24 szep 23, 16:22:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475316 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13500 Dátum: 12 jún 27, 12:25:12 »

Ez nagyon érdekes, hogy a saját idéző szerződését fel tudja oldani, s ilyenkor nem eltűnik, hanem megmarad. Továbbá mivel edo zombiként marad meg, megmarad az örök élet + végtelen ( vagy legalábbis k*rva gyorsan regenerálódó ) csakramennyiség. Tsunade-n és Garaa-n kívül az összes kage fűbe fog harapni.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13501 Dátum: 12 jún 27, 12:27:29 »

Tomimaru-sama : Igen, én is a egy jóféle pecsételő jutsura tippelnék. Azt már tudjuk, hogy Tsunade jártas a pecsétlelő technikákban. ( pl. az 'S'  szintű regeneráló pecsétje ). Talán eddig azért nem használta, mert ez a jutsu hasonló a halálistenes pecséthez, vagyis a használója lelkét követeli. Ha netán azt, vagy egy ahhoz hasonló technikát vet be, akkor gyarapítani fogja az elzárt hokagék listáját. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 12:33:19 írta TsunadeHime » Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #13502 Dátum: 12 jún 27, 12:31:16 »

A Shiki Fuujin tényleg érdekes választás lenne. Bezárni Madarát a Shinigami gyomrába, hogy ott harcolhasson az öt Hokagéval, köztük Hashiramával, amíg világ a világ. Ennél nagyobb büntetést el sem tudok képzelni Madara számára. És talán még a régi Hokagéknak is lenne egy cameója, a Shinigami gyomrában. "Néddmá, Hashi, kaptunk egy bokszzsákot."  Nevet (Jó tudom, Madara nem bokszzsák, de azért az öt Hokage Hashiramával, Minatoval még neki is kemény lenne.)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 12:33:00 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13503 Dátum: 12 jún 27, 12:33:17 »

De milyen ez már? Honnan tudja Madara a pecséteket? Meg honnan ismeri az Edo tensei ezen tulajdonságait, amikor erről valszeg még Kabuto sem tudott. Kiváncsi vagyok egyébként, mihez kezd Sasuke kabutoval.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13504 Dátum: 12 jún 27, 12:33:24 »

Ez nagyon érdekes, hogy a saját idéző szerződését fel tudja oldani, s ilyenkor nem eltűnik, hanem megmarad. Továbbá mivel edo zombiként marad meg, megmarad az örök élet + végtelen ( vagy legalábbis k*rva gyorsan regenerálódó ) csakramennyiség. Tsunade-n és Garaa-n kívül az összes kage fűbe fog harapni.

Én erre inkább azt mondanám hogy nem fel oldja, hanem átveszik a pecsét felett az irányítást. mert mint tudjuk a feloldással azonnal eltűnne, el kellene tűnnie. Így én erre inkább csak azt mondanám hogy felülírja, és ezzel át veszi a pecsét irányítását.

Zer0

Az Edo Tensei-t akkoriban használta, fejlesztették ki mikor még ő is az élők között volt, feltehetőleg a harcok során ellene is használták, és mivel neki van egy sharinganja, nem lehetett nehéz neki lemásolnia azt a technikát.

Tomimaru-sama Én pecsétnek max azt tudnám itt elképzelni Tsunadenak amit  pl a 3. és a 4. is használt. Igaz így ő is meghalna de egy epic hős is lehetne  belőle a harc végére.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 12:38:49 írta xXKiraXx » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13505 Dátum: 12 jún 27, 12:34:35 »

Ha a Shiki Fuujint használná az kockázatos lenne. Nem biztos, hogy kibírná tépni Madara lelkét, míg az övé biztosan odavész. Szinte biztos, hogy más technika lesz a dologban, már ha lesz ugye.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13506 Dátum: 12 jún 27, 12:49:48 »

Az viszont felmerült bennem kérdésként, hogy azzal, hogy Kabuto kiesett a körforgásból és az általa nyújtott plusz dolgok is megmaradnak Madaránál? Azokra gondolok amivel Kabuto tornászta fel Madara potenciálját. Mert lehet, hogy azok viszont így kiesnek Madara számára és ezért lehet, hogy gyengébbé válik Kabuto hatása nélkül.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13507 Dátum: 12 jún 27, 12:52:28 »

Nem valószínű. Ha megnézed, semmi változás nem történt benne. Egyszerűen átvette az irányítást a teste és akarata felett, Kabuto már nem befolyásolhatja (amíg újra talizmánt nem nyom a fejébe)
Kabuto a megidézésekor adta a pluszt, onnantól azokra nincs befolyással elvileg, hogy ki a "tulaj".

Zer0 szerintem Madara a 2. Hokagétól. Végülis 1 időben éltek, Madara még tovább is húzta, mint a 2. elméletileg, bőven volt ideje "kémkedni", külöböző technikákról informálódni, vagy nem?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 13:01:51 írta Aizen » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13508 Dátum: 12 jún 27, 12:59:24 »

Zer0

Az Edo Tensei-t akkoriban használta, fejlesztették ki mikor még ő is az élők között volt, feltehetőleg a harcok során ellene is használták, és mivel neki van egy sharinganja, nem lehetett nehéz neki lemásolnia azt a technikát.

Elvileg Tobi valamilyen módon kapcsolódik madarához. Mivel nincs hús vér teste, ezért valószínű, hogy madara teremtette. Rendelkezik madara emlékeivel, és a fiatal madara és pobi is említett egy közös tervet.

Kérdés: Tobi, hogyhogy nem tudott semmit az edo tensei leállításáról, és honnan ilyen jól informált madara?
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13509 Dátum: 12 jún 27, 13:03:19 »

Amíg nincs megválaszolva, hogy kicsoda/micsoda Tobi, addig értelmetlen bármit is kérdezni ezzel kapcsolatban.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13510 Dátum: 12 jún 27, 13:07:36 »

Ha jól vettem ki, nem is feltétlenül az edo-ba nyúlt bele Madara, hanem az idézési szerződést oldotta fel, mert az edo tensei is egyfajta idézés, és ezt az idézős szálat/szerződést bontotta fel Kabutóval, így az edo tensei feloldás nem hathat ki rá.

Az valóban jó kérdés, hogy honnan a fenéből tudott Madara az edo tensei effajta gyengeségeiről. Hiába van sharingan szeme, ha magát a feltételeket, nem ismeri. Ezalatt azt értem, hogy lemásolja a kézjeleket, de ez önmagában szart sem ér, mert minimum kell egy feláldozható test + abba beidézi kívánt lelket és ezután megidézi. Na mindegy nyargalok át az edo tensei topikba.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13511 Dátum: 12 jún 27, 13:10:34 »

Így van ,semmi utalás nem volt rá hogy Madara teremtette ,meg lehet azért hiszed azt ,hogy nincs hús vér teste ,mert az egy technika volt ,így tudja pótolni a testrészeit.

Az a rész valóban vicces votl ,mikor mondták ,hogy aki megállította az Edo tenseit az egy igazi hős Nevet remélem kifog derülni az igazság, hogy Itachi valójában a jó oldalon állt.

A Dan-os jelenet számomra teljesen idétlen volt,átrepülni és az utolsó pillanatban megmenteni Tsunadét...jobban örültem volna ,ha Madara leszúrja.Remélem az elkövetkezendő fejezetekben megfog halni pár kage ,majd a maradék túlélők vissza vonulnak. Nem pedig az lesz ,hogy Tsunade újul erőre kap ,feltölti a többi kagét is és leverik Madarát.

Gondolom a régi háborúk alatt Tobimaru használta azért az edo tenseit és lehet ,hogy ott történt egy iyles fajta vissza ütés és lehet ,hogy ezért is lett tiltott jutsu ,nem csak az ember áldozatok miatt.Így Madara tudhatta ezt a gyenge pontot és csak arra várt ,hogy Kabuto feloldja a jutsut.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 13:12:09 írta titius » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #13512 Dátum: 12 jún 27, 13:12:59 »

Viszont akkor az nem végtelen. Inkább azt kellett volna akkor mondani, hogy sokkal gyorsabban termelődik vissza.
Ha úgy vesszük akkor mindenkinek végtelen a chakrája, mert visszatermelődik.
Ezt semmivel se lehet már kimagyarázni.

Én minddíg is úgy képzeltem, hogy a chakra végtelen.. Vegyünk egy példát. Chakra akkora mint a tenger. A Tudatod, és a tested együtt a merő kanál.. ammivel mersz egy adagot magadnak. Nevet amikor elfogy alszol pihensz, eszel csajozol.. újratermelődik.. újra mersz.. Az Edo tenseit meg úgy képzelem mint a zuhagyzót.. nem kell újra merni, mert folyamatsoan áramlik, jön a chakra. Hiszen ezek idézett lelkek, a lelke világából. Ellenben, a tudatuk így is korlátolt.  Minnél erősebb a  tudatod, a koncentrációd, annál pontosabban jobban, és kevesebb Chakrából megtudod  alkotni a jutsukat. Misukage kettéválás technikája a tudatát is ketté szedte. Ergo a metaforizált "locsolócső" is fele akkora lett. Hiába végtelen chakra jön át rajta. Nem úgy mint a klón technika.. ami a tudatot nem érinti. Hisz a klón technika a jutus megszünte után, adja át a tapasztalatot, és emlékeket az eredeti tulajnak. Ezért van az hogy pl Madara csinált annyi klónt mint a csillagok az égen.. és még is nyomta a Susanoot..
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 13:14:33 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13513 Dátum: 12 jún 27, 13:24:36 »

Nem lenne rosz elképzelés, annyit fúznék mellé hogy a "kanál" kapacitása ez esetben a test, határozza meg mennyit tudsz használni.Jó fejezet volt ehh de rég is írtam.. xD madara a rinnegannal ragadta magát vissza a testébe?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13514 Dátum: 12 jún 27, 13:26:48 »

Nem lenne rosz elképzelés, annyit fúznék mellé hogy a "kanál" kapacitása ez esetben a test, határozza meg mennyit tudsz használni.Jó fejezet volt ehh de rég is írtam.. xD madara a rinnegannal ragadta magát vissza a testébe?

Nem. Szimplán feloldotta az idézős szerződését Kabutoval.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!