai hiba?

Először is a te érvelésed egy nagy logikai hiba, mikor Kabuto az Edo Tenseivel visszahozta Madarat felmerült néhány olyan infő vele és Hashiramával kapcsolatban, ami miatt kb halvány gőze se lehet senkinek, hogy Madara mikor halt meg, szóval elég elhamarkodott kijelentés, hogy meghalt Obito születése előtt, másrészt az a 100 év igencsak merész becslés, szerintem inkább olyan 70-80 évről van szó maximum, de a lényeg, hogy igazából semmi nem zárja ki, hogy Madaranak és Obitonak köze legyen egymáshoz, hiába is ecsetelitek, a mangában sem találtok igazi kizáró okot. Mosolyog

Egyébként felteszek egy kérdést, ha Tobi nem Obito, akkor mivel magyarázzátok azt az igencsak személyes hangnemet, ahogy Kakashival beszélt és honnan ismerheti Kakashi múltját, netán olvasott a gondolataiban, vagy elvette Obito emlékeit a sharingannal együtt valami jutsuval vagy mi? Nevet
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14846 Dátum: 12 aug 23, 16:28:21 »

Én pedig nagyon remélem, hogy váltani fog. Engem jelenleg nem igazán foglalkoztat Tobi kiléte. Az sokkal inkább érdekel, hogy mi lesz a Kagékkal illetve hová megy Orochimaru és Sasuke.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 17:03:36 írta TsunadeHime » Naplózva

Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14847 Dátum: 12 aug 23, 17:26:45 »

@Csibe a "logikai hiba" ott van, hogy az edo-Madara maga mondta, hogy halála előtt ébresztette fel a Rinnegant, azt is tudjuk, hogy a Rinnegan az EMS után ébresztető fel (talán a Shodai Hokage DNS-e is kell hozzá) és valószínűleg Madara adta Nagatonak a saját szemeit (nem sokkal a saját halála előtt). A legújab Kishi-interjúban, amire már páran hivatkoztak, a mangaka azt nyilatkozta, hogy Tobi és Madara ismerik egymást. De Obito akkor, amikor Nagato a szemeit kapta, még nem is létezett. Tehát ahhoz, hogy Obito-Tobi és Madara ismerjék egymást, Obitonak egyszerűen idősebbnek kellene lennie. De nem az.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14848 Dátum: 12 aug 23, 17:26:58 »

Azért ahhoz a személyes Tobi féle hanghordozáshoz hozzátennék annyit, hogy nem csak Kakashival beszélt így hanem Narutoval de még Minatoval is annak idején. Másrészt azt nem értem, hogy ha valóban ő Obito akkor miért nem vadászta le korábban Kakashit a másik szeméért is már évekkel ezelőtt. Sokkal erősebb lehetne ha ezt megtette volna vagy lenne egy tartalék szeme minimum. Ráadásul így nem kellene tartania kakashitól illetve az azonos képességű szemeiktől.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #14849 Dátum: 12 aug 23, 17:50:10 »

@Csibe a "logikai hiba" ott van, hogy az edo-Madara maga mondta, hogy halála előtt ébresztette fel a Rinnegant, azt is tudjuk, hogy a Rinnegan az EMS után ébresztető fel (talán a Shodai Hokage DNS-e is kell hozzá) és valószínűleg Madara adta Nagatonak a saját szemeit (nem sokkal a saját halála előtt). A legújab Kishi-interjúban, amire már páran hivatkoztak, a mangaka azt nyilatkozta, hogy Tobi és Madara ismerik egymást. De Obito akkor, amikor Nagato a szemeit kapta, még nem is létezett. Tehát ahhoz, hogy Obito-Tobi és Madara ismerjék egymást, Obitonak egyszerűen idősebbnek kellene lennie. De nem az.

De már megint időbeli dolgokra hivatkozol, ez pedig egy olyan dolog, amivel Kishimoto sensei hírhedten zseniális módon tud manipulálni, kb nem tudjuk, hogy ezek az események időben pontosan mennyire vannak egymástól, ahogy azt sem, hogy a Hashirama DNS-ének megszerzése után mennyivel ébredt fel a rinnegan, nyilván nem egyik napról a másikra, ahogy egy uchihának se két pillanat elérni az ms-t, mert hogy vagy hosszú évekbe telik vagy soha nem sikerül, mert ugye feltételei vannak. Mosolyog

A másik, az, hogy Nagato nem volt öreg, egyáltalán nem, szerintem nem volt sokkal idősebb Itachinál, márpedig ő alig volt 4 éves mikor a Kyuubi megtámadta a falut, persze ez csak feltételezés mint az is, hogy Obito még nem élt mikor Nagato a rinnegant kapta, persze ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy a rinnegant az igazi Madaratól kaphatta, de ahogy Exkirion is írta ez még nem jelenti azt, hogy Tobi nem hazudhatott Konannak, hogy fenntartsa a látszatot, nevezetesen, hogy ő Madara, próbáljatok már kicsit ninjaként gondolkodni, ne higgyétek már, hogy ők csak igazat mondhatnak és nem csaphatnak be bárkit, akit akarnak, főleg egy olyan dolog birtokában, mint a sharingan.  Mosolyog

rini67 igen velük is beszélt hasonlóan, de ha ő Obito, akkor Minatot elég jól ismerte, Naruto születésének és Jinchuurikivé válásának körülményeit pedig ismerhette lévén, hogy ő szabadította a Kyuubit a falura, viszont, amit Kakashinak mondott az más, majdnem egyértelmű bizonyíték, mivel alig páran vannak csak, akik tudják mi történt a Kannabi hídnál és azok közül is, akik tudták van, aki már halott, más szóval, ha ő nem Obito és ha csak nem tud a sharinganjával gondolatot is olvasni, akkor erről nem tudhatna semmit, de tényleg semmit, legalábbis egy félszemű holtest nem hiszem, hogy sokat mesélhetne. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 18:06:26 írta Csibe » Naplózva

Oldalak: 1 ... 988 989 [990] 991 992 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!