24 jún 12, 01:17:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 898 899 [900] 901 902 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2247451 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13485 Dátum: 12 jún 27, 10:58:26 »

Oké:) Mostantol Pls do not feed the troll ----> Faceg

Lesz ami lesz,már úgyis a naruto a vége felé jár ...
Reálisnak látom hogy 1-2 kage ,de lehet hogy tsunade fog meghalni hogyha megis öl 1 kage-t akkor biztos ő lesz az első.Azért sajnálom Szomorú
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13486 Dátum: 12 jún 27, 11:29:44 »

Jól értem, hogy az Edo zombiknak végtelen a chakrájuk? o.O Vagy csak Madara-ra igaz? (Nem túl jó az angolom)
Ha az összes zombira, akkor ez már eleve ott megbukott, hogy a 2. Tsuchikage amikor szétvált, nem volt képes használni a por elemet, mert nem volt elég chakrája. De ugye a végtelen fele is végtelen...

Szerk.: Ha szükség van a regenerálódásra, akkor az nem végtelen... Ha végtelen a chakrád hiába osztod ketté, az végtelen marad.
Ezért ez rossz magyarázat.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 11:36:32 írta laci1005 » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13487 Dátum: 12 jún 27, 11:31:20 »

Kabuto azt azzal magyarázta, hogy a szétválás miatt időbe telik, amíg regenerálódik a chakrája, szóval semmi sincs kizárva..  Gondolkozik
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13488 Dátum: 12 jún 27, 11:35:01 »

Mondjátok srácok, csak nekem jutott eszembe ez: http://kepfeltoltes.hu/120627/Itachi_the_ghost_www.kepfeltoltes.hu_.png
miközben olvastam a fejezet elejét? Nevet
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #13489 Dátum: 12 jún 27, 11:36:40 »

Nem rég óta olvasok mangát, és kíváncsi vagyok valamire: mikor szoktak kijönni új fejezetek?
(Előre is köszi a válaszokat Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 11:39:12 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #13490 Dátum: 12 jún 27, 11:37:23 »

lacy1005: Szerint azzal lehet magyarázni ,hogy egy ninja egyszerre x-menyűségü csakrát tud megmozgatni. Ha pedig kettéválik akkor ennek csak a felét így pedig már nem elég a jintonhoz. Nekem ez tűnik a legésszerűbb magyarázatnak.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13491 Dátum: 12 jún 27, 11:42:11 »

Viszont akkor az nem végtelen. Inkább azt kellett volna akkor mondani, hogy sokkal gyorsabban termelődik vissza.
Ha úgy vesszük akkor mindenkinek végtelen a chakrája, mert visszatermelődik.
Ezt semmivel se lehet már kimagyarázni.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13492 Dátum: 12 jún 27, 11:45:57 »

Amúgy bakker, úúúúúggggyyyy tudtam, hogy ez lesz. Hogy lelövik az Edo tensei-t de Madara ottmarad. Most, hogy végre ténylegesen bekerült a mangába, tök egyértelmű volt, hogy nem fog csak úgy eltünni. Azért kemény, hogy az idézett személyek is lemondhatják az előfizetést ha tudják a kézjeleket. Így már aztán tényleg baromira kétélű kard ez a jutsu.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13493 Dátum: 12 jún 27, 11:47:40 »

laci akkor a te verziód él, és csak Madarának végtelen. Mosolyog

Exkirion: valóban, de azért azt elmondhatjuk, hogy nagyon kevesen ismerik a pecséteket...  Gondolkozik Ami mondjuk nem meglepő annyira, nyilván a 2. is igyekezett titokban tartani amennyire csak tudta.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13494 Dátum: 12 jún 27, 11:57:12 »

Nem rég óta olvasok mangát, és kíváncsi vagyok valamire: mikor szoktak kijönni új fejezetek?
(Előre is köszi a válaszokat Nevet )

Minden héten( kivéve mikor nem) szerdánként délelőtt hun idő szerint 11:00 és 12:00 között az angol verzió
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13495 Dátum: 12 jún 27, 12:03:23 »

Tetszett a Tsunadés rész rajtam kívül még valakinek?  Hümm-hümm
Én örülök, hogy ebben a fejezetben ő került a középpontba. Jó volt látni, hogy Dan-nel újra találkoztak.

http://www.naruto-manga-shippuden.com/naruto-591/Naruto_Manga/591/8

Itt jól láttam, hogy Tsunade a többieket védve Madara 'Katon Ryuuen Houka"-jának az útjába állt? Nem semmi xD

Az, hogy a chakrája fel lett töltve jelenthet valamit. Talán azt, hogy a harc folytatódhat Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13496 Dátum: 12 jún 27, 12:11:31 »

Szerintem ennyi szívás után kijárt neki pár másodperc "boldogság"... Bár nevezzük inkább pozitív hatásnak, egyfajta ösztökélésnek.  Mosolyog
Kíváncsi vagyok hogy folytatódik a harc, valószínű a legokosabb a visszavonulás lenne. Tsunade kapott chakrát, nem tudjuk mennyit, lehet mindet visszakapta, de attól a többi szinte nullán van. Ha megint gyógyítgat akkor ő is jobban/hamarabb lemerül, mert most mind a 4-en sérültek, és még chakrát is többet kell átadnia. Sehogy sem jó.  Neeem
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13497 Dátum: 12 jún 27, 12:16:50 »

Mivel a homlokán megjelent a pecsét szerintem az összeset visszakapta. Ha tényleg nincs semmi titkos technikája és folytatni akarják a harcot, akkor az lenne a legjobb ha ezentúl a háttérben maradna és a többiek gyógyításával foglalkozna a Susanoo kardok begyűjtése helyett xD
De ha már Kishi megmentette és chakrával is ellátta, akkor szerintem akár fontos szerepe is lehet a továbbiakban. Ha meg akarta volna ölni őt már számtalanszor megtehette volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 12:17:45 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13498 Dátum: 12 jún 27, 12:22:45 »

Igen, kérdéses van-e hatásos támadó jutsuja. Ha van már használta volna, legalábbis szerintem. De ha hátul marad, és supportként szerepel, akkor ugyanott vannak, ahol eddig... Valahogy össze kellene hozni a 2 csatateret igazából...  Gondolkozik

Most így elgondolkodtam: az lenne a legviccesebb, ha Kabuto (és esetleg Sasuke) befutna a kagék oldalán... na arra ki számítana? ikszdé
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #13499 Dátum: 12 jún 27, 12:22:50 »

Nekem a leginkább az tetszett, hogy ez egy kifejezetten jól megrajzolt rész volt. Az a kép is ahol Itachi szelleme Sasuke fölé emelkedik, és az is, amikor Madara közli, hogy az edo tenseinek mégis van egy gyengéje, majd feloldja a kapcsolatot Kabutoval. Mindkettő nagyon hatásos és mindkettő jól lett megjelenítve. A harmadik meg Tsunade és Dan találkozója. Hát igen, Tsunade is megérdemel egy kis lelki támogatást, és így még maradt annyi chakrája, hogy folytathassa a harcot.

TsunadeHime: Mivel Tsunade félig Uzumaki, ráadásul Mito Uzumaki unokája, ezért én abban bízom, hogy bedob egy jó kis pecsét jutsut. Az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy egyébként is járatos a témában. Hátha tud olyat, ami megárt Madarának. Bár az is érdekes lenne, ha Katsuyu sava oldaná a Susanoo bőrét. Katsuyu szerintem most jó idézés lenne, mert őt aztán darabolhatná a Susanoo, nem sok értelme lenne. Az egyetlen nagy veszély Katsuyura az Amaterasu, ami miatt kockázatos. Egy ekkora csigára ugyanis nem olyan nehéz ránézni. Ha pedig ezt Mangekyou Sharingannal teszik, akkor az veszélyes.

Az is érdekes volt, amikor Oonoki mondta, hogy akik feloldották az edo tenseit, igazi hősök. Ha a kagék tényleg így gondolják, akkor Sasukének még van esélye talán, és talán Itachi is megkaphatja a tiszteletet az utókortól, ami kijár neki. Madara "életben" maradásával pedig Sasukénak és Narutonak is megvan még az esélye a - még nagyobb - hőssé válásra.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 12:24:45 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 898 899 [900] 901 902 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!