24 szep 22, 04:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 983 984 [985] 986 987 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472096 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14760 Dátum: 12 aug 22, 15:20:13 »

Ja amúgy valaki írta múlt héten, hogy majd a kövi fejezetben Kakashi átküld valakit Kamuival a másik dimenzióba.
Nem tudom melyikőtök volt de nem akarsz velem lottózni jövőhéten? Nevet

Egyébként remélem nem akarja még két fejezetig húzni ezt Kishimoto-sensei, a köviben már jólenne a mostmár "maszk nélküli" fickót maszk nélkül látni.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 15:22:07 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14761 Dátum: 12 aug 22, 15:22:17 »

Hát énis meg mondtam hogy lehet manipulálni. Nagyon durva ez a fejezet ezek után énse tudok másra gondolni mint obitora.Sőt, anno nem is értettem mért kellett a kakashi gaiden,  ezek szerint itt nem ő volt a lényeg hanem obito.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14762 Dátum: 12 aug 22, 15:26:19 »

Ajj de ez így olyan kis gagyi. ikszdé Semmi csavar nincs a történetbe teljesen elő van készítve, hogy ő Obita, akkor mi benne a poén, hogy ő Obito? 
Nem tudom pár fejezettel ezelőtt mondtam, hogy direkt csinálja ezt kishi, hogy azt higgyük, és aztán meglepetés legyen, hogy mégsem ő az... bízok azért még ebben, de már túl irreális lenne ha nem ő lenne. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14763 Dátum: 12 aug 22, 15:29:31 »

Különben bírtam Tobi reakcióját a végén. Szerintem most megizzadt a keze egy kicsit Nevet
A fejében valami ilyesmi játszódhatott le amikor rájött, hogy vagy bekapja a rasenganos pofont Narutotól vagy visszamegy az igazi dimenzióba és a genkidama....krhm bijuudama elporlasztja:
Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó a fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaacbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ohh My God

Még lehet jól is járt ezzel a céltábla mintájú maszkkal. Vonza az alcsony inteligenciájú egyedek tekintetét és így nem egy gyomrost kapott Narutotól hanem csak a maszkja tört szét Nevet


"Ajj de ez így olyan kis gagyi. ikszdé Semmi csavar nincs a történetbe"

Azért ezt nem állítanám. Mellesleg ahhoz is nemsemmi írói kreativítás kell, hogy az abszolút legkézenfekvőbbről levezessük az olvasó tekintetét más lehetőségek felé.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 15:32:25 írta Exkirion » Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14764 Dátum: 12 aug 22, 15:38:36 »

Ha tényleg Ő Obito akkor talán reménykedhetünk, hogy Rinről is kiderül valami nem? Sajna ahogy Kishit ismerem a kövi fejezetben nem biztos, hogy kiderül...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14765 Dátum: 12 aug 22, 15:50:02 »

Ez csak saját vélemény, de sztm sokkal hatásosabb lett volna a vége ha látjuk is a delikvens arcát. Úgy sem tudnánk megmondani egy átlagos kinézetű Uchiha kölökről, hogy a felnőtt változatát látjuk-e.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 15:59:40 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #14766 Dátum: 12 aug 22, 16:10:17 »

Mikor Pain ellen Kakashi meghalt, valami olyasmi volt a visszaemlékezésében Rin-nel kapcsolatban, hogy nem tudta megmenteni. Obito szerette Rin-t, ergó simán hibáztathatja Kakashi-t, elvégre Rin halálának körülményéről semmit sem tudunk.

Tényleg nem Tobi kiléte lesz az érdekes, hanem ennek az egész tervnek az előzménye (mint Nagato-nál).
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #14767 Dátum: 12 aug 22, 16:20:42 »

Baba volt ez a manga is, mostmár szerintem biztos, hogy Obitó van a maszk mögött, nagy harcnak nézünk elébe.  Várós a kövi manga is nálam nagyon! Mosolyog
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14768 Dátum: 12 aug 22, 16:26:51 »

Még mindig nem hiszem hogy Obito és Tobi nem a befolyásolható jellem hanem ő szokott befolyásolni másokat.
A másik kérdés hogy hogy nem vakul meg sima MSel??? Ezt magyarázza Khisi.
A manga nem volt olyan rossz sok minden nem történt de ami történt az előre viszi a cselekményt.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14769 Dátum: 12 aug 22, 16:30:09 »

Énis rinre gondolhatok , amiért meghalt. De viszont akkor ha obito mégis túléli akkor visszatért volna nem? vagyis hogy rin közelében legyen.Lehet hogy agymosáson keresztül ment vagy mittomis én kezdek ideges lenni hogy már mivan most akkor : D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #14770 Dátum: 12 aug 22, 16:34:38 »

Szerintem nagyon jó lett az e-heti fejezet! Bár a nem Obito párti vagyok, de azért eléggé valószínű h ő az. De azért várom a csavart, hátha mégse xD

Nem valószínű, h a köv fejezetben látjuk h ki az, vagy ha igen, akk sztem a végén majd. H ez legyen a bevezető a 600.-hoz, vagy lehet h látjuk h ki az, és párbeszéd lesz végig, és majd a végén kezdi el mesélni a történetet, h h is és miért lett ő Tobi. Naruto meg majd az ölébe ül, mint a kisgyerek, amikor a Télapó meghallgatja az áruházban Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #14771 Dátum: 12 aug 22, 16:39:11 »

De régen írtam már ide mert annyian írnak folyton hogy mindig elvesztem a fonalat! Nevet Na szval úgy néz ki még is csak igaz lesz amit már 1-2 éve leírtam, hogy ha tobi valóban obito akkor egyáltalán nem akadály hogy anno a fél teste szét lett zúzva, mert amikor a danzo vs szöcske van akkor ugye letépi a kezét a bogarak miatt, majd utánna már azt látjuk, hogy egy kaktusz féleség előtt áll és visszanő a keze, tehát így a testét simán rendbe lehetett hozni... A másik ugye amiről szó is van az ok-okozati összefüggés... Először is a céljai miatt simán lehet obito úgyanis ha megnézzük a hold szem tercet alapvetően a célja egyáltaáln nem gonosz! Mit is akar? Egy világot amiben nincsenek háborúk, persze utánan még ragozza hogy így nincs is szükség hősökre stb... Ugye a megvalósítási mód az már egy másik kérdés, mível erre nem ált más megoldást csakis a mugen tsukuyomit... Szal a célja alpvetően nem gonosz... ÉS akkor nálam 2 ok lehetséges: A valószínűtlenebbik az amit itt is felvetettek, hogy megdumláták a fejét és ezért... Én sztem ez egyáltaáln nem illene ide és amugy is ugye ki dumálta volna meg? A másik viszont amit igencsak valószínűnek tartok és már más is felhozta nekem is rögtön ez volt az első gondolatom az nem más mint RIN!! Ugyanis ugye obito szerette és a végén annyit mondott kakashinak hogy védd meg rint! És ugye semmit sem tudunk hogy mi lett rinnel, naruto születésénél már egyáltaáln nem látjuk, ott kaakshi is gai-al bassza a rezet(és nem rint, najó lehet ez egy kicsit durva Nevet), és ugye amikor kakashi meghalt pein ellen, ptt annyit mondott hogy bocsáss meg obito nem tudtam megvédeni rint... Tehát ennyi az egyetlen információ róla... Szal ha obito túlélte és később megtudta mi lett rinnel attól simán eldurranhatott az agya... De nyílván ezt majd pontosabban  látjuk a mangában meg hogy mi is volt valójában...
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #14772 Dátum: 12 aug 22, 16:50:47 »

Persze lehet itt még szőrszálhasogatni, de ezek után ha Tobi nem Obito akkor olyan űberdúrva magyarázatot kell adnia Kishinek, hogy megállja az utóbbi 2-3 fejezet a helyét, hogy pfff....

Ha pedig ő Obito akkor nagyon durva magyarázatot kell adnia arra, hogy ez miképp is lehet. Mert akkor nemtom miért is pofázott be Konan-nak hogy ő adta nagatonak a rinnegant + ő javasolta Yahikonak az akatsuki létrehozását, mert a 3 kölök előbb létezett mint ő,s további sok fontos dolog is beleesne Kishi gigászi méretű plot-hole nevezetű szemetesládájába...

Tartom magam a Tobi=Izuna elmélethez, még mindig sokkal reálisabb. Miért használja jobban a kamuit? Talán azért, mert Uchiha és mert Madara után a második legerősebb Uchiha...
Naplózva
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14773 Dátum: 12 aug 22, 16:52:43 »

Picit off: Milyen marha idegesítő lehet amúgy Tobinak hogy a 4. is sokkal gyorsabb volt nála, majd elcsöpögött, most Kakashi is sokkal gyorsabb nála, és a hőn szeretett maszkja bánja. Amúgy lehet ebben az Obito dologban valami.
Sammy Blaze: Ezzel teljesen meggyőztél. Tobi lehet Obito akinek a testét kipótolták Zetsuval??Mosolyog Nekem reálisnak tűnik Mosolyog
Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #14774 Dátum: 12 aug 22, 17:05:39 »

Remélem nem Obito lesz mert elég gyenge húzás lenne.
Jó,egyezik a sharingan és fitogtatja az erejét,"real kamui", meg kölcsönvett erő stb.
De Obitot(akinek az eszmerendszere olyan volt mint Narutoé,és a Tűz Akarata is erős volt benne) csak fogja valaki és átmossa az agyát?Mert Uchiha?Itachit azért nem befolyásolták jobbra-balra pedig ő is Uchiha.
Arról nem beszélve,hogy minden erre mutat,olyan sok a jel hogy már gondolkozni nem kell rajta csak rávágni hogy Obito.
Én még mindig valami olyasmire tippelek,hogy a Sage elsőszülött gyermeke(vagy Izuna),akinek ugyanez a képessége megvolt és tudta hogy mikor és hol fog az Uchiha vérvonalban újra előtörni a képesség,így  valamennyire jogosan mondhatja sajátjának+mivel Kakashi nem Uchiha,majd' minden Uchiha ellőtte volna neki ezt a lopott erő szöveget.
Tobi túl sokat tud ahhoz  és a személyisége is olyan hogy ezt egy "Madara elmondott neki mindent és befolyásolta" kaliberű történettel nem lehetne visszaadni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 983 984 [985] 986 987 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!