24 jún 12, 01:17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2247453 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13875 Dátum: 12 júl 13, 15:05:36 »

Streames verzión sincs benne, hogy 1 rövid időre, de a csapat több forrásból dolgozik, gondolom akkor még volt oldal, ahol oda van írva, mert 1 forrás kedvéért nem fogják valószínűleg odaírni, ha az összes többiben nem szerepel.  Hmm?
Érdekelne melyik a helyes verzió, mert enyhén szólva sem mindegy. Mondjuk a tényeken nem változtat mennyi időre hozták vissza, jelenleg esélytelen, hogy elcsórja "Süsüke" testét, már csak azért is, mert Pedomarut eddig minden harcában keményen szétverték, míg Süsüke meg csak erősödött azóta +megszerezte Itachi erejét is. De ha el is csórja valahogy a hőn áhított "tározót", nem sokáig élvezheti, mert Naruto széttépi, apró kicsi darabokra.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13876 Dátum: 12 júl 13, 15:11:06 »

Szerintem se fogja Orochimaru elvenni Sasuke testét, nincs meg a teljes ereje de még ha meg is lenne neki akkor is képtelen lenni legyőzni. De arra kíváncsi vagyok hogy miután segít neki azután mi fog történni Orochimaruval? Megölik, vagy elmegy magától?(ezt inkább kétlem)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 15:14:59 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #13877 Dátum: 12 júl 13, 15:35:33 »

KillerSpawn, az Amaterasut nem ajándékba kapta. A Mangekyo Sharingan feléledt Sasuke-ban attól, hogy Itachi meghalt. Az Amaterasu azér sült el, mert Itachi tett egy pecsétet Sasuke szemébe, hogy amint meglátja a Sharingant, tüzeljen. (Szó szerint.) Mivel Tobin kívül más már nem rendelkezett vele. Ezért is vette fel akkor Itachi Mangekyo-ja alakját és nem Sasuke-ét. Sasuke ettől függetlenül is tudta volna használni a sajátját.

Sorrow, azt meg én sem értem, hogy miért kéne sokkal erősebbnek lennie az Eternal Mangekyo-tól. Ezt leírnád nekünk tudatlan manga olvasóknak, ahelyett, hogy szimplán lenézel minket?!
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #13878 Dátum: 12 júl 13, 15:53:13 »

Sasuke FMS-je már most erősebb, mint a Mangekyou Sharinganja volt. Már a kinézetén is látszik, hogy sokkal erősebb védelemmel rendelkezik (elvégre kettő van egybeolvadva), az íja mellé megkapta ezt az amaterasus kardot, plusz a Susanooja is képes amaterasukat lövöldözni. Eddig ennyi újítást láttunk, de ez már önmagába is erősebb kell, hogy legyen, mint a Sasuke sima mangekyou-ja.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13879 Dátum: 12 júl 13, 16:00:33 »

Hányadik manga részekben szerepel a 7-es csapat?Mosolyog
A hárorútól kezdve,
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 16:01:14 írta dreamfolow » Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13880 Dátum: 12 júl 13, 16:22:13 »

és ennyi Tiebor-san köszönöm...aki meg csak annyit fog fel az egészből h nem romlik a látása....hát....sajnálatos....és valószínű h még tartogat sasuke FMS-e pár kemény dolgot kacsint legalábbis az eddig látottakból amit ezek szerint egyesek khm...máshogy vagy sehogy sem értelmeznek...mind1 ezen nem lehet segíteni (off vége)...Orochimaru meg hogy rá lehet kattanva a jelenlegi FMS-el felvértezett sasukéra? lehet h a türelmetlensége szüli majd a hibát ami majd a vesztét okozza (bár eddig az átokpecsétből sasolva csak tanult némi türelmetxD)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #13881 Dátum: 12 júl 13, 16:56:43 »

hát az én személyes véleményem az,hogy ez a Marcsi már unalmassá vált...miért kell a meghalt szereplőket háborgatni.Jó pofa és nagyon eltalált karakter volt de hagyni kellett volna,szívesebben látnék újdonságokat vagy a Naruto harcot vagy másik csata tereket.kicsit sok lett már ebből a Süsüke kamera állásból :p.Szerintem a jövőheti mangában nem sok szó fog esni arról,h hová mennek folytatódik a kage harc és az utolsó oldalakon meg láthatjuk Narutot és remélem kiderül,hogy Tobi milyen supapowa technikát használ.talán felkelti a 10farkút?! Nyelvesít
Naplózva
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #13882 Dátum: 12 júl 13, 17:13:58 »

Tiebor-san, ha a Susanoo-jára gondolsz, hogy erősebbnek látszik, akkor már a sima Mangekyo alatt is megvolt neki a kardos. A 484. részben a 9.oldalon Kakashi ellen ki is akarta hozni. Csak annyit romlott a látása, hogy nem sikerült neki.
Az Amaterasu lövöldözés pedig szerintem egy gyengített Yasaka Magatama volt, legalábbis az 574. részben a 15. oldalon, amikor a menekülő fehér Zetsu után lövi azt a formát veszi fel, csak Itachiéval ellentétben nem 3, hanem csak 1 ágú volt. De mivel Itachinak nem volt Eternal Mangekyo-ja, így valószínűleg enélkül is ment volna neki, ha tud róla.

Sorrow, szóval igen, lehet máshogy értelmezni a dolgokat. Emberek vagyunk, nem gépek. Lehet, hogy nem is ezeken az egyeseken kell khm... segíteni?! Neeem

Abban viszont egyetértünk, hogy szerintem sem fogja Orochimaru megszerezni Sasuke testét.
De ha most elmennek Konohába, mire érnek vissza? Addigra már vége lesz a háborúnak...
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #13883 Dátum: 12 júl 13, 17:32:22 »

Azt én is sajnálom,  hogy Oro-t visszahozták csak így 1 low skilled átokpecsétből. Inkább valami elméleti síkon kellett volna. PL. Sasuke a szemeivel benéz Ankoba vagy nemtom. Amúgy szerintem Konohába igyekeznek majd a srácok. Az az a hely amit Sasuke jól ismer. Egyébként meg valóban nem lenne semmi esélye Oronak most az Uchiha ellen. Bár ha teljes ereje lenne, szerintem már akkor sem. FMS Susano'o-t áttörni, úgy hogy közbe köpi az Entont meg nyilaz, hááááát..... + genjutsu. Na azért érdekel, hogy mégis mit fog kihozni ebből Kishi ha már visszahozta az élők táborába.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13884 Dátum: 12 júl 13, 21:47:41 »

smylee!@

Igen most Tobi feléleszti a Juubit ugyanis vannak neki darabjai Naurtoból és Bee-ből asszem.. Hát igaz hogy kellene oda még a 2 jinchuuriki hogy teljes erőből élessze fel de így is elég erős lesz szerintem, kíváncsi vagyok hogy Tobi most akkor egyből megtudja szelídteni, vagy össze vissza fog pusztítani a 10 farkú ?Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #13885 Dátum: 12 júl 14, 06:13:09 »

"megkapta ezt az amaterasus kardot, plusz a Susanooja is képes amaterasukat lövöldözni."
Az hogy megkapta a kardot meg tud tüzeket dobni hát.
Először is az Amaterasut úgy "dobja" ahogy anno még a kage gyűlésen a teste köré húzta fel a Raikage ellen.
Ezt eddig is tudta az meg hogy jobban néz ki nem tudom érv kén értelmezni.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #13886 Dátum: 12 júl 14, 11:39:39 »

smylee!@

Igen most Tobi feléleszti a Juubit ugyanis vannak neki darabjai Naurtoból és Bee-ből asszem.. Hát igaz hogy kellene oda még a 2 jinchuuriki hogy teljes erőből élessze fel de így is elég erős lesz szerintem, kíváncsi vagyok hogy Tobi most akkor egyből megtudja szelídteni, vagy össze vissza fog pusztítani a 10 farkú ?Nevet

Szerintem is megfogja idézni, lehet hogy hiányosan fog "kinézni" tíz farok helyett lehet csak 6-lesz vagy több/kevesebb. De az is lehet, hogy a méretén fog meglátszani hogy nem tökéletes, vagy az erején is akár.
S hogy vajon mit fog ehhez szólni Kurama, és a Hachibi, hát kiváncsi leszek rá Nyelvesít De lerepülhetne már az a maszk a fejéről is, nagyon kiváncsi vagyok ki lehet alatta. Nyelvesít:P:P ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13887 Dátum: 12 júl 14, 15:11:01 »

Susanoo szerintem nem sokat ér...Csak csapkodni tud,az meg semmit sem ér.
Hazudik Tobi,Madara hogy a végső susit nem lehetne megállítani,mert szinte minden meglehetett állitani eddig valahogy megoldódott,mégha vesztésre is álnak..Mosolyog A 10.farkut meg lehet hogy összevonják a bijuukból de akkor a 10.Farkút nem tudná uralni tobi mivel Naruto szinte az összes bijuuval lespanolt és nekik se mind1 hogy kinek lesznek a bijuuja (bentvan a mangában) max ö lehetne vagy Bee a 10 Farkú jinchuurikije...És mivel emlitették hogy a shinobi világban ne legyenek zavargások ezért az összes országot,falut összefogják vonni és akkor lehet 1 10.Farku bijuu,mert ha megmaradnának a bijuuk darabonként akkor az országok közt az erőegyenlőség nem egyenlő lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 15:39:46 írta dreamfolow » Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13888 Dátum: 12 júl 14, 18:18:47 »

Nos igen, Tobi nem tud mindenről és a 10 farkúval pontosan ezért fogja megszívni.
A bijuuk szétosztása... Hashirama nem véletlenül hagyta/osztotta maguknak Kuramát. Pl erőegyensúly címen a villámok földje is 2 bijuut kapott. Kurama még így is jóval erősebb lehet bármely más bijuunál.
Nyerhetne Tobi, de annyira arrogáns hogy nem látja már a gondokat. Mellesleg csalódtam is benne, mert alapesetben Kabuto nélkül kezdte volna meg a háborút, de látható, hogy nélküle már régen füstbe ment volna a terve.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13889 Dátum: 12 júl 14, 18:55:17 »

dreamfolow nem vágtam h te jobban vágod a dolgokat mint madar xD (a susanoo a tökéletes védelem és támadás egyben asszem valami hasonlót mondott danzou is de ebben nem vitatkozok mert aki nem látja azzal kár vesződni...)...de ez az egy falus elméleted...ember remélem vágod h mekkora területről van szó....ekkora területet nem lehet egyben tartani.... Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!