24 szep 23, 06:12:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 912 913 [914] 915 916 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474618 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #13695 Dátum: 12 júl 05, 09:22:02 »

Kíváncsi vagyok Tobi "igazi" erejére mert nekem ugy tünik hogy ő csak háttérből írányít, manipulál, de ő meg semmi... Remélem nem így lesz hanem ő is egy erős ellenfél lesz mert akkor láthatunk még jó harcot Nevet
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #13696 Dátum: 12 júl 05, 09:55:35 »

nekem most jutott eszembe hogy a 8 farkú mondta kuramának hogy ő tette ki a 10 farkú több mint felét tehát ha még újra fel is éleszti tobi a 10 farkút (hiányosan)  akkor narutp és bee erősebbek lesznek még mindig a 10farkúnál
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #13697 Dátum: 12 júl 05, 09:59:23 »

Na lassan ideje lesz, hogy előkerüljön a Totsuka no Tsurugi, amivel vagy Madarát győzi le Sasuke, vagy így hozza elő Orochimarut.
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #13698 Dátum: 12 júl 05, 10:06:22 »

Hüm...
Sainak a nyelvén ami volt átokpecsét /Danzo féle/ az Danzo halálával etönk. Arra gondolok, hogy Orocsimaru átokpecsitje ha megvan Ankon, akkor Orocsimaru valahogy valahogyan még élhet...
Vagy rossz következtetés?
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13699 Dátum: 12 júl 05, 10:11:59 »

nekem most jutott eszembe hogy a 8 farkú mondta kuramának hogy ő tette ki a 10 farkú több mint felét tehát ha még újra fel is éleszti tobi a 10 farkút (hiányosan)  akkor narutp és bee erősebbek lesznek még mindig a 10farkúnál
Kizárt, egyrészt a 9farkú és a 8farkú mellett 7másik bijuut is létrehozott rikudo, másrészt nem hiszem, hogy sima chakraösszeadással történne az erőnövekedés, valószínüleg exponenciálisan nőne, mint ahogy már valaki egy korábbi példával a dragon ball fúzióhoz hasonlította. De akár nézhetjük a bleach, one piece, yu yu hakusho stb példát is.
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13700 Dátum: 12 júl 05, 10:41:11 »

Most jutott eszembe valami 10 farkú témában:
Kuramának csak a fele van meg, mert a másik fele a shinigami gyomrában van Minatóval. Számomra kérdésessé válik, hogy valaha összepakolható-e egy masszív eredeti 10 farkú.
Lehet, hogy mégis rossz irányban fantáziálunk?
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #13701 Dátum: 12 júl 05, 10:56:22 »

Hát nem is tudom jó fejezet volt de többet nagyon nem tudtunk meg csak megerősítettek hogy a tekercs valami nagyon nagy dolgot rejt.Nekem már oro olyannak tűnik mint a Hősökből Sylar soha de soha nem lehet kinyírni végleg  Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13702 Dátum: 12 júl 05, 11:00:34 »

Most jutott eszembe valami 10 farkú témában:
Kuramának csak a fele van meg, mert a másik fele a shinigami gyomrában van Minatóval. Számomra kérdésessé válik, hogy valaha összepakolható-e egy masszív eredeti 10 farkú.
Lehet, hogy mégis rossz irányban fantáziálunk?
Szerintem az visszatermelődött. A kin-gin tesók is voltak a róka gyomrában egy ideig, aztán kijöttek, mégis megmaradt a chakrája bennük.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #13703 Dátum: 12 júl 05, 11:18:16 »

júúj végre Suigetsu  bow ... de most mi ez az Orochimaru? xD Kb mindenkire számítottam csak rá nem  ikszdé És végre láttunk egy kis Naruto fightot Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #13704 Dátum: 12 júl 05, 12:26:18 »

Hali
Én amondó vagyok hogy most megidézi a maszkos fickó a 10 farkút.
Ugye mondta hogy az eredeti formájába akarta. Meg hogy talán késve de eljött a beigért idő.
Persze kérdéses hogy a 8 és a 9 farkú nélkül milyen erős lesz.

Másrészt a haveroknak magyarázom hogy orocsimaru nem halt meg egészen.
Persze így én sem számítottam rá.  De gondoltam hogy még találkozunk vele.

Kíváncsi vagyok hogy az igazi madara mire lesz képes Narutoék ellen ha találkoznak. És ha mégis a tesója a maszkos mit fognak leművelni egymás közt.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13705 Dátum: 12 júl 05, 12:32:32 »

Kurama akkori csakrájának a fele... ami aztán akár vissza is termelődhetett...       vagy sem... lényegtelen, mert még ha sikerül is megidézni a 10farkút, narutoék mindenképpen leverik.

Gurat: Ez egyértelmű mivel direkt ki lett emelve, hogy a vak is lássa.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13706 Dátum: 12 júl 05, 12:41:50 »

Szerintem erre a Tobi által összeállított démonra szükség lesz mert jelenleg Madara erejével nem dacolhat senki. Így azt gondolom, hogy Tobi létrehozza a démont amelyet Naruto lenyúl és a bijuuk segítségével magába összesíti őket. Így lesz képes Madarával felvenni a harcot mire az ideér.
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #13707 Dátum: 12 júl 05, 12:58:53 »

Orochimarunak már 2x is meg kellet volna halnia, és még mindig él?  ikszdé smirksweat  Ezt tényleg lehetetlenség kinyiffantani. >.<#  De engem nagyon érdekel, hogy mi is lehet abban a tekercsben. Gondolkozik Meg, hogy hol lehet Orochimaru. De ami még jobban érdekel, az az, hogy mi lesz Sasukével.. Gondolkozik   Akkor most el fogja pusztítani Konohát, vagy megvédi?  Egy új fejezet, még több titokkal.. Gondolkozik Technikai KO
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #13708 Dátum: 12 júl 05, 14:41:42 »

Orocsimaru egy taktikus. De ezt már az elejétől kezdve tudjuk.
Ugye amikor a Sasuke harcol ő elvileg meghal. De amikor branyó elleni harcnál újra megjelenik. 
És a kabuto gyerek is mondja hogy ori dns van benne. De oda kell figyelnie mert nehogy átvegye felette az irányítást.

Számomra a tekercs a rejtély. És hogy mi az az infó amit meg akar tudni Sasuke.

Minden mást össze lehet talán rakni.

A tekercs szerintem valami ősi titok a klán és konoha között. 

És nem egészen értem mi a 3 hatalom.  Elsőre gondoltam az igazi madarára. De lehet hogy a tekercsben van valami . Mert ugye többször is mondják hogy azzal eldönthetik a háborút.
És orocsi ki a fene? Mármint ugye tudjuk hogy a harmadik tanítványa . És tudjuk hogy rengeteg információt tud és kísérletezett  is.
De Sasuke hogy értette hogy mindent tud.  Valamibe nagyon bele tenyerelhetett Ori .

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13709 Dátum: 12 júl 05, 15:20:22 »

Exkirion: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/3 3 kígyó szökik meg Totsuka elől
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/394/5 1 kígyó halálozik el

Az ugyan az a kígyó. Az első képen amit linkeltél csak ebbújik a kövek közé. itt jön elő: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/17

Aztán a másodikon amit linkeltél el is ég.

Úgy érted hogy Kishi 1 képre rajzolta rá a kígyó "zuhanásának" 3 "pillanatát"? Mondjuk nem kizárt, na de akkor honnan kerülne elő Orochimaru?  Hmm? Voldemortot játszik és a lelkének darabkáit elhelyezte? >.>
Mikor ábrázolt Kishi így bármit? Az három kígyó, attól még, hogy utána csak egy útját követjük nyomon. És szerintem sem stimmel a zuhanási szög sem, meg valami mozgási vonalakkal is érzékeltetné, ha az egy lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 912 913 [914] 915 916 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!