24 szep 27, 00:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478965 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11760 Dátum: 12 márc 13, 15:02:24 »

Nem véletlenül sorolta fel az általa lefektetett 3+1-es orvosi ninja törvényt. Ugye a +1 a Byakugou. Mivel az 1. 3 törvény gyakorlatilag azt jelenti, hogy amíg lélegzik, addig a csapat hasznára kell fordítania képességeit, s ezért nem harcolhat. A 4. a harcról szóló részt felülbírálja, de ugyanúgy a csapat érdekeit kell, hogy szolgálja ( máskülönben nem orvosi ninja szabály lenne ). Tehát valamiféle biztosíték a Byakugou, hogy ne patkoljon el a használója harc közben. Ha meg is hal Tsunade a harcban, az nem most lesz, hanem a harc végén.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11761 Dátum: 12 márc 13, 15:31:27 »

Daishi, számból vetted ki a szót! Egyébként most hogy itachi kabutonál van, remélem magához idézi madarát itachi ellen, itachi meg majd nem bír vele és szöcskével verik el. mondjuk sasuke a történet végéi sötét karakter kell legyen, mint ahogy a senju uchiha legenda szól az örökös gyűlöletükről.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11762 Dátum: 12 márc 13, 17:06:38 »

Szerintem nem fogja oda idézni madarát de inkább valami más shinobit. Talán kisame? Áh nem tudom Nevet. Lehetséges hogy őt megidézze? Na mind1 majd meglássuk Mosolyog. Sasuke szerintem kabuto láttán nem fog egyből neki támadni hanem majd szépen megtudja hogy kabuto meg akarja szerezni magának és akkor ront neki de nem fog bírni vele ( én így látom mivel kabuto se már a régi és vannak még jó shinobijai tartaléknak szerintem ). Emiatt összefog itachival és elverik. Aztán uchiha bunyó remélhetőleg élesbe Mosolyog.
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #11763 Dátum: 12 márc 13, 17:11:37 »

Remélem Itachi és Sasuke együtt nyomják le Kabutot. Viszont szerintem Madarát csak Hashirama tudná legyőzni jelenleg, ha nem történik valamiféle csoda. Kabuto szerintem Itachiék ellen bedobja a mások jutsuját. Áhh nem bírok várni, nagyon jöhetne már az angol verzió. Nevet
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #11764 Dátum: 12 márc 13, 17:24:45 »

Nagyon jól nézne ki, ha Sasuke és Itachi együtt nyomnák le, de ha ez úgy történne, hogy Sasuke egyedül nem bírja megverni akkor nagyot csalódok...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11765 Dátum: 12 márc 13, 17:56:52 »

Én remélem hogy sasuke egyedül nem verné le.. és látnák egy nagyon durva uchiha harcot, hogy meg is mutassák mire is képesek:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11766 Dátum: 12 márc 13, 18:51:44 »

Szerintem nem az a kérdés, hogy el tudnák-e intézni Kabutot, hanem természetesen az edo tensei  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #11767 Dátum: 12 márc 13, 18:55:35 »

Én is remélem hogy Sasuke most nem lesz valami terminátor és nem ver le mindenkit aki az útjába kerül.Éppen hogy megszerezte a FMS-t, nem kell hogy máris jól bánjon vele.Tudom hogy egy zseni a kölyök de akkor se.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11768 Dátum: 12 márc 13, 19:04:36 »

Gondolom az edo tenseies zombik felett nem lehet átvenni másnak az irányítást ugye?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11769 Dátum: 12 márc 13, 19:08:05 »

Ez így pont nem igaz. Itachi is áttért a másik oldalra. Tehát valamilyen módon ez is megoldható lenne.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11770 Dátum: 12 márc 13, 19:16:03 »

Gondolom az edo tenseies zombik felett nem lehet átvenni másnak az irányítást ugye?

Lehet hülyeséget írok, de a gedo mazo nem lenne alkalmas erre?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Mavo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #11771 Dátum: 12 márc 13, 19:37:42 »

Az valóban nem kérdés, hogy Itachi le tudná-e győzni Kabutot. Kabuto annyival lett több, hogy magáévá tette Orochimaru erejét. Na most Orochimaru ereje már többször is csúfosan besült a korábbiakban Itachi ellen, úgyhogy.. ne nagyon várjanak a pápaszem-fanok olyan túl nagy uchiha-alázást. Dimenzió különbségek vannak a két harcos között. Vagy helybe idézi Madarát, vagy feloldja az edo tenseit, amivel mind Itachinak, mind Madarának - pápaszem legnagyobb ütőkártyájának - is lőttek, vagy menekülőre fogja.

Nagyon valószínűnek tartom, hogy a következőkben láthatunk egy testvérpár vs. Madara harcot. Annál is inkább mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy Kabuto már eleve Sasuke ellen gyártotta Madarát.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 19:54:44 írta Mavo » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11772 Dátum: 12 márc 13, 19:39:07 »

Én a kage harc iránt érdeklődöm, és egy végső támadást várok a kagéktól, és egy sikeres végkimenetelt.
Ha Kabutoék harcolnának, akkor abban sztem csak az lenne jó, ha Kabuto mutatna új kígyós jutsukat, esetleg, ha Orochimaru is feltűnne Nevet mondjuk Orochimaru elvileg ott van Itachinál, és lehet, hogy Kabuto-nak ez kapóra jön.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #11773 Dátum: 12 márc 13, 19:41:12 »

oszt szerinted ki nyomna neked egy gedo mazot?
aki tud: nagato(le lett pecsételve), tobi(ki van zárva, h ezért csinálna), esetleg még madara, merthogy neki is van rinnegan.
amúgy azzal inkább kinyírni lehetni az edót, mert ha jól vettem le, akkor azzal ki lehet tépni az emberi lelket a testből, csakakkor egyesével kéne végigjárni a mindenséget az edósok felkutatása miatt...
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #11774 Dátum: 12 márc 13, 20:01:56 »

Egyáltalán nem lenne kiegyenlített a Kabuto vs. 2 Uchiha harc, muszáj valakit még maga mellé rendelni, Madara kézenfekvő is lenne akár. De egyébként nem úgy volt, hogy Kabutonak csak Sasuke kell és a háború hidegen hagyja? Na mert most ott van előtte Sasuke, szóval akár fel is oldhatná az edo tensei-t és egy az egy ellenibe megküzdhetne vele. Tobi ki is akarna rendesen..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!