24 szep 27, 05:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479308 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11730 Dátum: 12 márc 11, 16:56:52 »

Hát igen, itt mondja mindenki, hogy edo miatt van csak életbe madara, de én pont fordítva gondolom. Edo miatt vannak jelenleg még életbe a kagek mert edo miatt játszadozik madara mert megteheti. Ha nem edo tenseiel jött volna madara akkor nem játszadozna és kagek már rég a földet szagulnák madara meg keresne még több ellenfelet. Ráadásul fms-el felvette a versenyt hashiramával és fms-el elérte a második legerősebb címet és most fms-t mihez is használta? Egyedül susanoohoz azt kifujt, ez még csak az fms-e töredéke, rinneganról meg ne is beszéljünk mert azt is csak 2x használta. Madara inkább a fa elemmel operálja a kagekat meg susanooba néha beleáll azt ennyit csinál. Ez a madara erejének a töredéke és kagek már azt se tudják merre fussanak:) Szóval kagek csak azért élnek mert madara edo zombi.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11731 Dátum: 12 márc 11, 17:21:52 »

Honnan tudod,hogy madara FMS-ének van amaterasuja vagy akár tsukuyomi-ja?Nem tudhatjuk,hogy minden MS vagy FMS egyforma-e, vagy sem. Pl. kakashi sem képes használni az amaterasut. A 9farkút tudja irányítani az,akinek egy igazi erejű,kiváló sharinganja van. Ezért tudta madara irányítani a 9farkút. Azt meg nem értem,hogy minek kell madarát felbecsülni. Kétve hiszem,hogy madara akár fele annyira jól tudná használni a rinnegant,mint nagato. Még azt sem tudjuk,hogy tudja-e egyáltalán használni az összes utat. A faelem,a tűz jutsuk,meg a susanoo elég kemény erő,ahhoz,hogy "csak" megjegyzéssel illesd. Madarának,meg "csak" rinneganja van pluszba,amit még nem használt a kagék ellen,és lehet,hogy nem is tudja teljesen kihasználni.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11732 Dátum: 12 márc 11, 17:35:18 »

Idézet
Honnan tudod,hogy madara FMS-ének van amaterasuja vagy akár tsukuyomi-ja?

Nem említettem sehol, hogy tud tsukuyomit vagy amaterasu-t. Nem csak ezek a képességek adják meg az fms erejét. Mert szerinted madara mindent megmutatott fms erejéből? Szerinted azzal, hogy susanooja van kiérdemelte a világ második legerősebb címet és a legerősebb uchihát? Mert szerintem még csomó minden képesség van amit sharingannal tud és ebből csak susanoot mutatott.

Idézet
A faelem,a tűz jutsuk,meg a susanoo elég kemény erő,ahhoz,hogy "csak" megjegyzéssel illesd.

Azért illetem "csak" megjegyzéssel mert madaráról beszélünk nem pedig egy mezei ninjáról és madarának nem ennyi az egész ereje amit mutatott hisz ha olvasod fentebb mit írtam azokból se mutatott semmit csak susanoot. Rinneganból se mutatott meg mindent már pedig aki képes meteorokat idézni és aki megszerezte elsőnek a rinnegant az tuti nem csak annyit tud, hogy meteor idézés+ninjutsu elszívás, de tegyük fel, hogy "csak" ennyit tud rinnegannal. Akkor is rég bírt volna még egy meteort csinálni vagy amikor ninjutsukkal támadtak rá elszívni azokat, vagy pedig sharinganból több mindent megmutatni. Szóval ez még nem az egész ereje a madarának. Inkább a fa elemre támaszkodik mert ennyi is elég a kagek ellen meg susanoo.
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11733 Dátum: 12 márc 11, 18:21:10 »

Viszont az Edo miatt Madara csak egy báb Kabuto kezében. Bitang erős báb, de akkor is csak egy báb. Szóval Mandara csak addig fojtathassa az ostoba kis játékait amíg Kabuto úgy látja jónak... Meg ha jól értelmeztem a dolgokat akkor Mandara eredetileg másra számított, hogy másként hozzák vissza.

« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 18:31:07 írta BlackPoet » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #11734 Dátum: 12 márc 11, 18:26:31 »

Ha nem edo zombi lenne ennyi sz@rtól amit leírtatok kifogyott volna a naftája hiába idéz össze vissza akkor is 5 ellen van aminél védekezni kell és ha csak úgy randomra hoz le sziklálat vagy lövöldöz sokat pazarol és ha meg is ölne 2-3 kagét a végén belehalna
de hamar megölik amint kiderül mi van oro tekercsén
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #11735 Dátum: 12 márc 11, 18:48:46 »

Sziasztok  Mosolyog
Még új vagyok a fórumon úgyhogy először is üdv mindenkinek.  Mosolyog
 Hát nem olvastam vissza minden hozzászólást de azért elmondom a véleményem.

-Szerintem sem kéne leírni Madarát mert azért csak ő volt az aki elsőnek felébresztette a MS-t és a FMS-t. Plusz igaz halála előtt nem sokkal de aki annyit erősödik hogy a Sharinganjából Rinnegan fejlődik azért csak nem tehetségtelen. Biztos képes használni a Rinnegan technikákat valamennyire.

- A másik ha jól láttam valaki azt írta hogy ha Madara fele olyan jól használná a Rinnegan-t mint Nagato. Na most Nagato amikor az átalakult Naruto-val harcolt és megcsinálta a Chibaku Tensei-t attól eleredt az orra vére és eléggé kifulladt, Madara meg mint ha játszana megidézett két meteort és nem úgy láttam hogy ennyiben kimerült volna.

- Abban igazatok van hogy Madarát Kabuto irányítja és így végül is addig megy a harc amíg Kabuto vissza nem rendeli Madarát.

- És amin ha jól láttam sokáig folyt a vita hogy ki nyer majd Madara? a Kagék? hát azt majd meglátjuk mert mind a kettő félnek komoly erő van a birtokában, emeltet bármi közbejöhet és nem mindig az erő dönt ( lehet szerencse és gondolkodás kérdése is)
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11736 Dátum: 12 márc 11, 19:19:59 »

Amúgy szerintetek Madara a Mokuton Bushint mikor csinálta?
Még a csata legelején és végig csak ezt ütötték? ( Bár akkor kérdéses, hogy hogy tudott regenerálódni?)
Vagy csak a lepecsételése előtt lőtte el?

Amúgy ha képes Bushint létrehozni (És látjuk ,hogy tud. Meg ugyebár miért ne tudna?)  Akkor a kagékkal 1v1 ben is tudna harcolni ha akarna. Hú még bele gondolni is rémisztő, hogy mire lenne képes olyan harcmodorban.

Még mázli, hogy Kishi nem szeret bushint rajzolni, és egyébként is az Naruto "technikája".
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11737 Dátum: 12 márc 11, 19:25:16 »

Volt egy rész, amikor Mei teljesen betakarta lávával, és Madara nem látszott, lehet, hogy akkor cserélte ki magát klónra.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/7 ( még nézzétek tovább)
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #11738 Dátum: 12 márc 11, 19:26:43 »

- A másik ha jól láttam valaki azt írta hogy ha Madara fele olyan jól használná a Rinnegan-t mint Nagato. Na most Nagato amikor az átalakult Naruto-val harcolt és megcsinálta a Chibaku Tensei-t attól eleredt az orra vére és eléggé kifulladt, Madara meg mint ha játszana megidézett két meteort és nem úgy láttam hogy ennyiben kimerült volna.
Ha olvasod régóta a mangát akkor tudnád hogy Nagato rég óta használja a rinnegant és a vasrudak folyamatosan szívják a chakráját amit még a háború ideén a szobor döfött bele és a chakrája 6 embert hullát irányít stb.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11739 Dátum: 12 márc 11, 19:27:12 »

Domynyk:
Nem tudom mekkora volt az időelcsúszás a Narutos részek alatt, de szeintem harcoltak közben is. Klónat meg kb. bármikor csinálhatott, ha az eddigi harcokból indulunk ki.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11740 Dátum: 12 márc 11, 19:30:14 »

Lehet, de az eredeti Madara a fából jött elő. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/14
Na már most, sztem ez ( http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/7 ) kiváló alakalom lehetett neki klónt csinálni, mert pont a fák között volt, nem is látta senki. Nem azt mondom, hogy tutira ekkor csinálta, de valószínűnek tartom.
De tény, hogy bármikor csinálhatta.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 19:38:10 írta Domynyk » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11741 Dátum: 12 márc 11, 19:33:40 »

Jókor esik le, de akkor az első és madara is bele tud olvadni egy fába pont úgy mint ahogy Zetsu.
Amúgy jó, hogy a Zetsuk is pont az első DNS-éből vannak  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 19:34:11 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11742 Dátum: 12 márc 11, 19:34:47 »

Yamato is képes rá, szóval sztem ez a mokutonnal jár együtt.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11743 Dátum: 12 márc 11, 19:39:21 »

Milyen igaz.  ikszdé

Kellemes lehet egy olyan ellenféllel harcolni aki erőket hoz létre, egybe tud olvadni vele és bárhol felbukkanni a benne.  Ördögi

Jó tudom egy jól irányzott Katon és oda a rejtek, de akkor is brutális.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 19:40:28 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #11744 Dátum: 12 márc 11, 19:50:12 »

Az animét is az eleje óta nézem és a mangát is olvasom.
Tudom hogy Nagato-ba a szobor beledöfte a rudakat és azok szívják tőle a chakrát és hogy azóta meg a 6 testet irányítja. Az igaz hogy Nagatonak több éve volt kitanulni a Rinnegan használatát míg Madara nemsokkal a halála elött tett szert rá.
Nagato pedig már eléggé le volt már gyengülve pláne hogy elött megerőltette magát amikor a Shinra Tensei-jel elsöpörte a falut. Úgyhogy igazad van hogy nem éppen a fénykorát élte de mégis csak Uchiha Madaráról van szó. Szerintem igenis képes olyan szinten használni a Rinnegant mint Nagato azt nem mondom hogy jobban mert nem láttuk eddig, de ez majd kiderül ez után ezen kár veszekedni.

Domynyk: Szerintem nem a Fa elemmel jár mert Orochimaru is képes egybeolvadni a fával ( A Chunin vizsga alatt amikor Ankoval találkozik) Szerintem akkor lehet erre képes ha föld elemet is birtokol. A Fa elem ugye Víz + Föld elemű chakra keveréke, így lehet képes rá Zetsu, Yamato, Orochimaru és akinek föld elemű chakrája van.

Szalamandra-kun: Tényleg elég nagy szívás lehet úgy harcolni de ahogy mondtad ha van tűz elem akkor már nem olyan reménytelen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 20:05:38 írta nb940612 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!