24 szep 22, 23:22:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 944 945 [946] 947 948 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474010 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14175 Dátum: 12 júl 25, 11:50:07 »

Hát az nagyon nagy volt amikor tobi kaki kését egy laza bokamozdulattal Naruto felé irányította. Mosolyog
Amúgy szerintem érdekes harc volt. Várom a fojtatást. Remélem Narutoék bevernek egyet Tobinak és végre leesik az az idióta maszk Mosolyog
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14176 Dátum: 12 júl 25, 11:53:13 »

Tobi erősebb mint Tsunade vagy a Raikage ez tuti Nevet főleg hogy már van neki Rinneganja meg Sharingja
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14177 Dátum: 12 júl 25, 11:56:14 »

Idézet
Tobi erősebb mint Tsunade vagy a Raikage ez tuti Nevet főleg hogy már van neki Rinneganja meg Sharingja

Tisztába vagyok, hogy erősebb, de én úgy kérdeztem, hogy fizikailag erősebb e? Tudom, hogy tobi bedarálná 1v2be is őket, de azt nem tudom, hogy fizikailag erősebb e? (például ütése erősebb e mint raikage vagy tsunadeé, vagy rúgása)
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #14178 Dátum: 12 júl 25, 12:02:54 »

Szerintem is jó volt.Azért Tobi jutsu elég kemény akkor üt amikor akkar eza legjobb védelem naruto világában.Meghát jobban figyelte valaki ebben részben már gedo is alakulgat kezd hasonlitani picit jubi-hoz legfeljebb 2rész.Naja azért én is azthittem kurama forba már nem tod átcsuszni de ezek szerint mégis ez csak azt jelenti hogy naruto inkább portált1-et abban menetben.Hehe ezek szerint tényleg jobba kell lenni kuramával és tényleg tod 2forma is bijut dobni nem muszály végsö formában.utolsó fejezet érdekes volt most átforditota támadását más ellen?Tobi max 2ember lehet vagy madara tesója vagy rikudo fia gonoszabik. Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14179 Dátum: 12 júl 25, 12:07:37 »

Nem csak dumálás és harc létezik. Van egy történet, ami halad. Ha nem halad, az unalmas. Van egy Sasukénk, aki Orochimaruval kóborol, van egy fekete zetsunk, aki nem is tudom mit csinál, van 5 kagénk, akik az életükért harcolnak jelenleg. Erre az, hogy az oldalakon keresztül csak az van, hogy vagy átmegy tobin egy támadás, vagy félkézzel semlegesíti, az úgy nem túl izgalmas.

Mire jó még a történet? Azzal halad előre az anime. Egy ilyen fejezet kemény másfél perc lenne animében, ha beleraknak plusz jeleneteket, akkor is max 5-10.
Azaz több fejezet kell egy anime kitöltésére - > Fillerek lesznek, nehogy utolérje a mangát az anime. Kinek kell ez? -.-"
Am a nagy harc amiről beszéltek ennyi:

Naruto egy klónnal próbál mini BB-t csinálni, amit tobi átenged magán, majd egy nagyon komoly támadással válaszol. Rácsap narutora a legyezőjével. Jön Gai, aki megpróbálna támadni, Tobi átmegy rajta. Tobi megint egy komoly ellentámadást indít, megdobja Gait egy kunai-val (!). Naruto  erőlteti azt a bombát, de tobi félreugrik(!) előle. Kakshinak besül a legerősebb támadása. Nincs mit tenni, visszatér a gyökerekhez, és ő is egy kunai-val támad Nevet De tobi mivel nagy focista volt fiatal korában, kombinálja ezt ninja képességeivel naruto felé rúgja a kunait. Micsoda izgalmak.

Erre rövid párbeszéd:
Gai: Jól vagy?
Kakashi: Jah, de ha még ez a támadás sem működött...


Milyen támadás istenem? Semmit nem csinálnak. Mindenki vagy csapkod, vagy kunait reptet... Naruto az egyetlen, aki komolyabb támadást indít, de előle meg simán elugrik tobi. Gyakorlatilag mindent átenged magán. Csak hogy megemlítsem, anno Konan egyedül harcolt ellene, és az is sokkal élvezhetőbb volt, pedig szegény még nem is volt naruto szintjén. Most tobi rinnengannal rendelkezik, nem emlékszem, hogy egyszeris használta volna... ezért megérte a sírrablás. Csinált új paineket, amik nem hogy hasznosak lettek volna, még Narutonak adtak chakrát. Ez a tobi és a madara szál is kezd röhelyes lenni. Bár madaráéknál igazi harc van legalább.
Egyértelmű, hogy a Sasuke szál a legjobb most.




Jah és a bónuszkérdés: Ha tobi megszilárdította a testét a rugáshoz, akkor a csakrapenge miért is nem sebezte meg?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 12:09:35 írta Zer0 » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14180 Dátum: 12 júl 25, 12:10:39 »

Valóban érdekes, mi is lett a mini bijuu bombával. Továbbá Bee szépen nézi a történetet, pedig a 8 csápjával neki lenne a legnagyobb esélye eltalálni Tobit.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14181 Dátum: 12 júl 25, 12:18:46 »

Én azon meglepődtem, hogy tud mini bijuu bombát, azt még bee-től sem láttunk.
Szerintem a rasenganból már túl sok fajta van, ki lehetne már találni valami szél elemű jutsut is ennyi erővel egyik pillanatról a másikra.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14182 Dátum: 12 júl 25, 12:22:05 »

Nekem azért volt egy 0 mert kb 30 másodpercet írt le az egész és nem történt semmi tobi megint csak átment mindenen  senki nem találta el semmi olyat nem mutatott ami változtatna
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14183 Dátum: 12 júl 25, 12:24:58 »

Igen a rasengan túl van kombinálva.
Ezért most jön a mini bijuu bomba, a nagy bijuu bomba, a sennin bijuu bomba, a kombinált bijuu boma és társai Nevet Amúgy naruto nagyon kreatív Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14184 Dátum: 12 júl 25, 12:27:03 »

A bijuu bomba is rasengan-szerűség. Főleg, hogy először a bijuu rasengant, majd a rasenshurikent és utána a bijuu bombát tanulta meg.
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14185 Dátum: 12 júl 25, 12:30:23 »

Tobinak van ám fizikai ereje, ezt már régóta tudni lehetett Mosolyog itt egy példa Nyelvesít
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/14
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #14186 Dátum: 12 júl 25, 12:31:49 »

Sírtok hogy csak kb fél percnyi esemény történt,de amikor Kakashi megpróbálta lekamuizni a Mazou-t Tobi kikapcsolta.Utána meg Kakashi eléggé meglepődött,szóval lehet valami csavar lesz.Megint kaptunk egy fasza kis utalást,persze hogy nem történt semmi.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14187 Dátum: 12 júl 25, 12:37:49 »

Igen, mert tobi OBITO, és neki is van saját kamuija muhahaaaaa...


Amúgy nem miért újdonság az, hogy Tobi ellen felesleges a kamui? Ez rég kiderült. Ráadásul az utalgatás még ha lenne is csak utalgatás lenne.
Azokat sajnálom, akik megveszik a shounen jumpot. Mert ők még fizetnek is a semmiért. Bár a bleach jó volt.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14188 Dátum: 12 júl 25, 12:44:24 »

...

Értettük, nem tetszett...

...

Azért ki ne találjuk már megint, hogy Tobi= Obito.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14189 Dátum: 12 júl 25, 12:51:01 »

Mire jó még a történet? Azzal halad előre az anime. Egy ilyen fejezet kemény másfél perc lenne animében, ha beleraknak plusz jeleneteket, akkor is max 5-10.
Azaz több fejezet kell egy anime kitöltésére - > Fillerek lesznek, nehogy utolérje a mangát az anime. Kinek kell ez? -.-"

A mangát nem úgy írják, hogy az animének jó legyen, az animének kell alkalmazkodnia a mangához. Egyébként amikor Naruto használta a Bijuu módot akkor sem történt semmivel sem több, mégis mindenki ugrált föl alá, hogy mekkora jó fejezet volt.

Az itt a baj, hogy sokatóknak már tényleg semmi sem jó és előre is bocsánat de ez most tuti fájni fog, de kezd tényleg olyan lenni itt a beszélgetés fejezetről fejezetre, hogy pár embernek semmi sem jó, ami történik. Ha harc van akkor azért van a sírás, hogy mért nem beszélgettek többet (pl most), ha beszélgetnek akkor azért, mert mért nem harcolnak (pl kabutos részek), ha Sasuke van akkor mért nincs Naruto, ha Naruto van akkor mért nincs Sasuke stb stb stb.
És ne mondjátok, hogy nem, olcvassatok vissza a topicban és kajak látható.

Most nem azt mondom, hogy semmiben sincs igazatok, mert aláírom, hogy vannak különös, fura, vagy épp vontatottabb részek, de hihetetlen, hogy tényleg lassan már semmi se jó.

Mondták itt, hogy "mer nem halad a történet". De de igen halad. Hülyeség lenne elvárni, hogy 1 szem fejezet világot váltson meg főleg ha épp harc van, ha meg félúton helyszínt váltunk, akkor meg az a baj, hogy nem láttunk eleget a harcból.

Harcos fejezet létére, azért voltak itt érdekességek. Például, hogy mért nem sikerült Kakashinak a Kamui, amire ugyan ötletem van, de inkább nem tippelgetnék.
Vagy például megtudtuk, hogy Tobi fizikailag sem egy mazsola, mint ahhogy eddig azt gondoltuk.
Mondjuk azt én sem értem Bee mit ácsorog ott, de ha jól emlékszem ő elég csúnyán megsérült korábban, nem?

Szerintem összeségében teljesen jó fejezet volt, a következő néhány majd szépen kiegészíti, addig is várjunk türelemmel.


Azokat sajnálom, akik megveszik a shounen jumpot. Mert ők még fizetnek is a semmiért. Bár a bleach jó volt.


Őőőő, ugye tudsz róla, hogy a Shounen jump egy retekvastag magazin, amiben nem csak a Naruto meg a Bleach meg a One piece van ugye?

A Bleach-be mivolt a jó? Ha szerinted a Narutoba nem történt semmi, akkor a Bleachbe mivel volt több? LOL, na ember téged komolyan nem értelek Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 12:55:57 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 944 945 [946] 947 948 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!