24 szep 22, 23:28:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 945 946 [947] 948 949 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474034 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14190 Dátum: 12 júl 25, 13:27:28 »

Nem semmi sem jó... De hogy ez a fejezet nem az tuti.

"De de igen halad. Hülyeség lenne elvárni, hogy 1 szem fejezet világot váltson meg főleg ha épp harc van"

Ha az elkövetkező 10 fejezet is pont annyit haladna akkor az pont 10x0 lenne. Ez az egy fecske nem csinál nyarat hozzáállás, meg nem vezet sehova.

"voltak itt érdekességek. Például, hogy mért nem sikerült Kakashinak a Kamui"
Annyira nem meglepő, de ha szerintetek ez utalás valamire, akkor legyen az. De ha én mangaka lennék, tuti én is teleraknám a fejezetet "csak nem" "azt ne mondd, hogy" "de hisz ez" kifejezésekkel, meg dülledő szemekkel, és akkor a sok fantáziatúltengésben szenvedő kiélheti magát.

"Vagy például megtudtuk, hogy Tobi fizikailag sem egy mazsola, mint ahhogy eddig azt gondoltuk."
? Ha eddig csak gondoltad, akkor elég lassan esett le a dolog. kb 200 fejezet...


"a Shounen jump egy retekvastag magazin, amiben nem csak a Naruto meg a Bleach meg a One piece van"
Viszont ha teszem azt egy naruto rajongó épp azért venné meg? Ebben a fejezetben tobi megállíthatatlan volt. Még ha tobi fan lennék is kevés lenne nekem ez. Eléggé unalmas már hogy csak két képessége van... lerágott csont.

Ráadásul Kakashi, "aki több mint 1000 jutsut ismer" elvileg egyszer már bepöccent ebben a hűdejó háborúban, abból mit láttunk? Jah semmit. Most mit csinál? Kunait dob... igen.

"Ha szerinted a Narutoba nem történt semmi, akkor a Bleachbe mivel volt több?"
Az, hogy nem értesz, az valószínüleg a te hiányosságod, nem az enyém. Mellesleg össze lehet hasonlítani:

Naruto:
Tetőpont: http://www.mangareader.net/naruto/595/13
Lezárás: http://www.mangareader.net/naruto/595/19

Bleach:
Tetőpont: http://www.mangareader.net/bleach/502/13
Lezárás: http://www.mangareader.net/bleach/502/16

Ha itt sem érted a különbséget, akkor
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14191 Dátum: 12 júl 25, 13:30:21 »

Exkirion meghajlok előtted bow ezzel a hsz-eddel okoztál nekem néhány kellemes órát, vagy egy egész napot! Mosolyog
A fejezetből nekem az elején szenvedő mazou tetszett ahogy látszott hogy folyik a vér szemeiből, meg hogy a hátán kezdenek azok a rücskök növekedni mint egy növény! Az utalgatások, tényleg felcsigázhatják néhány Obito párti érdeklődését, de akkor lenne nagy pofon szerintem az olvasó közönségnek, ha vki teljesen más lenne a maszk mögött (mondjuk egy noname pasas)!
Nem mellesleg csak nekem van olyan érzésem hogy kis taijutsujával most töketlenkedik Gai? Jó nem az mert szép védéséket meg támadásokat indított Tobi ellen, de mondjuk egy Asakujaku vagy Hirutora a Mazounak biztos "jól esne".
Én pont úgy képzelném el a támadást mint Sasuke annó Itachi ellen hogy a tűzsárkány jutsuját az égre lőtte úgy mintha Itachit célozná vele, itt is úgy kéne hogy mintha Tobi lenne a célpont aztán megkóstoltatni a Konohai lecsót a Mazouval!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 13:51:52 írta Morause » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14192 Dátum: 12 júl 25, 13:31:46 »

Szerintem nagyon jó rész volt. ) Tobi az tud azért valamit)  Igen kérdés az hogy miért nem használ Kakasi super képessége ami még shuano nyilát is eltüntette.  Harc is jó volt jó pörgős.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14193 Dátum: 12 júl 25, 13:45:29 »

Hát ez a manga fejezet is sokáig fog tartani az animében Nevet
Egyébként szerintem Bee azért is nem száll be mert már 3-an is sokan vannak Tobi ellen, oké értem hogy 1-el se mennének többre de 3-an meg már egymást is támadják Tobinak köszönhetően.
Egyébként szerintem egy áldaozat kéne Nevet  Tobi ameddig beszippantaná addig szilárd és akkor valaki eltudná intézni, csak Tobi nem annyira hülye hogy bedőlne ennek
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14194 Dátum: 12 júl 25, 13:48:44 »

Tényleg érdekes, hogy mivel hárította a Kamuit. Bár erről már korábban is beszéltünk.
Többféle opció is elfogadott volt akkor:
- "Fūjutsu Kyūin" - szimpla over absorb volt.
- "Jikūkan Idō " - átengedte a másik dimenzióba. Ki tudja, nem lehet-e egy dimenzió kaput átrakni egy másik dimenzióba.  >.<#

Nem rémlik a dolog, ezért ha valaki emlékeztetne, jó lenne:
- Hol van az a mangában, amikor Tobi előre számít majd arra, hogy Nagato megidézi majd a Mazou-t. Hisz a terve erre épült.

Gai sensei pedig remélem is nyit majd egy pár kaput. Ugyanis ha kinyitja a kapukat, megöli a Masked Guy-t, majd meghal, végre minden olvasó elismeri, hogy Gai egy Kami.  Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #14195 Dátum: 12 júl 25, 13:49:11 »

Amúgy ezt csak mellékesen megjegyzem, előző fejezetben a kyuubi azt mondta hogy a Sennin szerint a 10 farkú feléledése a világvégének első jele... de ezek még nem tudnak Madara hegyeket szeletelő Susanoojáról, na meg az sem kizárt hogy Sasuke is képes lesz hasonlóra!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14196 Dátum: 12 júl 25, 13:56:13 »

Am az is érdekelne, hogy Tobi hogy gondolja a tervét? Ha fel is támad a 10farkú, mi a garancia, hogy Tobi képes irányítani? Ha anno Rikudo kellett hozzá, akkor lehet hogy Tobi 3 útja nem is elég, és visszanyal a fagyi. Meg ilyet, hogy ő akar a jinkjuurikivé válni?
Érdekes, hogy régen 10en 3 napig szívtak ki egy bijuut, meg olyan nagy dolog volt a jinkjuurikik kezelése a falvakban, ő meg itt nyomban begórja szájon át a csakrát, feléleszti, magába zárja és ezt hagyják is neki? Kömééény
És igen, tudom hogy a jinkjuurikikben nagyobb volt a csakra mennyisége, de akkor is.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14197 Dátum: 12 júl 25, 13:56:37 »

Kakashi azért ilyen öregapós, mert végigharcolt már egy frontvonalon, küzdött a Szado Mazou szobor ellen és még Kamuizik is.... Neki nincsen egy atom reaktor a hasába pecsételve. De itt most Kakashi szerepe az lett volna, hogy a szobrot eltüntesse, nem a csilivili jutsukat kellett mutogatnia, most Gai és Naruto harcoltak. Ráadásul mivel Tobi átenged magán mindent, minek pazarolja nagy jutsukra a chakráját... egy jól irányzott Raikiris Kunai is elég egy figyelem elterelésre vagy hogy sérülést okozzon.... Tobi meg minek használjon más képességeket, így se tudják legyőzni... és gondolom a 10 farkúhoz sok chakra kell, hogy irányítsa, csak pazarlás lenne...így is elveri őket...Csak kicsit átkell gondolni a dolgokat és akkor ott lesz mögötte a logika , nem kell habzó szájjal kommentet írni meg fikázni a mangát, Kishi még mindig jobban érti a dolgát mint mi!
Naplózva
rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #14198 Dátum: 12 júl 25, 13:59:01 »

Megnéznék egy Naruto irányította 10 farkú és Sasuke által előhívott óriás susano'o közti harcot ikszdé
Naplózva
rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #14199 Dátum: 12 júl 25, 14:05:48 »

Amúgy komolyan a Bleachet hasonlítjátok a Narutohoz? Hogy lenne már jobb a sztorija a Bleachnek, ami gyakorlatilag mostmár vagy 2-3 hónapja arról szól kizárólag hogy eddig teljesen ismeretlen quincyk halomra ölik a szereplőket, olyan kemények, hogy nevetségesnek tűnnek mellettük a halálistenek, és csak a vérontás megy mindenhol? Hát szerintem ennél százszor jobb a Naruto jelenleg. Félreértés ne essék, csípem a Bleachet is, bár az Aizen sztori után jobb lett volna lezárni szerintem.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14200 Dátum: 12 júl 25, 14:13:24 »

Egyáltalán nem számít most a bleach sztorija, most az adott mangáról volt szó csak.
A probléma ott van, hogy egy fórumon ahol különböző álláspontokat kéne megosztani egymással, és írok egy véleményt, alátámasztom érvekkel miért rossz, akkor minden intelligenciát nélkülözve ennyi a viszontválasz, hogy volt rossz, mert jó volt. Ha mégsem, az azért van mert nem kell mindig jónak lenni...
Hamár kiállunk a saját álláspontunk mellett, akkor támasszuk is alá.
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14201 Dátum: 12 júl 25, 14:15:58 »

Zer0 az lácik hogy a fórumon igen szép a rangod. Magyarul sokat tudsz beszélni. Mosolyog
 
Teljes mértékben egyetértek azzal amit írtál. Azzal a külömbséggel hogy én ezt + értékelem. Végre harc. Mosolyog Animét mért veszitek egy kalap alá a mangával  . A filmekben mindig több részt tesznek össze. Kb csak akkor nem érné utol az anime a mangát ha a következő fejezetben befejeződne a történet. A fanok erre fel vannak készülve.
És a narutót mért hasonlítjátok össze a többi mangával és animével? Ég és föld. Van a narutó és a többi. Én 23 vagyok. Ebből kifolyólag minden komolyabb animét megnéztem már amit kis hazánkba elérhető.  És a Narutóhoz képest a többi történet majdnem hogy 0. Kb olyan mintha tartalmilag össze vetnénk egy cikket és egy 300 oldalas regényt. Mosolyog
Ja és írtad hogy ha 10 fejezet is ilyen lesz akkor 10x0. Na most 0 = semmi. Legalábbis szinonimában ezt jelenti. Azaz akkor let volna 0 azaz semmi ez a rész ha ki sem jött volna. Ennyit a Magyarról:) De hogy annyira ne fikázzalak nekem is harmat gyenge Kaki. De nem csak most hanem az egész történetben. A nagy másoló sinobit vagy 3 legyalázták úgy hogy nem volt köze a bunyóhoz.  
Ja és el gondólkottató amit írtál tobiról. Habár egy kicsit finomítani kéne az elgondoláson.

Sobbi egyet értek teljesen amit írtál:)




« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 14:45:56 írta OZI0522 » Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14202 Dátum: 12 júl 25, 14:32:27 »

Persze, hogy nem kell kiakadni a dolgon. Kaptunk egy mozdulatokkal teli fejezetet. A Kabuto részek után szerintem bőven kifér. Így is nagyon kevés olyan rész van a mangában, amikor csupán hand-to hand combat van.
Emlékszem mennyire csíptem, amikor a nagy Danzou vs Sóska kacsingatós harcok után vége lejött Kakashi, és semmi más nem történt, csak kemény 40 secig verték egymást kézzel lábbal.

A sok jutsu villan, durran, és szép és jó, de nem hiába szeretjük azt, amikor Gai sensei kerül a középpontba. Ott mindig lesz valami taijutsu. OZI-val értek ebben egyet. Nem szabad összehasonlítani a két mangát. A Bleach-ben örülünk egy-egy menő képnek, ill. képsornak. (Mint pl most. Badass Kempachi.) De sosem lesz olyan szép összetett, mint a Naruto. Ha mindenképp kell egy hasonlat, akkor ott van a Szója(Bleach), és a Marhapörkölt(Naruto).  Gondolkozik

Am az is érdekelne, hogy Tobi hogy gondolja a tervét? Ha fel is támad a 10farkú, mi a garancia, hogy Tobi képes irányítani? Ha anno Rikudo kellett hozzá, akkor lehet hogy Tobi 3 útja nem is elég, és visszanyal a fagyi. Meg ilyet, hogy ő akar a jinkjuurikivé válni?
Érdekes, hogy régen 10en 3 napig szívtak ki egy bijuut, meg olyan nagy dolog volt a jinkjuurikik kezelése a falvakban, ő meg itt nyomban begórja szájon át a csakrát, feléleszti, magába zárja és ezt hagyják is neki? Kömééény
És igen, tudom hogy a jinkjuurikikben nagyobb volt a csakra mennyisége, de akkor is.

Tobi megemlítette, hogy neki nem kell a tökéletes/teljes 10 farkú. Megelégszik egy gyenge kis utánzattal. Maybe talán ezt sikerül majd a 3 úttal irányítania. A Hold Szeme tervbe kicsit jobban is beavathatott volna. Milyen típus jutsuról van szó? Maga a lény kell neki, vagy a feltételezhető chakra mennyiség?
Na igen. Ebben az esetben talán még nehezebb is lehetne a dolog, hiszen itt két féle áthatáson kéne keresztül mennie az absorb jutsunak. 1 a tároló, 2 pedig maga a személy akiben a chakra van....
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14203 Dátum: 12 júl 25, 14:42:26 »

Ha magyarnál tarunk, nem a NARUTOT fikázom. Ha nem tetszene akkor el sem olvasnám. A FEJEZET nem tetszik.
Én még nem vagyok 23 de, tudom, hogy ha valami egyenlő a nullával, az nem csak szó szerint érthető. Sőt azt is tudom, hogy a 0 nem egyenlő a semmivel. Valamint azt is, hogy ilyen kifejezés nincs, hogy szinonímában jelenteni.
"Ennyit a magyarról"

Engem nem zavar ha valakinek nem tetszik a véleményem, mert nem vagyok tévedhetetlen, de legalább olyan szinten elvárom az érvelést, mint amit én produkálok.
Az, hogy valakinek tetszik valami valakinek nem az csak ízlés kérdése. Kinek milyen magasak az elvárásai. És igen, Kishi jobban tudja a dolgát. Csak ha valaki tud valamit, de nem teszi az pazarlás. Jelen esetben 2 hét pazarlás...

_______________


Couthbert: huhu ez a szója - pörkölt hasonlat a lehető legrosszabb, nézz be a vita topicba a csevegőben Nyelvesít

Am valószínü, hogy a csakramennyiség kell neki. Vagy rajta keresztül Madarának. Egyébként nagyon nem szimpatikus Tobi, de a legújabb moziban csinál egy mini változatot a hold szeméből. És belegondolva ő is jó célt tűzött ki, csak rossz eszközöket használ.





OFF: Elég nagy hiba a rang alapján megítélni egy fórumozót. Főleg, hogy a hsz szám nem reprezentálja az intelligenciát. Főleg, hogy van, akinek több hozzászólása van mint nekem, annak ellenére, hogy később indult a pályafutása. Szal ebből ne indulj ki.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #14204 Dátum: 12 júl 25, 14:44:49 »

A sok "BOOM!! Szemdülledés!! PAKOO!! Szarok vagyunk!!! PAKOLOWA WOW!!! De még mennyire!!!" kavalkád közé pár képkockányi Karin vagy fekete Zetsu befért volna... Igazából akármi befért volna...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 945 946 [947] 948 949 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!