24 szep 23, 00:24:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 918 919 [920] 921 922 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474156 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13785 Dátum: 12 júl 10, 13:19:29 »

Hát annyi biztos, hogy ebből a fejezetből nem sok minden derült ki, de úgytűnik igazam lett és Ankoból szedték ki Orochimarut. De kb annyi derült ki, hogy a teketcs jutsuját csak Orochimaru tudja használni, Sasukénél megbillent a "megölök mindenkit mérleg" a talán nem irányba és van valami hely ahova Sasuke el akar menni.

Gee thanx
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #13786 Dátum: 12 júl 10, 13:59:36 »

Nah vajon hova mennek ezek négyen ? Mosolyog) Azért Orochimaru "rendes" volt,hogy csak a Sennin chakrát szivta el Kabutotol Nevet egéssz jó fejezet volt...kövinek sziines oldalak Nevet
Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #13787 Dátum: 12 júl 10, 14:02:56 »

Nem rossz fejezet, kíváncsian várom a következőt......helyesbítek, a következő két fejezet lesz színes ha jól értem.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #13788 Dátum: 12 júl 10, 14:17:49 »

Hát lehet, hogy nem volt túl sokatmondó fejezet, egyenlőre tele van köddel az egész, de nagyon élveztem. Azon nevettem egy jót, hogy rögtön az első panelen Suigetsu feltette azt a két kérdést ami az én agyamat  is erősen piszkálta.
Kabuto pedig ezzel a visszatranszformálódással csak jól jár, ha magához tér úgysem az lesz a legnagyobb szívfájdalma, hogy Orochimaru chakrája ki lett szippantva belőle, meg így most már nagyobb az esélye, hogy hazatérjen. Mondjuk drámaibb lett volna ha a kígyókülsejével fogadják vissza, de így sem lenne rossz. Lehet kicsit szentimentálisan fogom fel amit Oro csinált, de ennek, amellett, hogy növelte az erelyét, olyan szaga van mintha feloldozta volna Kabutot.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13789 Dátum: 12 júl 10, 14:54:49 »

Egyetlen értelmes dolog történt ,még pedig ,hogy vissza tért orochimaru és úgy látszik nem csak egy beszélgetés erejére.
Érdekes ,hogy bármelyik átokpecsétből kilehet engedni őt ,valóban halhatatlan.
Most kicsit olyan mintha Orochimaru alárendelte volna magát Sasukénak ,akin pozitív változások mennek végbe.

Bár sokat nem tudtunk meg a mostani fejezetből ,várom a jövő hetet.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13790 Dátum: 12 júl 10, 15:22:32 »

Orochimaru csinált egy pár Horcruxot:D Mondjuk ő nem olyan erotikus mint Voldi-kunxD Mondjuk jobban bele Kishi ezt régóta így tervezhette. Mivel az elején mondja, hogy az erejéből kapnak akik az átok pecsétet használják. Kétlem, hogy Anko pecsétje lett volna különleges. Jól van ez így:D Végre visszatér valami értelmes gonosz karakter akinek nem a világ elpusztítása a cél:D beéri Konohával meg egy cool testel. KEzdtem unni a világ megváltó gonoszokat:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13791 Dátum: 12 júl 10, 15:27:27 »

Most hirtelen egy csomó új lehetőség nyílt a mangában ,ezen felül tele vagyunk gonosz karakterekkel.Tobi ,Madara Orcohimaru,sőt még Sasukénál se lehet tudni hogy most hányadán áll. Kiderülhetne az is ,hogy Tobi illetve Madara egy oldalon állnak vagy sem.

Vajon orochimarut hogy fogják végleg elpusztítani...?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13792 Dátum: 12 júl 10, 15:39:32 »

Tobi biztos Madarával van , ha minden igaz neki kellet volna felélesztenie  de ez nem történt meg.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13793 Dátum: 12 júl 10, 16:01:15 »

Húú nem semmi fejezet. Bár pár dolog erőltetett.
- Juugo anno szenvedett az átokpecséttől, de marcsi felkarolta stb... Most meg tud a saját erejéről? A sennin csakráról?

- Sasuke "kérdései" nagyon hasolítottak kabuto "fiatalabb" kori énjére. Kétszer ugyanazt meglovagolni...

- Kabutot csak mint "átlag embert" ott hagyják? Főleg, hogy elvileg a saját ereje megmaradt?

Amúgy érdekes, hogy Kabuchimaruként, sokkal erősebb fizikuma volt, most olyan tinédzser fiúnak néz ki.

Viszont pozitívumként élem meg, hogy Kabuto így lehetőséget kap a bűnbocsánatra Konoha, és a shinobi szövetség részéről. Főleg, hogy nagyon hasznos információkkal rendelkezik. Remélem megússza.

Azért Suigetsu viselkedése nagyon tetszett xD



Szerk:http://www.mangapanda.com/naruto/593/14 jobb alul mire utalhat orochimaru?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 16:14:35 írta Zer0 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13794 Dátum: 12 júl 10, 17:04:10 »

A mostani Itachi-s részek már egész jók voltak de rég volt már hogy ennyire lázba hozott egy rész.Orochimaru nálam mindig is No. 1 gonosz marad.Tudtam, hogy visszajön de azt, hogy most és hogy Sasuke hozza majd vissza azt marhára nem! Nevet Köszönöm Kishi!  bow
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #13795 Dátum: 12 júl 10, 17:34:23 »

Szerintem az erőltetett, hogy visszatért.... Őszintén én már inkább befejezném a történetet, mert ezzel hogy Madara maradt, (ami szerintem nevetséges hogy kioldotta magát az edo alól) Szerintem már jöhetne a Sasuke-Naruto harc ... :/
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13796 Dátum: 12 júl 10, 17:48:28 »

Most őszintén neked ezen mi erőltetett?
Orochimaru volt tipikusan az a karakter akit sohase lehetett eltenni láb alól és mindig felbukkant.Arról nem is beszélve ,hogy Kishi már előre tervezte hogy vissza hozza. Ugyan is ha nem így lett volna ,már Itachi végzett volna vele és nem csak genjutsuba helyezi.Ezen felül nem tudom ,hogy a "halála" vagy inkább eltűnése  óta is mennyiszer szóba került ,illetve mennyire befolyásolta a történéseket.

Teljesen kiszámítható volt ,hogy még előfog kerülni...

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13797 Dátum: 12 júl 10, 17:54:25 »

Az a bizonyos része a genjutusban marad, ez egy másik darabja, amit Sasuke összerakott.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13798 Dátum: 12 júl 10, 18:03:41 »

Ezzel én is tisztában vagyok ,pont ezért mondom ,ha Kishi kiakarta volna írni a történetből ,akkor végleg megöli ,túl sok utalás volt arra hogy vissza fog térni ,a vitát kiváltó lehulló kígyókról még nem is beszéltem.
Érdekes ,hogy Suigetsu ,hogy megrémült Orochimaru látványától
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13799 Dátum: 12 júl 10, 18:17:18 »

Egyre inkább érzem úgy, hogy ez a manga az életre nevel: Az önfeláldozó jófiúk eltűnnek, mint Minato, de de a csúnya gonosz , erőszakosok, meg keverőgépek maradnak. És az is teljesen realisztikus, hogy egyre nő ez a tábor. Kis szerencsével legyalulják egymást.
Suigetsu reakciója teljesen érthető: Nem vágyik vissza a  joghurtos pohárba, ami kevésbé érthető, hogy a Szászke nem fél, sőt leáll ott nyekeregni, hogy mi a klán stb.stb. Picit lehetne távolságtartóbb, ha már a testére utazik az a vén kígyó. 
Naplózva

Oldalak: 1 ... 918 919 [920] 921 922 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!