24 szep 27, 14:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2480025 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11610 Dátum: 12 márc 07, 19:26:02 »

Hát igen, ez az Orochimaru egy kiírthatatlan patkány... mint a Slayers a kis boszorkányból a mindig nyávogós Martina... xD

A manga része tetszett, főleg, az utolsó 2 oldal, ahol Itachi próbálta lerázni Sasukét... de csak nem sikerült neki.
S persze, hogy bosszankodott, mert gondolom olyas valami történik majd, amire nem számított, vagy esetleg sejti.
S hogy mi lesz ebből azt nem tudom.

Szerintem beszélgetni fognak még egy kicsit, kiderülni egy kis szaftos információ, és Sasuke és Itachi összefognának ellene. Aztán az is lehet, hogy csak kifigyeli őket; " hogy most mi is van itt a háttérben?" xD

S mint régebben egy visszaemlékezésben, mikor Sasuke éjszaka ki akarta hallgatni a szüleit, és a bátyó észrevette, és visszaküldte aludni. Lehet a köviben is valami hasonló lesz, hogy dumcsizik a csúnya Kígyóval, majd megszólal: " Sasuke, ez nem a te dolgod stb...menyj haza.. Konohába ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé"  Na jó ilyet biztos nem mondana.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 19:27:24 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11611 Dátum: 12 márc 07, 20:28:53 »

Amm,már nem is azért,de itachi és kabuto is észrevette már rég,hogy itt van sasuke,sőt,még az árnyékát/tükörképét is láttuk. Amm,amúgy a rész jó volt,nekem nagyon tettszett.Ez a rész hozzásegített,hogy ne nézzem gyengének tsunadét. És itachinak az a "geez"-je,meg kabuto nevetése is rohadt király volt.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11612 Dátum: 12 márc 07, 20:44:36 »

Mondjuk a fejezet végén, az alul lévő mondat igazán sokat ígérő: The decisive battle starts! A döntő csata elkezdődik Mosolyog
Remélem több action és kevesebb duma lesz, bár a minimális magyarázatok, visszaemlékezés úgyis benne lesz.
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #11613 Dátum: 12 márc 07, 20:45:58 »

Szerintem Tsunade meghal. Aztán így a végén Naruto lehet a 6.-ik. Ez ilyen egyszerű
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11614 Dátum: 12 márc 07, 20:47:32 »

Ez esetben valszeg ez lesz az utolsó arc. De az is lehet, hogy mutat valami überatom gyógyító jutust ő is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11615 Dátum: 12 márc 07, 20:58:33 »

Hát nem tudom....Az lenne az igazi, ha Tsunade lemondana a hokage címről és Naruto úgy kapná meg Mosolyog
Viszont ha itt meg is hal, legalább úgy hal meg, mint azt minden shinobi tenné: egy dicsőséges ütközetben  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 22:01:32 írta TsunadeHime » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #11616 Dátum: 12 márc 07, 21:11:10 »

Egéssz jó rész volt,nekem tetszett...Itachi,hogy leaakarja vakarni Sasukét ikszdé Tsunade szerintem most a döfésbe nem fog belehalni,mivel láthattuk,hogy Orcsimarcsi elleni csatában hányszor átdöfték a Kusanagi-val,és mégis túlélte...összben jó volt...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11617 Dátum: 12 márc 07, 21:17:05 »

Én merek merészebbet is gondolni. Tulajdonképpen Tsunadét a nagyapja faklónja szúrta át és ez lehet, hogy hatással lesz Tsunade által előhozott jutsura is. Esetleg magába is olvaszthatja valamilyen módon. És mivel ő az első vére is, képes lehet azt elviselni. felébredhet benne a nagyapja képessége. Ezért a következő rész címe az ami.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 21:17:54 írta rini67 » Naplózva
korbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #11618 Dátum: 12 márc 07, 21:17:59 »

TsunadeHime ha jól emlékszem amikor Tsunade feltöri a homlok pecsétjét akkor annak az a mellékhatása hogy kimeríti a chakra készletét és ekkor felveszi a valódi alakját amikor ráncos öreglány, minél huzamosabb ideig használja a pecsétet annál jobban kimerül annak hatása után. Arról nem is beszélve hogy ha ezt a jutsut használja az lerövidíti az életét. Sztem ezért nem láthattuk ennyire fullbrutalba még őt.

Suigetsu meg nem hiszem hogy az Edo Tensei-vel kapcsolatos infót talált volna azon a tekercsen hiszen ő még egyáltalán nem tudja hogy Edo Tenseies zombik ellen is megy a harc.
Naplózva
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #11619 Dátum: 12 márc 07, 21:37:17 »

Tsunade-t nem  Madara Susanoojának kardja szúrja át? Legalábbis én azt vettem ki a képekből.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11620 Dátum: 12 márc 07, 21:44:36 »

korbi Tsunade abban a pecsétben Chakrát halmoz fel, így amikor feloldja akkor a valós chakra szintjénél sokkal több chakrát tud használni. Pont ez miatt volt képes az égsz falut gyógyítani míg Pein pusztított. Az más kérdés hogy elhasználta a saját és a pecsétben tárolt Chakrát is, és olyan ráncos lett mint az aszalt szilva.
És tényleg ártalmas főleg amikor a sejtjeit erőltetett regenerációra kényszeríti.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 21:45:27 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #11621 Dátum: 12 márc 07, 21:53:08 »

De akkor tulajdonképpen most Madara faklónja keménykedik, az igazi meg levan pecsételve vagy mi?
Itachi belépője nagyon tetszett, én kifejezetten örülök neki, hogy végre ott van Kabutónál, eleget ugrált már a fákon Nevet
Amúgy azt se értettem, hogy Madara azt mondta, hogy az öccse a halála UTÁN hagyta rá a szemeit és azoknak erejét...
Mindenesetre remélem megoldják ezt az Edo Tensei dolgot, és nagyon megszívatják Kabutót.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11622 Dátum: 12 márc 07, 21:57:48 »

Én azt gondolom, hogy Itachinak egyedül esélye sem lenne Kabuto ellen. Ezért csapta Itachihoz Sasukét is a mangaka. Itachira elsüti a jó kis jutsuját amiből majd tanul Sasuke, ő pedig leveri Kabutot vagy legalábbis megszünteti az Edo Tensei hatását.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #11623 Dátum: 12 márc 07, 21:59:53 »

Bennem egyre erősödik a hiányérzet: Nincs senki, aki elemző képességeivel támogatná az öt kagét. Ne hiszem, hogy 5-en -  most már 4-en - együtt nem bírnák megállítani Madarát. Amúgy is túl szupermenes már az egész történet, szóval Shikamarut a frontvonalra, különben derék kagéink egyesével elvéreznek. Az se lenne már rossz, ha látnánk esetleg valami igazi kombó-jutsut tőlük. Akkor el lehetne mondani, hogy fejlődik a csapatmunka.
Pillanatnyilag az is eléggé kérdéses, hogy Itachi mit tud elérni Kabutonál. Az idő tényező pedig egyre szorongatóbbá válik.

Ha Tsunade túl is élte - bár én kétlem -, jó ideig harcképtelen lesz. És per pill nem is látom az értelmét, hogy miért kellett feláldozni.      Szomorú Gondolkozik
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11624 Dátum: 12 márc 07, 22:26:28 »

Nekem a Kage vs Madarashima harcból a kombók/csapatmunka hiányoznak.  Az nem túl kreatív, hogy néhány hetente Gaara elnyom 1 jutsut, de ue igaz a többiekre is. Pl Gaara a homokkal megszivathatta volna Madarashimát.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!