24 szep 27, 12:12:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 774 775 [776] 777 778 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479941 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11625 Dátum: 12 márc 07, 22:30:44 »

rini67 : Ez is igaz, de az is, hogyha egy kipihent Sasuke menne Narutóhoz akkor nem hatná meg, hogy Naruto már harcképtelen. Egyszerűen csak dobna rá egy Amaterasut és számára befejezettnek tartaná a kettőjük kötelékét.
(Jó kicsit sarkítottam,) de a lényeg az, hogy amíg ő teljes erejével rendelkezik addig nem találkozhat a fáradt Narutóval.

Szóval vagy jól kikészíti Kabuto és nem lesz kedve harcolni, hanem inkább megy a sebeit nyalogatni, vagy Kabuto terve szerint elkapja, esetleg Tobi "elviszi magával" (megmenti)  szokás szerint.  smirksweat

Persze lehet hogy egyik sem, de nekem ezek a lehetőségek jutnak az eszembe / tartom valószínűnek.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11626 Dátum: 12 márc 07, 22:32:58 »

De azt is vedd szamitasba, hogy Gaara mar harcolt a volt kagekkal es neki volt tobb fejezete is, ami szinte csak rola szolt. Ellenben Tsunade eddig csak iranyitotta a dolgokat.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11627 Dátum: 12 márc 07, 22:45:03 »

Nem értem most, hogyan jön ide Naruto. Ha azt vesszük akkor senkinek sem lesz esélye Naruto ellen egy komoly csatában. Sasukének sem, még akkor sem ha Naruto az utolsó csepp chakráját is elhasználta és ezer évig nem eszik és alszik semmit. Itt most a Kabuto és a Madara harc van terítéken. Én erről a Kabuto és Itachi harcról beszélek ahol nem lesz esélye Itachinak. Viszont Sasuke is jelen van ennél a csatánál, akinek viszont az erejét demonstrálni kell egy méltó ellenfél ellen. Ez lesz Kabuto és azt gondolom, hogy ebből a csatából fog újjászületni Orochimaru is miután a legyengült Kabuto teste felett átveszi a hatalmat.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11628 Dátum: 12 márc 07, 22:46:05 »

De azt is vedd szamitasba, hogy Gaara mar harcolt a volt kagekkal es neki volt tobb fejezete is, ami szinte csak rola szolt. Ellenben Tsunade eddig csak iranyitotta a dolgokat.

Persze, de a többieket is említettem. Gondolom a raikage és a mizukage a kama surta poziciót gyakorolják be. Amelyikhez 2 kéz kell, azt lehet átugorják.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 22:46:59 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #11629 Dátum: 12 márc 07, 22:47:03 »

én általánosságban azt tudom mondani, hogy Uchiha Madara-tól inkább azt várnám, hogy a Sharingan-t veti be mindenfélével megspékelve (persze tetszik a Sussanoo) de hol marad az Amataterasu? néhány genjutsu? egyéb meglepetések? remélem nem maradnak el Nevet
a részről: én sem hiszem, hogy Tsunade meghalna ettől, a pecsét ugye fel van oldva, viszont úgy gondolom, hogy a kage-k közül biztosan fog / fognak meghalni :/
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11630 Dátum: 12 márc 07, 23:06:40 »

rini67 Narutót én kevertem ide. És hogy azért kellet Ithacival mennie, hogy ne Naruóval küzdjön meg. Ráadásul tényleg be kell mutatni, hogy mire képes. És egy Chakra nélküli Naruto erre nem képes. Amúgy meg tudod te is, hogy itt az eszmék összecsapása számít, szóval ha Narutónak (illetve az ő eszméinek) kell nyernie akkor tényleg megcsinálja Chakra nélkül is, de Sasuke esetében azért kell majd az elfenekelés is ahhoz meg chakra kell aminek jelenleg igencsak a híján van. Így most nem találkozhattak. Mármint szerintem.

Amúgy Orochimarut én is látnám szívesen újra elképesztő egy karaktere van Nevet
Főleg amikor azon a B... hangján mondja, hogy "cubarasi Szászke"  ikszdé (a kiejtést írtam szal ne kövezzen meg senki mert fogalmam sincs, hogy hogy kell írni)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11631 Dátum: 12 márc 07, 23:36:07 »

Nem tudom,hogy mi nem világos azon,hogy narutonak most ott van a 9farkú hatalmas csakra ereje is. Tehát lehet, hogy a csakraformát csak percekig tudja fenntartani naruto,mert nincs tökéletes kapcsolat,de a 9farkú ettől ad narutonak csakrát,tehát még mindig rengeteg csakrája van neki. Szerintem orochimaru nem fog feléledni,itachi szétverné fél pillanat alatt. Én kabutot 1000-szer jobb harcosnak és karakternek tartom. Főleg,hogy még az edo-t is sikerült tökéletesítenie.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11632 Dátum: 12 márc 07, 23:50:42 »

Tisztában vagyok vele, hogy Kurama chakrája is a rendelkezésére áll, de azt sem kell elfelejteni, hogy a csata elején azzal kezdett, hogy min 10 klónt hozott létre ( így a 9fraku és a saját chakráját is rendesen megtizedelte)

Majd mikor harcolt Tobi és Bijuk ellen akkor Gokuval folytatott harc végére kifogyott gyakorlatilag mind kettőből, és Kurama szabadon engedése után sem tétlenkedett.

Szóval mostanára nagy valószínűséggel teljesen lemerítette magát hiába nagy a saját és a kyuubi chakra készlete is.

Tudom, hogy az a mondás kering, hogy a 9farku chakrája végtelen, de ez nincs bebizonyítva én azt tartanám lehetségesnek, hogy olyan gyorsan regenerálódik, hogy nem tudja  / nehezen tudja elhasználni. Ebben az esetben még könnyen harcképes lehet Naruto, más különben nincs túl sok esélye. Esetleg még a szennin mód de ahhoz is kell egy adag chakra a sajátjából, hogy tudja használni és az sem tart örökké.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett.  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11633 Dátum: 12 márc 07, 23:57:15 »

Hm, most amúgy Mokuton-klónt pecsételtek le, vagy az eredeti Madarát? Nekem nem tiszta, mea culpa...  smirksweat
Naplózva
norby777
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #11634 Dátum: 12 márc 08, 00:05:38 »

az csak egy Mokuton klón volt
Naplózva
korbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #11635 Dátum: 12 márc 08, 00:12:50 »

Lehet hogy a Kyuubi ereje , chakrája végtelen de elvileg csak az egyik fele van Narutoba zárva a másik felét a Negyedik magába zárta. Én arra számítok hogy valamilyen uton módon Kabuto titkos jutsuja vagy Suigetsu amit talált tekercset azon az van hogyan lehet a Kyuubi erejének másik felét előhívni. Tudom hogy az elvileg le van pecsételve de ha jól emlékszem egy régebbi fejezetben volt hogy ha egy bijuuval történik valami pl: meghal a jinchurikiije akkor később újjá éled , ez talán igaz a lepecsételés esetén is. Ha így történne akkor Bee elkapása esetén végre tudná hajtani Tobi a hold szem tervet, lehet hogy ekkor menne Naruto végső összecsapásba Tobival ha így felélesztené a Juubit. Így talán nem lenne akkora érvágás Tobinak a háború elvesztése ha egyáltalán elveszti
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11636 Dátum: 12 márc 08, 10:47:01 »

Honnan jött az ötlet hogy 2 vs 1 fel állás lesz az Uchihák javára? Itachi a jutsut akarja feloldani, de Sasuke nem fogja hagyni a Edo semlegesítését, mert válaszokat akar Itachitól. Lehet ez egy Uchihák közti harc, aminek Kabuto a "szemlélője" lesz, mert Kabuton nincs mit demonstrálni, egyenként bedarálná őt mind2. Inkább akkor egy Triple Threat meccs néz ki, amiben legalább lenne esélye.

Sasuke karaktere meg... kishi nem tudja mit csináljon vele. Eddig ő volt az abszolút gyűlölet, reméltem is hogy teljesen komolyra fordulnak a dolgok vele kapcsolatban, aztán 1 fejezettel később sikítozik mint egy gyerek. Ezzel csak az lett bizonyítva, hogy Sasuke dühös, de semmi jelentősebb lélekállapot változáson nem ment át...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #11637 Dátum: 12 márc 08, 10:54:44 »

Detto detto én is egy Ita vs. Saske harcra számítok. Itachi genjutsuzva van mindent megtesz, hogy megmentse Konohát Saske pedig a tesóját akarja. Ha Iatchi nyer egyértelműen Kabuto nyer Nevet ha Saske nyer Kabuto nyer, mert ugye ott van  neki "az a jutsu"+ Madara.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11638 Dátum: 12 márc 08, 11:52:02 »

Csak az a baj, hogy Sasuke nem nyerhet egy Edo Tensei Itachi ellen, holott most már erősebbnek kell lennie. Másrészt ez kifáraszthatja sasukét aminek következtében Kabuto akkor csapja le Sasuke barátunkat amikor akarja. Ez így logikátlan lenne. Először mindenképpen Kabutot kell kikapcsolni és csak azután jöhet létre egy ilyen csata. Ráadásul most új információk birtokába jutott Itachi az Edo Tenseivel kapcsolatban. Tehát hiába ölné meg Kabutot ettől még nem semmisíti meg az Edo Tenseit. Úgy gondolom, hogy megint beáldozza magát, hogy Sasuke befejezze amit elkezdett.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #11639 Dátum: 12 márc 08, 12:24:06 »

Én azt sem tartom kizártnak, hogy kabutó "lehetővé teszi", hogy 3 uchiha találkozzon. Végül is Szökcske meg madara ugyan olyan szemekkel rendelkezik, lehet, hogy lenne dumálni valójuk:D Az ugyan olyan-t nem kell félreérteni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 774 775 [776] 777 778 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!