24 szep 27, 12:20:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479981 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #10845 Dátum: 12 feb 02, 20:07:24 »

Legerősebb védelem? Inkább a Raikage villámpajzsa.. még a bijuu dama sem ütötte át.. A susanoo persze messze az egyik legerősebb védelem, de itt mindennek vannak gyengéi. Gara homokja lassú.. a Susanoo-t láttuk már feltörve.. már kirántották belőle a használót.. a Raikage meg kiütötte saját magát. Mosolyog

Úgy reménykedtem hogy a full kyuubi mód, nem olyan mint a többieké.. sokkal menőbb így.. így tényleg egy bijuu erejét sűriti egy testbe. Mosolyog
Naplózva

farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10846 Dátum: 12 feb 02, 20:22:06 »

Naruto tudd ettol tovab is fejlodni, marmint egy jinchu max 3 format tud felveni, narutonal meg mar lathatunk, narutonal ez meg mar a 7-8-adik, de ha ez meg nem a vegso formaja, es mar igy is lenyom 4 bijuut, akor tenyleg enyival errosebb Kurama a tobieknel?
es ha igy van akkor ismet it a kerdes, mennyi az esely Saskenak?
nem tudja valaki hogy mit akkar TOBI Naruto-tol ,vuk-on kivul?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10847 Dátum: 12 feb 02, 20:31:36 »

Nos most a bijuuk után visszamehetnénk a kagéinkhoz látogatóba Nevet na, vajon ki él még? Nevet

Szerk: Farkas, sztem sürgősen csinálj vmit az avataroddal, mert törölve lesz a mérete miatt, és nem lesz jó vége.
Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10848 Dátum: 12 feb 02, 20:42:06 »

Domynyk kosz hogy szoltal
tudja valaki hogy ki ez a TOBI, ha csak tipp akor is erdekelne mert nekem mar az is elfogyott?
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10849 Dátum: 12 feb 02, 20:47:51 »

Még senki sem tudja, csak annyi biztos, hogy míg be nem ültette a rin'negant addig a másik szemében is Sharingan volt Nevet
És nagyon sokat tus a múltról, talán túl sokat is  ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Morause
Vendég
« Válasz #10850 Dátum: 12 feb 02, 21:44:42 »

Hát ez mekkora FAIN... a kilencfarkú sírt lol Kiröhög Megtudtuk az összes bijuu nevét... és örömmel halottam vissza - és pont Kuramától - hogy smárolt Sasukéval, Naruto!
Na igen és a legfontosabb hogy megkaptuk az első "hiteles" flashbacket Rikudo Senninről. Hiteles alatt pedig azt értem hogy olyan vkik emlékeztek rá akik ismerték és egy vele közösen átélt pillanatot idéztek fel, nem úgy mint Tobi tette!
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10851 Dátum: 12 feb 02, 21:55:49 »

Nem tudom ki hogy van vele, de én kezdem unni Naruto szerencsétlenkedését... Mutathatná Kishi az érdekes jeleneteket, a kage-harc, netán Itachi... Kabuto is szokatlanul csendben van, Sasukéről meg ne is beszéljünk...  ikszdé

A 6 út bölcse.. szegénykét épp trottykorban mutatták, de azért aranyosak voltak a bijuu-k kicsiként...   Pirul
Naplózva
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #10852 Dátum: 12 feb 02, 22:01:36 »

Khm, szerencsétlenkedés....?!:)

Azért a kezdeti "nehézségekhez" viszonyítva (gondolokd itt a "box-zsák" időszakra), sokkal jobban harcol Naruto, s ha belekalkulálod, hogy ő közben úgy harcol, hogy vigyáz a társaira, nem semmi...Mosolyog
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10853 Dátum: 12 feb 02, 22:06:26 »

Igen Aizen bénáskodik, és a bénáskodásaval iktatta ki a 6 Bijuut smirksweat
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10854 Dátum: 12 feb 02, 22:13:53 »

A gonosz hírtelen eltűnése nekem nagyon nem tetszik. Először kiderült, hogy a bijuuk, csak kicsit haragosak, csupán egy kis megértésre, elismerésre vágytak. De hogy miután a juubit szétszedte Rikkudou és utána sem tűnt el valahol a gonosz?!
1. Ha a "mérhetetlen" gonoszságot szétszedjük 9 felé, akkor istöbb gonoszságot várnék el. Persze csak ha szétosztotta a bijuuk között.
2. Ha magába zárta, akkor meg végképpen nem értem, hogyan tudott még a chibi bijuukkal "fater-gyerek" kapcsolatban lenni. Persze lehet, hogy végül ez a romlás ölte meg. Elég homályos a történet, talán egyszer valamikor ki is fog derülni. Sajnos minden egyes résszel több kérdés vetdik öl és válasz alig-alig csurran-cseppen.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10855 Dátum: 12 feb 02, 22:15:50 »

És arra em gondoltál,hogy a gonozságot a testével együtt a Holdba zárta??
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10856 Dátum: 12 feb 02, 22:21:17 »

Gonoszság az maga Tobi Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10857 Dátum: 12 feb 02, 22:55:43 »

hamisjoe és NaruTomi: ebben igazatok van, nem firtatom, hogy nagy teljesítmény (noha Kurama érdeme a siker jórészt, nem Narutoé), de kövezzetek meg, engem (és még jó sokakat) attól még zavarhat, hogy a többi harcról síri csendben van a mester... Mosolyog Sokakat érdekel az 5 kage vs Madara harc, sőt... mégtöbbeket Itachi. Sasuke pedig csak hab a már amúgy túl nagy tortán.

Kathalyn: Tobi nem fog koppanni, legalábbis ennyitől még nem. Gedo Mazo még az övé, a 7 bijuu szintén, és messze okosabb, mint Naruto. Lesznek még meglepetések, az, hogy elveszítette 6 "emberét" nagy pofon neki, de mibe, hogy van erre is forgatókönyve? Mosolyog

Tobi az egy Senki... Faceg
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10858 Dátum: 12 feb 02, 23:06:45 »

Az lehet, hogy szöcske most gyengébb narutonál, de ezt simán kiküszöbölhetik tobival elvégre mit is mondott még a pein fight után? Kell találniuk egy másik bohócot akit szinkronba hozhat a gedo mazoval, mert sasukét valszeg nem tudná irányítani, de ha minden kötél szakad és szöcskének adja mondjuk a 7 bijuu erejét egy fuumetsu mangekyou sharingan mellé akkor meg valszeg még narutonak kell nyúrnia egy kicsit kuramaval mondjuk a teljes chakra rezonanciát...

A másik meg nem rosszallásból mondom de kishi csak nyúlt egy kicsit a dragon ball-ból Nevet És itt nem son gokura gondolok mert ő mitológiai figura.. De ugye a jinchuurikije roushi és nem tudom hányan vannak tisztában vele(jópáran tuti, de az is biztos hogy nem mindenki), hogy a db-ben akit mi zseniális teknősként ismrünk ő eredeti japán nevén master roushi Nevet Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10859 Dátum: 12 feb 02, 23:20:57 »

Sajnos nem tudjuk, hogy Sasuke milyen erős de szerintem nem gyengébb mint Naruto. Szerintem most hozta szinkronba kettőjüket a mangaka. Sasuke inkább technikai shinobi míg Naruto az erőt képviseli az ő párosukban. Egyre inkább hajaznak a Tobi által elmondottakra a két testvér között. Nem kétlem, hogy Sasuke tovább fog erősödni mint ahogy Naruto is tovább fejlődik a maga útján.

Másrészt most is csak azt lehet mondani, hogy Tobinak jelenleg nincs mitől tartani amíg akkor pucol meg amikor akar és akkor jelenik meg amikor akar. ha veszélyben érzi magát csak elteleportál és akkor jelenik meg amikor az ellenfél a legkevésbé várná. Mellesleg én azt várom, hogy Bee elbukik mivel csak így jöhet össze Naruto számára az összes bijuu.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!