24 szep 22, 13:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472886 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #14040 Dátum: 12 júl 21, 09:24:18 »

kornel és ez hova van leírva hogy ismertnek kell lennie?  (ne szószerint értsd csak úgy kérdem, hogy miért kötelező ismertnek lennie) kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 09:25:12 írta Morause » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14041 Dátum: 12 júl 21, 10:22:09 »

Tobi tuti nem volt ANBU tag tényleg hülyeség lenne ha egy ismeretlen ember lenne ő max úgy hogy Kishi elmagyarázná a múltját és stb.. max akkor lehetne elfogadható.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #14042 Dátum: 12 júl 21, 10:56:49 »

Gaitól én is elvárnék már valami aktívkodást... amúgy én tökre eltudom képzelni, hogy előszőr ő és Kakashi mennek Tobinak versenyezve, hogy ki tudja többször eltalálni xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
szuperpocok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14043 Dátum: 12 júl 21, 15:50:48 »

Lehet, hogy már korábban átbeszéltétek, de kicsoda az a személy akit Sasuke úgy nevez, hogy "ő aki mindent tud"?

Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14044 Dátum: 12 júl 21, 17:24:53 »

Lehet, hogy már korábban átbeszéltétek, de kicsoda az a személy akit Sasuke úgy nevez, hogy "ő aki mindent tud"?


Páran találgattuk ki lehet, de komolyan még nem volt róla szó, mert nem nagyon van miből kiindulni.
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #14045 Dátum: 12 júl 21, 17:28:37 »

Hát én 2 személyre tudok csak gondolni Madara vagy Tobiás.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #14046 Dátum: 12 júl 21, 17:34:52 »

kicsoda az a személy akit Sasuke úgy nevez, hogy "ő aki mindent tud"?

Aki(k) a "Tobi" nevű Zetsu 2.0 mögött is áll(nak).
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14047 Dátum: 12 júl 21, 17:39:24 »

De orochimaru azt is hozzátette, hogy egy olyan helyre mennek, amit szöcske már nagyon jól ismer. Gondolom nem a harcmezőre gondolt hol éppen tobi, vagy madara harcol.
Bár madarát eltudnám képzelni, és abban sem vagyok biztos, hogy szöcskéék tudnak-e arról, hogy feltámasztották. De én inkább nem őket mondanám.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14048 Dátum: 12 júl 21, 18:06:13 »

Énmeg csak azt várom hogy történjék valami...És valami fixet tudjunk hogy az xy-t ki győzte le,vagy ilyesmi.Túl lassan történnek a fontosabb események...De ezt már sajna megszokhattuk :/.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14049 Dátum: 12 júl 21, 18:07:20 »

De orochimaru azt is hozzátette, hogy egy olyan helyre mennek, amit szöcske már nagyon jól ismer. Gondolom nem a harcmezőre gondolt hol éppen tobi, vagy madara harcol.
Bár madarát eltudnám képzelni, és abban sem vagyok biztos, hogy szöcskéék tudnak-e arról, hogy feltámasztották. De én inkább nem őket mondanám.
Igen, én ezért mondtam a kígyó bölcset, a manga nem mutatta, hogy ott járt volna, de orochimaru biztos járt ott a mamba miatt, és a 2év alatt valszeg sasukét is elvihette oda, a kabutós fejezetben(ő szintén volt ott) pedig látszott, hogy a kígyó világnak is van bölcse, mint a békákénak.
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #14050 Dátum: 12 júl 21, 20:12:46 »

Amúgy ha belegondoltok Narutóban, elvileg szintén van a 8 farkú kivételével az összesnek a chakrája. Szóval így érdekes csata lesz
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #14051 Dátum: 12 júl 21, 20:35:21 »

Az lenne a durva ha Tobiás megidézi a 10 farkút és mivel Naruto rendelkezik az összes bijuu csakrájával neki engedelmeskedne ikszdé
( Szerintem a 8 farkú csakrája is megtalálható benne ha az edzést nézzük vagy mikor Kuramával harcolt, bár kitudja ).
Naplózva
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14052 Dátum: 12 júl 21, 20:57:24 »

drszabi, Sasuke tud arról, hogy Madara edo tensei-elve van. (Szép magyarosan fogalmazva. Nyelvesít) Amikor Suigetsuék szó szerint beestek, utána mondta Juugo neki, hogy "azt csiripelték a madarak, hogy mégsem öltétek meg Madarát". Sasuke meg is lepődik (talán azért, mert ő úgy tudta, hogy Tobi=Madara).

Amúgy nem igen értem, hogy miért kéne bármiről is tudnia a kígyó bölcsnek. Általános infókat tudhat, de azt nem hiszem, hogy tudná, ami Sasukét érdekli. Vagyis hogy mitől lett a "parasztfelkelés".
Bár már írtam, korábban, de mivel kérdezte szuperpocok, leírom megint. Ördögi
Szerintem a tekercsben, ami Sasukenél van, egy vagy több Uchiha, köztük szerintem apuka megidézéséhez szükséges szerződés van. (Edo tensei-es, mint amilyet Kabuto is csinált, amikor Tobinak mutatta be a technikát.) Onnan az ötlet, hogy
-visszahozta Orochimarut, hogy megtegyen neki "valamit", (Edo tensei?)
-amire azt mondta Suigetsu, hogy ő is képes lenne rá, ha gyakorolna, (Edo tensei?)
-Orochimaru, mikor meglátta a tekercset, azt kérdezte "mit akarsz tenni, miután találkoztál velük", (szülei?)
-amire Sasuke azt mondja, hogy "tőlük akar hallani mindent", (szintén szülei?)
-majd a vén kígyó utal arra, hogy "csak gyerek, nem kell aggódnia miatta", (a puccs miatt?)
-majd visszaemlékezés Itachiról, aki mondja, hogy talán Sasuke meg tudta volna változtatni a klánt, (szüleit?)
-végül Sasuke azt mondja, hogy Itachi érzéseit szeretné megtudni a klán és a falu felé. (Ezt pedig megint csak a szülei tudhatják a legjobban, nem?)
Így szerintem Figyelmeztetés, ahova mennek, az az Uchiha szentély. Hiszen Sasuke még nem tudta teljesen elolvasni, ami rajta van. Mangekyo-ja miatt, most eljuthat kb a 2/3-áig. Meg Orochimaru ugye nem tudja, hogy a feltevései a Rinneganról igazak-e, csak sejti. Így minden bizonnyal ő is tudni akarja. Kabuto feltehetőleg nem mondta meg neki, hogy mi van Madarával, hisz kómában van. Nevet

És végül kiderül, hogy aki mindent tud az nem más, mint Vágó István. ikszdé

Amúgy azt még elfogadom, hogy egy összefejeléstől nem törik szét a maszkja Tobinak, de hogy utána még egy legyezővel magas labdaként csapja le a Rasengant, hogy azt még Agassi is megirigyelné... Döntsük el, hogy ez most egy háború, vagy Wimbledon. Jó hogy nem csinált egy home run-t...
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14053 Dátum: 12 júl 21, 21:05:12 »

Volt már kérdés hogy a farkak száma jelenti  azt hogy melyik az erősebb de ezt a mangában megcáfolta asszem Bee,hogy a farkak száma nem lényeges ,de ha szabad szemmel nézzük a dolgokat erre rátudnánk cáfolni,mert egy csomó jelenetben bent volt hogy igenis a farkak száma a jelentős...Igaz a legjobban a Hachibit ,meg a Kyuubit ismerjük de még ígyis meglehet mondani...Akárhogy is a Hachibi erősebb mint az elöző 7 és a Hachibiben bennevan a 7 chakrája,viszont a Kyuubi az összesnél erősebb,és így a Hachibi chakrájának is bennkell lennie,de lehet hogy a gazdatestől is függ az ereje.A Kyuubi az elöző 8 chakrájával rendelkezik így ő a legütősebb,és a Narutoban is bentvolt hogy a kyuubi nagyon erős stb..Ugyh szerintem ennek így kell lennie ahogy leírtam.

Viszont a 10 farkú az összes bijuu chakrájával rendelkezik a legerősebb legerősebbikével is,és azt talán úgy tudom elképzelni hogyha mondjuk feléleszti Tobika a 10farkút a Kyuubi + az összes Bijuu szembeszáll vele vele vagyis az szinte olyan mintha majdnem két kyuubi szállna vele szemben,Kurama (kyuubi neve) mondta hogy még őse tudná legyőzni a 10farkút vagy esetleg nagynehezen:Én szerintem ez lenne a probléma megoldása..hogy az összes bijuu összefog ellene.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 21:06:18 írta dreamfolow » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14054 Dátum: 12 júl 21, 21:21:38 »

Az is lehet hogy Sasuke meglátogatja a 2 vénembert a tanácsadókat mert ők is tudtak az egészről.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!