24 szep 22, 13:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472865 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14070 Dátum: 12 júl 22, 22:24:10 »

gwert0704, a számolásod tökéletes csak abban van a hiba, hogy Obi nem 6-7 évesen halt meg, mert amikor meghalt Kakashi jounin lett nem chunin. Akkor kb 11-12 lehetett amikor Obi meghalt és így a róka támadásánál talán 15-16.
Madara megpróbálta megidézni a kyuubit amikor megidézték az edo tensei-el, tehát valószínű már előbb is próbálta, nem csak akkor. Így talán még az is lehet, hogy annó ő idézte meg és nem Tobi, mondjuk ez nem valószínű.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14071 Dátum: 12 júl 22, 23:49:55 »

15évesen irányítani a kyuubit az semmi, de már 2évesen kivette madara rinnegan szemét és odaadta peinnek, 4évesen pedig már a 4.mizukagét is irányította, most a 30.életéve körül pedig ráncos is lett...
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14072 Dátum: 12 júl 22, 23:54:50 »

Szerintem azért tette magát "fogyinak" nehogy Itachi rájöjjön hogy Akatsuki tag meg azért hogy ha valaki találkozik vele akkor ne lássák az igazi énjét  Gondolkozik
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14073 Dátum: 12 júl 22, 23:55:39 »

Igazából a maszkja és a haja is más volt annak a tobinak, aki a mizukagét irányította (úgy emlékszem ikszdé) tehát aki a rinnegant adta az, és ez még lehetett az igazi madara(?) de legalábbis sztem másik személy, mint a mostani tobi. A ráncai meg azért vannak, mert a kő betörte a fejét. De még mielőtt azt hinnétek, h egyetértek a tobi=obi elmélettel, még azelőtt leszögezném, hogy nem. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14074 Dátum: 12 júl 23, 00:02:57 »

Az a ránc lehetne a szikla miatt okozott sebektől a kor pedig necces kérdés, hisz 13 évesen hunyt el (adatok a Narutopediáról) Kakashi a part1 ben 26-27 éves a róka támadás 12 évvel volt azelött tehát 14-15 éves volt Kakashi a róka támadásakor, és Obito is annyi lett volna, szerintem inkább azért nem valószínű, hogy ő az mert 1-2 év alatt kellett volna a lúzer szintről a Kakashi gaidenből olyan tápos lenni, hogy irányítsd a Kyubit.

Nagato rinneganja viszont nem oszt vagy szoroz a képbe, hisz azt az igazi Madara adhatta, hisz visszaemlékszik Nagatora, amikor Kabuto visszahozza.

A ravaszságban pedig nem számít, hisz nézd meg Itachit, a part egyben 17-18 éves magyarán max 14 lehetett mikor megölte a klánját.


Persze mindezek ellenére sem nagyon gondolom hogy Obito az (hisz például Konan ellen látszik hogy két Sharinganja van a maszkja ellenére, bár lehetne az beültetett), de az tuti (legalábbis remélem), hogy egy olyan karakter lesz akit ismerünk, vagy legalábbis hallottunk róla, és nagyon remélem nem egy klón vagy ilyesmi lesz (az számomra annyira kisebbé tenné a szememben pedig hát ő a főgonosz).
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 00:04:55 írta procsek » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #14075 Dátum: 12 júl 23, 05:07:09 »

Szerintem azért tette magát "fogyinak" nehogy Itachi rájöjjön hogy Akatsuki tag meg azért hogy ha valaki találkozik vele akkor ne lássák az igazi énjét  Gondolkozik

Itachinak tudnia kellett, hiszen az Uchiha-mészárlás előtt már találkoztak:

http://www.mangareader.net/naruto/590/11
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14076 Dátum: 12 júl 23, 07:54:23 »

Obito kora sokat nem jelent.
Ez egy mese nem kell túlbonyolítani.
Madara megmenthette őt, ás átadhatta neki a saját szemeit, inkább erejének egy jó részét, mikor megmúrdálás felé haladt. (hogy is mondta tobi amkor felfedte a sharinganját? A sharingan igazi ereje, Uchiha Madara ereje vagy valami ilyesmi)
Tsukoyomival beprogramozhatta a skacot vagy akármi.
Tobi teste nem természetes ezt is tudjuk, valszeg Zetsu részekkel van pótolva, és milyen véletlen egybeesés pont a jobb oldala...a bal vérzett mikor minatoval harcolt.
2 Sharinganja volt ez is ok, de minek takarta le a mésikat? Ennek is oka kell, hogy legyen.
majd kiderül
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14077 Dátum: 12 júl 23, 08:03:40 »

Én azt nem értem miért mondta hogy Madara.. Amikor találkozott Itachival és mikor irányította a Mizukagét akkor tényleg olyan haja volt de nem tudom azóta mi történt levágta? ikszdé Lehet ő végzett a  háromfarkúval és nem Deidara mert Tobi a víz alatt volt Deidara meg robbantgatott és Tobi mondta is hogy senpai láttad a jutsumat milyen erős? Erre Deidara azt mondta hogy ő végzett vele a robbantással de szerintem Tobi volt a víz alatt csinált valamit tuti.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14078 Dátum: 12 júl 23, 10:00:45 »

Most ugye már csak a kagék maradtak madarával,meg naruto & bee tobival , narutóhoz megy az összes shinobi + még ha meg is sérül valaki lesznek orvos ninják,szerintem  tobi nem fogja tudni teljesen feltámasztani mert előtte sztem lerombolják a mazout amit persze Tobi nem enged meg ,de szerintem valahogy kicselezik és elpusztul a mazou utána már csak a sima Tobit kell legyőzni az már nem lesz olyan nehéz,én ott a narutoékra fogadok hogy legyőzik.A kagék közül..Meg szerintem Cunade majdnem meghal ,meg az összes többi kage és amikor végeztek narutoék mennek segíteni a kagéknak és pont a legjobbkor jelennek meg a bijuukkal legyőzik madarát and WIN (Y) Nevet Én így tom elképzelni.
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #14079 Dátum: 12 júl 23, 12:09:27 »

Szegény Tsunade már legalább kétszer majdnem meghalt Madara ellen. Már-már elcsépelt lenne, ha megint ő kerülne a halál szélére. Egyébként engem Tsunade eddigi produkciója meggyőzött, hogy teljes mértékben helye van a kagék között, noha korábban picit talán kételkedtem benne. Talán ő került a legközelebb ahhoz, hogy kárt tegyen Madarában, hárította a legutóbbi tűz elemű támadását, amire a Mizukage már nem tudott reagálni, meggyógyította Gaarat és Oonokit, chakrát adott Oonokinak a a szupinagy Jinton jutsujához, Madara szerint erősebben üt, mint a Raikage, ráadásul eddig még mindent túlélt. Oké, néha neki is kellett segítség, de a másik négy kage is szorult már rá erre.

Egyébként nem lehetetlen, hogy Kishimoto vagy a következő, vagy az aztán következő részben újra helyszínt váltson. (Vagy akár mangán belül is válthat.) Most nagyon úgy néz ki, hogy az a szisztéma, hogy 1-2 fejezetet szán a 3 fő hadszíntér (Madara vs. Gokage, Naruto & Bee & Kakashi & Gai, Sasuke és a haverok) egyikére, utána pedig színteret vált.
Naplózva

Tomi is a good boy.
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14080 Dátum: 12 júl 23, 12:10:44 »

Szisztok.
Nem egészen értem hogy adhatta Nagatónak a Raningant. Mert ugye a raningant maga nagato hozta elő mikor megvédte barátait. És nem igazából nem masszívabb a rani mint a sari. nem megy tönkre a szemed. Legalább is nem láttunk erre utaló dolgokat. Ezért nem mondhatjuk hogy be le ültettek volna egy másikat nagatoba.  
A ráncok nem feltétlenül a sérülések. Szerintem méretes szarkalábak:) Pl a valóságban ha nem alszol pár napig rendesen szépen megjelennek a szemed alatt. És az író lehet hogy így akarta jelezni hogy Tobi állandóan a szemeit használja.

Szerintem egy nagyon régi karirol van szó. PL madara tesója.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14081 Dátum: 12 júl 23, 12:42:49 »

Az is meglett ugye jósolva hogy Sasuke vs Naruto fight lesz,és néztem az animét...Madara narutot az 1.hokagéhoz hasonlitotta hogy benne él,madara meg sasukehoz...Bekövetkezik ugyanaz mint a múltban mint 1.Hokage - Madara ,Naruto-Sasuke ezek szerint ezis ilyen legendás csata lesz.Szerintem a kimentele is olyas féle lesz,hogy Naruto fog győzni,de Sasuke nem hal meg ...Ismétli magát a múlt...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 12:44:19 írta dreamfolow » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14082 Dátum: 12 júl 23, 12:43:04 »

Most ugye már csak a kagék maradtak madarával,meg naruto & bee tobival , narutóhoz megy az összes shinobi + még ha meg is sérül valaki lesznek orvos ninják,szerintem  tobi nem fogja tudni teljesen feltámasztani mert előtte sztem lerombolják a mazout amit persze Tobi nem enged meg ,de szerintem valahogy kicselezik és elpusztul a mazou utána már csak a sima Tobit kell legyőzni az már nem lesz olyan nehéz,én ott a narutoékra fogadok hogy legyőzik.A kagék közül..Meg szerintem Cunade majdnem meghal ,meg az összes többi kage és amikor végeztek narutoék mennek segíteni a kagéknak és pont a legjobbkor jelennek meg a bijuukkal legyőzik madarát and WIN (Y) Nevet Én így tom elképzelni.

Azért nem jelenteném ki hogy Tobi könnyű lesz. Nem tudunk róla semmit kár lenne elszólni magunkat lehet sokkal erősebb mint az edos Madara nem tudunk semmit. Aztán lehet hogy nagyon gyenge.. majd elválik Nevet Kár volt elszólnia magát hogy nem engedi hogy a Mazouhoz érjenek mert egyértelmű hogy az a gyenge pont a felélesztésben.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14083 Dátum: 12 júl 23, 13:07:56 »

Nem hiszem hogy olyan sok mindent tud Tobi,még deidarat is senpainak hívta ,akkor?Nevet
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14084 Dátum: 12 júl 23, 13:10:01 »

Nem értem a Deidara senpaios összefüggésedet. Akkor csak eljátszott egy szerepet azóta biztos láttad hogy másmilyen. Sok mindent tud Konohárol, Uchihákról, Rikoduo senninről és a hat útjára stb.. Mosolyog Nem jelentettem ki hogy Tobi erősebb mint Madra mert ott van a LEHET szó... Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!