24 szep 22, 20:15:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 921 922 [923] 924 925 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473783 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13830 Dátum: 12 júl 11, 19:59:24 »

Kik tudnak mindent? és az a hely amit sasuke jól ismer.Konoha lenne? vagy nem tudom. Kezd olyan érzésem lenni hogy kishi mikor összpontosítja a szálakat, akkor meginnt bekavar.Ez tetszik.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #13831 Dátum: 12 júl 11, 20:07:10 »

Olvastam a mangát.. és ez most komoly?  smirksweat ikszdé Már megint Orochimaruval megy el? ikszdé ikszdé hát hányszor kell még ezt végig nézni. De mintha mi sem történt volna csak úgy segíts nekem : by Sasuke.  ikszdé ikszdé
Mintha kicserélték volna, nem durva, nem bosszús, hanem kiváncsi és mondhatni szétszort.

S vajon mi lesz most Kabu marcsival?  ikszdé Orochimaru nyakába ugrik ha észbe kap mi is történt körülötte?  bow Nevet
De jó rész volt, végre valami izgis dolgok lesznek.

Figyeltétek, Orochimaru hogyan használta a kezeit? ezek szerint már nincs rajta a shiki fujin pecsét? ( bocs ha rosszul írtam le).

Ki lehet az, aki mindent tud... talán a vén bölgy varangy?  ikszdé ikszdé ikszdé Biztos neeem...Nevet


Ez a fejezet ismét rávilágított arra, hogy nagyon sok minden történhet még, és emlékeztetett arra hogy mennyi rejtély van még.
Sasuke talán kezd a jó irányba menni. Viszont nem tudom melyik helyre akar menni a Taka, és a tekercs tartalma még mindig kész rejtély ikszdé ikszdé
A következő fejezetben valószínűleg visszatérünk Madarára és az 5 Kagéra, és remélem hogy... Madara meg fog ölni legalább egy Kagét. Nem bánnám ha Kishi egy vagy akár 2 fejezetet is rászánna az egyik Kage halálára, de jó lenne ha valamelyiket eltenné most már láb alól Madara ikszdé Legalább kapnánk egy olyan Drámai hatást, mint amikor Jiraya meghalt.

Kage nyershalat fogunk enni már érzem!! Addig mondogatjuk hogy halljanak már meg, míg végül az összes kage meghal, jön egy extrém híper szuper jutsu és az egész világ elfelejti mitis jelent Kagenak lenni, így boldogan élnek míg megnem halnak xD
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 11, 20:11:22 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13832 Dátum: 12 júl 11, 20:11:02 »

Tetszik sasuke új személyisége:) Nem csak ereje van meg esze is volt, de még tudását gyarapítani is akarja a saját javára. Akkor lesz ám csak igazi harcos ha sok tudás és nagy erő lesz birtokába már pedig ahogy elnézem erő már van birtokába már csak tudás kell neki még több:) Van egy olyan érzésem, hogy most sasuke mivel szövetkezett orochimaruval így valahogy fejlődni fog sasuke lehet nem erőbe hanem agyba és ez majd jól fog jönni naruto ellen főleg, hogy ahogy elnézem naruto már erőbe lehet elverné sasuket. Sasuke ezt úgy tudná kiegyenlíteni, hogy tudást nagyobbá alakítja ami narutonak van. márpedig nekem a sima naruto elejétől úgy jött le, hogy sasuke okosabb mint naruto és jelenleg ahogy elnézem még mindig okosabb nála attól függetlenül, hogy naruto már taktikázik néha.
Naplózva
rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13833 Dátum: 12 júl 11, 20:24:07 »

Szerintem az Uchiha búvóhelyre mennek és valahogy megidézik Sasuke klánját... Csak ők tudhatnak "mindent" a kezdetekről. Amúgy tényleg logikai hibának tűnik, hogy a halálisten jutsu miatt ne tudta volna használni a kezeit a múltban. Végülis más testben volt akkor már elég régóta, és inkább a test elhasználódása volt az ok. Kicsit úgyérzem, ideje lenne végre elintézni egyet az ellenségek közül, nemhogy még visszahozni őket... Bár ahogy megismertem a mangát nem számíthatunk ilyesféle fordulatra a közeljövőben. Gondolkozik
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13834 Dátum: 12 júl 11, 20:24:22 »

Ha Sasuke ennyire keresi a választ hogy Orot is visszahozza akkor elszánt. Az meg hogy nem akarja használni azt a jutsut azon gondolkoztat el lehet hogy edo tenseit találták meg és mennek feltámasztani az ősi Uchihákat.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13835 Dátum: 12 júl 11, 20:48:32 »

Szerencsétlen Kabuto...mekkorát fog nézni ha majd kiszabadul xD Orochimaru meg mekkora forma már xD Kíváncsi leszek h kik lesznek azok akikkel dumálnia kell szöcskének...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #13836 Dátum: 12 júl 11, 21:50:14 »

hát én a szüleire tippelek, vagy legalábbis az apjára mindenképpen... aztán lehet, hogy tök másról van szó xD nem gondoltam volna, hogy Orochimaru tényleg visszatér majd, most nagyon meglepődtem Nevet Remélem jó sokáig marad is még Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13837 Dátum: 12 júl 11, 22:17:47 »

Orochimaru visszatérését már millióan és milliószor megjósoltuk szóval az nem döbbentett meg...az h több személyről van szó az már inkább...de leginkább az h Sasuke hogyan viszonyul ehhez az egészhez...azért érdekelne h marcsi hogyan akarja lenyomni a jelenlegi szöcskét...persze oro az örök zseni überfőgonosz hihetetlen technikákkal de akkor is nagy falat lenne neki...a kígyó már elérte a határait azok áttöréséhez sasuke kell de hozzá szerintem nem elég erős....meg milyen furcsa h éppen mari a kulcs az igazsághoz xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #13838 Dátum: 12 júl 11, 22:34:24 »

Öcsém! Még Orochimaru is visszatért!!El sem hiszem,bár én is fulcsárltam,hogy ilyen könnyen meghalt.
Már csak az lenne érdekes,ha Jiraiya meg Minato visszajönne..Ne kérdezzéte,hogy,de ha Minato és Jiraiya visszajönne annk én nagyon örülnék,mivel Narutóval együtt ők a kedvenceim.. Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #13839 Dátum: 12 júl 11, 22:51:14 »

Hát sztem azért nem lehet az Edo Tensei a tejercsben, mert akkor nem lepődött volna meg ennyire Suigetsu, amikor meglátta..hiszem ő tudta, hogy Kabuto zombikat éleszt fel, nem?  Gondolkozik 
Reménykedtem benne, hogy Sasuke-t megszánja a szentlélek, de nagyon seggre ültem, amikor elolvastam, hogy még jobban utálja Konohát.. Technikai KO
Itachi Susanoo: Nekem ne mondj ilyeneket, hogy Minato visszajön, mert még komolyan is veszem  ikszdé Az lenne a legjobb dolog a világon... Pirul Pirul Pirul Így is fáj a szívem, hogy alig láthatjuk.. Sír
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13840 Dátum: 12 júl 11, 23:01:39 »

nem értem h mit vártok xD.....elég régen halott a lelke az emésztődik a Naruto meg nem állhat rakásnyi minatos visszaemlékezésből.....van akinek halottnak is kell maradnia a jók közül ha már mindig ők nyernek... Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13841 Dátum: 12 júl 11, 23:11:04 »

Nem történt semmi új:(
Sasuke tök unszimpatikus volt bosszúállóként is, ez a filozofálgatás még annál is rosszabb. Csak abban reménykedek, h nem a kígyó bölcset keresik meg válaszokért, vagy a csigák bölcsét Nevet vagy a kagylókét ikszdé
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #13842 Dátum: 12 júl 11, 23:33:03 »

Lehet a tekercsben edo mármint az hogy hogy kell használni.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13843 Dátum: 12 júl 12, 00:15:58 »

nem hiszem h az edo-ról le lehet még több bőrt húzni...elvégre láttunk már mindent szabad akaratos zombit elnyomottat félig elnyomottat és madara lévén feltámadó zombit is...ezek után már baromság lenne tovább forszírozni az edos témát sztem de persze ha Kishi valami extra jó ötlettel rukkol elő az edo bonyolítása folyamán akkor jöhet engem nem zavar....csak szerintem már értelmetlen lenne és uncsi...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13844 Dátum: 12 júl 12, 09:02:53 »

Orochimaru mint olyan sosem halt meg igazán, Igazából majdhogynem azt csinálta mint Voldemort a H.P.-ben. Mindenhol hagyott magából egy részt. Tényleg várható volt  hogy visszatér. Bár én arra fogadtam volna hogy Kabutó felett veszi át az irányítást, de így se rossz.
Az Edo Tenseiből nekem is sok már. Valami komolyabbat várok. Sokadik bőr lehúzása lenne hacsak simán régi Uchihákat támasztanának fel.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 921 922 [923] 924 925 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!