24 szep 27, 05:06:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479352 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #10770 Dátum: 12 feb 01, 13:07:15 »

A kicsi bijuuk nagyon cukik Nevet Angol tudásom nem valami nagy, szal nem értettem mindent, így várom a fordítást, de a képek alapján nagyon jóóóó! De nagyon durva h Naruto mennyire hasonlít Rikodu senninre. Lesznek itt még érdekes dolgok Ördögi Nevet
Bár ha tényleg a reinkarnációja akkor már értem, h mit értet Tobi az alatt, h ,,Van nálad pár értékes dolog.." http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/9
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10771 Dátum: 12 feb 01, 13:38:27 »

Szerintem meg Tobi is Ridoku időkből származik ezért tud ennyit. Lehet ö a Yubi rossz akarata?
De rész nagyon jó volt:) Animében majd 2 év mulva?Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 13:39:00 írta ULTRA » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10772 Dátum: 12 feb 01, 13:42:17 »

Hiszed vagy sem ULTRA én teljesen hasonló állásponton vagyok, mármint azt illetőleg, hogy Tobi a Juubi elméje, vagy akarata. Elvégre a teste a holban siestázik a chakrája a Bijuuk de arról még egy szó sem esett a manga alatt, hogy az akarátával/elméjével mi van. Pedig ugye tudjuk, hogy Chakra+Test+Elme = Bijuu, ezt magyarázták amikor Naruto a békáknál volt mielött a szigetre ment.

2 év múlva? pfff szerintem túl hamarra várod Nevet
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10773 Dátum: 12 feb 01, 14:01:24 »

Az milyen már, ahogy kurama baszogatja narutot, hogy még te sem csókoltál meg egy lányt sem, bezzeg sasuke-t..Nyelvesít Bár mível kurama tényleg mindent tud ilyenkor jut az ember eszébe, hogy minato és kushina éjszakái folyton édes 3as volt kurama miatt Nevet Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10774 Dátum: 12 feb 01, 14:13:16 »

Ezt lehet, hogy nem kéne taglalni mert nagyon beteg következtetéseket lehetne belőle levonni Nevet Amúgy a delfinló Bijuu Kokuou csak szerintem tök aranyos amikor mosolyog én nem ilyen megnyúzlak elevenen socihopata fejet vág?

Külömben mostmár teljesen biztos, hogy Fuu lány, hacsak nem valami betegmódon mégsem mint Haku.
Mondjuk majd érdekes lesz ha ideér az anime, mert kíváncsi vagyok Naruto mit fog kezdeni Utakatával, mert ugye itt 1. nek találkoznak de az animében meg nem.

Érdekel majd, hogy milyen hangja van a Bijuuknak. Szerintem Choumei-nek és Matatabi-nak női hangja lesz, talán a csigának is, a 3 farkút ilyen barlanglakó hanggal képzelem el, Kokuou-t meg keményfiús akcentussal. És ti?
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10775 Dátum: 12 feb 01, 14:35:16 »

És tényleg, az milyen már, hogy mutatják, hogy Kushina beszél a Kuramával:
-Kurama, kössük már be a szemed egy órára, kéne egy kis nyugalom!
Bocs csak a koleszos élet kihoz pár dolgot az emberből xD
2 év mire ideér az anime? szerintem nem lesz annyi, de idén még szerintem ezt nem fogjuk látni, ha ne lesz fillerrel teli, és tartja ezt a sebességet, akkor kb másfél évet adok neki Nevet
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #10776 Dátum: 12 feb 01, 14:36:58 »

Sammy Blaze...egek, szerintem neked túl nagy a képzelő erőd >.<# smirksweat.

Na ja az animések most majd rendesen megszívják, h egy csomó fillert csináltak. Kishi a mangában elintézte, h kapjanak egy nagy öngólt. Ördögi Kíváncsi vok h fogják megoldani.

Egyébként azon filoztam, h ha a bijuuk még kisebbek lettek volna(akkorák, mint Gamakichi a part I.-ben, vagy mint Akamaru régen) milyen jól lehetett volna dögönyözni őket.  :hmmm?:Hmmmm, öleb méretű Kurama, TV-zés közbe az öledbe ülne h vakard a fülét. Pojén ikszdé
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10777 Dátum: 12 feb 01, 14:49:22 »

Baszus ez a rész ütött:D a kicsi jinchuk milyen aranyosak már:D amúgy akkor mi a 8 farkú neve?gyuuki? hát viccesek:D előre látom hogy ez a rész az egyik kedvencem lesz az animében..Nevet PErfect fejezet:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10778 Dátum: 12 feb 01, 14:59:49 »

Örülök, hogy a bijuu mode csak két fejezetett kapott, és nem lett túl használva mint naruto eddigi lámpás módja.
A fejezet nem volt rossz, jó hogy a jinchuurikik is kaptak egy kis szerepet, kár hogy nem ismerhettük meg őket egy kicsit jobban a történet alatt.
Tobi kezd kicsit Aizenesedni, valóban túl nyugodt a történtek ellenére, bár azért még nincs a "nem lepődök meg semmin, mert minden a tervem része" szinten, de azért reagálhatna már valahogy Nevet.
Naruto reakcióján mikor meglátta Yagurát jót mosolyogtam : D.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 16:51:30 írta mateee-kun » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10779 Dátum: 12 feb 01, 15:16:43 »

TObi egy senki, egy senkinek nincsenek érzései, mit vársz? Nevet
Amúgy meg a maszkja alatt lehet, hogy iylen fejet vág:
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #10780 Dátum: 12 feb 01, 15:28:10 »

Én a Son Gokun meresztettem a szemem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 15:29:57 írta BlackPoet » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10781 Dátum: 12 feb 01, 16:34:09 »

Rikodou sennin milyen kemény lehetett:) 9bijuu körül veszi ő meg nagyba nyugodtan elvan, szóval biztos hatalmas ereje lehetett, ha 9bijuu körbe vette és meg se ilyet meg semmi. Meg se merték támadni, mindenki milyen szépen állt ott:) Amúgy az akkori bijuuk nem voltak akkorák mint a mostanik? Mert ha nem voltak akkorák akkor az azért lehet mert mivel újra regenerálódtak mert rikodou szétszedte a juubyt és lehet ezért lettek kicsik és egy idő után pedig elérik a maximális (jelenlegi nagyságot) vagy pedig ahogy telik az idő annál erősebbek és nagyobbak lesznek. Ha ez igaz akkor lehet, hogy most pl kyuubi+hachibi lehet már juuby nagyságú ha kettőt összetesszük, nem? Amúgy kis baki van ebbe az egészbe mert kishimoto amikor régen rikodous történetet megmutatta akkor úgy volt beállítva, hogy haláloson ágyán az utolsó csep erejéből 9részre osztotta a juubyt és ezt a világon szét szórta, de viszont itt mind a 9ott áll körülötte szóval ebből az jön le, hogy még élt rikodou és volt benne annyi erő, hogy még ott álljon köztük, ráadásul bijuuk is együtt voltak nem pedig világon szétszórva.
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #10782 Dátum: 12 feb 01, 16:45:37 »

Az a legenda volt amit minden shinobi ismert. Ez pedig a tény.  Mosolyog
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10783 Dátum: 12 feb 01, 16:46:32 »

Nem hinném, hogy baki. Ahogy Narutonak, úgy gondolom a Senninnek is volt egy belső világa ahol találkozhat a bijuuval, és ott bent osztotta 9részre a 10farkút. Attól függetlenül hogy való világban a halálos ágyán feküdt, gondolom az elméjében még képes volt állni  .
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 16:50:46 írta mateee-kun » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10784 Dátum: 12 feb 01, 16:56:47 »

Mivel ott volt a pecsét, amin álltak, körülöttük meg nagy semmi, elég egyértelmű, hogy a belső világában voltak. AMúgy mekkora poén már, hogy adott a kaotikus, gonosz juubi, szétkapják, a gyerekei meg egy rakás ártatlan állatkölyök képében jelennek meg Nevet

És kopasz, ez nem tény, hanem alaptalan levegőbe beszélés. Az tény, hogy senki nem tudott a bijuuk eredetéről mostanság semmit, míg Tobi nem közölte velük, mi is a helyzet.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 17:04:04 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!