24 szep 27, 00:14:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478962 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #11835 Dátum: 12 márc 15, 09:19:08 »

Először is!! Ezért mondtam hogy nagy hülyeséget fogok írni, de a gondolattal el lehet játszadozni.Sasuke ellen hatásos lett volna, csak arra nem számított kabuto, hogy itachi felett el veszíti az uralmat.
Másodszor az ősök dns-ét  szerintem nem nehezebb megszerezni mint hasiramáét vagy madaráét volt.
Ita terve meg tuti az ellenkezője annak amit ecsetelt, senki nem lőné le a poént még a harc előtt.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #11836 Dátum: 12 márc 15, 09:28:34 »

Ja. De ezt Kabutó is tudja, nagyon ravasz és okos shinobiról beszélünk.  Véleményem szerint nagyon-nagyon nehezen fogják Kabutót megölni. Igaz, 2 Uchiha-zseni áll mellette de Kabuchimarunak van egy bizonyos jutsuja, ami nekem úgy jött le hogy erősebb mint az edo tensei, vagyis nagyon brutális harc lessz.
Amúgy úgy látszik Madara most kezdi komolyan venni a a kagékat. El sem tudom képzelni az 5 kage hogy fogja legyőzni Madarát. Tsunadét eléggé feltápolta Kishi, nem kell kézpecséteket használni a gyógyításhoz. Megjegyezném, hogy nem tartom kizártnak hogy a többi kagét is kézpecsétek nélkül fogja gyógyítani. Ha ez igaz, akkor már mindjárt több esélye van az 5 kagénak Madara ellen. Hiszen így Tsunade gyakorlatilag a végtelenségig tudja magát és a többieket gyógyítani.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #11837 Dátum: 12 márc 15, 09:38:21 »

Említett valamit a Sharingan ellen, de az Edo Tensei az ütőkártya, a másik szerintem nem valami támadás, hanem esetleg olyan védelem, mint Deidarának volt. Vagy egy Sharingan ellen jól működő Edo Tensei-es személy.
Csak ugye Itachi a második legnagyobb Sharingan-genjutsu használó a Naruto világában, nehéz/lehetetlen kivédeni a Tsukoyomiját. Viszont lehet, hogy Kabutonak Shisui lesz az eszköze a Sharingan ellen, akkor viszont Itachi és főleg Sasuke bajban lenne.

BlackPoet: Madara
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 09:43:49 írta malakian666 » Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #11838 Dátum: 12 márc 15, 09:49:15 »

Hát ha azt nézzük, hogy a Pein vs Konoha csatánál Tsunade megmentett több száz embert és még azután is harcolni akart Pain-el, akkor szerintem még itt is meghalhat kb vagy 20x mire elfogyna  a chakrája Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11839 Dátum: 12 márc 15, 09:52:35 »

Hát igen, a nyanya hatalmas tartalékokkal rendelkezik  Nevet Itt viszont nem kell féltenie a falusiakat, a chakráját használhatja támadásra is  Nevet Nagyon bírtam, amikor áttörte Madara susanoo-ját  Nyelvesít
Eszembe jutott valami: Tsunade ez előtt is képes volt magát kézpecsétek nélkül gyógyítani, nem? Amikor Orochimaru ellen küzdött és feloldotta a pecsétjét, akkor a sérülések, amiket a Kusanagi okozott, maguktól gyógyultak be, nem?
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11840 Dátum: 12 márc 15, 10:03:47 »

Idézet
Másodszor az ősök dns-ét  szerintem nem nehezebb megszerezni mint hasiramáét vagy madaráét volt.

Hát azért eléggé nehéz lenne megszerezni hisz a két két személy között több száz év különbség van. Ráadásul ha megbírta volna őket szerezni akkor ők ketten lettek volna az ütőkártyája nem pedig madara. Meg ha ők ketten is meglenének edo tenseiként akkor shinobi világnak semmi esélye nem lenne edo tensei ellen meg akkor nem alkuldozott volna tobival se hanem rá küldi az öt akatsukist (ahol ott az itachi+nagato) azt két ős meg elverné a narutot+bee-t meg oda vinné sasuket nekik. Madarára már szüksége se lenne hisz két őssel is már fény évekkel shinobi haderőnél erősebbek. Két ős-nek kb. olyan ereje lehetett mint rikodounak, de ha mégse akkor hozzá csapná még madarát is és már két ősnek meg madarának van olyan ereje mint rikodounak volt.

Idézet
Mach5 A két ős Az Sasuke és Itachi szülei akartak lenni és lélektani hadviselés miatt gondolt rá xXKiraXx   kacsint

Ja, akkor bocs:D azt hittem, hogy senjuk meg uchihák ősére gondol.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 11:14:21 írta Mach5 » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11841 Dátum: 12 márc 15, 11:12:47 »

Mach5 A két ős Az Sasuke és Itachi szülei akartak lenni és lélektani hadviselés miatt gondolt rá xXKiraXx   kacsint
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #11842 Dátum: 12 márc 15, 11:20:54 »

Nagy lenne ha Kabuto megidézni a teljes családot a testvérek ellen ( családi összejövetel Nevet ).
Madara meg már az agyamra megy h folyton fényezi magát...oké h ott van a szeme ami elég durva de nem tudom miért tesz úgy mintha valami isten lenne ( miközben csak 1 öntelt Uchiha ).
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11843 Dátum: 12 márc 15, 11:25:15 »

Madara egy tipikus Uchiha. Önteltségben még Sasukét is veri, ami nagy szó. A kagékat konkréten xarnak se nézi, pedig elég szépen küzdenek ellene. Már többször is kapott olyan sérüléseket, amelyekbe felturbózott test nélkül már belehalt volna. Bár erős, de azért nem annyira, hogy verhetetlen legyen. Ezt bizonyítja az is, hogy a kagékat elsősorban lelkileg akarja kikészíteni, meg akarja törni az akaratukat. 
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11844 Dátum: 12 márc 15, 11:40:37 »

Idézet
Már többször is kapott olyan sérüléseket, amelyekbe felturbózott test nélkül már belehalt volna.

Könyörgöm hagyjuk már ezekt a hülyeségeket:) Mindenki azt hiszi lassan, hogy madarának csak fms-e volt meg rinneganja a senju dnst meg kabuto ültette bele... Madara a halála előtt már rendelkezett 3úttal, kabuto max. azt csinálta, hogy nem öreg testtel küldte vissza madarát (mint amikor meghalt) hanem meg csinálta, hogy fiatalabb legyen a teste, de nem adott neki semmi plusz erőt. Meg szerintem okkal van nagyra magára hisz 5kage áll előtte (kagek általába a falu legerősebbjei) és mégis mit csinálnak madara ellen? Harcolnak mint genninek egy erős jounin ellen kb. ennyi az erő különbség. Ráadásul 5vs1be is vannak. Ereje pedig hasonló lehet uchihák ősével vagy senjuk ősével szóval ne mhiába öntelt. Ha azt nézzük akkor madara kb. a naruto világ 4. legerősebbje (1.Rikodou sennin, utána a két ős (uchiha,senju ős) utána pedig ő. Nem isten ez tény, de ki mondja meg, hogy csak az isten lehet öntelt? Meg nem csodálom, hogy szarnak nézi a kagekat ha 5vs1be csak fetrengenek a földön.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11845 Dátum: 12 márc 15, 12:18:26 »

Szerintetek most könnyebb lesz a dolguk a kagéknak vagy nem? Mert mondjuk pl Mei már használhatja a futtont, mert a klónok körbeveszik, és talán egy föld börtönt is emel maguk köré. Meg Onoki is használhatna nagyobb jintont, ha Madara nem szívná el... De összegezve nehezebben fognak harcolni a kagék sztem.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11846 Dátum: 12 márc 15, 12:42:41 »

Domynyk: Ez attól függ, hogy a fa klónok milyen tulajdonsággal rendelkeznek.
Ergó tudnak-e Ninjutsut használni vagy csak Taijutsu megy nekik. Utóbbi esetben nagy valószínűséggel sokkal jobb helyzetben lenének. De nem hiszem, hogy Madara olyan klónokat hozna létre ami csak ütni és rúgni "tud".
Így ez alapján mindegyikük 5 Madarával áll szemben és ezek Madara minden képességét tudják használni. így Sokkal rosszabb helyzetbe kerültek. A föld Jutsuk szerintem nem nyerőek a klónok ellen mert simán bele olvadnak és meg jelennek a használóval szemben. A villám elem lehet a legjobb fegyver ellenük. De ezt Majd Kishi úgy is elénk tárja.

Madara erejéről én csak annyit írnák még, hogy egy (ránézésre) totál legyengült Nagato 6 hullán keresztül milyen pusztítást csinált Konohában, és 1 darab technika milyen szinten szétkapta a falut (Shinra Tensei). A Nagato vs Naruto, Bee, Itachi harcból az is kiderült, hogy ha a saját testével harcol akkor sokkal jobban tudja alkalmazni a technikáit (Mondjuk ez nem lepett meg). Tobitól tudjuk, ha több uttal rendelkezik valaki akkor az  Izanagi sokkal erősebb. Ebből következik, hogy (nagy valószínűséggel) ha valaki több úttal rendelkezik akkor minden egyes képessége erősebb lesz.

Ezáltal nem kizárt, sőt valószínű, hogy Madara jóval erősebb Shinra Tensei-t tudna használni mint amint Nagato használt Konoha ellen. Nem mondom, hogy 3x olyan erőset, de a Konohánál látottól erősebbet. Szerintem ha ezt megtenné akkor a Kagék igencsak nézelődhetnének magukon. És akkor még mindig csak 1 út 1 képességét használta fel. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11847 Dátum: 12 márc 15, 12:48:31 »

Igen, de kishimoto nem akarja megölni mind az öt kaget mert ha megakarta volna akkor már rég megbírta volna madara ölni ezekkel a technikákkal. Kb. erejének a töredékét mutatta meg és kagek még így se bánnak el vele, hát még mit csinálnának ha lenyomatna hatalmas chibaku tenseieket meg shinra tenseieket. Amúgy szerintem is madara nagyobb shinra tenseit bírna csinálni mint pein csinálta konoha ellen hisz egy az, hogy madarának már 3útja van amiből az egyik senju dns és az plusz chakrákat add neki, másrészt pedig pein ott hat hullát irányított így a chakrája is megoszlott.
Amúgy lehet végén tényleg teljesül az amit mondtam. Még pedig az, hogy amikor madara már ölné meg az összes kaget akkor kabuto megidézi itachiékhoz, hogy sasuke+itachi harcolnak majd ellenük és, hogy miért teljesül ez lehet? Szerintem nem véletlen, hogy madara pont akkor keményít be a kagek ellen amikor itachi+sasuke a kabutohoz ér.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 13:07:38 írta Mach5 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11848 Dátum: 12 márc 15, 12:52:33 »

Az azért durva, hogy madara megkérdezte a kagéktól, hogy akarják-e, hogy a klónok használjanak Susanoot. Én egy kicsit be lennék parázva 5 susanoos Madara ellen, fa elemmel, fms-sel, rinnegannal, és még tűzzel, egy ugye az alap shinobi skillekkel.

Sztem minden klón képes használni az eredeti jutsujait, különben mi értelme lenne a klónoknak. Meg amúgy is, Madara klón volt, és azt zárta el Gaara, ami minden jutsut használt a kagék ellen.

És sztem a kagék már simán legyőzték volna Madarát, ha nem lett volna állandóan Susanoo rajta. Már az elején beleolvadt volna Mei lávájába. Szóval, ha most a klónok nem fognak Susanoot használni, akkor vesztenek. Tsunade meg A simán kiütnek egy darabot belőle, Mei kétféle módon is elolvaszthatja, mondjuk Onoki meg kővé változtatja, hogy ne tudjon elszívni chakrát, és egy jintottanl kiüti. Gaara meg összeroppantja. (bár ez nagyon egyszerű lenne így, szóval tutira nem ez fog történni Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 12:56:46 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11849 Dátum: 12 márc 15, 13:04:17 »

Ha jól értettem akkor nem azt mondta, hogy használjanak a klónok Susanoot, hanem azt, hogy melyiket szeretnék jobban. A Susanoot vagy a faklónokat. Ezt pedig azzal magyarázza, hogy most 5x1 ellen harcoltak, most viszont fordított lesz a helyzet. Érezzék a kagék is milyen az ha ők vannak kevesebben. Mondjuk ebben benne lehet az is, hogy Madarra belátta, hogy nem képes mindent kivédeni a Susanooval, hiszen többször is átütötték. Ráadásul mivel a klónok rendelkeznek az eredeti képességeivel, bármelyik klón képes lehet használni Madara technikáit, de még a Susanooját is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 13:11:34 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!