24 szep 27, 10:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479736 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11655 Dátum: 12 márc 08, 20:43:40 »

Jó fejezet volt. Már kezdtem megijedni, hogy lepecsételik Madarát, de szerencsére nem így lett. Madara tolhatna valamit már a Rinnengannal is. Igaz, hogy most nagyon érdekel az Itachi vs Kabuto, de a következő fejezetbe néznék még Kage harcot, utánna lenne jó visszatérni az Itachis részre. Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11656 Dátum: 12 márc 08, 20:49:54 »

Még mindig nem értem. Látom, hogy Madara milyen erős így egy csepp Mokutonnal a markában és nem tudom túltenni magam azon mikor a 3.-ik harcolt az első edo tensei-vel. Ha az első ennyire nagy hatalommal bírt akkor igazából Sarutobi semeddig sem húzta volna, ráadásul még a második is ott volt. Vajon Kishimoto csak később gondolta meg magát, hogy az elsőből egy istent csinál? Mert szerintem így egy kicsit elcseszett.
A részről: Már alig várom azt a pillanatot amikor azt a gyökér Kabutot eltipossák, na meg azt mikor Tsunade meghal.
Gondolom énis hogy akkor még kishimoto nem járt enyire elől a történetben.Ha úgy nézzük, az akkori hokagét már mindenki jóval felül múlja a shippudenben.Vagyis, mások az erő viszonyok, ha most pl edo tenseivel elő hoznák, tuti sokkal durvább lenne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11657 Dátum: 12 márc 08, 20:59:24 »

OneTailed: Lehet azzal magyarázni, hogy Orochimaru akkor gyengébb szintem tudta használni az edot- így az Első és Második még félgőzön sem mentek. Pl: Nem nyomta el eléggé a tudatukat és bár rákényszerítette őket a támadásra, de direkt gyengén hajtották végre.   smirksweat

Jó rész volt. Szerintem Tsunade nem fog meghalni. Nem véletlenül mondta el azokat a szabályokat és azt, hogy ha ezt a technikát használja akkor megszegheti őket.  Nevet


OFF: 1. vs 4. Hokage.  Azt hogy melyik volt erősebb, nem csak az mutatja meg, hogy létre tud-e hozni egy erdőt vagy el tud-e pusztítani egy hatalmas területet.

Minato legnagyobb fegyvere az volt, hogy bárhová tudott azonnal teleportálni ha megjelölt egy célpontot. Szóval egy csatában elég csak 1x megérintenie az elsőt és onnantól már  le is győzte, hisz egy kész Rasenannal oda portál és érkezése pillanatában már telibe is találta.
Persze ezt most nagyon le egyszerűsítettem, de sokszor egy trükkös erő sokkal "erősebb" mint egy igazán erős képesség.

PL: Szerintem Minato Narutot olyan gyorsan verné le, hogy észre se venné, hogy mi történt és már vesztett is hiába van ott neki a szennin mód és Kurama palástja.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 21:17:57 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11658 Dátum: 12 márc 08, 21:45:03 »

Aztán abba belegondoltál, hogy Minato egy illatozó virágfelhőbe portál? Semmi perc alatt kiüti magát. Azért nevezték Minatot a legerősebbnek véleményem szerint mert Hashirama már kikopott az emberek tudatából. Ezzel szemben Minato szinte elérhető közelségben volt hozzájuk képest. Így jóformán senki nem emlékezett a Hashirama valódi erejére, így arányítani sem tudtak vele kapcsolatban. Még Sarutobi is gyerek volt a 2. hokage idejében, így felmérni sem igazán tudta Hashirama valódi erejét. Az előző mangában Madara tartott egy kis bemutatót ezzel kapcsolatban, de ebben a mangában is láthatunk egy igazi kis jutsut a faklónnal kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 21:47:14 írta rini67 » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #11659 Dátum: 12 márc 08, 22:19:11 »

Minato a teleportációs jutsuja miatt volt a legerősebb és gondolom nem csak ezt tudta mert sokat nem láttunk tőle de a rasengant is ő fejlesztette úgyhogy van benne valami az első is elégé erős de nem lenne ideje reagálni.Az hogy Kabuto mit akar csinálni elégé kérdéses dolog mert szerintem Madarát ráuszítja Tobira  Leüt valahogy ez lesz a vége.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11660 Dátum: 12 márc 08, 22:35:33 »

A második is tudott teleportálni, sőt ő fejlesztette ki az Edo Tensei jutsut. Zseniális víz használó volt. Mégsem tartják semmire az emberek. Ha elolvasod a mangát akkor azonnal szembeszökik, hogy miért volt az első a legerősebb. Csak annyi, hogy jutsu nélküli regenerálódás. Madara pontosan olyan tulajdonságokat sorolt az elsőről ami kizárja Minato esélyét. Ennyit a rasenganról. Minato úgy esélytelen ellene ahogy van. Egyszerűen másik szint Hashirama és szerintem Madara is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 22:40:32 írta rini67 » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11661 Dátum: 12 márc 08, 22:49:31 »

Jó rész volt, így magyarul is. A honlapon a kommenteken megfájdult a fejem, halljátok, amiket összehordanak egyesek... Főleg a senju-fan...

Témához: Tsunade esélytelen Madara ellen, ha fejreáll is, jöhet a szőrmókisten akaratával is, simán benyelte a Mokuton-klónt, ráadásul le is szúrták, amit oké, hogyha túléli, és regenerálódik, de ez messze kevés, a többi kage segítsége nélkül meg a tűzjutsu is megpörkölte volna + lehet be se talál az ő ütése... Még mindig 5v1, és még mindig körberöhögi őket Madara.... Ráadásul Tsunade pecsétje is kimerül lassan, szóval lehet láthatjuk banya formában. ikszdé Dan is megmondta, egyedül Hashirama győzhetné le (na jó, mostmár valszeg ő se) Madarát.

Kabutot ha nem genjutsu-val kapcsolják le, akkor szerintem célszerű megölni, jószántából nem fogja feloldani az Edo-Tenseit, akkor meg mindegy él-e vagy hal.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11662 Dátum: 12 márc 08, 23:25:53 »

Amm,naruto már olyan gyors mint minato teleportálással. És sokkal erősebb. Azért nem hiszem,hogy rá tudná tenni a pecsétet. Narutoval most már ne tegyük össze minatot,akármilyen penge is volt az ereje. A 2.hokage is erős volt. A rész is jó volt Nevet . Madara nem nagyon dobálgatja a kagékat. Csak nagyképűsködik ,ti meg beveszitek,amit vakerál. Az 5 kage le fogja győzni őt,hisz ha visszanézed a mostani fejezetig nagyjából csak a kagék dobálgatják őt,nem fordítva. Ez az első sérülés,amit okozott nekik.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11663 Dátum: 12 márc 08, 23:36:28 »

Mivel nem veszi őket komolyan. Már ezer éve kinyírhatta volna őket, de csak szórakozik... 1-2 meteor és kinyúlna mind az 5, ahogy van, dehát mindig a jó nyer, így nem fog Madara győzni, holott erőben és tehetségben messze felettük áll.
Ha nem edo-tenseiként lenne visszahozva, az 5 kage már csak emlék lenne. Így meg ráérős neki.  smirksweat
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11664 Dátum: 12 márc 08, 23:38:23 »

Akkor nem lenne iylen mellkasimplantátuma, és meteort sem használhatna, anélkül, hogy magát is kinyírja.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11665 Dátum: 12 márc 08, 23:43:34 »

Ebben azért nem vagyok biztos. Madara maga mondta a meteoros pusztítás után, hogy rég nem élvezte már azt a látványt. Ergo már nyomta a meteort korábban. Nem feltétlen kell a meteor alatt állnia azért, hogy elnyomja, ezt azért tudjuk. Persze lehet csak magára a pusztításra gondolt, de nem hiszem.
Mellkasimplantátuma tényleg nem lenne edo nélkül, ellenben akkor komolyan is venné a harcot, ráadásul az FMS-e képességeit is láthatnánk. Valószínű ugyan itt tartanánk, az 5 kage a bokájáig se érne fel.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11666 Dátum: 12 márc 09, 00:04:08 »

Lehet. De a meteor lehetett az utolsó is, amit látott életében, vagy elbújhatott előle egy bijuu alá ikszdé
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11667 Dátum: 12 márc 09, 06:04:02 »

Hát, az is könnyen meglehet.  ikszdé Végülis mindegy, azt tudjuk, mi lesz a vége, az oda tartó "út" a kérdéses, de arról majd Kishi gondoskodik. Valószínű még Madara halála előtt megtudjuk a teljes igazat, a harcáról és a haláláról is.  >.<#  Mindenesetre arra kíváncsi vagyok Kabutoval mit kezdenek, tekintve, hogy nyilván a genjutsukra van valami terve.  Gondolkozik
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11668 Dátum: 12 márc 09, 06:24:47 »

Hát azért, ha nincs az  edo tensei, madarát már legyőzték volna, mikor onoki meg sebezte, és a fél teste eltűnt. Vagy csak a páncél sérült? Nha de mind1, madara kivételesen erős, én nagyon remélem, hogy az 5 kage nem bír vele, ha már enyi mindenki parázik tőle és ekkora legenda volt
kakashi apját vajon miért nen élesztették fel? elég hires volt, jó lenne róla is töbet tudni
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 11:47:38 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11669 Dátum: 12 márc 09, 12:15:12 »

Amúgy Madara szerintem nem véletlenül nézett a pólója alá amikor mondta neki Kabuto, hogy úgy készült, hogy minden erejét használni tudja. Szóval szerintem azután, hogy megszerezte az első DNS-ét akkor is pont ott volt az első képmása. Különben mi a fenéért nézett volna le akkor? Ebből következik, hogy Madara halála előtt is képes volt már a faelemre és Rin'neganra is (és pontosan ilyen erősen tudta használni) Kabuto meg nem is tudom, hogy miért fényezte itt magát, hisz ezt az erőt tényleg nem ő hozta létre.  smirksweat
Bár én sokkal tökéletesebb összeolvadásra számítottam, de ezt már akkoriban is leírtam.

Amúgy Aizennel értek egyet, ha Madara nem csak játszadozna, akkor már rég leverte volna őket, de így biztos hogy veszíteni fog. Azt meg majd Kishi megoldja,hogy miként. De tuti, hogy az lesz a veszte (részben vagy egészben), hogy nem intézte el őket időben.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 12:16:41 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!