24 szep 27, 05:07:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479360 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11715 Dátum: 12 márc 11, 12:39:33 »

Ez bizony nem igaz. Akkor lehetne arrogáns/nagyképű a viselkedése ha nála senki sem lett volna jobb és erősebb a maga idejében. Ilyen ember viszont volt abban az időszakban amikor ő a fénykorát élte. Akkor abban az időben neki is el kellett volna fogadnia, hogy Hashirama csak egy ölebnek tartotta mert gyenge volt hozzá képest.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11716 Dátum: 12 márc 11, 12:42:58 »

Ezt azért nem így van .Erősebb volt de egyás riválisai voltak, nem ösze keveendő hogy öleb lett volna
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11717 Dátum: 12 márc 11, 12:55:07 »

Mert most nem ugyan az a helyzet? Most itt állnak egymással szemben mint riválisok. Tehát neki sem lenne szabad így viselkednie, vélekednie. Az, hogy nem egy ember teszi ugyan azt hanem öten állnak az útjába, ugyan azt eredményezi. Ez az arrogancia semmi más mint amit az Uchihák tekintenek más emberekre. Mindenhol a fensőbbségüket próbálják hangsúlyozni. Pedig nincs igazuk. Ha nem így lenne akkor nem fogadták volna el a szövetséget a Senju klánnal.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11718 Dátum: 12 márc 11, 13:18:24 »

Épp ez benne a lényeg, h Madara és Hashirama méltó ellenfelei voltak egymásnak, így riválisok. Ezért mondta Madara h meg kellett volna tanítania Hashiramának, hogyan jöjjön vissza a halálból. Mert azt Madara is elismeri, h vele méltó ellenfelekként küzdhettek. Ezzel szemben itvannak a kagék, akikkel viszont csak játszadzik, de annyira h már unja, ezért nem tekinti őket riválisnak
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11719 Dátum: 12 márc 11, 15:04:08 »

Én most azon gondolkozom, hogy a kagék, amíg nem láttuk a harcukat, addig megdumálták, hogy ki mit fog csinálni egy adott helyzetben? Mert nem hiszem, hogy spontán ilyen ötletek jönnek elő, hogy Tsunade támad, Mei felkészül az ő védelmére, és egy kis időre elvonja Madara figyelmét, amíg Tsunade és A két oldalról nekiindul és megtámadja Madarát, aztán Gaara vár, hogy lepecsételhesse. Vagy ennyire pro-k? Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11720 Dátum: 12 márc 11, 15:25:23 »

Amm,arrogancia az egész,emberek. El sem hiszem,hogy nem vagytok képesek észrevenni. Azt hiszitek,hogy csak játszadozik velük? Madara egy arrogáns bolond,akinek szétverném a pofáját,ha tehetném. A jinton támadást nem hiszem,hogy kitudta volna védeni madara,ha nem is játszadozik,márpedig szerintem nem épp az teszi. Az sem lehet véletlen,hogy mei víz jutsuja erősebb volt,mint madara tűz jutsuja,vagy netalántán akkor is játszadozott?És akkor is,amikor tsunade átütötte a susanoot? Plusz egyeseknek nem ártana elolvasni/megnézni a narutot a legeslegelejétől. Tsunade negyedéig feloldott pecséttel meggyógyította magát,amikor orochimaru a mellkasát,tüdejét,egyéb fontosabb belsőszerveit eltrafálta a kusanagival. Egy hason szúrás nem lesz akadály neki. Plusz, amikor nagato megtámadta konohát kb. a fél falut maga gyógyította meg. Meg a teleport után is egy kicsit feloldotta  a pecsétet,és a szétszabdalt testét meggyógyította egyből. Én úgy gondolom,hogy lefogják verni madarát,és nem csak a mese jelleg miatt. A sasukés kage találkozóról írt véleményeket,meg próbálom elhessegetni. Sasukét a raikage kinyírta volna,ha nem lép közbe gaara,szóval az egész Takanak annyi lett volna ott,és akkor. Gaara ellen még csak nem is harcolt(de gaara kivédte az amaterasuját). Danzou elfutott,mei leolvasztotta a susanoot,ha akkor nem lép közbe zetsu,akkor hal meg sasuke másodszor is. Bement a kage terembe ,ott meg a jinton-tól halt volna meg(tobi megmentette).Ha kikerüli mégis a jintont,akkor máris ott van a raikage,és amilyen ideg volt,a legerősebb és leggyorsabb ütésével sasuke nyak,fej,és borda csontját,szép szilánkosra törte volna. Danzou harcnál is eléggé sokszor megtudott volna halni sasuke. PL. először,amikor háta mögé termett danzou és egy fuuton-t nyomatott ellene ,ha nem szól karin hogy vigyázzon ,akkor eléggé megsínlődhette volna,és a harc kimenetelére is befolyással lett volna ez(vagy lehet,hogy épp rögtön meghalt volna). Amikor lepecsételte sasukét,hogy ne tudjon mozogni,akkor is segített karin,hogy ne szúrja le/vágja le a fejét sasukénak,és időt szerzett,hogy törje fel a pecsétet. Akkor is meghalt volna sasuke,amikor a végén átszúrták egymást,és danzou faeleme egy kicsit megbolondult,akkor sasuke is teljesen kifogyott a csakrából,és vérzett,és fel sem tudott állni,ellentétben danzou felállt volna és egy kunaial/sasuke saját kardjával megölte volna őt(csak ugye karin meggyógyította sasukét,és adott is vissza csakrát neki). Akkor is meghalhatott volna ,amikor danzou feloldotta a pecsétet. Tobi szólt neki,hogy tűnjön onnan el. Sasuke csak simán,nyugodtan sétált volna mögötte,amikor egyszer csak hirtelen kinagyobbodik a pecsét és megöli őt. Szóval akkor sasuke egyik kage szintjén sem volt. De szerintem még most is 3 kage kb. leverné őt. Jah,és
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11721 Dátum: 12 márc 11, 16:04:19 »

Sziasztok! Rég jártam errefelé és most nincs sok kedvem vagy 70 lapot végigböngészni. Arra lennék kíváncsi, vagy megadná valaki az oldalszámot, hogy hol volt téma a Suigetsu-Juugo duó által talált Orochimaru feljegyzés? Mire sikerült jutni ezzel kapcsolatban? Mit jósolt meg Orochimaru? Hogyan fordíthatja meg az infó a háború állását?
Az pedig hogy Madar arrogáns, hát nem meglepő. Ő volt az egyetlen, aki ellenezte a megegyezést anno a senju-uchiha kibéküléskor és Hashirama kinevezése sem ízlett neki, de az emberek békét akartak. Azt se felessük el, hogy elég erős volt a szeme Kurama irányításához. Egy bijuu irányítása csak Hashiramanak ment tudtommal. Szóval van mire arcoznia, sőt abban sem vagyok biztos, hogy nem szándékosan maradt alul Hashirama ellen. Valószínűleg érezte, hogy kicsit gyengébb, de a célja a DNS volt, és ezzel a mokuton és egy új út.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11722 Dátum: 12 márc 11, 16:06:55 »

Teljesen igazad van, Sasuke már nagyon sok alkalommal meghalhatott volna. Madarának én már nem adok több időt, két fejezetnél, és sztem lepecsételik.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11723 Dátum: 12 márc 11, 16:08:52 »

Ennyit írok: Rinnegan technikák, és máris ütve van az összes Madara elleni prédikáció. Ha egy kicsit is komolyan venné a harcot, akkor használná a technikáit, mint a legelején Naruto FRS-e ellen. Por elemet, víz jutsukat, mindet elnyelhetné, ha akarná... Most meg csak szivatja ide-oda a népet, hiába találják el, az eredmény 0. 1-2 meteort beidézne még, és annyi lenne az összesnek... Tsunade szétverte Susanoo-t, ok, ez rendben, de darabokra szabdalt egy Mokuton klónt? Húúúúúúú hova rohanjak....  Faceg
Amúgy: A Raikage is belehalt volna, ha Sasukét bedarálja, szóval most csak 4 kage menőzne Madara ellen, ami azt jelentené, hogy mégjobban unná magát. Faceg
3v1ben elverné a 3 kage Sasukét, 1-1ben már nem mind. Mei nem tudná nyílt terepen elolvasztani Sasukét, Raikage is szívna egyet a 3. alakos Susanoo-n, ez már nem a "bordapajzs"... Mosolyog Max Krumpliorr verné el, hacsak be nem rándul a dereka... ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11724 Dátum: 12 márc 11, 16:12:09 »

Amúgy én sem értem, hogy miért ennyire arrogáns( mondjuk szinte a legerősebb jutsuk biztokában van), de azért egy hulla ne papoljon. Nevet ( erre biztos az jön, hogy hashirama ellen senki sem győzött volna)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11725 Dátum: 12 márc 11, 16:18:11 »

Aizen, szerintem rohanj ahova akarsz  Faceg . Madara hatalma szinte elérhetetlen, de azért mégiscsak az öt kagéval áll szemben, akiket nem azért választottak, mert szépek a szemeik, nagyok a melleik, idegbetegek, stb, hanem azért, mert BIZONYÍTOTTAK! Egytől egyik! Ők a falujuk védelmezői, legerősebb ninjái...Bizonyítottak már háborúkban (lásd Tsunade, aki hozzásegítette Konohát a győzelemhez) vagy egyszerűen tehetségesek ( Gaara, akiben egy bijuu ereje lakozott, apja szintén Kazekage volt, a homok fölött abszolút hatalommal rendelkezeik). Mei kettős kekkei genkai-jal, Onoki meg kekkei touta-val rendelkezik...A Raikage meg....akár egy tank, szinte megállíthatatlan....
Ezek után is lebecsülöd őket? Madara már rég halott lenne, ha nem edo zombi-ként lenne feltámasztva, vagy nem bírtokolná Hashirama Senju erejét... és ahogy azt Domynyk is írta, egy halottnak nem kellene ilyen nagy pofája legyen...Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 16:19:39 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11726 Dátum: 12 márc 11, 16:23:25 »

Hagyjuk már ezt a rég halott lenne dumát könyörgöm... Komolyan? És honnan tudod, hogy akkor is ilyen nyugisan próbálgatná a Mokutont? Nem pedig megmutatná, mit is tudott Hashirama ellen? Mosolyog Bírom, hogy mindenki isteníti a kagékat,  és mindenki ennyit nyög a másik félre: "Madara edo nélkül halott lenne". Aha, csak épp senkinek fogalma sincs arról (egyedül Kishi tudhatja), hogyha nem Edo lenne, akkor Madara mégis hogyan harcolna... Mosolyog 1, azaz 1 Mangekyo képességet mutatott, Susanoo-t, a másik 2 még mindig a zsebében van, Rinnegan technikák úgyszint... az 5 kage csak azért nem fog fűbeharapni, mert ez a dolgok rendje.  Pojén
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11727 Dátum: 12 márc 11, 16:26:38 »

Az hogy edo zombi pont arra jó, hogy nem kelljen egyáltalán komolyan vennie őket. Ha esetleg sikerül is eltalálnia a kagéknak őt, akkor sem lesz semmi baja. Így elég nehéz lehet komolyan vennie bárkit is. Amúgy pedig a rinnegan miatt nem sok minden tudna kár tenni benne. Akár elnyelheti a jutsukat, ahogy nagato edo zombiként is tette, akár idézhetné az idegesítő summonokat, amik leköthetnék egy picit a kagékat, és akkor a sinra tenseit még nem is mondtam. Az meg hogy meteorokat is tud idézni ... Elég hiper-szuper kombót kéne az 5 kagénak bevetnie, hogy bármi érdemlegeset elérjenek.
A sharingant pedig még nem is említettem. Ami nem kekkei genkai jutsu azt le is tudná másolni.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11728 Dátum: 12 márc 11, 16:30:33 »

De ha belegondolsz, Madarának akkor még nem volt mokutonja, mert Kabuto is mondta, hogy Danzou volt a prototípus, így Madara később készült.

Másrészt meg a rinnegan technikák is védhetők. ha pl Mei támadna egy ninjutsuval, azt ugye Madara elnyelné, de közben A meg Tsunade hátulról simán szétüthetné.

A csata még mindig 1 vs 5, és egy embernek 5-re figyelni nehéz, ha mindenki máshonnan, és más technikával támad, nincs sok esélye.

A Suusano-t már a kagék át tudják törni, az nem akadály többé, a mokuton egy nagy jintonnal kivédhető, a tűzet Mei oltja el, közelharcra meg ketten is vannak Madara ellen.

Az állatokat egy jintonnal el lehet pusztítani, vagy egy lávagombóc a fejre pl elég kellemetlen lenne.

A meteort, mint azt már egyszer Onoki és Gaara kivédte, most is megteheti.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 16:31:16 írta Domynyk » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11729 Dátum: 12 márc 11, 16:52:05 »

Aizen -el és dexter6 -al értek egyet. Szerintem elég annyit mondani, hogy Nagato amikor saját maga használta a Rin'negant és nem ócska testeken keresztül akkor 3 Shinobit izzasztott meg igen keményen. És ha nincs ott Ithaci aki gondolkozott is akkor már rég nem élne se Naruto se Méh. Pedig azért 2 Jinchuuriki alapjáraton sem kispályás.

És Madarának még mindig ott lenne 2 út ereje közben amit használhat. Pl támadnak egyszerre az egyiknek elnyeli a technikáját a többit ellöki a Shinra Tensei-el, vagy feldob 1 Chibaku Tensei-t és abból szabaduljanak ki.
De biztos képes Genjutsura is. Sőt lehet, hogy csak állanak és mind az 5 már igen régóta csak illúziókat látnak.  ikszdé smirksweat

Nem azt mondom, hogy Nem lehet legyőzni madarát (bár azt sem tudom elképzelni, hogy ebben az állapotban ki lenne képes ezt megtenni), de amit eddig mutattak az ellen tudott volna cselekedni ha akart volna.

Nagy valószínűséggel "egyszerűbb" Kabutot rávenni, hogy szüntesse meg a technikát mint leverni madarát.
És abban is biztos vagyok, hogy ez a megoldás sem lesz olyan "egyszerű".

OFF:
Amúgy az igazi kérdés az, hogy vajon mi lehet a maradék 3 út ami ezekkel a szörnyű képességekkel felveszi a versenyt. Mert majdnem biztos, hogy azok is igen durva/ hasznos képességek lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 16:59:47 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!