24 szep 27, 12:09:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479920 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #11640 Dátum: 12 márc 08, 12:46:08 »

Engem 1. az foglalkoztat Kabuto mit akar Szászkétól ? morci mert oro meghalt és csak meg akarja ölni ? ? vagy átokpecsétjét akarja mint Ankónak ? ami már nincs is benne amiről ő nem igazán tud persze...
2. irják egy páran h Itachi vagy Szászke nem nagyon esélyes egyedül hát már nem azért de Kabcsi úgy kezdi h nem ölhetsz meg ... szóval ő is tudja h gyengébb ezért használja az edo-t mint ütőkártya h sakkban tartsa azokat akik erősebbek nála szóval szerintem innen ki derül h mennyire is erős.
3. meg tsunade erősebb mint a raikage. Ezen miért lepődtök meg elmondták shipuuden elején h sakura öszegyűjti a chakráját és úgy üt ezért ilyen erős akkor mit vártok a mesterétől a raikage az izmait használja ő nem tudja annyira a charka controllt használni mivel nem képezték ki precíz orvosi feladatokra szóval nem nagyon kell csodálkozni + feloldotta tsunade a pecsétet azis adhat erős szal erről is ennyit kb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11641 Dátum: 12 márc 08, 13:03:01 »

Szerintem Kabuto nem azért mondja ezt mert félne tőlük. Inkább pont arra akarja rávenni őket, hogy használjanak ellene genjutsut a sharingannal. Egyszóval provokatív kijelentéseket használ. Ezt használta Tobi ellen is és hivatkozott is valamire a sharingan ellen. Valószínűleg megvan a megfelelő védelme, jutsuja, hogy szétszívassa őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 13:10:09 írta rini67 » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #11642 Dátum: 12 márc 08, 17:12:04 »

Szerintem a 3 páros közül Kabuto a legerősebb és tuti van még valami trükkje lehet az hogy oro-t feltámasztja elvégre nagyon erős és halhatatlanul még inkább szerintem a tekercsen lesz megoldás de Itachi most nem halhatatlan??? mert ha igen akkor nincs értelme püffölni  Gondolkozik
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #11643 Dátum: 12 márc 08, 18:46:26 »

Azta! Nagyon jó fejezet volt...Szegény Tsunade...Kezdtem azt hinni, hogy ennyit hoz ki csak Madarából, hál istennek rosszul tippeltem Nevet:DMi lessz még ittt Nevet És végre befordult a célegyenesbe a történet Nevet

Szerintem még Tobi ér majd oda, és lesz egy 2v2.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #11644 Dátum: 12 márc 08, 19:15:00 »

Ez nagyon jó fejezet volt! Yóóóó Végre mind az öt kage harcol Madara ellen. Tsunade osztogatja világhíres pofonjait. Azért remélem Tsunade nem fog meghalni, meg semelyik másik kage sem. Nagyon a szívemhez nőttek Pirul Bár gyanítom, h az elkövetkező részekben még lesz egy jó pár frankó mozdulata a kagéknak. Nem ártana lefaragni még néhányat Madara egóiból.(a többes számot értsd.:Húgomnak állítása szerint 4 egója van +ő. Még a közelében sincs se Sasuke és Madara arcának, szal nekik sokkal több egójuk lehet kb.:100<......) Pojén

Remélem Kabutoval Itachi felmossa a padlót. + ha már ott van megmenti Ankót és Yamatot.
Szöcske pedig közben... Gondolkozik.... szökdécsel? ikszdé smirksweat
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11645 Dátum: 12 márc 08, 19:18:51 »

Imádkozom az istenekhez, hogy haljon meg Tsundae. Jó fejezet volt, ahogy Madara panaszkodik, hogy gyengék, hát azon besírtam.  De legalább a kagék is villantanak valamit. Szegény Itachi meg csak nem tudja beleverni Sasuke fejébe, hogy majd legközelebb... Amúgy rémlik, hogy Kabuto-nak volt még egy tartalék fekete kis idéző köve. Lehet az az igazi ütőkártyája és nem is Madara.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11646 Dátum: 12 márc 08, 19:19:26 »

Bár gyanítom, h az elkövetkező részekben még lesz egy jó pár frankó mozdulata a kagéknak.

Szívemből szóltál Nevet rengeteg kage-jutsut akarok még látni  Pontosan

Ja és köszönjük a fordítást Mosolyog  bow
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11647 Dátum: 12 márc 08, 19:31:52 »

Szöcske pedig közben... Gondolkozik.... szökdécsel? ikszdé smirksweat

Szerintem inkább ciripel meg hegedül és vakarja a ...-ját. Ördögi Különben az tény és való, hogy Szaszkének egy kissé gyenge a felfogása, biztos hiányzik neki a homlokpöckölés... Nevet Nevet Ki tudja, lehet, hogy ha Itachi homlokon pöckölné veszteg maradna.

Én csak attól félek, hogy Mandi jövőhéten rostonsütést tart a kágékból. Viszont nagy valószínűséggel Kabumarcsi tervében Mandara felhasználása mindenképp szerepel, már persze, ha eséllyel akar indulni Tobiás ellen...
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11648 Dátum: 12 márc 08, 19:44:10 »

Ha hashirama ennyire király volt, hogy a mostani kagek ereje meg se közelíti az övét akkor negyedik hokage, hogy lett a legerősebb hokage mind közül? Mert én úgy emlékszem, hogy sima narutoba sarutobi azt mondta, hogy negyedik hokage volt a legerősebb mind közül. Ha pedig tényleg így van akkor tényleg csak a töredéke volt az erejének amit láthattunk minatotól.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #11649 Dátum: 12 márc 08, 19:55:28 »

Ha hashirama ennyire király volt, hogy a mostani kagek ereje meg se közelíti az övét akkor negyedik hokage, hogy lett a legerősebb hokage mind közül? Mert én úgy emlékszem, hogy sima narutoba sarutobi azt mondta, hogy negyedik hokage volt a legerősebb mind közül. Ha pedig tényleg így van akkor tényleg csak a töredéke volt az erejének amit láthattunk minatotól.
Ez egyszerű! A negyedik hokage volt a legerősebb.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11650 Dátum: 12 márc 08, 20:00:23 »

Nincs aszem meg elmítve hogy a negyedik a legerősebb, szerintem hashirama erősebb , hiába minato a kedvencem.Szerintem madara közel sem tudja anyira használni a mokutont, mint hashirama és lehet hogy még mostse alázná be, ha már a halálból visza kívánja.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11651 Dátum: 12 márc 08, 20:04:44 »

Idézet
Szerintem madara közel sem tudja anyira használni a mokutont, mint hashirama és lehet hogy még mostse alázná be, ha már a halálból visza kívánja.

Talán pont azért kívánná vissza a halálból, hogy elverje és, hogy mutassanak valami izgalmasabb harcot is hisz erősebb mint a jelenlegi hokagek és vele jobban elharcolna mint ezzel az öt kageval. Szerintem most már az ereje meg lenne ahhoz, hogy elverje hashiramát hisz amikor ms-e meg fms-e volt akkor voltak egymásnak nagy riválisai meg csomót harcoltak és mindketten túl élték a harcokat. Azóta viszont eléggé magas szinten használja madara a fa jutsut, rinneganja is van és még ott van fms-e is ami elég volt arra a szintre, hogy világ második legerősebb shinobija legyen.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #11652 Dátum: 12 márc 08, 20:14:59 »

Azért Madara mekkora egy troll már?

"Hurrá, legyőztük!"
/kard gyomorba
"Csak egy klón volt. Problem, Kages? Faceg"

A Nidaime Mizukage is büszke lenne rá.

Itachi meg a végén majdnem tolt egy facepalm-ot. Nem elég Kabuchimaru, most még az öcsit is pátyolgathatja...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11653 Dátum: 12 márc 08, 20:34:08 »

Kicsit nehezen veszem ki azt a víz jutsut, amivel mei megállította Madara tüzét. http://www.mangabit.com/manga/naruto/chapter/577/page/4

Tehát, Mei jött Madara mögül, és lőtte a vizet, ami a Susanoo alatt átjutott, és Tsunade előtt meg felemelkedett, hogy eloltsa a tüzet? Aztán abból a vízből ( ahogy észrevettem, kézpecsét nélnül) formált egy vízsárkány jutsut.
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #11654 Dátum: 12 márc 08, 20:34:32 »

Még mindig nem értem. Látom, hogy Madara milyen erős így egy csepp Mokutonnal a markában és nem tudom túltenni magam azon mikor a 3.-ik harcolt az első edo tensei-vel. Ha az első ennyire nagy hatalommal bírt akkor igazából Sarutobi semeddig sem húzta volna, ráadásul még a második is ott volt. Vajon Kishimoto csak később gondolta meg magát, hogy az elsőből egy istent csinál? Mert szerintem így egy kicsit elcseszett.
A részről: Már alig várom azt a pillanatot amikor azt a gyökér Kabutot eltipossák, na meg azt mikor Tsunade meghal.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!