24 szep 23, 00:13:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 917 918 [919] 920 921 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474091 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13770 Dátum: 12 júl 09, 17:45:08 »

Hát szerintem Kabuto nélkül Tobi már rég vesztett volna.
Kérdeznék. Tobinak mi a célja? A háború megnyerése vagy a 8-9 farkú megszerzése? Ő egyáltalán nem akarta/akarja megnyerni a háborút. A Zetsuk is több mint valószínű, hogy a zűrzavar miatt kellettek, főleg azután hogy Kisame jelentéséből kiderült, hogy Naruto megérzi a rossz szándékot (?). Tudta Tobi, hogy a Zetsuk ellen csak ő jöhet szóba, azaz ki fogják őt/őket engedni és amíg a Zetsuk lefoglalják a haderőt, addig ő harcolhat a két Jinjuuriki ellen.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13771 Dátum: 12 júl 09, 17:47:13 »

Tobi nem jó stratégán én is egy kicsit nevettem:D Szerintem az elég jó stratéga aki az első hokage harcától tervez és eddig minden bejön neki. Ha neked ez nem jó stratéga akkor nem tudom ki elégítené ki a te szükségleteidet.
"minden bejön neki" én meg ezen nevetek
mintha 4akatsuki tag nem árulta volna el(orochimaru, nagato, konan, itachi), ezenkívül madarának sem nagyon örült, az edos zombik nélkül simán lenyomták volna, és most még narutóék is sarokba szorították, pedig nála van 7bijuu ereje és a rinnegan
Naplózva

rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13772 Dátum: 12 júl 09, 19:26:59 »

Mi az hogy lenne B terve? Pontosa a B tervet látjuk, mivel feléleszti a 10 farkút narutoék nélkül... Bár azt nem tudom hogy a 8 farkú honnan lesz meg neki. Ismerte Itachit, valószínűleg többet tudott az edo tenseiről mint mutatta Kabuto előtt és lehet, hogy csak Madara visszahívása miatt hagyta Kabutonak végrehajtani az egész technikát. Szerintem sem a háborút akarja megnyerni. Szerintem a végén egyesíti az erejét Madaraval, Orochimaru meg visszatér és míg Sasuke ellene, Naruto Tobiék ellen fog harcolni. Legalábbis nekem így lenne kerek...
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13773 Dátum: 12 júl 09, 19:40:29 »

Bár azt nem tudom hogy a 8 farkú honnan lesz meg neki.
Már megvan neki, sasuke barátunk megégette az amaterasuval és bee egy polipkar(valszeg 1/8-ad része a 8farkú chakrájának) feláldozásával tudott csak elmenekülni.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13774 Dátum: 12 júl 09, 20:29:21 »

Sztem csak elírta, és 9farkút akart írni. Bár jogos, hiszen a 9farkú csakra az edo tenseiből van meg. Egyébként, naruto és bee elrejtőztek. Hogyha nem lett volna olyan súlyos a helyzet, akkor, valószínüleg mindenki marad a fenekén. Ráadásul közvetetten, de kabutonak köszönhető kurana és naruto kényszer-kibékülése.
Kabuto érdekes jellem. Végig ellenség, mégis kiad infókat az akatsukiról, megmutatja tobi rejtekhelyét, haderejét, vigyáz ankora (!) stb... szóval, mégsem olyan rossz ő. Ráadásul az edo tensei, ami megszentségteleníti a halált, sokaknak, békét és boldog véget okozott. Sasori, hanzou, asuma, dan...
Vannak akik kénytelenek voltak fejlődni: Chouji, gaara, naruto...

Szóval bárki bármit mond, KABUTO 4EVER!!!
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13775 Dátum: 12 júl 10, 10:10:12 »

Csak az a gond Kabuto barátunkkal, hogy mindent érdekből tesz. Az, hogy Ankot megvédte, valószinűleg csak a terve része volt. Valami van Ankonál amire szűksége lehet.

Talán, ha kikerül egyszer az izanamiból változni fog.
Naplózva

agitoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13776 Dátum: 12 júl 10, 10:20:43 »

Igen. Egész pontosan el is mondta Tobinak miért nem ölheti meg Ankót. Benne van/volt Orocimaru chakrájának egy része az átkpecsétben. miután meg kiszívta a csaj elpilled igy semmi veszélyt nem jeletett rá miért is ölte volna meg?
Naplózva
Sakkosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #13777 Dátum: 12 júl 10, 11:04:10 »

Hoppá gyerekek!

http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/Naruto/Naruto-593-Raw-Scan
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13778 Dátum: 12 júl 10, 11:13:09 »

Nem tudok japánul sajna ha valaki tud tanítson meg Nevet
Az utolsó képek szerint Oro kivette az erőket Kabutoból és összefogott Sasukével hogy kinyírja Tobit
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 11:16:23 írta samat » Naplózva
Yondaime18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #13779 Dátum: 12 júl 10, 11:36:54 »

http://mangastream.com/read/naruto/46686274/1 <--- itt van angolul
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13780 Dátum: 12 júl 10, 11:47:11 »

Azért remélem Oro még mindig gonosz és nem tér meg  Ördögi Mert akkor kicsit már tényleg unalmas lenne az egész.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13781 Dátum: 12 júl 10, 11:54:51 »

A helyre amit jól ismer... mivan meglátogatják Konohát, vagy az Uchiha rejtekhelyet? ikszdé
Kabuto kilőve, innentől semmi veszélyt nem jelent, Marcsi kérdéses, hogy melyik oldalon áll, de esélytelen lenne Naruto ellen, szóval jobb ha megül.

A végén Kishi biztos kihozza, hogy Oro lenyúlja Sasuke testét, a fél sorozat erről szólt...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 12:06:51 írta Aizen » Naplózva
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #13782 Dátum: 12 júl 10, 12:10:43 »

Oro nem hiszem, hogy most túl sokáig az élők között lenne. Szerepet kapott, ez tény, de Kishi az ilyen visszatérőket hamar megint eltünteti.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13783 Dátum: 12 júl 10, 12:13:39 »

Oro szinte már halhatatlan szóval remélem sokáig marad de most egy kicsit érdekesebb is lesz ez a vonal.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13784 Dátum: 12 júl 10, 12:42:50 »

Remek... Most jött egy 592. Extended Cut fejezet amiben megint az értelmetlen és cryptelt bullshité a főszerep.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 917 918 [919] 920 921 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!