24 szep 23, 00:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 916 917 [918] 919 920 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474144 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #13755 Dátum: 12 júl 08, 12:57:03 »

Elviekben Madarának is volt valami terve. Mert amikor Kabuto  meg idézte akkor volt valamiről szó.  De lelehet hogy csak simán kell neki. Habár azt nem értem hogy akkor már mért nem az összest akarja.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13756 Dátum: 12 júl 08, 16:42:07 »

Lehet, hogy újra az uralma alá akarja hajtani a rókát és leigázni a shinobi világot vele.
Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #13757 Dátum: 12 júl 08, 19:05:37 »

Pont azért kérdezem mert a jelenlegi felállást nézve nem nagyon van szüksége a rókára. Még annak se látom értelmét, hogy valakivel "felélesztesse" magát, hisz így most halhatatlanná vált.  Ha tudta, hogy az edo így működik miért nem hozatta vissza magát korábban? Mire kellett neki Nagato?
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13758 Dátum: 12 júl 08, 20:58:10 »

Mert így valaki irányíthatja és úgy nem csak Kabuto csinált olyan cuccot a fejükbe amitől szabadok amúgy ő irányítaná őket. Meg Nagato gondolom élőként hozta volna vissza és az kevésbé gáz mint így mert ha Kabuto vagy valaki a fejébe rak megint egy olyan akármit akkor megint ő irányítja.
Naplózva
rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13759 Dátum: 12 júl 09, 10:04:26 »

Az egyik részben, mikor a kagék látták, hogy megtörik az edo tensei, az öreg azt mondta, hogy bárki is volt aki elintézte, az a shinobi világ hőse. Akkor ezek szerint Sasuke már nem számít bűnözőnek?
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13760 Dátum: 12 júl 09, 11:15:41 »

Az egyik részben, mikor a kagék látták, hogy megtörik az edo tensei, az öreg azt mondta, hogy bárki is volt aki elintézte, az a shinobi világ hőse. Akkor ezek szerint Sasuke már nem számít bűnözőnek?
itachi intézte el, sasuke csak állt és nézett
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13761 Dátum: 12 júl 09, 11:19:34 »

Meg nem is tudják (még), hogy Sasuke is ott volt.

Azért ne túlozzunk. Én egyáltalán nem vártam tőlük nagyobb erőt. Fizikailag pedig elég erősek. Az igazi erejük három dologban lakozik. A chakraelszivás, másolás valamint a sokaság. Ezeket mind jól bemutatta Kishimoto. Röviden nem csak a minőség lehet nagy erő hanem a tömeg is amivel lefoglalhatod, meggyengítheted az ellenfelet. Nem mellesleg, ha Tobi nem kapkodott volna akkor további százezreket küldhetett volna harcba ezekből a feláldozható lényekből. ...

Tobi nem kapkodott. Csak momentál hangosan is kijelentette, hogy necces ilyesmire használni a Gedou Mazóban lévő bijuu-k chakráját.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13762 Dátum: 12 júl 09, 12:15:23 »

Tudom, hogy mondott valami hasonlót de nem gondolnám, hogy neccesebb lenne még legyártani néhány ezret, mint csatába kezdeni egy hasonló létszámú shinobi haderővel. Szerintem az Akatsuki szétesése, elfogyása és Sasuke próbálkozása belekényszerítette ebbe a döntésbe. Ráadásul Kabuto belépése kipótolta azt a plusz mennyiséget amelyre szüksége lett volna. Így gondoltam, hogy megpróbálja meglovagolni az árt és kihasználni a lehetőséget.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13763 Dátum: 12 júl 09, 13:01:42 »

Szerintem meg ennyi nem kellene mögégondolni, mert a történtek nem ezt mutatják. Amikor Kabutónak bemutatta a Zetsukat, akkor már kész volt velük. És akkor már Tobi és kész volt a harcra. Vagyis Kabuto nem szakított félbe semmit, csak "bajtársi szívességből" tuningolt egy kicsit még a Zetsukon.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
xXx_Yondaime_xXx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 42


Kedvenc forumozoim: Chakra, Dant-C, STM, Shiro


« Válasz #13764 Dátum: 12 júl 09, 15:34:19 »

Tobi nem nagy stratéga, ha kiderülne, hogy egy kicsi 8farkú és 9farkú chakra is elég a juubi felélesztéséhez.
Ha így is sikerült volna nem üldözte volna Beet és Narutót.

Tobi nem nagy stratéga? Mi a fuckról beszélsz? eddigi ismereteink szerint már az elsö hokage ideje óta tervezget és eddig még szinte minden jól ment neki, persze most hogy igy belecsaptak a lecsoba majd meglátjuk...

Azért üldözte öket mert Tobi a fullos 10 farkut akarta nem pedig egy handicapposat.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 09, 15:35:27 írta xXx_Yondaime_xXx » Naplózva
petra4141
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13765 Dátum: 12 júl 09, 16:40:45 »

Hali!
Friss tag vagyok, régóta olvasgatom mások hozzászólásait, a legutóbbi témához annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy csak nekem furcsa ez a hirtelen váltás Sasukenél? mármint eddig bennem (a majd 2 évnyi folyamatos Sasuke az pusztító végzetes bosszúálló, a gyűlölet lovagja titulus traktálás következtében) fel sem merült, hogy hirtelen egyáltalán a remény szikrája felcsillan, hogy "jó" útra tér. Erre eltelik 6 rész és máris teljesen más a felállás... remélem nem csak engem idegsít  Nyelvesít
Naplózva
petra4141
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13766 Dátum: 12 júl 09, 16:50:40 »

Ami engem illet, számomra már az is abszurd, hogy ezek után bármilyen módon pozitív szereplővé váljon, ugyanis én így látnám kereknek a története, illetve ehhez tudnék képzelni méltó befejezést. Az pedig, hogy együtt harcoljon a végén Narutoval, az végképp furán adná ki magát. Bár előttem sokan felvetették ennek a lehetőségét, főleg az utóbbi események fényében, de én ezt katasztrofálisan rossz fordulatnak venném, elvégre akkor az eddigi cselekedetei egytől egyig értelmüket vesztenék. Mosolyog persze lehet csak én vagyok ilyen negatív ezzel kapcsolatban   Mosolyog
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #13767 Dátum: 12 júl 09, 16:56:20 »

Szerintem Madarával ő fog harcolni, de nem feltétlen lesz jófiú, sőt remélem miután Naruto is végez Tobival, majd egymásnak esnek...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13768 Dátum: 12 júl 09, 17:10:33 »

Sasuke megnyugodott. Most jó irányba halad, talán kedvelni is fogom.
Egyébként tobi tervei sem mindig jönnek be (nagato).


Kíváncsi vagyok mi lett volna kabuto nélkül a háborúban. Igaz, hogy volt Tobinak terve, de be kell vallani, hogy a fő gondot az edo zombik jelentik.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #13769 Dátum: 12 júl 09, 17:25:30 »

Hát szerintem Kabuto nélkül Tobi már rég vesztett volna.
Egyébként  nem tudom Kabutonak mi haszna ebből az egészből, mert ha meg is nyernék a háborút és nem esett volna izanamiba akkor se hiszem hogy Sasuke önként és dalolva oda adta volna magát neki Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 916 917 [918] 919 920 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!