24 szep 22, 18:24:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 923 924 [925] 926 927 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473475 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13860 Dátum: 12 júl 12, 20:02:02 »

ha jól emlékszem, ők nem ezt az átokpecsétet használták. Ők a Yugo  féle pecsétet hordozzák és nem Orochimaru átokpecsétjét. Az Orochimaru pecsét Sasuke, Anko és ha jól emlékszem a hang 5-ös ninjákon volt. A többiről Orochimaru mondta, hogy elpusztultak.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 20:09:28 írta rini67 » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13861 Dátum: 12 júl 12, 21:01:02 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/352/5 Ez alapján tökmindegy mi volt rajtuk, már végük. Mivel eléggé lestrapálták őket Sasukéék, nemigen tudtak elmenekülni időben. Más emberről pedig nem tudunk, aki hordozná az átokpecsétet. Lehet, hogy Marcsinak elfogytak az életei, és ez az utolsó?  Pojén

Amúgy nem vágom miről beszél Suigetsu, Pedomaru a testcsere után vígan használta a kezeit, még idézni is tudott..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 00:32:05 írta Aizen » Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13862 Dátum: 12 júl 12, 23:06:42 »

alig33 amit az FMS-ről írtál az egy vicc xD szerinted tényleg ennyiben ki is merült a tárház? szépen csillogó susanoo?? pffff ember te nem tudom h hol voltál eddig....igen nem sokat mutatott belőle sasuke de csak abból amiket madar regélt róla vagy itachi....hááát kicsit elktúlzod a dolgokat....az h marcsi meg hányféleképpen NEM tudná lenyomni azt már Aizen leírta....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #13863 Dátum: 12 júl 12, 23:47:04 »

A linkben nem azt írja hogy mindenki meghal hanem kiszöknek elmenekülnek meg ilyenek.
Sasuke meg semmit sem ér max szépen tud nézni az FMS annyiban merül ki hogy nem lesz vak meg nem fáj a szeme
Oro meg kinyírta volna simán ha lett volna keze de sajna nem volt.  Pojén
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13864 Dátum: 12 júl 13, 00:18:09 »

Már unalmas ez a Sasuke rész...Mértnem csinálnak egy normális részt? Hmm? Hmm? ??
Én már azt kivánom ölje meg valaki gyorsan aztán nem kell az ilyennekkel foglalkozni.Bármi jobb lenne ennél..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 00:19:34 írta dreamfolow » Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #13865 Dátum: 12 júl 13, 08:50:03 »

Orochimaru: Nem rég kedveltem meg, most ő a: 2#, már várom hogy mi alakul ki. Remélem elkapja Sasuke "habtestét -.-"
és Kivonja  az idegbajost a forgalomból, de nincs sok esélye ellene. Mandát meg ha meg is idézi... Semmi. Sasuke megeszi.Kígyószusinak :/

Sasuke: Visszahozta Oro-t, jó pont, de még mindig távol áll attól hogy ne utáljam.

Suigetsu: Ez hatalmas volt, ahogy elbújt Juugo mögött, röhögtem egy sort.

Juugo: " Sasuke akarata Kimimaro akarata, és én teljesítem"

Összevéve tök jó volt ^^
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #13866 Dátum: 12 júl 13, 09:20:50 »

Eléggé meglepődtem, hogy Orochimaru vissza lett hozva.
Néha úgy érzem amikor így előbújik mikor már "halott", hogy kicsit sok belőle, de egy elég jó karakter, szóval nem olyan zavaró. De azért van bennem remény, hogy ha most lesz konfliktus - mert tuti lesz - akkor véglegesen eltávozik.
Viszont nagyon jól meg lett csinálva szerintem, hogy Suigetsu fél Orochimarutól. Nekem nagyon tetszett. Mosolyog

Amúgy a kőtáblákat Orochimaru is olvasta, vagy erről nem tudunk?
Mer gondolom oda mennek.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13867 Dátum: 12 júl 13, 09:25:50 »

Elvileg nem olvasta. Madara-Kabuto beszélgetésnél kiderült, hogy csak feltételezéseik voltak az egészről.

Egyébként noha Suigetsu már ott szava hihetetlenné vált a részben, hogy Orochimaru nem tudta használni a karjait a Shiki Fuujin miatt, azért kíváncsi vagyok mire gondolt a "még ha 1 rövid időre vissza is tudod hozni" alatt. Lehet az átokpecsétes visszahozatal nem tartós dolog, hanem csak ideig-óráig tart?
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13868 Dátum: 12 júl 13, 13:17:39 »

lehetséges...mivel mégiscsak oro egy kis részét pecsételte ankoba hiába a visszaszerzett chakra csak nem ugyan az mintha az eredeti ép testében lenne( bár nála már ki tudja h min az h eredeti test)......
samat aki ennyire nem látja h az FMS milyen egy ütős cucc az nem értem h minek fárad azzal h a mangát olvassa hiszen ezek szerint nem igazán látod át vagy fogod fel(off vége).....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #13869 Dátum: 12 júl 13, 13:42:28 »

Átlátom és fel is fogom csak ugyanaz annyi hogy nem fáj a szeme meg tudja használni mellékhatás nélkül és ez nagy előny de már Kishi annyit tápolt az összes karakteren hogy az nekem fáj
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #13870 Dátum: 12 júl 13, 14:04:43 »

Te nem fogod fel Sorrow hogy attól hogy meglett neki az FMS nem változott semmi csak nem kell már neki szemüveg... Honnan szült volna új képességeket? Sehonnan. Honnan szerzett tapasztalatot? 1 csatából amiben tök passzív szerepe volt.... Nem hiszem. Hogyan és mikor edzett vele? Sehogy és soha. Szal ennyit erről.

U.I.: Bár mivel ez egy manga lehet hogy amint meglett neki "megvilágosodott" és Super Saiyan 4 lett de nem valószínü...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 14:08:15 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #13871 Dátum: 12 júl 13, 14:19:44 »

alig33 miért ne szülhetett volna új képességeket?anno mikor Itachival fightolt utána "ajándékként" megkapta az amaterasut és ahhoz sem edzett  mégis ellőtte egyből Tobira (bár az automatizált volt de attól még megkapta az amaterasut) és amikor meg lett neki az FMS ha jól emlékszem mondott olyat hogy érzi ahogy Itachi ereje belé áramlik
Kitudja milyen képességeit kaphatta meg Itachinak amiről még nem tudunk.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13872 Dátum: 12 júl 13, 14:42:35 »

'Jólvanna',  rosszul fejezte ki magát  ikszdé

Aizen: az angol változatban nincs ott, hogy rövid időre hozná vissza. Sui csak annyit mond, hogy ha vissza is hozod akkor sem biztos, hogy használni tudja majd a karjait.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13873 Dátum: 12 júl 13, 14:45:31 »

http://www.mangareader.net/naruto/593/3 Itt mégiscsak ott van.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13874 Dátum: 12 júl 13, 14:57:47 »

Már várom a mangát, mert nagyon érdekel hogy hova megy a Taka és Orochimaru. Sok tippem nincs de Uchiha szentélybe biztos hogy mennek és annyira nem hiszek abban hogy a szüleivel fog beszélni mert szerintem még ők sem tudnak mindent. Gondolkozik Aztán lehet hogyha megtudja az igazat Sasuke akkor már megváltozik a véleménye Konoháról még nem tudjuk, egyenlőre minden rejtély. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 15:11:57 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Oldalak: 1 ... 923 924 [925] 926 927 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!