24 szep 22, 06:22:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 974 975 [976] 977 978 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472245 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14625 Dátum: 12 aug 13, 20:23:19 »

Esetleg azhogy a keze rendes bőr szín meg olyan szinü mint zetsu???
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ascontra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14626 Dátum: 12 aug 13, 20:40:05 »

El tudjátok képzelni, mennyire gyűlölheti Tobi (bárki is az) Kakashit? Gondolkozik Gondoljatok bele a szituációba, Tobi a sok munka után valami kikapcsolódásra vágyik, uh átugrik a saját dimenziójában kialakított kis hétvégi házába. Nagy nyugalomban iszogatja a sörét, közben sütöget az új menő grillfelszerelésével, amikor hirtelen feltűnik a semmiből egy brutális Pein rakéta (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/424/18) és darabokra robbantja a kedvenc fűnyíró traktorját... Vagy ismét a saját dimenziójában éppen medencés bulit tart, már baromi jó a hangulat, a csajok már kezdenek vetkőzni a medencében, erre ott landol köztük pár cafat Deidara karjából, mindenki sikoltozva menekül, Tobi meg ott marad egyedül full kanosan Szomorú És még ki tudja miket küldött át már neki Kakashi, pl ha éppen eldugult a wc-je, a szemtechnikája lehetett a legkézenfekvőbb megoldás a cucc eltüntetésére Ohh My God nem csoda h bekattan ezek után
Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14627 Dátum: 12 aug 13, 23:11:17 »

Sziasztok, a "Tobi=Edo-tensei zombi"-elmélet alapján van egy hasonló elméletem, de elég elborult Pojén Szóval szerintem lehetséges, hogy Tobit valaki (leginkább Madara) Zetsu seítségével és Obito holttestéből hozta létre egy edohoz hasonló jutsuval. Így Tobi az edo-Madarához hasonlóan halhatatlan, máskülönben egy pár évtizedig tartó Mugen Tsukyomiért nem hiszem, hogy ennyi mindent megtenne Tobi.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14628 Dátum: 12 aug 13, 23:11:32 »

Hát ez kész én sírok... ikszdé ezt muszáj megosztanom mert ez már csúcs. Láttam egy feltevést, egy halvány lila apró baromságot (és nem tudom kinek volt ez az ötlete) de Tobit magával az új mozifilm egyik gonosz szereplőjével Memmával azonosították mivel mind kettőn van maszk, hasonló a hajuk, és (ez a legfontosabb) mind2 bal szemében van sharingan.
Nem tudom most mit mondjak de úgy éreztem ezt meg kell osztanom a publikummal, mert ekkora fail-t még sosem láttam. Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 23:12:28 írta Morause » Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #14629 Dátum: 12 aug 14, 11:46:59 »

Lehet, hogy volt már aki felvetette, de nekem eszembe jutott még egy magyarázat Tobi kilétére. Szerintem Obito bátyja, vagy az apja lehet. Ez megmagyarázna mindent! A kor stimmelne, hisz már felnőtt volt a Minato elleni harcnál. Egyszerűen nem tudta elviselni Obito halálát, ezért lett annyira háború ellenes és ezért támadta meg a falut is, mert őket hibáztatta a fia/testvére haláláért. Így érthető, hogy miért neheztel annyira Kakashira is. A szemeik azért kapcsolódnak össze, mert Kakashi sharinganja egy közeli rokonáé, vagy közben beültette magának Obito jobb szemét.  Mosolyog

A másik lehetőség, hogy tényleg Obito az, de az túl egyértelmű lenne... évek óta sejtettei Kishimoto, hogy ő az, kell valami csavar a történetbe.  Nevet
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14630 Dátum: 12 aug 14, 14:47:02 »

Az hogy hány éves volt teljesen mindegy... olyan teste van mint Zetsunak... úgyhogy teljesen mindegy hány éves volt, mert fizikailag bőven jó volt...
Az hogy miért csinálja ezt, az is kezd egyértelmű lenni... kb ő is békét akar, csak más eszközökkel... és ahogy én emlékszem Obito nem kicsit szende srác volt... Tuti Madara találta meg (hisz az Edo-s Madara utalt rá) és nem volt nehéz azt megjátszani mint Sasuke fejével... Fehér Vászon... egy megfelelő személy olyanra festi amilyenre akarja... ismerős?! innentől már érthető Mosolyog)

szerk.:
Az meg szerintem elég undorító lett volna ha Obito másik szemét is elbúrja valaki Nevet kb mintha egy polc lenne Obito feje Nevet aki akarta leveszi :DD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 14:48:14 írta yupi » Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14631 Dátum: 12 aug 14, 16:44:55 »

Pedig ha Obito lenne (amire én sem tenném a fejemet) más dolgokat is megmagyarázna Naruto születésével kapcsolatban.

Honnan tudta Tobi hogy Kushina terhes ÉS jinchuriki?
Azt tudjuk (ha jól emlékszem) hogy jinchurikiknél hosszabb 10 hónapos a terhesség tehát lehetséges hogy ugyan nagyon kezdeti stádiumban de Obito a Kanabi hídnál már tudta, hogy Kushina terhes hisz a senseie felesége és így akár azt is tudhatta hogy jinchuriki (tudom nagyon közeliek lennének így az események  de ez egy manga, ennyit  el lehet nézni).

Ráadásul más is rámutatott, és én is írtam már, hogy Tobi Minato ellen nem volt valami nagy szám. Ügyesen odatudott osonni, és narutot túszként használta, de őt is fél perc múlva el is vesztette, a Kyubit irányítani biztos nem könnyű, bár még senki nem mondta mennyire lehet nehéz, hisz Sasuke is gond nélkül elnyomta Narutoban, és Minato ellen kifejezetten amatőr szinten harcolt, hisz volt egy jó ütőkártyája, de ennyi, és amint azt kiismerték azonnal legyőzte Minato, közel sem bolt olyan jó a harcban mint most narutoék ellen, márpedig láthattuk, hogy azok az Uchihák akik nagyon megnyomják az edzést (Madara, Itachi, Sasuke, Shishui) mind nagyon táposak akik ennél sokkal jobban szerepeltek volna a harcban.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14632 Dátum: 12 aug 14, 17:11:36 »

Én simán el tudom képzelni, hogy mikor Obitora ráesett a szikla, a nagy stressz hatására aktiválódott neki a MS és átvitte a másik dimenzióba, de nem tudott visszajönni lehet évekig, mivel nem tudta használni, és megöregedett, ezért mondta hogy már régóta várja hogy bosszút állhasson.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14633 Dátum: 12 aug 14, 17:15:56 »

Sasuke narutoban nem irányította hanem csak "kiverte naruto fejéből" és akkor azt mondod hogy Obito egyik fele egy másik dimenzióban volt? Azt Kakhasiék észre vették volna.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #14634 Dátum: 12 aug 14, 18:35:27 »

Én simán el tudom képzelni, hogy mikor Obitora ráesett a szikla, a nagy stressz hatására aktiválódott neki a MS és átvitte a másik dimenzióba, de nem tudott visszajönni lehet évekig, mivel nem tudta használni, és megöregedett, ezért mondta hogy már régóta várja hogy bosszút állhasson.
Nem is hülyeség... Abban a dimenzióban lehet, hogy ötször olyan gyorsan telik az idő, és azért bírt felkészülni a 4. ellen, mert volt rá egy 5-6 éve. És ez azt is megmagyarázná, hogy miért nem tűnik 13 évesnek olyankor Tobi, amikor a Yondaimével harcol.

Hát ez már szánalom! Most ezt olvasva úgy jön le hogy a 4. valami irtó sanyargató és rosszakarója volt Obitonak. Végülis van valóság alapja, hiszen mikor odaugrott és megmentette akkor ott biztos írtó dühös lett rá. Itt ezzel amit írtak felettem hát mi EZ? Ténylegesen valaki magyarázza el nekem hogy mi lehetett az OK arra hogy ilyen történjen?

Szerk: abban viszont látok lehetőséget hogy valamiféle időtorzulás van a dimeziók között. Erre magyarázatul hogy Sasuke nagyon gyorsan felgyógyult és ha megnézzük ott csak Tobi beszédének ideje volt a gyógyulásra aztán már zúzott Danzouhoz.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 18:42:28 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14635 Dátum: 12 aug 14, 18:44:28 »

Igen, Obitonak nincs indítéka tobi tetteire, ráadásul arra nem emlékszem, hogy mi volt a szemüvegének a sorsa, de legvégül a síron landolt. Am is valószínűnek tartom, hogy ha még meg is halt, a holttestét hazavitték, és nem csa ka semmit temették el. Azért egy uchihát sharingannal nem fognak csak úgy otthagyni...
Naplózva
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #14636 Dátum: 12 aug 14, 18:58:03 »

Igen, Obitonak nincs indítéka tobi tetteire, ráadásul arra nem emlékszem, hogy mi volt a szemüvegének a sorsa, de legvégül a síron landolt. Am is valószínűnek tartom, hogy ha még meg is halt, a holttestét hazavitték, és nem csa ka semmit temették el. Azért egy uchihát sharingannal nem fognak csak úgy otthagyni...

Milyen sharingannal?
Azt amit összezúzott a szikla?
Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #14637 Dátum: 12 aug 14, 19:23:34 »

Hacsak 1 technika nincs ami megsemmisítse a sharingant akkor még meg lehet menteni és amúgy valószínű hogy ott hagyták máskülönben nem tudta volna tobi megszerezni a sharingant. Na meg ha tényleg összenyomja úgy hogy ténylegesen földdel egyenlő lesz akkor nem beszélt volna tovább  Pontosan ikszdé És tényleg itt van a nagy gubanc... nem hagytak volna ott egy Uchiha holttestet csak úgy így gondolom egy konohai osztag ment el érte és az egyik lenyúlta a szemét és hát nem írom tovább a gondolatot mert olyan zavaros már ez a szál hogy nagyon  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14638 Dátum: 12 aug 14, 21:11:11 »

Madara maga mondta, hogy Izuna a halálakor a szemeit hagyta rá, tehát elvileg halott. Sajnos.  Neeem Az persze más kérdés, hogy arról hallgathatott, hogy a Rinne-Tensei-el visszahozta-e esetleg. De jelenleg nem valószínű.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14639 Dátum: 12 aug 14, 22:23:19 »

Milyen sharingannal?
Azt amit összezúzott a szikla?

Igen okoska, azt a sharingan-t ami most Tobi bal szemébe van. Nem tudom te olvasod-e a mangát de pont most mondta Tobi hogy a szemet a Kannabi hídnál szerezte, és ott pedig egy uchiha volt, egyetlen 1 sharingan használó az meg Obito. Akármi is történt legyen Tobi bárki is de az a szem nem roncsolódott össze.

Illetve Zer0 a szemüvegnek az volt a célja hogy megvédje Obito szemét, mint olvashattad a  kakashi gaiden-be Obito felülakarta múlni Kakashit azzal hogy aktiválja a sharingant. Ezért használt szemcseppet az elején, mert vigyázott a szemeire hogy tökéletesek legyenek vagy mi. Afféle karbantartásnak nevezném. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 974 975 [976] 977 978 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!