24 szep 27, 00:21:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479040 alkalommal)
0 Felhasználó és 103 vendég van a témában
Mavo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #11775 Dátum: 12 márc 13, 20:08:30 »

Egyáltalán nem lenne kiegyenlített a Kabuto vs. 2 Uchiha harc, muszáj valakit még maga mellé rendelni, Madara kézenfekvő is lenne akár. De egyébként nem úgy volt, hogy Kabutonak csak Sasuke kell és a háború hidegen hagyja? Na mert most ott van előtte Sasuke, szóval akár fel is oldhatná az edo tensei-t és egy az egy ellenibe megküzdhetne vele. Tobi ki is akarna rendesen..
Gondolj bele; ha feltudná úgy oldani az edo tenseit, hogy csak Itachi tűnik el, Madara nem, akkor már Nagato ellen feloldotta volna a jutsut.
Madara azért is nagyon kézenfekvő; mert nézd csak meg, milyen elborult, őrületes, perverz elégedettség lett úrrá Kabuton, amikor meglátta a fejezet végén Sasuke-t. Szerintem az jelentené számára és Orochimaru számára is a legnagyobb, legőrültebb, legperverzebb elégtételt, ha az általuk mélyen gyűlölt uchihák egymást nyírnák ki, ez lenne az igazi slusszpoén, és szerintem Kabuto már kezdettől fogva úgy tervezte, hogy Itachi és Madara áll majd szemben Sasukével. (Itachi nem jött be)

samat: Shisui szeme csupán felülírta egy genjutsuval az irányíthatóságát. Irányítani nem tudja Itachit, de a technikát meg tudja szüntetni, ha akarja, elvégre valószínűleg Kabuto csakráját zabálja a technika.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 20:21:22 írta Mavo » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #11776 Dátum: 12 márc 13, 20:11:41 »

Szerintem alábecsülitek Kabutot mert erősebb mint Oro még Tsunade mondta a sima narutoban (meg más is valami vizsgabiztos) hogy Kabuto jól irányítja a chakráját és chakrapengével eltudja vágni az emberek vénáját meg hogy elégé erős most ezt kell kombinálni Oro erejével.Azt is megjegyzem hogy Oro nem tudott ennyi edo tenseit irányítani és Kabuto a teknikán is csiszolt egy picit valamint ha neki csak Sasuke kell akkor meggyőzi hogy menjen vele és magamellé idézi Madarát és a megmaradt edosokat és lelép (én ezt tartom valószínűnek mert akkor marad a Tobi meg a Zetsu vonal és gondolom ellene küzdenek míg Kabuto és Sasuke közt ilyen mester-tanítvány vagy társ dolog kialakul a falu elpusztítása és vmi más érdekében mert Kabuto még mindig nem mondta el a célját és azt sem hogy mire képes  Eddz

Szerk: Kabuto azért nem tudta feloldani mert Itachin Shishui szeme vette át az irányítást azzal a parancsal hogy védd meg a falut és gondolom addig a lelkét "odaköti"
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 20:13:40 írta samat » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11777 Dátum: 12 márc 13, 20:14:02 »

Orochimaru chakrájának és erejének egy részét birtokolja.
Az edo tensei használata kemény, meg midnen, de nézd már meg, hogy megugrott a jutsu "használati ereje" az Anko átokpecsétjéből kinyert kis Orochimaru chakra-foszlánnyal.

Sasuke meg majd akkor fog szövetkezni vele, ha Itachi beáll balerinának.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 20:14:40 írta STM » Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11778 Dátum: 12 márc 13, 20:16:44 »

Én azt azért megnézném, hogy Kabuto hogyan is "csapja a hóna alá" Sóskát, és hogy hogyan is lépne le Madárka nagyfaterral meg a lepecsételt Edo zombikkal, mert ahhoz azért még Itachin is át kell gázolnia.  Nevet Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 20:17:44 írta BlackPoet » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11779 Dátum: 12 márc 13, 20:29:33 »

Idézet
és szerintem Kabuto már kezdettől fogva úgy tervezte, hogy Itachi és Madara áll majd szemben Sasukével. (Itachi nem jött be)

Tudom, hogy sasuke erős, de, hogy kabuto itachit+madarát állítané vele szembe az finoman fogalmazva is szívás lenne sasukenak még fms-el is. Szóval nem hinném, hogy ezt tervezte, hogy itachit+madarát állítja sasuke elé mert ez túl nagy falat lenne. Eredetileg szerintem azt tervezte, hogy itachi+nagato megszerzi a kyuubit+hachibit (ami meg is lett volna) majd utána feltámasztja a narutot+killer-bee-t és tobi ellen küldi a már megszerzett két bijuuval együtt. Vagy pedig még biztonság kedvéért hozzá csapta volna még nagatot is meg itachit is. Madarát meg elküldte volna sasukera. Vagy pedig fordítva. Madara+Naruto+Killer-bee vs tobi lett volna ahol tobi alul marad. Itachit+Nagato pedig sasukera ment volna ahol sasuke alulmaradt volna és így megszerzi sasuke testét is. Szerintem ezek a lépések lette kvolna a leglogikusabbak és egy része még a mangába is volt amikor a két személyes hadsereg naruto+killer-bee ellen ment.
Amúgy ha most belegondoltok sasukenak megvan rá az esélye, hogy ő legyen a legerősebb uchiha aki valaha élt (uchiha ősének az erejével vetekedne az ereje) ha még az fmst tovább fejlesztené rinneganrá (amire van esély hisz egy zseni és 17-18évesen már fms-el rohangál) majd hashirama dnst szerez (amit meg is kaphatna yamatotól ha még él) és mindezt kb. 20évesen elbírná érni, hogy 3úttal rohangáljon és még ki tudja mi a maradék három, lehet azokat is megbírná szerezni.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 20:33:26 írta Mach5 » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11780 Dátum: 12 márc 13, 21:07:29 »

oszt szerinted ki nyomna neked egy gedo mazot?
aki tud: nagato(le lett pecsételve), tobi(ki van zárva, h ezért csinálna), esetleg még madara, merthogy neki is van rinnegan.
amúgy azzal inkább kinyírni lehetni az edót, mert ha jól vettem le, akkor azzal ki lehet tépni az emberi lelket a testből, csakakkor egyesével kéne végigjárni a mindenséget az edósok felkutatása miatt...

"oszt" csak a technikáról volt szó, nem többről...
Nem az edo zombit kell elnyelni vele, hanem Kabutot. Őt megidézve és irányítva akár még fel is oldható az edo tensei. De talán még a meghalt Kabutot edo tensei általi visszahozatali is megoldhatja a problémát.
Tobinak miért is ne lehetne érdeke?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #11781 Dátum: 12 márc 13, 21:11:23 »

Ne felejtsük el, hogy mikor Orochimaru le lett pecsételve, néhány kígyó meglépett.
Én még azt is el tudom képzelni, hogy a kígyó, ami Kabuton van Orochimaru legyen, és arra vár, hogy megfelelő gazdatest érkezzen oda. Azaz Sasuke.
Kabuto pedig azelőtt is nagyon erős volt, mielőtt megszerezte Oro erejét, illetve van még neki az a titkos Jutsuja.
Nem kell alábecsülni.

Szerk: Tobinak azért nem érdeke Kabutoval valamit is kezdeni, mert őt csak egy dolog hajtja, semmi más nem érdekli, csak a Hold szeme terv.
Egyébként a Fehér zetsu spórái már benne vannak Kabuto testében
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 21:12:49 írta wolfarkas » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #11782 Dátum: 12 márc 13, 21:45:39 »

Tobinak annyi baja lesz vele hogy Kabuto nem hagyja majd hogy őt irányítsa  smirksweat úgyhogy itt lesz nézet eltérés de megint csak az van hogy nem tudjuk mi van a tekercsen ami létfontosságú az eseményeknél ezért engem ez izgat. A fehér Zetsu spórái gondolom nyomkövető chakraelszívó hatása lehet de mivel Kabuto hibrid lény ezért gondolom a méreg nem hat rá úgy mint emberre és elégé okos gondolom erre is kitalál valamit  Izébigyó
Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #11783 Dátum: 12 márc 14, 12:43:00 »

Tudtam én, hogy több erő van az öreglányban Nevet Mikor azt hinnénk a csata a vége felé közeledik egyre izgalmasabb lesz. Nagyon várom már a következő részt. Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11784 Dátum: 12 márc 14, 12:44:36 »

Nesztek kage-fanok, 5v1. Nyelvesít Madara visszaadja a kölcsönt... Nevet És igen, a ninjutsu elnyelő képesség újra beficcent... kacsint
Sasukét meg komolyan maga mellé akarta állítani Kabuto ezzel a szöveggel? Jó Isten, ennyire ketyós nem lehet... ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11785 Dátum: 12 márc 14, 12:45:53 »

Ne felejtsük el, hogy mikor Orochimaru le lett pecsételve, néhány kígyó meglépett.
Én még azt is el tudom képzelni, hogy a kígyó, ami Kabuton van Orochimaru legyen, és arra vár, hogy megfelelő gazdatest érkezzen oda. Azaz Sasuke.
Kabuto pedig azelőtt is nagyon erős volt, mielőtt megszerezte Oro erejét, illetve van még neki az a titkos Jutsuja.
Nem kell alábecsülni.

Tévedés, egyetlen kígyó lépett meg, amit aztán sztégetett egy lepattano Amaterasu szikra. Orochimarunak sajnos annyi, akár így akár úgy. Csak úgy "éledhet fel" ha Itachi valahogy ki tudja engedni a kulacsából, amire szerintem nem fog sor kerülni.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11786 Dátum: 12 márc 14, 12:53:17 »

 bow Nagy rész volt ismét. Madarashima faklónjai + susanoo? IMBA  Nevet Most már én is úgy gondolom, hogy az 5 kage csak akkor élheti túl ezt a harcot, ha Itachi sikerrel jár.
Kabutonak mégsincs védelme a genjutsu ellen? Vagy van, csak a Tsukuyomi túl erős? Erre tényleg nem számíthatott Kabuto. Éppen ezért akarhatta Sasukét ráuszítani Itachira. Ez jövőhéten mindenképpen kiderül  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 13:01:28 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #11787 Dátum: 12 márc 14, 12:54:22 »

Jó kis rész volt ez, érdekes lesz, hogy Sasuke és Itachi együtt fognak harcolni Kabuto ellen.

Az első oldal alapján mondjuk arra számítottam, hogy a Tobi vs Naruto harcot is mutatni fogják, de ez sajna elmaradt.... kár érte.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11788 Dátum: 12 márc 14, 13:04:47 »

Exkirion Szerintem még fogjuk látni a jó öreg csúszómászót => Orochimarut. Nevet

Gyanús nekem ahogy az a kígyó beszélt az utolsó képen. Jó tudom az idézett állatok tudnak beszélni, de ez nekem másnak tűnt, olyan Orohimarus-nak Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #11789 Dátum: 12 márc 14, 13:15:42 »

Amilyen hosszan ecsetelte Itachi a tervét, tuti hogy nem fog beválni.
Ha meg először az edót szüntetik meg, akkor Sasuke megint megszívta, mert a bátyus is megszűnik   Nyelvesít

Már kezdtem azt hinni, a kagék felé fordult a szerencse, erre tessék, egy kocka alatt Madara van nyerő helyzetben...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!