24 szep 22, 22:12:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473921 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #14385 Dátum: 12 aug 01, 21:32:32 »

Tudom picit off meg 1000x kizártuk ezt, de szerintem Tobi mégiscsak Obito. És tudom nincs konkrét bizonyíték, de sztem Kakashi technikája annyira hasonlít Tobi technikájára hogy annak a 2 szemnek köze van egymáshoz! ráadásul az egyiknek egyik a másiknak másik oldalon van Sharinganja.
én is kezdek ere hajlani és újravégeztem a fejszámolásom és ha 13 éves körül volt obito amikor "meghalt" akkor mikor elszabadult a róka lehetett 14-15-éves és ha narutot nézzük hogy 16 évesen az eggyik legerősebb ninja akkor lehet hogy obito is megerősödött akkorra amikor megküzdött a 4.-el és az uciha mészárlás már csak 4-5 év múlva volt tehát korban megfelel szóval ezek után én azt mondom hogy tobi=obito ja és az is mellette szól hogy ha azt nézzük hhogy oro megtalálta anno és még élt akkor helyrehozhatta v menyire mert oro már akkor is szökött ninja volt
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14386 Dátum: 12 aug 01, 21:37:41 »

Idézet
én is kezdek ere hajlani és újravégeztem a fejszámolásom és ha 13 éves körül volt obito amikor "meghalt" akkor mikor elszabadult a róka lehetett 14-15-éves és ha narutot nézzük hogy 16 évesen az eggyik legerősebb ninja akkor lehet hogy obito is megerősödött akkorra amikor megküzdött a 4.-el

Csak az a különbség, hogy naruto sasukeval szintén 4-5év alatt fejlődött fel olyan szintre míg obitonak 1-2év kellett volna már pedig az hihetetlenül gyors iram ha a két főszereplőt így lekörözi fejlődésbe. Ráadásul míg obito 13évesen aktiválta a sharingant addig sasuke 12évesen és 16éves volt shippuudden elején (ott még nem volt 4.szintjén) szóval sasukenak kb. 4 4,5év kellett olyan szintű fejlődésre obito nem fogja ezt lezavarni két év alatt, hisz sasukeról beszélünk akinek az egyik leggyorsabb a fejlődése a narutoba. 2kört nem fog ráverni meg narutora. Ja meg gondolatba is eléggé sokat kellett volna fejlődnie obitonak abba a két évbe, hogy teljesen más ember legyen.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #14387 Dátum: 12 aug 01, 21:40:43 »

hát mos tmár nagyon remélem, hogy a következőben több történés lesz és én nagyon kíváncsi lennék már a Sasuke Oro duora... nekem a történet már megint egy kicsit vontatott, úgy értem lényegében semmi eget rengetőt nem tudtunk meg és a cselekvés sem haladt előre azon kívül, hogy most Tobi ruhájának hiányzik egy ujja

ha Obitot tényleg Oro találta meg akkor simán 1-2 év alatt elérhette azt a szintet, hiszen ki tudja Oro miket adott ott be neki... de persze ez csak feltételezés Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14388 Dátum: 12 aug 01, 21:48:54 »

sasu oro meg a két kretén elmennek oro barlangjába és énkicsipónimat néznek....

Eddig minden 100.mangafejezetnél történt valami nagy dolog, és már csak 4van a 600-adikig, addig nem tud semmi történni oroékkal, hülyeség lenne most azt rajzolnia, esetleg még madarából mutathatna pár képkockát, ahogy a kagék próbálják feltartani, de sztem marad a mostani harc egy ideig.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14389 Dátum: 12 aug 01, 22:27:24 »

"Pár fejezeten belül ki fog derülni Tobi személyazonossága."

Csak győzzétek kivárni. Mosolyog

Idézet
És tudom nincs konkrét bizonyíték, de sztem Kakashi technikája annyira hasonlít Tobi technikájára hogy annak a 2 szemnek köze van egymáshoz! ráadásul az egyiknek egyik a másiknak másik oldalon van Sharinganja

De már egy sharingant el kellett veszítenie Konan ellen.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14390 Dátum: 12 aug 01, 22:32:23 »

Többet is elveszíthetett volna, egy egész boltnyi sharingan van neki a hűtőben Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14391 Dátum: 12 aug 01, 22:37:49 »

A kérdés már csak az, hogy hogyan volt képes sima sharinganból ilyen szintű technikát létrehozni?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14392 Dátum: 12 aug 01, 22:54:14 »

Senki nem mondta hogy sima sharingannal csinálja, az egy dolog hogy te azt látod néha a lukon de amikor beszippant vkit akkor nem látod a szemét sosem! (mint azt már írta vki)
Én esélyesnek sőt már biztosnak tartom hogy az a sharingan, Kakashi szemének a "párja"... bár remélem nem az a személy van a maszk mögött akié eredetileg Mosolyog.

Most pl. hogy olvastam a mangát a történések azok nem voltak rosszak, most meg- tudtam/tudtunk vmi újat! Amúgy nektek nem tűnt fel hogy manapság a mangaka más rajzstílust használ?
Teljesen furák a harc jelenetei néhány manga fejezet óta. Idáig tisztán kitudtam venni hogy milyen mozdulatot csinálnak a karakterek (vagyis majd milyet fognak az animébe) de mostanság egyszerűen nem tudom levenni, nem tudom követni a harcot mert nem értem ki, mit, hogy, miért, csinál!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 22:55:50 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #14393 Dátum: 12 aug 01, 22:59:44 »

Eddig minden 100.mangafejezetnél történt valami nagy dolog, és már csak 4van a 600-adikig...

Isten ments, hogy beléd kössek, de...

100. fejezet: Neji vs Naruto.
200. fejezet: Kiba és Akamaru leválik a Hang Négyes elleni fájtban.
300. fejezet: Sai képeskönyve.
400. fejezet: Sasuke és Tobi beszélgetésének egy gyengébbik pontja.
500. fejezet: Naruto születése.

Össz-vissz a félezredik fejezet volt különleges. Ne várjunk túl sokat a 600. résztől.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14394 Dátum: 12 aug 01, 23:16:52 »

600 vagy 666, Kishimoto-sensei-t elüti a busz és vége a Narutonak.

Erősen remélem, hogy nem lesz igazam. Egyébként érdekelne, hogy az intejúban a "következő néhány hét" az Kishinél mennyi idő is pontosan.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 23:17:32 írta Exkirion » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14395 Dátum: 12 aug 01, 23:56:04 »

Ahogy ismerem a stílusát, körülbelül 69 hétről van szó. Az neki néhány.

Bár azt írta, hogy még a háború közben találkozni fog Sasuke és Naruto is. Amilyen távolságra vannak egymástól, eléggé elhúzódónak tippelem a háborút...

Többet is elveszíthetett volna, egy egész boltnyi sharingan van neki a hűtőben Nevet

Kiárusíthatná, mint valami gumicukrot. Úgyis olyan cukros bácsi beütése van. Mosolyog

De visszatérve a lényegre, az, hogy ott sharingant veszített, meghiúsítja a fentebb tárgyalt elméleteket, ugyanis így az a szem nem lehet a sajátja.

---

Egy felet is beültethetett, míg a sajátját megtartotta a másik oldalon.

Igazad van. Eddig abban a hitben éltem, hogy ott a jobb szemét veszítette el, de visszakerestem a fejezetet és mégse. Akkor visszaszívok mindent, nem szóltam.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 00:26:25 írta Saphira » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14396 Dátum: 12 aug 01, 23:59:47 »

Egy felet is beültethetett, míg a sajátját megtartotta a másik oldalon.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14397 Dátum: 12 aug 02, 00:26:38 »

Eddig minden 100.mangafejezetnél történt valami nagy dolog, és már csak 4van a 600-adikig...

Isten ments, hogy beléd kössek, de...

100. fejezet: Neji vs Naruto.
200. fejezet: Kiba és Akamaru leválik a Hang Négyes elleni fájtban.
300. fejezet: Sai képeskönyve.
400. fejezet: Sasuke és Tobi beszélgetésének egy gyengébbik pontja.
500. fejezet: Naruto születése.

Össz-vissz a félezredik fejezet volt különleges. Ne várjunk túl sokat a 600. résztől.

jó az első 3nem volt érdekes igazad van, de a 400, 500-ba viszont érdekes dolgok voltak
az viszont fura, hogy neked gyenge pont az, amikor sasuke rájön, h itachi miért tette amit tett, abban volt a történet lényege, az előtte, utána levő fejezetek csak a hab volt a tortán
Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #14398 Dátum: 12 aug 02, 00:49:52 »

Első olvasásra nagyon megzavarodtam, hogy mi van(596 fejezet), de kezdenek világosodni a dolgok és mindig leesik az állam, hogy ennyire jól fel van építve a sztori és nem csak légből kapott dolgok vannak, hanem ügyelnek a régen leírt szabályokra és történésekre. A legjobb a NARUTO!

Most már 80% merem mondani, hogy Kakashi és a Maszkos Fickó sharinganja hasonló technikát használ. Netán az is lehet hogy a két Sharingan egymás párja(bár ez a kevésbé valószínűbb, de nem tudhatjuk)
Hiszen kell valami kapcsolat ha ugyanabba a dimenzióba tudta küldeni a rasengant, mint amibe a maszkos fickó volt.
Én inkább arra szavaznék, hogy mind 2 kamui csak mivel a maszkos fickó vérbeli Uchiha ő sokkal jobb szinten képes használni, mint Kakashi.
Obito szeme szerintem azért nem lehet, mert a fél oldala összeroppant anno mikor megmentették Rin-t.

Folyt a vérvonal képességbe, mert a továbbiak oda illők.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 00:52:14 írta Uchiha_Obito » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14399 Dátum: 12 aug 02, 05:56:28 »

Gyerekek. Klónozás??? Vagy ha gén módositott sharinganok a spájzban? Mivel ha mangekyout használ már meg kelett volna vakulnia nem? Szal obito szeméből csint pár százat eseg is van h minek van neki anyi.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!