24 szep 22, 18:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 922 923 [924] 925 926 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473489 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13845 Dátum: 12 júl 12, 09:06:07 »

H az a tekrecs valami Uchiha-feltámasztósdi lenne akkor Orochimaru nem gürizne annyit Sasuke testéért.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #13846 Dátum: 12 júl 12, 09:12:33 »

hát én a szüleire tippelek, vagy legalábbis az apjára mindenképpen... aztán lehet, hogy tök másról van szó xD nem gondoltam volna, hogy Orochimaru tényleg visszatér majd, most nagyon meglepődtem Nevet Remélem jó sokáig marad is még Nevet

Igen én is erre tippelek Hedi és a hely amit felakarnak keresni pedig szerintem Konoha mert kell a szüleinek a DNS-e az Edo Tenseihez.
De ha nem is a szüleit akkor több ötletem nincsen.De az úti cél szerintem biztosan Konoha.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13847 Dátum: 12 júl 12, 13:07:37 »

vagy környéke....esetleg lehet h a két vén szivart mennek megagyalni...vagy egy remeteként élő uchiha párost akik elmenekültek még a mészárlás előtt....de remélem megézi az uchiha táblát az überjó szemeivel szöcske és tanul egy két dolgot ahhoz h villogjon majd később ő is majd valami beteg susanooval vagy yamatás technikával( a nevére nem emlékszem pontosan itachi tolta a chibaku tensei ellen)....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13848 Dátum: 12 júl 12, 13:25:26 »

a yamata az max yamata no orochi lehet,Ita-itának csak yata no kagami-ja volt Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #13849 Dátum: 12 júl 12, 14:10:07 »

Én örülök, hogy Marcsi visszatért, és egyáltalán ahogy most alakulnak a dolgok, ebből még tényleg bármi lehet, bár én is vmi ilyesmire tippelnék: Konoha, kőtáblák, edo tenseies klánfelélesztés. Kérdés, viszont, hogy mit kezdene a klánjával utána? Konohát egyedül is le tudja rombolni, pláne hogy nincs most ott senki kb, a háborúba meg nemhiszem, hogy nagyon bele akarna szólni, úgyhogy valószínűbb, hogy csak a fatert, meg esetleg mutert éleszti fel, és kicsit kifaggatja őket, hogy úgy mégis különben mizu ? Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13850 Dátum: 12 júl 12, 14:11:56 »

Véleményem szerint régóta ez a legjobb rész amit láttunk. Szerintem Orochimaruék idézni mennek valamelyik laborba ahol olyan személyeket akarnak megidézni akik tudnak dolgokat az Uchiha lázadás miértjéről. Akár Sasuke szüleiről is szó lehet.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #13851 Dátum: 12 júl 12, 14:52:11 »

Örülök Orochimarunak, de valami  bujkál benne. Nem hiszem hogy amúgy ilyen szorgosan segítene.Szerintem valamit kérni fog Sasukétól, és amilyen lüke szegény megadja.Biztosan nem fogja csak úgy.Mondjuk kéri az egyik szemét, amit nem hiszem hogy fog, de lehet. Kiszámíthatatlan.
Naplózva
kozilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #13852 Dátum: 12 júl 12, 14:59:07 »

Mekkora lenne ha kiderülne hogy a lázadást Madara tervelte ki mert régen is uszította az Uchihákat Konoha ellen.  Sasuke ezt megtudná és neki menne Madarának epic fight lenne végül Sasuke kifejleszti magában harcközbe a Rinenngant nah az vinne mindent... Ördögi
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13853 Dátum: 12 júl 12, 15:18:03 »

A kőtábla látogatása célszerű lenne, tekintve hogy csak Sharingannal olvasta még, MS-el nem. Egyszer megmutathatná Kishi a rajta szereplő infókat, nem lennék elrontója a dolognak.

Marcsi meg arra vár hogy Sasuke figyelme lankadjon, valószínű hiába.
A saját dimenziója nem ér semmit, másképp meg nem láttuk még testet lopni. Kérni meg hiába kér bármit "cserébe" a segítségért, örülhet, hogy nem öli meg ezt a verzióját is. Bár a vége valószínű úgyis az lesz, szívás lenne ha Marcsit is Naruto takarítaná el. Na meg alkalma se lenne rá, Tobi eléggé lefoglalja. ikszdé

Kozilla: Sasuke Rinnegannal is esélytelen Madara ellen, az öreg túl tapasztalt és túl erős a legyőzéshez/megöléshez. Megöletni meg Sasukét nem kellene, arra ott vannak a kagék.  Pojén
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13854 Dátum: 12 júl 12, 17:01:30 »

az igaz h madara olyan emberen edzette meg a szemén mint fanyüvő sasukénak meg nem igazán akad olyan ellenfele....marcsi meg vár de hiába hiszen FMS ellen nem tudom h mit tudna felmutatni....főleg ha sasuke is egy bijuu alázó szamurájt tud felmutatni....de marcsinak elég az enton is....az viszont esélyes lehet h a laborban feltámasztanak valakit vagy szellemidézés lesz ki tudja....bár szerintem élő személyeket látogatnak meg...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13855 Dátum: 12 júl 12, 17:46:49 »

Remélem a 2 öreget, s akkor már alaposan fel is kellene koncolnia őket Sasukénak. Ez Orochimarunak is jólesne, merthát vele sem semmit műveltek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #13856 Dátum: 12 júl 12, 18:48:59 »

Hát ha a kis utazás után Orochimaru lelép és vesz egy kondi bérletet Sasuke szerintem jobb ha elkerüli a sötét sikátorokat egy ideig... Hiába az FMS ha még csak 2 hete vette a tescoban... Azon kívül hogy megjavult a szeme meg szebben csillog a Susanoja nem hiszem hogy bármi mást fel tudna mutatni Nevet Nem szabad lebecsülni az örökös fő gonoszt főleg hogy az egyetlen vágya Sasuke teste Nevet
U.I.: Sajnos nincs rá sok esély hogy Orochimaru lenyomja Sasuket (mivel Sasukenak fontos mellékszereplő vér folyik az ereiben plusz Naruto felől protekciója van...) de én rohadtul örülnék ha elintézné és elvenné a testét... Jobb ellenfél lenne mint Tobika...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13857 Dátum: 12 júl 12, 19:36:16 »

Pedomaru mégis mivel fogná meg Sasukét? A vére nyílt terepen nem sokat ér, a dimenzióját a gyengébb Sasuke összezúzta, genjutsu kilőve, maradtak a kígyók... hűha... Pojén
Mellesleg Sasuke maga mondta, hogy érzi Itachi erejét, ahogy beléáramlik a szemein át, más szóval megkapta a bátyus erejét is, ami ellen már marcsika alapban tehetetlen volt...  smirksweat
Amúgy ha marcsikának nem lett volna Hiruzen féle protekciója kb meg sem ismertük volna a sorozatban. kacsint

Amúgy az átokpecsétek elvileg elfogytak, így már nem lenne honnan előszedni, ha most valaki elintézné a fejét. A vége úgyis ez lesz, hála égnek.

Daishi szerintem a 2 öreg elvonult biztonságos helyre, nem maradtak azok Konohában, élő célpontnak...  ikszdé
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13858 Dátum: 12 júl 12, 19:36:43 »

Nekem is nagyon hiányzott már Orochimaru. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy érzem mintha visszatért volna az a régi Narutós hangulata az egész mangának  kacsint
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #13859 Dátum: 12 júl 12, 19:49:01 »

Orochimaru átok pecsétje nem fogyott el. Mikor mentek Jugoér akkor is rengetegen voltak azon a bázison és akkoriban Sasuke nem gyilkolászik.
Vagyis még ők is élnek átok pecsétel a testükön.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 922 923 [924] 925 926 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!