24 szep 27, 08:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479651 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #10785 Dátum: 12 feb 01, 16:59:21 »

A gonoszságot elzárta a juubi testével együtt. Simán megtörténhetett. Nevet
Amúgy várom magyarul a fejezetet angolul keveset tudok. :\
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10786 Dátum: 12 feb 01, 17:05:36 »

Nem feltétlenül volt már gonosz a 10 farkú sem. Lehet, hogy őt is megszelídítette Rikudou mint ahogy Naruto Kuramát és Bee is tette. Láthattuk, hogy inkább meghatódva, szeretettel kezelték és búcsúztak tőle. Következésképp nem is kellett, hogy féljen tőlük. Rikudou előre láthatta azt is, hogy halála után a 10 farkú pokoljárást rendezne és az emberek nem tudnák megfékezni ha egyben marad. Ezért bontotta szét őket, amíg egy olyan ember nem jön aki képes megérteni őket és elfogadja olyannak amilyenek. Amúgy szerintem akkor amikor szétszedte őket akkor lehettek is még kölykök. Azóta eltelt idő óta viszont láthatóan felnőttek és megerősödtek. Szerintem most nagyobb erejük lesz mint Rikudou idejében a koruknál fogva.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10787 Dátum: 12 feb 01, 17:11:34 »

Idézet
Amúgy szerintem akkor amikor szétszedte őket akkor lehettek is még kölykök. Azóta eltelt idő óta viszont láthatóan felnőttek és megerősödtek. Szerintem most nagyobb erejük lesz mint Rikudou idejében a koruknál fogva.

Lehet, hogy az a 9kölyök bijju hogyha összegyúrtuk volna akkor megkaptuk volna a juubyt, de mivel azóta erősödtek és nagyobbak lettek lehet, hogy ha most összegyúrnák ezt a 9bijuut akkor nagyobb lenne mint juuby volt akkoriba, nem?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10788 Dátum: 12 feb 01, 17:25:11 »

Visszatérve, nektek melyik mini bijuu volt a kedvencetek? Nekem érdekes, hogy Matatabi, Isopa és Son Goku a kedvencem, de sztem a legaranyosabb a kicsi Shukaku volt Nevet Olyan nagy volt a hasa  ikszdé
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #10789 Dátum: 12 feb 01, 17:34:44 »

Shukaku tényleg nagyon cuki azzal a nagy hassal, olyan, mint egy jól lakot bulldog kölyök. Pontosan
Nekem sok kedvencem van, mindegyik aranyos. De az első helyen: Shukaku,Matatabi,Kokuou és Kurama.(szegények rá se férnek egyszerre a dobogóra xD)

Am, másnak is feltűnt, h mikor együtt mutatják a mini bijuukat ott Choumei egy lárva?
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10790 Dátum: 12 feb 01, 17:37:47 »

Igen, nekem feltűnt, és először kerestem Choumeit, de nem találtam, erre utána megnéztem a sorrendet, és ott volt egy lárva. Mondom, hát én kis hülye, biosz tagozatos létemre nem jutott eszembe, hogy ott van egy kis átalakulás Nevet
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10791 Dátum: 12 feb 01, 17:41:25 »

Nekem Kurama tetszik a legjobban olyan aranyos volt amikor sírt Rikodu miatt:)
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10792 Dátum: 12 feb 01, 17:48:04 »

Ez már régen eszembe jutott nem csak most ez a kushina minato kurama édes3as:P Az egyetlen gond hogy ehhez majd narutonak is hozzá kell szoknia a feleségével Nevet Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10793 Dátum: 12 feb 01, 17:49:29 »

Amúgy én a többi bijuunak is adtam volna egy kis beszéd részt.  Seikan, Choumei és Kokuou nem is beszélt, csak a nevét mondta el. Yagura meg a jinchurikik képviselője Nevet Hát legyen... vicces volt, hogy ott nyúzták egymást Narutoval.
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #10794 Dátum: 12 feb 01, 17:54:05 »

Én Naruto fejét bírtam, mikor elkezd monológozni Yaguranak, mert azt hiszi, h fiatalabb nála. ikszdé De Yagura is h fel volt már, háborodva, h gyereknek nézi, bár tény, h a mérgelődése Narutot nem nagyon izgatta, túlságosan lekötötte, h kiadja az aznapi vacsit smirksweat
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10795 Dátum: 12 feb 01, 18:03:40 »

F***mat hogy Tobi még mindig ilyen magabiztos....  Leüt

Sasuke azt hiszem elég egyértelműen kijelentette, hogy Naruto ellen megy először:

http://www.mangareader.net/93-48483-8/naruto/chapter-487.html

Más kérdés, hogy Tobinak és Madarának is nekimegy, ha kell:

http://www.mangareader.net/93-458-6/naruto/chapter-453.html
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10796 Dátum: 12 feb 01, 18:15:28 »

Több dolog is üti egymást nem csak hogy most találkozik először utakata-val ugye a mangában meg már összefutottak.. Ez a smacizott-e csajjal dolog is érdekes mert ugye a sora-s fillerben az a chakralopós csaj töbször is lekapta az más kérdés, hogy ezt kilehet majd védeni az animében azzal, hogy önszántából nem kapta még le sakurat vagy hinatat mert ugye az más... Viszont a chibi kurama tiszta vuk Nevet Nevet bár újabban a nagy változatból is kinézem, hogy odafekszik naruto elé ilyen csizmáskandúros tekintettel, hogy ugyan vakargasd már meg kicsit a fülemet Nevet Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10797 Dátum: 12 feb 01, 18:22:32 »

Na ez egy FEJEZET volt, az biztos Nevet
Az hogy megtudjuk a bijuuk nevét előbb-utóbb, az várható volt, és jó is.
Ahogy Yagurával ölték egymást az nagyon kész volt, főleg mert még Kurama is belemotyogott x"D

A fejezte csúcspontja viszont abszolút a a Rikuduos rész volt. Tényleg nagyon hajaz Narutóra, eddig azt hittem, sötét haja van. Mondjuk az is lenne a logikus, tekintve, hogy a Sanjuk és az Uchihák is fekete hajúak, de ettől most tekintsünk el, így látványosabb :'D A Bijuuk kiskorukban elképesztően aranyosak voltak  Pirul És egyre inkább hajlok arra, hogy a Juubi nem is volt gonosz, csak az emberek kiáltották ki annak, és a sennin azért zárta magába, hogy megvédje őt.

Az hogy Tobi még mindig magabiztos, nekem is kicsit szúrja a szemem, de egyenlőre annak tudom be, hogy a maszkba veri a fejét szépen csendesen ^^ Meg nem nagyon hiszem, hogy a Bijuuk után még lenne egy hiperatom ütőkártyája.

szerk:
Sammy Blaze: az lenni filler.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 18:23:11 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10798 Dátum: 12 feb 01, 18:31:54 »

Na azt már jelent valamit ha a 8. farkú mondja Kuramára hogy pokolian erős.
Kifejezetten tetszett hogy a jinchurikik is megjelentek a bijuuk elméjében , a rész után kifejezetten sajnáltam őket hogy már meghaltak. Yagura kellemes csalodás volt , ezzel a byakugan szerű üres tekintettel mindig olyan lélektelennek tűnt a visszaemlékezésekben . Szerintem az öklözést a öreg remete kezdte , annyira adja az magát amikor ott állnak körülötte .
 Az öreg remete mire gondolhatott mikor ezt mondja ? ( jobb felső képen)
http://mangastream.com/read/naruto/11316990/12
Visszaélt volna az helyzetével ?
Naruto lenne Rikoudo reinkarnációja ? ez nem túl egyértelmű ?? Kishi mindig kitalál valami csavart mire mi nem számítunk.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 18:36:25 írta Banzai » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10799 Dátum: 12 feb 01, 18:34:52 »

A Senjuk sötét hajúak? Mióta? Nevet
2 Példa kapásból Tobirama és Tsunade Faceg
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!