24 szep 22, 21:14:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 942 943 [944] 945 946 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473852 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14145 Dátum: 12 júl 25, 00:14:28 »

Ez nem bizonyít semmit, nagato más eset, mint Madara.
Én azt mondom az anime rosszul ábrázolta, Nagatónak nagyon korán, talán már születésénél megvolt a rinneganja, csak később sikerült hasznát is vennie. Az már kétséges, hogy ő fejlesztette ki, vagy hogy Tobi vagy Madara adta neki. Én Tobira tippelek, erről nem volt oka hazudnia.
Naplózva

alfa245
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14146 Dátum: 12 júl 25, 09:39:01 »

Most jött ki egy perce Nevet
http://www.mangareader.net/naruto/595
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14147 Dátum: 12 júl 25, 09:42:06 »

Guy nundzsaku kaszabolása brutál jól nézett ki.  Nevet
Kakashi tényleg mást nem képes bevetni, csak a kacsintgatást, és a raitont. Naruto kapkodása A masked guy után szánalmas. Az aki olyan gyors, mint a raikage, és majdnem olyan gyors mint Minato, annak egy ilyen gyorsasági szintű csókát mint a Masked guy-t, nagyon hamar likvidálnia kellene.
Úgy, hogy még ideje se legyen használni az "Jikūkan Idō"-t.

Kishi ért ahhoz, hogyan kell, pár másodperces harcot 4-5 fejezetre nyújtani...
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14148 Dátum: 12 júl 25, 09:55:52 »

Kishimoto sensei Gratuálok a 20 oldal semmihez... Ez a fejezet a 0val egyenlő... Mikor ilyen sz*r fejezetek vannak sorozatban, akkor direkt csinálja, hogy egy elkövetkező fejezet nagyobbat durranjon. Szal még talán a jövőhét is ilyen lesz, az utolsó oldalon lesz vmi felcsigázó, és azután héten lesz a csattanó...
Hát szomorú vagyok.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14149 Dátum: 12 júl 25, 10:03:11 »

Most akkor míg le nem szédül a maszk Tobiról, fejezetenként látunk +1 repedést?  Nevet
Guy harcmodora tetszett, főleg mikor védte a hátát.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
samat
Vendég
« Válasz #14150 Dátum: 12 júl 25, 10:10:17 »

Ez egy nagy 0 volt hihetetlen ilyen megerőltető lenne valami lényeget rakni bele???
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #14151 Dátum: 12 júl 25, 10:12:13 »

A történet nem haladt előre semmit, de azért jó volt egy kis harcot látni.

Legalább Tobiról is kiderült, hogy nem csak báb-bijuukat meg gedo mazout tud használni, hanem azért ő is ki van képezve. Azért vmilyen dojutsut, vagy egy Katon .....tökmindegymi....no jutsu-t is elnéztem volna tőle.

Nyilván akit csak a történet érdekel, annak ez a fejezet nem volt kielégítő, de aki szeret egy kis harcot is nézni, annak egész tűrhető kis rész volt sztem.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #14152 Dátum: 12 júl 25, 10:12:37 »

lehet ám hogy a 600ig csak ez fog menni, aztán majd akkor jön a lényeg. Én se ájultam el!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14153 Dátum: 12 júl 25, 10:17:34 »

hát 00 fejezet volt..most bemutatták, hogy a mazou és tobi mekkora ász, meghogy milyen gyenge hozzájuk képest mindenki.
Na maj lájjuk.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #14154 Dátum: 12 júl 25, 10:18:37 »

Számomra élvezhető a fejezett és végre vannak aprólékos jelenetek egy csatáról.
Bár az olyan dolgokat, hogy Tobi egy kézzel lendíti a legyezőt, Narutonak meg 2vel kell védenie rókamódban???
Gai amikor a tasijába nyúlt azt hittem piát vesz ki és ő is részeg stílusban nyomja de ez így zseniális... elsüthetnének egy poént, hogy fejbe vágja Tobit az meg meglepődik, mert irtó gyenge kis pöckölést kap és azt mondja ezért a gyenge ütésért nem öltem meg Narutot. Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14155 Dátum: 12 júl 25, 10:23:09 »

Ilyen szinten már a harc sem élvezhető... Majd animében ez a kemény másfél perc csata jó lesz... de amúgy nem.
Amúgy tobi fizikai ereje (is) tényleg túlzó azért...
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14156 Dátum: 12 júl 25, 10:34:47 »

Hát egy fő gonosznak erősnek kell lennie Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14157 Dátum: 12 júl 25, 10:42:37 »

Nagy nagy a mai manga!!
Végre láthattunk egy kis csapat munkát, meg egy bijuu bombát, amivel mi is történt?  ikszdé Kicsit nehézkesen vettem ki néhány képkockánál, hogy ki kicsoda és mi akarna lenni, de ettől függetlenül végre úgy tudtam végig nézni a manga lapjait, hogy várjam mi lesz a következő és az a bizonyos na mikor találja már el Naruto a maszkot!!  bow bow
A jövő heti biztos nagyot fog szólni én már alig várom!! Szerintetek a jövő heti is Narutoékról fog szólni, vagy lehet átugranak most megint más csapatra?


Kishimoto sensei Gratuálok a 20 oldal semmihez... Ez a fejezet a 0val egyenlő... Mikor ilyen sz*r fejezetek vannak sorozatban, akkor direkt csinálja, hogy egy elkövetkező fejezet nagyobbat durranjon. Szal még talán a jövőhét is ilyen lesz, az utolsó oldalon lesz vmi felcsigázó, és azután héten lesz a csattanó...
Hát szomorú vagyok.

OFF: Hát.. néző pont kérdése kinek mi a nulla, de egyébként észrevettétek a megrajzolt animében is, mikor a Kyuubi majdnem kitört, mikor Peinnal harcolt, ott milyen szar rajzolással oldották meg a csatájukat? azt hittem sírni fogok, de a szar nulla fejezeteknek meg olyan rajzolásuk van h nevetnem kell.
Lehetséges ha az ilyen harcokhoz érünk az animében is, a szar rajzolást fogjuk megkapni? o.o
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 10:47:08 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14158 Dátum: 12 júl 25, 10:44:23 »

engem tényleg csak ez a minden fejezetben +1 repedés idegesít......tényleg nem volt nagy durranás a harc se volt olyan izgi nem ez volt a legrosszabb rész de azért h egy ilyen gyors harcra elver egy egész részt....pffff....mind1 kellenek zeke a részek h később jobban örüljünk majd a jobbaknak kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #14159 Dátum: 12 júl 25, 10:48:16 »

Tobi tényleg hihetetlenül erős. Ahogy a Kamui-t hárította, az nagyon nagy volt!

Viszont lehet, hogy a jövő héten visszatérünk Madara "harcára". Az lenne az igazi, ha megérkezne Tobihoz, vállán az 5 Kage hulláival...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 942 943 [944] 945 946 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!