24 szep 22, 19:18:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 941 942 [943] 944 945 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473636 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14130 Dátum: 12 júl 24, 19:31:24 »

ami kasime vissza emlékezésében van teljesen olyan körvonala van mint madarának. Nem zárható ki hogy Az igazi madara kezdte maszkosként de mivel meghalt valami oknál fogva a "tanítványa " viszi tovább az ügyét.

Mert 1 kage ellen csak azt látjuk hogy madara össze esik. De az nem biztos hogy meghalt akkor.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14131 Dátum: 12 júl 24, 20:13:16 »

emberek én nem akarok okoskodni de már igencsak eltértetek a témától és igen Chakra ennek nem fog örülni....amiket felhoztatok mindegyiknek van saját témája és már mindegyiknél átsuhantak az általatok vitatott részeknél......obito madara madara öccse nagato meg a rinnengan....ezeket máshol kéne keresni  >.<#
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #14132 Dátum: 12 júl 24, 20:27:25 »

Tobi sokat hazudik nem szabad neki hinnetek Madara szemeit odaadta Nagatonak ő nem hinném hogy felébresztette mert előtte nem is láttuk a szemét senjuk és leszármazottai nem birtokolják a sharingant meg rinnegant és Sasuke azért kapott MS-t mert megölte a bátyát (akit szeretett?).
Sajnálom szegény Chakrát hogy néha így elszabadul a káosz  Technikai KO
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14133 Dátum: 12 júl 24, 20:56:03 »

Annyira már várom Tobi kilétét és egy szép kis háttér magyarázatot erre az egészre lassan csak kiderül vagy akkor mikor haldoklik vagy lehet homályba vész majd az egész.. Mindenesetre várom már a harcot remélem Tobi nyer!(vicc, lehetetlen ikszdé) Remélem a heti manga adni fogja Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14134 Dátum: 12 júl 24, 21:32:33 »

OFF:
Hol láttuk tisztán, hogy Nagato ébresztette fel a Rinnegant? Amiket linkeltem a szemei első feltűnéseiről, ott jól látni, hogy nem látni a szemeit. Nevet  Simán elképzelhető, hogy azért takargatja a szemeit, hogy ne "feltűnősködjön". Ugye Madara tudja aktiválni/deaktiválni a kifejlesztett szemeit. De ahogy Kakashinál, úgy Nagatonál sem láttuk, hogy valaha is deaktiválta volna a szemét. Ez ugye azért van, mert Kakashi szeme beültetett.
De azt erősen kétlem, hogy Nagato apja Tobi lett volna. Akkor nem Rinnegannal kezdte volna, hanem Sharingannal. Uzumaki anya ide vagy oda.

Ezt pár párszor leírtuk, nem csak én, de akkor még egyszer. Semmilyen Itachi féle energiatranszfer nem volt. Sasuke maga élesztette fel a Mangekyo Sharinganját, miután egy számára nagyon fontos ember (a bátyja) halálát megtapasztalta. Itachi egy pecsétet tett a szemébe, ami aktiválódott, amint látta Tobi Sharinganját.
(Valaki okkal felhozta Kakashit. Jogosan, őt elfelejtettem. De Itachi biztos volt benne -és igaza is lett, hogy Tobi megkörnyékezi Sasuket. Ördögi)

És végül, szerintem Tobinak megvan a Mangekyo Sharinganja. Az alap Sharingan nem hiszem, hogy képes lenne erre a tér-idő jutsura. Ugye Itachi első Tsukuyomi használatakor is még csak a sima Sharingant mutatták az animében. Lehet ez is ehhez hasonló.

Végül utáni Nyelvesít : OZI0522, Madara még mindig nem halt meg Hashiramával folytatott harcban. Azt túl élte. Ez biztos.

ON:
Kinézem a mangából, hogy most lesz egy Naruto Vs Tobi fight. Az utolsó oldalon láthatjuk Tobi derekát, ahogy a maszkja darabjait legyőzi a gravitáció. Illetve Kakashi döbbent arcát, ahogy azt mondja: "This can't be..."
Majd következő részben helyszínváltással kezdünk, mondjuk Sasukeék beszélgetek egy hosszasat, Madara közben kő-papír-ollózik egyet a kagékkal. Mire megint az utolsó oldalon Tobi és Kakashi egymással szemben, de Tobi arcát valami kitakarja, és egy kérdés az oldal alján: "Who is Tobi? Find out in the next issue! Next week there will be no Naruto." Nevet
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14135 Dátum: 12 júl 24, 21:48:38 »

szerintem is esedékes most majd egy hetes kihagyás  ikszdé érzem h most az izgalmas részeknél lesz majd egy hét off....remélem h madara most már tényleg csinál valami olyat ami valamelyik nyomorult kage életébe fog kerülni....én tényleg elismerem h erősek de amit csinálnak az már csak vergődés...utána meg összefuthatnának sasukéval egy sörre és elmesélhetné neki h hogyan hozza ki az FMS igazi erejét.......
OFF: Nagato szemeit illetően meg az a véleményem h sokan az animére hagyatkoztok....ami nagy hiba.....hiszen ott látszik konkrétan h akkor ébrednek fel a lila sávos szemek.....de a mangára hagyatkozzatok....én nem emlékszem h ott lett volna konkrétan olyan h akkor a dühtől ébred fel benne az erő.....de ha mégis akkor linkeljétek be és kövezzetek meg....
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 21:49:41 írta Sorrow » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #14136 Dátum: 12 júl 24, 22:14:31 »

Tobi az egész mangában egy MS teknikát sem mutatott és mikor teleportál akkor is 3 pontosa van ami szerintem speckós.
Egy kis ON: Most szerintem csak Naruto-Tobi párbeszéd lesz hogy miért meg hogy megállítunk és a végén neki indulnak
meg mostmár Tobitól is látunk valami újat ami őt is erőssé teszi.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14137 Dátum: 12 júl 24, 22:15:08 »

Nagato szemeit illetően meg az a véleményem h sokan az animére hagyatkoztok....ami nagy hiba.....hiszen ott látszik konkrétan h akkor ébrednek fel a lila sávos szemek.....de a mangára hagyatkozzatok....én nem emlékszem h ott lett volna konkrétan olyan h akkor a dühtől ébred fel benne az erő.....de ha mégis akkor linkeljétek be és kövezzetek meg....
itt ébred fel benne az erő:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/446/7
igazad lehet, kishi úgy ábrázolta, hogy minden szögből eltakarja 2fejezeten keresztül a haja a szemét, valószínüleg végig ott volt a rinnegan, csak éppen nem tudta Nagato, hogy kell használni
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14138 Dátum: 12 júl 24, 22:29:51 »

nos igen (ezek szerint te érted a lényeget kacsint ).....meg ugye ott van h önkívületbe esett....lehet h khm..ez sem véletlenül történt. Gondolkozik..de off vége
amúgy én szeretem a csak dumálós részeket is ha az nem olyan amire már magunktól is rájöttünk...mert az előző egy kicsit olyan volt....max annyi új volt benne (számomra) h a juubi nem kell teljes formájában a mugen tsukoyomihoz....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14139 Dátum: 12 júl 24, 22:33:04 »

Ha már elbeszélés lesz a következő mangában akkor legyen olyan tényleg amit még nem tudunk vagy valami magyarázat... esetleg Tobiról
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #14140 Dátum: 12 júl 24, 22:57:33 »

Viktor itt nem ébred fel benne az erő hanem csak használja mint a következő fejezetben mondja Konan hogy "ne használd" ha akkor ébredt volna fel benne akkor sima szemből sharingan lesz majd MS és aztán rinnegan
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14141 Dátum: 12 júl 24, 23:09:55 »

senki nem mondta h csak a sharingannal rendelkezők ébreszthetik fel a rinnengant...annyit tudunk h madarának sikerült....de könyörgöm hol van az említve h csak ilyen sorrendben lehet elérni vagy azt h kell hozzá sharringan??? sehol mivel nem tudunk róla szinte semmit.....madar egy beteg táp ember volt két vérvonal képességgel 2 úttal a 6-ból....nagato rinnenganjáról meg annyit tudunk h talán tobi ültette be...de semmi nem biztos....áhhhh Kiüt....
OFF VÉGE (és most tényleg)

Tobiról túl szép lenne most megtudni dolgokat...bár nem lenne rossz....vagy esetleg megnézni h karin kiszabadult-e (persze h igen) a börtönből..hisz a kis nyavajgós ribinek még lesz szerepe Szöcske ténykedésében  ikszdé
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #14142 Dátum: 12 júl 24, 23:16:20 »

Sorrow Madara mondta hogy ha nagyon erős vagy sharingannal és ha még táposabb leszel a rinnegan-t kapod és ő adta Nagatonak a rinnegant szerintem mivel mondta megemlítette azaz ismeri és gondolom nem társasozott vele.
Más nem is olvas mangát??
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14143 Dátum: 12 júl 24, 23:19:07 »

de ó azt mondta  el h ő hogyan érte el....nem azt mondta h csak így lehet...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #14144 Dátum: 12 júl 24, 23:28:56 »

Rajta van a táblán ha jól emlékszem  Gondolkozik
és különben is az Uchiha örökölte a szemeit és a senju meg a fizikai erejét meg chakrát
Naplózva
Oldalak: 1 ... 941 942 [943] 944 945 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!