24 szep 22, 17:26:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 938 939 [940] 941 942 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473362 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14085 Dátum: 12 júl 23, 13:46:50 »

Nem egészen értem hogy adhatta Nagatónak a Raningant. Mert ugye a raningant maga nagato hozta elő mikor megvédte barátait. És nem igazából nem masszívabb a rani mint a sari. nem megy tönkre a szemed. Legalább is nem láttunk erre utaló dolgokat. Ezért nem mondhatjuk hogy be le ültettek volna egy másikat nagatoba.
OZI0522, Nagatonak Rinneganja van. Amúgy először szülei halála után használta. De hogy valóban ő aktiválta, vagy csak használta, azt nem lehet tudni. Mivel a szemét sosem látni a hajától. Persze az is lehet, hogy inaktívan ültette bele Tobi/Madara a szemeket, és mint az Uchihák Sharinganja, ez is a stressz miatt jött elő.
(Amúgy a szülei esete a 444. részben 12. oldal, Yahikos eset 372. rész utolsó oldal.)
Másrészről az Uzumaki klán a Senju klán közeli rokona, nem az Uchiháké, tehát elviekben nem lehet a vérében a Rinnegan.
Másrészről az Eteral Mangekyo Sharingan sem roncsolja a tulaj szemét és testét. A Rinnegan pedig annak a továbbfejlesztésével érhető el, ha jól emlékszem. Az meg, hogy masszívabb, nem tudom mit akar jelenteni. Erősebbre gondolsz?
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14086 Dátum: 12 júl 23, 13:53:22 »

Szerintem a Rinnegant inkább a Senju klán örökölhette volna ,mert már eleve ottvan az Uchiháknak a Sharingan tehát kizárásos alapon inkább a Senju kláné lehetett (Volna) a Rinnegan...És az is igaz hogy az Uzumaki,Senju klán közel áll egymáshoz...De a Rinnegant nem örökölte egyik klán sem,hanem Madara vette ki Rikuodo Senninből,és ültette bele Nagatóba mivel ő volt rá így a legalkalmasabb...
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14087 Dátum: 12 júl 23, 14:07:29 »

Ha a Senju örökli a Rinnengant akkor már sokkal erősebbek lettek volna az Uchiháknál azért lett így ketté osztva az ereje Ridokou senninek hogy egálba legyen a két fia. Egyébként meg Madara a halála előtt ébresztette fel a Rinnengant és nem vette ki Rikodou sennin szemét mert senki nem tudja hol van ő szerintem még Tobi se.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14088 Dátum: 12 júl 23, 14:15:38 »

Szerintem a Rinnegant inkább a Senju klán örökölhette volna ,mert már eleve ottvan az Uchiháknak a Sharingan tehát kizárásos alapon inkább a Senju kláné lehetett (Volna) a Rinnegan...És az is igaz hogy az Uzumaki,Senju klán közel áll egymáshoz...De a Rinnegant nem örökölte egyik klán sem,hanem Madara vette ki Rikuodo Senninből,és ültette bele Nagatóba mivel ő volt rá így a legalkalmasabb...
Már nagyon kevered a szezont a fazonnal, Madara az első hokage utáni ütközet után nem tudni mennyi idővel, a haláli előtt nemsokkal fejlesztette ki a rinnegant, Tobi azt állította az ő szemét adta Peinnek, majd ő maga visszavette Peintől, ezért van most neki is. De eddig egyedül Madarának sikerült kifejlesztenie. Azt nem tudni a senjuk is képesek-e kifejleszteni, én nem hiszem, mert nekik nem dojutsu kekkei genkaijuk van.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14089 Dátum: 12 júl 23, 14:44:14 »

Nem abban biztos vagyok hogy madara kiszedte rikudouból na mind1 oltogatni nem akarlak...Neki már alapból megvolt a rinnegan -.-" nézzél róla képet (rikudou senninről) Amúgy szerintem te is keversz egy-két dolgot ,nézd csak vissza a hsz-eidet...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 14:45:28 írta dreamfolow » Naplózva

Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14090 Dátum: 12 júl 23, 14:49:04 »

Viktorral értek egyet én is. A Senjuk (és Uzumakik) a Rikudo Sennin "testét" és akaraterejét örökölték, az Uchihák pedig a chakráját és a szemeit. Vagyis nem a Sharingant örökölték, hanem a Rinnegant. Csak felteszem, hogy idővel a mutáció miatt ("hígul a kék vérük"), meg új Jutsuk születése okán Rinneganból legyengült sima Sharinganná. De mint Madara esete is mutatja, a génekben ott van az eldugva, csak kell a megfelelő ember és szem, hogy kihozza azt.

Edit: Miből gondolod, hogy kiszedte a Rikudo Sennin szemeit? Ezt hol olvastad? Komolyan kérdezem, nem kötekedésből, mert én ilyenre nem emlékszem. Mire Madara egyáltalán megszületett, addigra a Rikudo Sennin teste szerintem már régen elrothadt.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14091 Dátum: 12 júl 23, 15:08:34 »

..De a Rinnegant nem örökölte egyik klán sem,hanem Madara vette ki Rikuodo Senninből,és ültette bele Nagatóba mivel ő volt rá így a legalkalmasabb...

Na ezen most jót nevettem. El is képzeltem amint Tobi/ Madara odamegy Rikodu-hoz és azt mondja: " cső haver, kiszedhetem a szemeid?". Azt nem lehet tudni Tobi honnan szedte össze a Rinnegant, de az nem valószínű, hogy magától Rikodu-tól csövelte volna. 
Még a halottól sem tudta volna elvenni, hacsak a Sennin nem volt mumifikálva ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 15:12:33 írta TsunadeHime » Naplózva

KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #14092 Dátum: 12 júl 23, 15:09:15 »

dreamfollow Madar nem szedte kis a Sennin szemeit,hanem a saját sharinganját fejlesztette tovább Rinneganná és azt kapta meg Nagato/Pein annak halála után meg Tobi szerezte meg a szemeket és az van a balszemében.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14093 Dátum: 12 júl 23, 15:29:54 »

Nem abban biztos vagyok hogy madara kiszedte rikudouból na mind1 oltogatni nem akarlak...Neki már alapból megvolt a rinnegan -.-" nézzél róla képet (rikudou senninről) Amúgy szerintem te is keversz egy-két dolgot ,nézd csak vissza a hsz-eidet...
Ha már így felhoztad, én mit keverek?
Naplózva

OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14094 Dátum: 12 júl 23, 19:25:04 »

Figyuzzatok skacok valaki megtudná nekem mondani hogy hányadik fejezet a mangában vagy melyik anime részben van  Kasime hátértörténete? Lusta vagyok megkeresni. A naruto mégsem 10 oldalu mini történet:)
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #14095 Dátum: 12 júl 23, 19:46:05 »

Naruto Shippuuden 251.

Ugyanezzel a lendülettel googléba befirkantod mit akarsz megtalálni és kidobja a mangát is...
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14096 Dátum: 12 júl 23, 19:49:58 »

Jogos off:)
Én kíváncsi vagyok hogy észreveszek e valamit ami megmagyarázná Tobi kilétét.

Ja am köszi az infót máris megnézem:)
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14097 Dátum: 12 júl 23, 20:54:04 »

Úgy verhette át Kisamét ahogyan csak akarta.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14098 Dátum: 12 júl 23, 21:53:23 »

Kisame se tudja szerintem pontosan a dolgokat meg lett vezetve.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #14099 Dátum: 12 júl 23, 23:29:59 »

Kíváncsi vagyok mit tud Tobi mert sokat nem mutatott de sok az infója ami nagy hatalom főleg ha mindenféle szörnyeket akar sütögetni a szoborban  Nevet .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 938 939 [940] 941 942 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!