24 szep 22, 08:30:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 987 988 [989] 990 991 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472418 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #14820 Dátum: 12 aug 23, 04:45:38 »

Én egyelőre szentül hiszem, hogy Tobi nem Obito, ha mégis ő lenne valami elképesztő jó magyarázatot kell adnia Kishinek. Vegyük például, azt, amikor Tobi bemutatkozott Kisaménak, hosszú hajjal tette ezt, tehát ez a róka támadás előtt volt, közben megnöveszti majd megint levágja?....Obito ilyen rövid idő alatt egy marha erős kagét az irányítása alatt tartson?...Másrészt amikor Tobi Minatoval harcol, meglepi, hogy Minato kiteleportál, illetve hogy betudja vinni a Rasengant...Obitonak tudnia kellett mégis mire képes a Mestere, hisz párszor látta harcolni.

Harmadrészt Tobi az MS-t úgy használja mint egy EMS-t, fájdalom és minden mellékhatás nélkül, ha esetleg más Uchiháról lenne szó, akkor a beültetés után a mintázatnak meg kéne változnia, ha viszont tényleg Obito az, miért nincs semmi mellékhatása? Miért nem vakult meg? Kakashinak is romlott a szeme, hisz mondta is, másrészt mivel nem Uchiha neki a mellékhatása abban merül ki, hogy rettenetesen elhasználja a chakra készletét.

Na ácsi, te most erősen kevered a szezont a fazonnal, először is Tobinak az ég egy világon semmi köze nem volt 4. mizukagéhoz, akire te gondolsz, Kisame visszaemlékezésében az a hosszú hajú fickó az IGAZI Uchiha Madara volt, de mivel Kisame Konanhoz és Nagato-hoz hasonlóan biztos volt benne, hogy Tobi az igazi Uchiha Madara ezért a visszaemlékezésében lévő Madara-t is vele azonosította, de két teljesen különböző személyről van szó.   Mosolyog

Az MS-el kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy Tobi teste elég érdekesen van összegyúrva és tudjuk, hogy egy részét Zetsu pótolta ki, a másik dolog, hogy a technika, amit használ(Kamui) nem hasonlít se az Amaterasura, se Tsukoyomira, se a Susanora, tehát nem a három fő ms technika egyike, hanem egyéni képesség, ebből kifolyólag egyáltalán nem biztos, hogy ebben az esetben is áll a másik 3-nál fellépő mellékhatás (Kakashira most ne hivatkozzunk, ő a chakrája miatt purcan ki hamar). Mosolyog  
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 04:48:33 írta Csibe » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14821 Dátum: 12 aug 23, 07:16:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=zxrp4dlXodc&feature=related

Who's this? Nevet Nem tudom,hogy ez a kép eredeti e vagy hogy honnan van,de én rohadtul nem tudok rájönni,hogy ez kinek az arca..Mosolyog

Egyébként tényleg nagyon kézenfekvő már a Tobi egyenlő Obitó magyarázat,de nekem ez akkor is nagyon kiszámítható lenne,nem erről híres Kishi mester.

2010.09.14. ... feltöltve youtubra...tehát qrvára fake.
Szerintem idáig is elég kiszámítható volt a manga, ezután se lesz másképp. Amikor tobi kijelentette, hogy ő madara 100%-volt, hogy nem ö az. 1 minek a maszk, egy akkora legenda mind Madarász Ubul simán maszk nélkül jár, ugyan ez igaz izunára is. Tobi sokkal jelentéktelenebb figura.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 07:17:39 írta kornel » Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #14822 Dátum: 12 aug 23, 07:23:48 »

Csak nekem furcsa ,hogy Tobi az EMS-éből(amit a testvérétől szerzett ) átváltott sima MS-re?  Gondolkozik
Kishi biztos ,hogy átvált Szöcskéékre amilyen troll  Ördögi
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14823 Dátum: 12 aug 23, 07:55:34 »

Csak nekem furcsa ,hogy Tobi az EMS-éből(amit a testvérétől szerzett ) átváltott sima MS-re?  Gondolkozik
És honnan veszed, hogy Tobinak van Eternal Mangekyo-ja? Plusz mióta volt testvére? Még azt sem tudjuk kicsoda TObito?! Hümm-hümm

Pár hete írtam, hogy Tobi technikája MS technika, akkor lehurrogtak, hogy ez hülyeség, mivel sima Sharingan. Hát most látható volt, hogy bizony Mangekyo technikát használ. Hogy miért nem vakul meg? Ahogy Kishi mondaná, majd pár héten belül kiderül. Nyelvesít
Amúgy lehet, hogy azért nem nyelte el a Rasengant, mert a másik dimenzióban ezt nem tudja megtenni. Az is lehet, hogy mindkét szem kell hozzá, vagy az egyszerűbb magyarázat, Tobi nem elég tapasztalt még a használatával.

Végül 1-2 oldallal ez előtt, valaki kérdezte, hogy mi az a ...Shi... ...Kashi...
A válasz: KakaSHI! KaKASHI!
Hiperszuper szemöldök sensei ordibálja a nevét, de mivel Kakashi elkalandozott, így csak foszlányok jutottak el hozzá.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14824 Dátum: 12 aug 23, 08:06:37 »

a shikashi azonban- t is jelent egybeolvasva. . .
úgy látom most is van pár látnok, aki többet tud tobiról mint más Nevet
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14825 Dátum: 12 aug 23, 08:12:19 »

Na ácsi, te most erősen kevered a szezont a fazonnal, először is Tobinak az ég egy világon semmi köze nem volt 4. mizukagéhoz, akire te gondolsz, Kisame visszaemlékezésében az a hosszú hajú fickó az IGAZI Uchiha Madara volt, de mivel Kisame Konanhoz és Nagato-hoz hasonlóan biztos volt benne, hogy Tobi az igazi Uchiha Madara ezért a visszaemlékezésében lévő Madara-t is vele azonosította, de két teljesen különböző személyről van szó.   Mosolyog


Azt ne felejtsd el, amikor a Taka gyűlést tartott az Akatsuki megmaradt tagjaival, Tobi ismét felfedte az arcát Kisame előtt és újfent felismerte.... egyszóval ugyan annak az embernek kellett lennie, Madara ekkor már halott volt.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/3
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 08:16:19 írta Sobbi » Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #14826 Dátum: 12 aug 23, 09:19:48 »

Én egyelőre szentül hiszem, hogy Tobi nem Obito, ha mégis ő lenne valami elképesztő jó magyarázatot kell adnia Kishinek. Vegyük például, azt, amikor Tobi bemutatkozott Kisaménak, hosszú hajjal tette ezt, tehát ez a róka támadás előtt volt, közben megnöveszti majd megint levágja?....Obito ilyen rövid idő alatt egy marha erős kagét az irányítása alatt tartson?...Másrészt amikor Tobi Minatoval harcol, meglepi, hogy Minato kiteleportál, illetve hogy betudja vinni a Rasengant...Obitonak tudnia kellett mégis mire képes a Mestere, hisz párszor látta harcolni.

Harmadrészt Tobi az MS-t úgy használja mint egy EMS-t, fájdalom és minden mellékhatás nélkül, ha esetleg más Uchiháról lenne szó, akkor a beültetés után a mintázatnak meg kéne változnia, ha viszont tényleg Obito az, miért nincs semmi mellékhatása? Miért nem vakult meg? Kakashinak is romlott a szeme, hisz mondta is, másrészt mivel nem Uchiha neki a mellékhatása abban merül ki, hogy rettenetesen elhasználja a chakra készletét.

Na ácsi, te most erősen kevered a szezont a fazonnal, először is Tobinak az ég egy világon semmi köze nem volt 4. mizukagéhoz, akire te gondolsz, Kisame visszaemlékezésében az a hosszú hajú fickó az IGAZI Uchiha Madara volt, de mivel Kisame Konanhoz és Nagato-hoz hasonlóan biztos volt benne, hogy Tobi az igazi Uchiha Madara ezért a visszaemlékezésében lévő Madara-t is vele azonosította, de két teljesen különböző személyről van szó.   Mosolyog

Egyáltalán nem kever semmit, az aki a 4. Mizukagét irányított az Tobi volt. A legjobb példa erre Kisame. A visszaemlékezésben is felfedi magát előtt és Madaraként mutatkozik be. A Taka gyűlés előtt pedig Tobi leveszi a maszkot Kisame előtt, aki felismeri őt. Ha mást nem az arcuk ugyanolyan Nevet

Még 1 érdekesség, Tobi Sasuke előtt is le akarja venni a maszkját. Ennek mi értelme lenne, ha egy olyan arcot takarna akit Sasuke soha nem láthatott még. Viszont ha Izuna vagy Madara arca van a maszk mögött azt simán láthatta, hiszen ott a szobor is a völgyben. Azzal valamit el akart érni Tobi, ha ő Obito ez felesleges lett volna.
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #14827 Dátum: 12 aug 23, 09:54:35 »

Nem vagyok modi, de ha jól tudom, van egy Ki is lehet Tobi címü topik...
Tessék ott folytatni, és tessék átolvasni is, mert egy csomó olyan elmélettel jöttök, ami már ezer éve ki lett tárgyalva és meg lett cáfolva!
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #14828 Dátum: 12 aug 23, 09:57:27 »

Hát nézegetem itt a sok kommentet, nem is tudom melyikhez szóljak hozzá.
Én még mindig remélem, hogy Toby az nem Obito, elvégre, ha nem akarja hogy megtudják, hogy kicsoda, akkor minek mondta el Kakashinak hogy hol szerezte a szemét. Ha mégis ő lenne, akkor abbahagyom a manga olvasását:D
Azt sem értem hogy miért nem tudta kivédeni Naruto rasenganját, az oké, hogy a levegőben érte a támadás és nem tudott elugrani, de egyrészt mindkét keze szabadon volt, másrészt ott volt a Legyezője, amivel simán háríthatta volna.
Egy ilyen szintű harcos mint a Tobi nyugodtan reflexből kivédhetne egy ilyen támadást, a másik meg hogy ott a Rinnegan ereje, még ha sok csakrát is emészt el akkor is, egy Shinra Tensei simán belefért volna...
de úgylátom itt már nem segítenek az én tanácsaim Kishimotónak, ez a manga már elesüllyedt a csak tizenéves rajongóknak való kedvezés szintjére, komolyan vicc hogy egy ilyen szintű ellenfél ellen még meg sem sérülnek, azt már nem is említem hogy hányszor fogja még naruto elmondani a saját nevét és nem adni fel, meg hogy hányszor fog még újratöltődni a 9000szer lemerült chakrája
Naplózva
D3LL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #14829 Dátum: 12 aug 23, 10:06:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=GCxRMrJOPb4&feature=related

Csak nekem fura a videó vége? Mosolyog
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14830 Dátum: 12 aug 23, 10:12:56 »

Nem. Én régóta mondogatom hogy a gedo mazou a juubi teste.Akkor külömben mért változna átfele?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14831 Dátum: 12 aug 23, 10:15:51 »

Nem vagyok modi, de ha jól tudom, van egy Ki is lehet Tobi címü topik...
Tessék ott folytatni, és tessék átolvasni is, mert egy csomó olyan elmélettel jöttök, ami már ezer éve ki lett tárgyalva és meg lett cáfolva!

Nem vagy modi, de remélem megnézted az általad említett topicot, hogy Chakra ideiglenesen lezárta, és IDE invitált minket Tobi kilétének további vitatására, hiszen a manga most ezzel foglalkozik. Mosolyog


Emberek, az hogy Kisame kit látott... ugyan, alakváltó jutsu csodákra képes. Pláne ha olyan kaliberű mint Tsunadéé.  Pontosan
Naplózva
jancsi896
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14832 Dátum: 12 aug 23, 10:28:35 »

Bár még új vagyok itt de olvasgatom a megjegyzéseiteket. Lehet hogy butaság amit gondolok, de : Az nem lehet hogy mivel egy személytől vannak a szemek (Obito) így csak egyszerre képesek működni? Tehát valami olyasmire gondoltam hogy azért nevezi "kölcsönvett" erőnek mert igazából Tobi fejlesztette ki, csak mivel kettő van abból a szemnől így valahogy megkapta Kakashi is? És így szerintem nem is biztos hogy Obito lehet a maszk alat.... de ez csak az én véleményem. Aztán meg majd kiderül mi is az igazság Nyelvesít
Naplózva
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14833 Dátum: 12 aug 23, 10:47:45 »

Valakinek amúgy van ötlete hogyan került Tobihoz a Gedo Mazou szobor?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 10:49:40 írta Dratus » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14834 Dátum: 12 aug 23, 10:58:34 »

Gondolom meg idézte a rinegannal mint nagato vagy nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 987 988 [989] 990 991 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!