24 szep 22, 21:27:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473888 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14160 Dátum: 12 júl 25, 10:49:38 »

Most olvastam a mangát hát... Nem volt olyan rossz a harc de kicsit többet vártam Nevet 600 fejezetben kiderülhetne már hogy ki Tobi vagy valami csavar lehetne a történetben.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #14161 Dátum: 12 júl 25, 10:50:23 »

Most kellene Kishinek kidobnia 20 fejezetet , aminek a végére lekerülne Tobiról a maszk és még talán a mazou is a földre kerülne .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14162 Dátum: 12 júl 25, 11:04:53 »

Naruto kapkodása A masked guy után szánalmas. Az aki olyan gyors, mint a raikage, és majdnem olyan gyors mint Minato, annak egy ilyen gyorsasági szintű csókát mint a Masked guy-t, nagyon hamar likvidálnia kellene.
Úgy, hogy még ideje se legyen használni az "Jikūkan Idō"-t.

Minato nem csupán a gyorsaságával, hanem az időzitésével és az eszével együtt tudott bevinni ütést Tobinak, azóta Tobi biztos erősödött, elég csak arra gondolni, hogy van egy rinneganja...

Amúgy a fejezet jobb, mint a múltkori, de 1-2 oldalt szánhatott volna Kishi valami információ morzsának... kiváncsi vagyok Gay meg fog-e nyitni pár kaput, bár nem hiszem, hogy akkor túl élné a csatát
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14163 Dátum: 12 júl 25, 11:11:34 »

Csak akkor hal meg ha megnyitja a 8. kaput. Bár reális lenne ha megnyitná mert végül is Tobi hihetetlenül erős és Gai és erős lenen ha megnyitná csak sokat segítene már.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 11:13:23 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #14164 Dátum: 12 júl 25, 11:12:42 »

Majd valamikor az erősítés, a teljes konohai osztag megérkezik. De nekem van egy olyan érzésem, hogy Gai bemutatja a 8.kapu erejét, nagyot darál aztán hősi halált hal és Kakashi beismeri, hogy Gai a jobb.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14165 Dátum: 12 júl 25, 11:16:08 »

Csak akkor hal meg ha megnyitja a 8. kaput. Bár reális lenne ha megnyitná mert végül is Tobi hihetetlenül erős és Gai és erős lenen ha megnyitná csak sokat segítene már.. Nevet

Pl. a 7. kaputól is elfáradhat/kimerülhet annyira, hogy elég neki egy erősebb ütés a halálhoz...

Nem volt egy nagy fejezet, a múltkori jobban tetszett. A legtöbb képből egyszerűen nem tudtam kinézni, hogy mit is akar ábrázolni, majd talán 2. olvasásra.
Ez a mini bijuubomba meglepett, nem hittem volna, hogy ilyen hamar ilyesmit vet be Naru.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 11:16:40 írta Gaburieru » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14166 Dátum: 12 júl 25, 11:19:16 »

Nekem sokkal jobban tetszett, mint a múlt heti. Tobi erős, de így, hogy nem akar támadni, nem olyan izgalmas ez a csata.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14167 Dátum: 12 júl 25, 11:30:02 »

Jobb volt mint a múltheti igen. Lehet Tobi nem is tud semmilyen elemű technikát.. mert soha nem láttuk a Sharinganját kikapcsolva ami azt is jelentheti hogy beültetett...
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14168 Dátum: 12 júl 25, 11:31:44 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/3
Itt azt mondja Tobi, hogy át kellett volna csusszannia Naruton... azt hittem azért nem ment neki, mert hogy Kyuubi módban van... de ezek szerint abszolút nem volt jelentős dolog... mivel azóta nem fordult elő... :/
Amúgy nekem nagyon tetszett a fejezet, sok harc + izgalom... és így mégjobban várom a következő fejezetet Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 11:33:50 írta yupi » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14169 Dátum: 12 júl 25, 11:32:10 »

Az előző heti is egy 0-a volt, bár akkor ez már minusz. Kifejtenétek kicsit bővebben is, mi tetszett sokkal jobban, mint múlt héten?
Mert mindenki fikázza, de lehet, nektek van igazatok, és nem olyan rossz Nevet Csak támasszátok alá...
Nem érzem nagyon élvezhetőnek az ilyen aprólékos harcot mangában...

Mondjuk érdekelne, hogyha ilyen kemény Tobi, akkor milyen húzással győzik le. Mert minél badassabnak van beállítva, annál epikusabb csatában kéne legyőzni. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 11:33:05 írta Zer0 » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14170 Dátum: 12 júl 25, 11:34:33 »

Hát biztos epic harc lesz majd mert ugye ő a főellenség egy nagyon kemény tervvel más már nem nagyon maradt max. Madara de most ő nem olyan Nevet Lehet Madara fogja megállítani Tobit? ki tudja.. Várom már a Sasuke Orochimarus cuccot is hogy mi az igazság.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14171 Dátum: 12 júl 25, 11:37:36 »

Ha dumálós rész van akkor az a baj... most végig harc volt semmi más most meg ez a baj... nem értem...
Az előző rész se volt nulla, igaz sok olyan dolog volt amit már tudtunk, de még is volt benne új..
Az a baj hogy már mindenki azt várja, hogy Naruto lekapja Tobiról a maszkot... Mosolyog
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14172 Dátum: 12 júl 25, 11:38:46 »

Nekem azért tetszett , mert egyrészt volt harc, másrészt narutó hátrányba került és onnan jó nyerni, nem úgy, hogy 2-3jutsuval legyűröd a volt legerősebb kagékat. Sőt, az még jobb lenne, ha nem is győzné le és látnánk megszületni a Juubit.
Naplózva

rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #14173 Dátum: 12 júl 25, 11:48:15 »

A sok rinyálót egyszerűen nem értem... Olyanokat olvasok, hogy a rész nulla meg mínusz meg mittomén. Akkor mégis mit kéne másképp csinálni? Egy harc Tobi Naruto Kakashi Bee és Guy között a Gedo Mazouval. EZ NULLA??? Komolyan, jobban örülnétek szerintem, ha az összes szereplő leülne egy asztalhoz, Tobi ledobná a maszkot és Madarával meghalna, Sasuke és Naruto egy kellemes tea mellett megbeszélnék a nézeteltéréseiket, miközben Orochimaru sírva harakirit követne el. Gyakorlatilag folyamatosan futnak a szálak, egyfolytában új fejlemények vannak, nem beszélve arról, hogy a ninja világ legfontosabb harcai kellős közepén vagyunk. Akinek ez nulla az olvasson ablakzsiráfot. Abban annyi információhoz jut hogy csak na... Részemről király ez így is. Gondolkozik
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14174 Dátum: 12 júl 25, 11:49:09 »

Tobi ezek szerint rendelkezik hatalmas fizikai erővel? Mert nekem úgy jött le, hogy eléggé erős testileg a csávó. Lehet, hogy még tsunadet is elverné testileg vagy 4.raikaget?Nevet Amúgy kamuit, hogy tüntette el a tobi?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!